Hp LASERJET 9040, COLOR LASERJET 9500MFP, LASERJET 9050MFP User Manual [nl]

usegebruik
hp geïntegreerde webserver
color LaserJet 9500mfphp
hp LaserJet 9040mfp/9050mfp
HP Geïntegreerde webserver
Gebruikershandleiding
Copyright
Handelsmerken
V erveelvuldiging, bewerking en vertaling zonder voorafgaande schriftelijke toestemming zijn verboden, behalve zoals toegestaan door het auteursrecht.
De informatie in dit document kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.
De enige garantie voor producten en services van HP worden uiteengezet in de garantieverklaring die bij dergelijke producten en services wordt geleverd. Niets in deze verklaring mag worden opgevat als een aanvullende garantie. HP is niet aansprakelijk voor technische of redactionele fouten of weglatingen in deze verklaring.
EWS v. 8.0 Edition 2, 6/2004
Adobe® en PostScript® zijn handelmerken van Adobe Systems Incorporated.
Microsoft® en Windows® zijn in de VS geregistreerde handelsmerken van Microsoft Corp.
ii NLWW

Inhoud

1 Overzicht
Wat is een geïntegreerde webserver? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .1
Functies . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .2
Aanvullende kenmerken met een apparaat voor permanente opslag . .2
HP Web Jetadmin en de HP geïntegreerde webserver . . . . . . . . . . . . .3
Systeemvereisten . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .3
De HP geïntegreerde webserver openen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .3
Aanmelden en afmelden . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .4
Bladeren door de HP geïntegreerde webserver . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .5
2 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie
Status apparaat . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .8
Configuratiepagina. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .10
Status benodigdheden. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .12
Logbestand . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .13
Gebruikspagina . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .14
Apparaatgegevens. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .15
Bedieningspaneel . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .16
Afdrukken . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .17
Een bestand afdrukken vanuit het scherm Afdrukken . . . . . . . . . . . . .18
3 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen
Apparaat configureren . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .20
De menu's op het scherm Apparaat configureren gebr uiken. . . . . . . .21
E-mailserver. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .21
Uitgaande e-mail configureren. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .22
Inkomende e-mail configureren . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .22
Waarschuwingen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .23
Het scherm Waarschuwingen met een apparaat gebruiken . . . . . . . .25
E-mailopdrachten naar het apparaat verzenden . . . . . . . . . . . . . . . . .29
AutoSend. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .30
Beveiliging . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .32
Overige koppelingen bewerken . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .33
Een koppeling toevoegen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .34
Een koppeling verwijderen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .34
Apparaatgegevens. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .35
Taal . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .36
Datum & tijd . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .37
Wektijd. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .38
4 De digitale verzendopties instellen
Algemeen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .40
Verzenden naar e-mail. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .41
Geavanceerde e-mailinstellingen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .43
Verzenden naar fax . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .44
Geavanceerde faxinstellingen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .46
Adressering . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .48
Geavanceerde adresseringsinstellingen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .51
NLWW Inhoud iii
Adresboek . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 52
Activiteitenlog. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 53
Voorkeuren. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 54
5 Netwerkfuncties beheren vanaf het scherm Netwerk
Overzicht . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55
6 De Overige koppelingen als hulpbron gebruiken
hp instant support . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 58
Hoe werkt hp instant support? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 58
De informatie die u van hp instant support kunt krijgen . . . . . . . . . . . 58
Benodigdheden bestellen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 58
Productondersteuning . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59
Mijn Serviceprovider en Mijn Servicecontract . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59
Register
iv Inhoud NLWW
1

Overzicht

Wat is een geïntegreerde webserver?

