Ecovacs Deebot U2 Pro User manual

Instructiehandleiding
Slimme oplossingen. Meer genieten van het leven.
Als u situaties tegenkomt die niet in deze Instructiehandleiding worden beschreven, neem dan contact op met onze Klantenservice. Een technicus kan u helpen om uw specieke probleem op te lossen of uw vraag te beantwoorden.
Voor meer informatie kunt u terecht op de ofciële website van ECOVACS ROBOTICS: www.ecovacs.com
Het bedrijf behoudt zich het recht voor om technische en/of ontwerpaanpassingen aan dit product aan te brengen in het kader van voortdurende verbetering.
Bedankt dat u hebt gekozen voor een DEEBOT!
NL
2
Belangrijke veiligheidsinstructies
BELANGRIJKE VEILIGHEIDSIN­STRUCTIES
Tijdens het gebruik van een elektrisch appa­raat dienen altijd de basis voorzorgsmaatre­gelen te worden opgevolgd, waaronder het volgende:
LEES ZORGVULDIG ALLE INSTRUC­TIES VOORDAT U DIT APPARAAT IN GEBRUIK NEEMT
1. Dit apparaat kan worden gebruikt door kin­deren van 8 jaar en ouder en personen met verminderde lichamelijke, zintuiglijke of ver­standelijke vermogens of gebrek aan ervaring en kennis, zolang ze onder toezicht staan of zijn geïnstrueerd over het gebruik van het ap­paraat op een veilige manier en op de hoogte zijn van het gevaar tijdens het gebruik. Kin­deren mogen niet met het apparaat spelen. Reiniging en onderhoud mag niet zonder toezicht door kinderen worden uitgevoerd.
2. Ruim het gebied op dat dient te worden schoongemaakt. Verwijder voedingskabels en kleine voorwerpen van de vloer, die in het
apparaat verstrikt kunnen raken. Stop de franjes van het tapijt eronder weg en til items zoals gordijnen en tafelkleden van de vloer.
3. Indien er een afgrond in het reinigen gebied is, zoals een afstapje of een trap, dient u het apparaat te testen om er zeker van te zijn dat het deze afgrond detecteert zonder over de rand te vallen. Het kan misschien nodig zijn om een fysieke barrière te plaatsen voor deze afgrond, zodat het apparaat niet naar bene­den valt. Zorg ervoor dat er over deze fysieke barrière niet gestruikeld kan worden.
4. Gebruik het apparaat alleen zoals in deze handleiding wordt beschreven. Gebruik al­leen onderdelen die door de fabrikant worden aanbevolen of verkocht.
5. Gelieve ervoor te zorgen dat de voltage van uw netvoeding overeenkomt met de spanning die is aangegeven op het oplaadstation.
6. ALLEEN geschikt voor huishoudelijk gebruik BINNEN. Gebruik het apparaat niet buiten, of in commerciële of industriële omgevingen.
7. Gebruik alleen de originele oplaadbare bat­terij en het oplaadstation van de fabrikant die bij het apparaat zijn meegeleverd. Het is niet toegestaan om niet-oplaadbare batterijen te gebruiken.
3
NL
8. Gebruik het apparaat niet zonder dat de stof­houder en/of de lters op hun plaats zitten.
9. Gebruik het apparaat niet in een ruimte waar er kaarsen zijn aangestoken of breekbare voorwerpen in de buurt zijn.
10. Gebruik niet in extreem warme of koude omgevingen (lager dan -5 ˚C/23 ˚F of boven 40 ˚C/104 ˚F).
11. Houd haar, losse kleding, vingers en alle andere lichaamsdelen uit de buurt van ope­ningen en bewegende onderdelen.
12. Gebruik het apparaat niet in een ruimte waar een baby of kind slaapt.
13. Gebruik het apparaat niet op natte oppervlak­ken of oppervlakken met stilstaand water.
14. Zorg dat het apparaat geen grote voorwerpen kan oprapen zoals stenen, grote stukken pa­pier of een item dat het apparaat zou kunnen verstoppen.
15. Gebruik het apparaat niet om ontvlambare of brandbare materialen, zoals benzine en een printer- of kopieermachine-toner, op te rapen of in ruimtes waar deze aanwezig kunnen zijn.
16. Gebruik het apparaat niet om iets dat brandt of nasmeult op te rapen, zoals sigaretten, lucifers, hete as of iets anders dat een brand zou kunnen veroorzaken.
17. Stop geen voorwerpen in de zuigmond. Ge­bruik het apparaat niet als de zuigmond wordt
geblokkeerd. Houd de zuigmond schoon van stof, pluizen, haar of iets anders wat de lucht­stroom kan verminderen.
18. Zorg ervoor dat u de stroomkabel niet bescha­digt. Trek of draag het apparaat of het oplaad­station niet aan de stroomkabel, gebruik de stroomkabel niet als een handvat, sluit geen deur met een stroomkabel ertussen en trek de stroomkabel niet langs scherpe randen of hoe­ken. Laat het apparaat niet over de stroomka­bel gaan. Houd de stroomkabel weg van hete oppervlakken.
19. Als de stroomkabel is beschadigd, dient deze door de fabrikant of zijn servicedienst te wor­den vervangen om gevaar te voorkomen.
20. Gebruik het oplaadstation niet als dit is be­schadigd. De stroomvoorziening dient niet te worden gerepareerd en niet meer te worden gebruikt als deze beschadigd of defect is.
21. Gebruik het apparaat niet met een bescha­digde stroomkabel of defect stopcontact. Ge­bruik het apparaat of het oplaadstation niet als deze niet goed werkt, is gevallen of be­schadigd, buiten heeft gestaan of in contact met water is geweest. Het apparaat dient dan door de fabrikant of zijn technische dienst te worden gerepareerd om gevaar te voorko­men.