Een webserver biedt een omgeving waarin webprogramma's kunnen worden uitgevoerd op dezelfde manier als een besturingssysteem, zoals Microsoft® Windows®, een omgeving biedt waarbinnen programma's op uw computer kunnen worden uitgevoerd. Een webbrowser, zoals Microsoft Internet Explorer, Apple Safari of Mozilla, kan de gegevens van een webserver weergeven.
Een geïntegreerde webserver (EWS) bevindt zich op een hardwareapparaat (zoals een printer) of in de firmware en is geen software die van een netwerkserver is gedownload.
Het voordeel van een geïntegreerde webserver is dat deze beschikt over een productinterface die iedereen met een op een netwerk aangesloten computer en een standaardwebbrowser kan openen en gebruiken. Er hoeft hiervoor geen software te worden geïnstalleerd of geconfigureerd.
Met de geïntegreerde webserver van HP kunt u informatie over de productstatus bekijken, instellingen wijzigen en het product op uw computer beheren.
Opmerking In deze handleiding worden de woorden “product” en “apparaat” afwisselend gebruikt. Als er
producten of apparaten in dez e handleiding worden bespro ken, heeft de inf ormatie betrekking op HP LaserJet printers, HP Color LaserJet printers en HP LaserJet MFP's tenzij anders wordt aangegeven. Zie de documentatie die bij uw product is geleverd voor specifieke informatie betreffende de funct ies die uw printer of MFP (multifunctioneel randapparaat) ondersteunt.
NLWW Wat is een geïntegreerde webserver? 1

Functies

U kunt de HP geïntegreerde webserver gebruiken om de product- en netwerkstatus te bekijken en om de afdrukfuncties van uw computer te beheren, in plaats van het bedieningsp aneel van het product te gebruiken. De HP geïntegreerde webserver biedt u de volgende mogelijkheden:
Berichten op het bedieningspaneel en informatie over de productstatus bekijken.
De resterende levensduur voor alle benodigdheden bepalen en specifieke bestelinformatie
voor benodigdheden configureren.
Toegang krijgen tot de pagina voor technische ondersteuning van uw product.
Toegang krijgen tot specifie ke ondersteuning voor recente productgebeurtenissen.
Koppelingen naar andere websites toevoegen of aanpassen.
Productconfiguratie bekijken en wijzigen, zoals ladeconfiguraties.
De netwerkconfiguratie bekijken en wijzigen.
Informatiepagina's bekijken en afd rukken, zoals de Configuratiepagina.
Waarschuwingen o ver productgebeurtenissen, bijvoorbeeld wanneer het product bijna geen
toner meer heeft, ontvangen via e-mail.
De taal selecteren waarin de schermen van de geïntegeerde webserver van HP worden
weergegeven.
Naar een HP-product afdrukken zonder de printerdriver van het apparaat te installeren.
Energie besparen door de sluimervertraging in te stellen zodat het apparaat naar de
sluimermodus schakelt wanneer het een tijd niet wordt gebruikt.
Voor elke dag wektijden instellen zodat het apparaat klaar is met initialiseren en kalibreren
wanneer u het wilt gebruiken.
Informatie over de configuratie van het apparaat en het gebruik van de benodigdheden
regelmatig naar uw serviceprovider verzenden.

Aanvullende kenmerken met een apparaat voor permanente opslag

Als u een voorziening voor permanente opslag, zoals een harde schijf, hebt geïnstalleerd in uw product, kunt u aanvullende gegevens bekijken, instellen en bewaren.
Waarschuwingen. Maximaal 4 verschillende bestemmingslijsten instellen met maximaal
20 ontvangers per lijst. (Zonder een apparaat voor permanente opslagapparaat kunt u naar slechts vier e-mailbestemmingen waarschuwingen verzenden).
Overige koppelingen. U kunt maximaal vijf extra koppelingen naar de websites van uw
keuze toevoegen. (Zonder de extra opslagruimte kunt u slechts één extra koppeling toevoegen.)
Afhankelijk van het model van het product is het mogelijk dat in het product een harde schijf is geïnstalleerd. Als uw product geen geïnstalleerde harde schijf hee ft, kunt u er een bestellen. Zie voor meer informatie de gebruikershandleiding bij uw prod uct of ga naar:
http://www.hp.com/country/us/eng/othercountriesbuy.htm
.
2 Overzicht NLWW