NL
4
22. Zet de schakelaar van het apparaat UIT voor­dat u het reinigt of onderhoudt.
23. De stekker van het apparaat dient uit het stopcontact te zijn gehaald voordat u het oplaadstation reinigt of onderhoudt.
24. Verwijder het apparaat uit het oplaadstation en zet de schakelaar van het apparaat UIT voordat u de batterij verwijdert als u het ap­paraat wenst af te voeren.
25. De batterij dient te worden verwijderd en weggegooid volgens de lokale wet- en regel­geving voordat u het apparaat afvoert.
26. Gelieve gebruikte batterijen weg te gooien volgens de lokale wet- en regelgeving.
27. Verbrand het apparaat niet, zelfs als deze ernstig is beschadigd. De batterijen kunnen ontploffen in het vuur.
28. Wanneer u het oplaadstation langere tijd niet gebruikt, dient de stekker uit het stopcontact te worden gehaald.
29. Het apparaat dient te worden gebruikt vol­gens de aanwijzingen in deze instructie­handleiding. ECOVACS ROBOTICS kan niet aansprakelijk of verantwoordelijk worden gehouden voor schades of letsels die door oneigenlijk gebruik zijn veroorzaakt.
30. De robot bevat batterijen die alleen door vakbekwame personen dienen te worden vervangen. Gelieve contact op te nemen met
de klantenservice voor het vervangen van de batterij.
31. Als de robot gedurende lange tijd niet zal worden gebruikt, dient deze voor de opslag UIT te worden gezet en de stekker van het oplaadstation dient uit het stopcontact te worden gehaald.
32. WAARSCHUWING: Gebruik voor het op­laden van de batterij alleen de afneembare voedingsunit DN622.13 die bij het apparaat wordt meegeleverd.
BEWAAR DEZE INSTRUCTIES
Om te voldoen aan de vereisten voor bloot­stelling aan radiofrequenties dient tussen dit toestel en personen een scheidingsafstand van minstens 20 cm te worden gehandhaafd terwijl het wordt gebruikt.
Om de naleving hiervan te verzekeren, worden werkzaamheden op een kleinere afstand van het toestel niet aanbevolen. De antenne die voor deze zender wordt gebruikt, mag niet in combinatie met een andere antenne of zender worden gebruikt.
5
NL
Om de wi-module op DEEBOT uit te schake­len, schakelt u de robot in. Plaats de robot op het oplaadstation en let daarbij erop dat de oplaadcontacten van de DEEBOT contact maken met de oplaadpennen. Houd de AUTO-modusknop op de robot gedu­rende 20 seconden ingedrukt totdat de DEEBOT 3 piepsignalen laat horen. Om de wi-module op DEEBOT in te schakelen, schakelt u de robot UIT. Zet de robot vervolgens opnieuw AAN. De wi-module wordt ingescha­keld als de DEEBOT opnieuw wordt opgestart.
Klasse II
Kortsluiting beveiligde geïsoleerde transformator
Stroomvoorziening met schakelmodus
Alleen geschikt voor gebruik binnens­huis
Gelijkstroom
Wisselstroom
Voor EU-landen
Voor informatie over de Europese Verklaring van overeenstemming, bezoek https://www.ecovacs. com/global/compliance
Correcte verwijdering van dit product
Dit symbool geeft aan dat dit product in de EU niet mag worden afgevoerd met overig huis­houdelijk afval. Om eventuele schade aan het milieu of de gezondheid door ongecontroleerde afvalverwijdering te voorkomen, dient u het op verantwoorde manier te recyclen ter bevorde­ring van het duurzaam hergebruik van materiële hulpbronnen. Om uw gebruikte apparaat te re­cyclen, dient u gebruik te maken van de retour­en inzamelsystemen of contact op te nemen met de winkel waar het product is gekocht. Zij kunnen dit product veilig voor u laten recyclen.
NL
afneembare voedingsunit
6
Inhoud
1. Inhoud van de verpakking ................................................................................................................................................8
2. Bediening en programmering.........................................................................................................................................12
3. Onderhoud .......................................................................................................................................................................20
4. Probleemoplossing .........................................................................................................................................................26
5. Productspecicaties .......................................................................................................................................................29
7
NL
1. Inhoud van de verpakking/1.1 Inhoud van de verpakking
Instructiehandleiding
Robot Oplaadstation +lichtnetadapter Instructiehandleiding Zijborstels
Hoofdborstel (vooraf geïn-
stalleerd)
Wasbare/herbruikbare
microvezeldweildoeken
Hoge-efciëntielter &
sponslter
Wegwerpdweildoeken
Stofhouder en reservoir
(vooraf geïnstalleerd)
+ +
Huisdierenset (voor U2 Pro)
XL stofhouder + klitvrije borstel + lter voor XL stofhouder
Opmerking: Figuren en illustraties dienen alleen ter referentie en kunnen afwijken van het daadwerkelijke uiterlijk van het product.
Productontwerp en -specicaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.
8
NL
Dweilplaat
1. Inhoud van de verpakking/1.2 Productoverzicht
Robot
AUTO-modusknop
Aan/uit-schakelaar
(I = AAN, O = UIT)
Wi-indicatielampje
Infrarood bots-
sensoren en bumper
RESET-knop
Onderkant
Valsensoren
Universele wielen
Hoofdbor­steloptie
Batterij
Stuurwielen
Oplaadcontacten
Valsensoren
Zijborstels
Ontgrendelknop
hoofdborstel
9
NL
Loading...
+ 21 hidden pages