HP Web Jetadmin en de HP geïntegreerde webserver

De Web Jetadmin v an HP is een o p het w eb geba seerd hulp progr amma voor de systeembeheer dat u met een webbrowser kunt gebruiken. Samen komen de HP geïntegreerde webserver en HP Web Jetadmin tegemoet aan a l uw behoeften op het gebied van productbeheer. U kunt de software gebruiken o m netwerkproducten eff ectief t e installeren en beher en. Netwerkbeheerder s kunnen de netwerkapparatuur op bijna elke afstand beheren.
De HP geïntegreerde webserver biedt een eenv oudige , gemakkelijk te gebruiken oplossing voor één-op-één-productbeheer in omgevingen met een beperkt aantal producten. Echter, in omgevingen met meerdere producten wilt u wellicht de HP Web Jetadmin gebruiken voor het beheer van productgroepen. Met HP Web Jetadmin kunt u meerdere apparaten tegelijk detecteren, beheren en configureren.
HP Web Jetadmin is te downloaden vanaf de HPonline ondersteuningspagina (http://www.hp.com/go/webjetadmin

Systeemvereisten

Om de HP geïntegreerde webserv er (EWS) te kunnen gebruiken, hebt u de volgende onderdelen nodig:
Een ondersteunde webbrowse r. EWS-ondersteunde webbrowsers omvatten onder andere
het volgende:
• Konqueror 3.0 of later
• Microsoft Internet Explorer 6.0 of later
• Mozilla 1.0 (en Mozilla-derivaten)
• Netscape Navigator 6.2 of later
• Opera 7.0 of later
• Safari 1.0 of later
Een TCP/IP-netwerkaansluiting (Transmission Control Protocol/Internet Protocol).
Een HP Jetdirect printserver (geïntegreerde of verbeterd e inv oer/ uitv oer [EIO]) geïnsta lleerd
in het product.
).

De HP geïntegreerde webserver openen

Volg de onderstaande procedure om de HP geïntegreerde webserver te openen.
Opmerking U kunt de schermen van de geïntegreerde webserver niet bekijken buiten een firewall om.
1 Open uw ondersteunde webbrowser. 2 In het veld Adres of Ga naar voert u het IP-adres in dat aan het product is toegewezen
(bijvoorbeeld http://192.168.1.1), of de hostnaam (bijvoorbeeld npi[XXXXXX] of een geconfigureerde hostnaam zoals http://www.[uw_server].com).
Als u het IP-adres van het prod uct niet weet, kunt u dit vinden op de Configuratiepagina. Voor informatie over het afdrukken van de Configuratiepagina vanaf het bedieningspaneel kunt u de gebruikershandleiding raadplegen die bij uw product is geleverd.
NLWW Systeemvereisten 3

Aanmelden en afmelden

De HP geïntegreerde webserver (EWS) heeft schermen die kunnen worden gebruikt om productinformatie te bekijken en om de configuratieopties te wijzigen. Welke schermen en instellingen verschijnen, is afhankelijk van de manier w aarop u toegang hebt tot de EWS: als een algemene gebruiker, een IT-beheerder of een serviceprovider. De z e w achtwo orden k unnen d oor een IT-beheerder of een serviceprovider worden aangepast.
Als gebruikers zich zonder wachtwoord aanmelden op de HP geïntegreerde webserver terwijl deze met een wachtwoord is beveiligd, is alleen het tabblad Informatie beschikbaar. Als geen wachtwoord is ingesteld (standaa rdinstelling), zijn alle tabbladen zichtbaar.
Als een wachtwoord is inge stel d, moet u zich als IT-beheerder of serviceprovider aanmelden om toegang te krijgen tot de beveiligde tabbladen van de HP Geïntegreerde webserver (Instellingen, Digitaal versturen en Netwerk).
Opmerking Zie “Bev eiliging” op pagina 32 voor informatie over het wijzigen van wachtwoorden in de rol van
IT-beheerder. Raadpleeg de servicehandleiding van het product als u serviceprovider bent.
Als beheerder aanmelden
Volg de onderstaande procedure om als een beheerder in de HP EWS aan te melden. 1 Klik op de koppeling Aanmelden in de rechterbovenhoek van het scherm nadat u de EWS
hebt geopend. Het dialoogvenster Netwerkwachtwoord invoeren verschijnt, zoals is weergegeven in de
volgende illustratie. Het uiterlijk van het aanmeldingsvenster is afhankelijk van uw besturingssysteem en browser.
2 Voer admin als gebruikersnaam in, voer uw wachtwoord in en klik vervolgens op OK.
Als beheerder afmelden
Volg de onderstaande procedure om af te melden.
1 Klik op de koppeling Afmelden. 2 Sluit de browser om het afmelden te voltooien.
VOORZICHTIG Wanneer u de browser niet afsluit, blijft de verbinding met de EWS in stand en dit kan
beveiligingsrisico's tot gevolg hebben.
4 Overzicht NLWW

Bladeren door de HP geïntegreerde webserver

U kunt door de schermen van de HP geïntegreerde webserver bladeren door op een van de tabbladen te klikken (zoals Informatie of Instellingen). Klik vervolgens op een van de menu's op de navigatiebalk die u aan de linkerzijde van het scherm kunt vinden.
In de volgende illustratie en tabel wordt informatie over de EWS-vensters gegeven.
Opmerking Het uiterlijk van de EWS-vensters kan verschillen van de illustraties in deze
gebruikershandleiding. Dit is afhankelijk van de kenmerken van het product en de instellingen die door uw IT-beheerder zijn aangebracht.
1
2
3
4
Onderdeel Kenmerk
EWS-venster
1
2
3
Productnaam en IP-adres
Tabbladen Tabblad
Menu's Verschilt per
6
Omschrijving Meer informatie
Hier vindt u de productnaam en het IP-adres.
Hierop kunt u informatie over het
Informatie
Tabblad
Instellingen Tabblad Digitaal
versturen
Tabblad Netwerk Hierop kunt u de netwerkstatus
tabblad
product bekijken. U kunt het product niet configureren met de schermen op dit tabblad.
Gebruik de functies op dit tabblad om het product te configureren.
Gebruik de functies op dit tabblad om de digitale verzendopties te configureren.
bekijken en de netwerkkaart van het product configureren.
Klik op een tabblad om de menu's weer te geven.
Zie “Productstatus bekijken op de
schermen van het tabblad Informatie” op pagina 7.
Zie “Het apparaat configureren vanaf
het scherm Instellingen” op pagina 19.
Zie “De digitale verzendopties
instellen” op pagina 39.
Zie “Netwerkfuncties beheren vanaf
het scherm Netwerk” op pagina 55.
5
NLWW Bladeren door de HP geïntegreerde webserver 5
Onderdeel Kenmerk
EWS-venster
4
5 6
Overige koppelingen
Afmelden/ aanmelden
Scherm Verschilt per menu Klik op een menu om een scherm
Omschrijving Meer informatie
hp instant support
Benodigdheden bestellen
Productonder­steuning
Afhankelijk van soort gebruiker
Hiermee gaat u naar een set bronnen op het web waarmee u specifieke problemen kunt oplossen en waar u kunt bekijken welke extra services er voor uw HP-product beschikbaar zijn.
Gebruik internet om originele HP-benodigdheden voor uw HP-product te bestellen.
Gebruik de specifieke informatie van uw product op de HP-website om een probleem op te lossen.
Aanmelding als IT-beheerder of serviceprovider.
weer te geven.
Zie “De Overige koppelingen als
hulpbron gebruiken” op pagina 57.
Zie “hp instant support” op
pagina 58.
Zie “Productondersteun i n g ” op
pagina 59.
Zie “Mijn Serviceprovider en Mijn
Servicecontract” op pagina 59.
Zie “Aanmelden en afmelden” op
pagina 4.
Zie “Productstatus bekijken op de
schermen van het tabblad Informatie” op pagina7.
Zie “Het apparaat configureren
vanaf het scherm Instellingen” op pagina 19.
Zie “Netwerkfuncties beheren
vanaf het scherm Netwerk” op pagina 55.
6 Overzicht NLWW
Productstatus bekijken op de
2
schermen van het tabblad Informatie
De informatieschermen zijn alleen voor informatieve doeleinden bestemd. U k unt het apparaat niet vanaf deze schermen configureren. Als u het apparaat wilt configureren via EWS, gaat u naar “Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen” op pagina 19.
Hieronder volgen de informatieschermen:
Status apparaat (pagina 8)
Configuratiepagina (pagina 10)
Status benodigdheden (pagina 12)
Logbestand (pagina 13)
Gebruikspagina (pagina 14)
Apparaatgegevens (pagina 15)
Bedieningspaneel (pagina 16)
Afdrukken (pagina 17)
Opmerking Sommige apparaten ondersteunen niet alle bovengenoemde schermen.
NLWW 7

Status apparaat

Gebruik het scherm Status apparaat om de huidige status van het product te bekijken. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
6
8
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
EWS-tabbladen en menu's
Status Geeft de productstatus weer (dezelfde informatie verschijnt ook
5
7
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
op het display van het bedieningspaneel).
8 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie NLWW
Onderdeel Gebied op het
scherm
3
4
5
6
7
8
Knoppen op het bedieningspaneel
Benodigdheden Geeft het percentage van de resterende levensduur weer voor
Details benodigdheden Hiermee wordt het scherm Status benodigdheden geopend waar
Media Geeft de status- en configuratiegegevens voor de invoerladen
Instellingen wijzigen Opent het scherm Overige instellingen waar u de instellingen
Capaciteiten Geeft de onderdelen weer die in het product zijn geïnstalleerd.
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Gebruik de knoppen op het bedieningspaneel zoals u ze zou gebruiken op het product. Ga naar het scherm Beveiliging op het tabblad Instellingen om te selecteren welke knoppen op het bedieningspaneel op dit scherm verschijnen.
elk onderdeel.
u de informatie kunt bekijken over de benodigdheden van het apparaat.
en uitvoerbakken weer.
voor de papiersoort kunt wijzigen.
NLWW Status apparaat 9

Configuratiepagina

Gebruik het scherm Configuratiepagina om de huidige productinstellingen te bekijken, printerproblemen op te lossen en de installatie van opt ionele accessoires , zo als de DIMM's (dual inline memory modules) of apparatuur voor papierverwerking te controleren. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
5
Opmerking: Zie de tabel
op de volgende pagina voor omschrijvingen van de onderdelen in deze afbeelding.
10 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie NLWW
6
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
5
6
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Printerinformatie Geeft het serienummer, versienummers en ov erige inf ormatie
voor het product weer.
Geïnstalleerde personality's en opties
Geheugen Geeft informatie over het geheugen, PCL DWS (Driver Work
Beveiliging Geeft de status van de beveiliging van het bedieningspaneel
Papierladen en -opties Geeft het formaat en soort afdrukmateriaal weer dat voor elke
Geeft een overzicht van alle printertalen die geïnstalleerd zijn (zoals PCL (printer command language) en PS (PostScript®) en geeft de opties weer die geïnstalleerd zijn in alle DIMM- en EIO-sleuven.
Space) en bronopslaginformatie.
weer en de opties voor schrijfbeveiliging van de schijf.
lade in het product is gespecificeerd. Als een duplexeenheid of een andere accessoire voor papierverwerking is geïnstalleerd op het product, wordt de informatie over deze apparaten hier ook weergegeven.
NLWW Configuratiepagina 11

Status benodigdheden

Het scherm Status benodigdheden geeft gedetailleerde informatie over de benodigdheden weer en toont onderdeelnummers voor de originele HP benodigdheden. (Wa nneer u nieuwe producten bestelt, is het handig het onderdeelnummer bij de hand te hebben.) In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
Opmerking: Zie de tabel
op de volgende pagina voor omschrijvingen van de onderdelen in deze afbeelding.
12 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie NLWW

Logbestand

Onderdeel Gebied op het
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
scherm
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's
Koppeling Benodigdheden bestellen
Zwarte printcartridge Geeft het onderdeelnummer voor de zwarte cartridge weer, geeft
Onderhoudskit Geeft het percentage van de onderhoudskit weer dat is gebruikt en
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
Gebruik deze functie om verbinding te maken met een website waarmee u online benodigdheden bij een dealer naar keuze kunt bestellen.
aan of de status Toner bijna op is bereikt en geeft het aantal afgedrukte pagina's aan sinds de status Toner bijna op is bereikt.
de HP-onderdeelnummers.
Op de pagina Logbestand staan de meest recente apparaatgebeurtenissen, waaronder papierstoringen, verwerkingsfouten en andere printerfouten. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
4
53
6
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4 5 6
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Aantal Geeft de volgorde aan waarin de fouten zijn opgetreden.
De laatst voorgekomen fout heeft het hoogste nummer.
Aantal pagina’s Geeft het aantal pagina's weer dat was afgedrukt op het
product op het moment dat de fout optrad.
Gebeurtenis Geeft de interne gebeurteniscode aan voor elke gebeurtenis. Omschrijving of personality Geeft een korte omschrijving van enkele gebeurtenissen. Koppeling
Productondersteuning
Biedt toegang tot de ondersteuningswebsite van HP voor productspecifieke probleemoplossingen.
NLWW Logbestand 13

Gebruikspagina

Het gebruiksscherm geeft het aantal pagina's weer voor el k soort afdrukmateriaal dat door het apparaat is verwerkt alsmede het aan tal dubbelzijdige pagina's . Het totale aantal w ordt bereke nd door de som van het aantal afg edrukte pagina's te vermenigvuldigen met het aantal eenheden.
De informatie op dit scherm kan worden gebruikt om vast te stellen hoev eel toner of papier in v oorraad moet blijven. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
Opmerking: Zie de tabel
op de volgende pagina voor omschrijvingen van de onderdelen in deze afbeelding.
14 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie NLWW
5
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
5

Apparaatgegevens

Op het scherm Apparaatgege vens w orden de pro ductnaam, het acti van ummer , de bedrijfsnaam, de naam van de contactpersoon, de locatie en het IP-adres van het product, de productnaam, het modelnummer en het serienummer van het apparaat vermeld.
De productnaam, het activanummer, de bedrijfsnaam, de naam van de contactpersoon en de locatie van het product kunnen worden geconfigureerd op het scherm Apparaatgegevens die u op het tabblad Instellingen kunt vinden.
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Gebruiksstatistieken (equivalent)
Eenheden Een eenheid staat gelijk aan een standaardpagina van
Gebruik afdrukmodi & papierbaan (feitelijk)
Historische paginadekking Geeft de hoeveelheid gebruikte toner op een afgedrukte
Geeft de soorten pagina's aan die zijn afgedrukt, het aantal enkelzijdige pagina's dat is afgedrukt, het aantal dubbelzijdige pagina's dat is afgedrukt en het totale aantal pagina's dat is afgedrukt.
A4-formaat (Letter-formaat). Alle overige paginaformaten worden vergeleken met dit standaardformaat. Een pagina van A4-formaat (Letter-formaat) die dubbelzijdig wordt afgedrukt, telt als twee eenheden.
Geeft de verschillende afdrukmodi weer die zijn gebruikt voor afdruktaken in kleur en monochroom (zwart-wit).
pagina aan.
NLWW Apparaatgegevens 15

Bedieningspaneel

Voor producten met een bedieningspaneel, geeft het scherm Bedieningspaneel het display van het bedieningspaneel weer zoals u dit ziet als u voor het product staat. Deze weergave geeft de productstatus weer die u kan helpen bij het oplossen van problemen met het product.
Opmerking Het uiterlijk van het scherm is afhankelijk van uw product.
16 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie NLWW

Afdrukken

U kunt dit scherm gebruiken om één bestand per keer af te drukken vanaf een apparaat dat de HP geïntegreerde webserver ondersteunt. Deze functie is met name handig als u een mobiele gebruiker bent, omdat u dan geen printerdriver van het product hoeft te installeren om af te drukken. U kunt dus altijd en overal afdrukken.
U kunt bestanden afdrukken die afdrukgereed zijn, zoals documenten die zijn gegenereerd met behulp van de driveroptie “afdrukken als bestand”. Bestanden die gereed voor afdrukken zijn, hebben normaalgesproken bestandsnaamextensies zoals .PRN (Windows Print Ready File), .PCL (Printer Control Language), .PS (PostScript), .PDF (Adobe Portable Document Format) en .TXT (text).
In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
Opmerking Het scherm Afdrukken (en het menu Afdrukken aan de linkerzijde) is alleen beschikbaar als dit
is geconfigureerd om op het tabblad Beveiliging te verschijnen. Zie “Beveiliging” op pagina 32 voor meer informatie.
1
2
3
4
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Status apparaat Geeft de productstatus weer (dezelfde informatie als op het
scherm Status apparaat en als in het display op het bedieningspaneel).
Optie 1 Drukt een bestand af dat zich op uw laptop, computer of op een
bestandsserver van het netwerk bevindt.
Optie 2 Drukt een bestand af dat u vanaf het intranet kunt openen.
NLWW Afdrukken 17

Een bestand afdrukken vanuit het scherm Afdrukken

Voer de volgende stappen uit om een bestand af te drukken vanuit het scherm Afdrukken. 1 Selecteer het bestand dat u wilt afdrukken met behulp van een van de volgende opties:
• Klik op de knop onder Optie 1 om naar het bestand te bladeren dat u wilt afdrukken.
-of-
• Typ het adres (beginnend met “http://”) in het veld Adres (onder Optie 2) om een bestand af te drukken dat op het intranet staat.
2 Klik op Toepassen.
18 Productstatus bekijken op de schermen van het tabblad Informatie NLWW
Het apparaat configureren
3
vanaf het scherm Instellingen
Gebruik de schermen op het tabblad Instellingen om het apparaat vanaf uw computer te configureren. Hieronder volgen de schermen onder Instellingen:
Apparaat configureren (pagina 20)
E-mailserver (pagina 21)
Waarschuwingen (pagina 23)
AutoSend (pagina 30)
Beveiliging (pagina 32)
Overige koppelingen bewerken (pagina 33)
Apparaatgegevens (pagina 35)
Taal (pagina 3 6 )
Datum & tijd (pagina 37)
Wektijd (pagina 38)
Opmerking Sommige apparaten ondersteunen niet alle bovengenoemde schermen.
NLWW 19

Apparaat configureren

U kunt het scherm Apparaat configureren gebruiken om de pagina 's met productinformatie af te drukken en om het apparaat op afstand te configureren. In de volgende illustratie, tabel en voorbeeldprocedure wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
Als uw apparaat een display op het bedieningspaneel heeft, zijn deze menu's dezelfde als de menu's die beschikbaar zijn op het bedieningspaneel op uw apparaat. Sommige van de menu's op het bedieningspaneel van het apparaat zijn niet beschikbaar vanaf de geïntegreerde webserver van HP.
Zie de documentatie die bij uw apparaat is geleverd voor meer informatie over de verschillende menu's die door uw apparaat worden ondersteund.
1
2
Onderdeel Gebied op
het scherm
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's
Selecteer een menu
Plusteken Klik voor de submenu's of subitems op het plusteken ( ) naast een menu of klik op het menu
PAUZE Schakel dit selectievakje in om de printer te pauzeren.
3
4
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
Menu INFORMATIE Hiermee kunt u de pagina's met productinformatie afdrukken.
Deze pagina's bevatten gegevens over het apparaat en de
configuratie ervan. Menu PAPIERVERWERKING Hiermee kunt u de mediasoort in elke lade instellen. Menu APPARAAT
CONFIGUREREN
Menu DIAGNOSTIEK Hiermee kunt het logbestand afdrukken, een papier baantest
zelf.
Hiermee kunt u het apparaat configureren om het gedrag van
het apparaat te beïnvloeden. U kunt in dit menu bijvoorbeeld de
personality-instellingen voor het apparaat opgeven, zoals de
instellingen voor afdrukkwaliteit of de bestemmingsbakken.
uitvoeren, de uitvoerbak en de modus voor dubbelzijdig
afdrukken configureren en het aantal exemplaren instellen.
20 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW

De menu's op het scherm Apparaat configureren gebruiken

De onderstaande procedure dient alleen als v oorbeeld. Vergelijkbare procedures kunnen worden gebruikt om andere menuonderdelen in te stellen.
V oer deze stapp en uit om een ander standaar dpapierformaat te selecteren (voorbeeld procedure).
1 Klik op PAPIERVERWERKING. 2 Selecteer Letter in de lijst en klik vervolgens op Toepassen om de wijziging op te slaan.
Opmerking Printerdrivers en softwareprog ramma's negeren regelmatig selecties die zijn gemaakt in he t menu
Afdrukken en in het menu Papierverwerking. Zie v oor meer informatie de gebruikershandleiding
die bij uw apparaat is geleverd. Alle wijzigingen worden doorgevoerd op het scherm Printerstatus, de Configuratiepagina en in
het menu Papierverwerking.

E-mailserver

Gebruik het scherm E-mailserver om de e-mailinstellingen voor uitgaande en inkomende e-mail te configureren. Gebruik de instellingen op dit scherm om e-mailberichten te verzenden en te ontvangen, inclusief de productwaarschuwingen. In de volgende illustratie, tabel en procedures wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
EWS-tabbladen en menu's
Uitgaande e-mail Hiermee kunt u de uitgaande e-mail configureren als u de functies Waarschuwingen
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
of AutoSend wilt gebruiken. Zie “Het scherm Waarschuwingen met een apparaat
gebruiken” op pagina 25 voor meer informatie.
NLWW E-mailserver 21
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
3
4
E-mailadres apparaat Dit is het e-mailadres van het apparaat dat in de productwaarschuwingen verschijnt.
Dit is niet het e-mailadres dat u gebruikt om de opdrachten naar het apparaat te verzenden. Zie “E-mailopdrachten naar het apparaat verzenden” op pagina 29.
Inkomende e-mail (niet vereist voor e-mailwaarschuwingen)
Hiermee kunt u de inkomende e-mail configureren als u informatiepagina's van het apparaat wilt opvragen met behulp van e-mailberichten. Zie “E-mailopdrachten naar
het apparaat verzenden” op pagina 29 voor meer informatie.
Uitgaande e-mail configureren
U moet de uitgaande e-mail configureren als u de functies Waarschuwingen of AutoSend wilt gebruiken.
1 V erzamel d e vo lgende inf ormatie. (Doorg aans beschikt uw netw erk- of e-mailbeheerder ov er
de benodigde informatie voor het configureren van uitgaande e-mail.)
• Het IP-adres van de SMTP-server (Simple Mail Transfer Protocol) op uw netwerk. De EWS gebruikt het IP-adres van de SMTP-server voor het doorsturen van e-mailberichten naar andere computers.
• Het suffix van de e-maildomeinnaam dat wordt gebruikt voor e-mailberichten binnen uw organisatie.
2 Schakel het selectievakje Uitgaande e-mail inschakelen in. 3 Voer het IP-adres van de SMTP-server in het tekstvak SMTP-server in. 4 Voer de domeinnaam in en klik vervolgens op Toepassen om de wijzigingen op te slaan.
Inkomende e-mail configureren
U moet de inkomende e-mail configureren als u informatiepagina's van het apparaat wilt opvragen met behulp van e-mailberichten. Zie “E-mailopdrachten naar het apparaat verzenden”
op pagina 29 voor meer informatie.
1 Definieer een POP3-account (Post Office Protocol 3) voor het apparaat op een e-mailserver
in het netwerk van uw organisatie. Voor elke POP3-account is een gebruikersnaam en een wachtwoor d vereist. Samen m et de
domeinnaam van het apparaat (die is opgegeven in de configuratie van uitgaande e-mail) vormt de gebruikersnaam het e-mailadres voor het appar aat. Als de gebruiker snaam van de POP3-account bijvoorbeeld “product” is en de POP3-server is “ hp.com”, dan is het e-mailadres van de printer “product@hp.com”.
Opmerking Elk apparaat dat is g econfigureerd voor ink omende e-mail, moet een eige n POP3-account krijgen
op de e-mailserver van uw netwerk. POP3-accounts worden meestal geconfigureerd door uw netwerk- of e-mailbeheerder.
2 Schakel het selectievakje Inkomende e-mail inschakelen in. 3 Voer het IP-adres in van de POP3-server in het tekstvak POP3 Server. 4 Voer de gebruikersnaam en het wachtwoord in v oor de postb u sac count van het apparaat en
klik vervolgens op Toepassen om de wijzigingen op te slaan.
22 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW

Waarschuwingen

Op het scherm Waarschuwingen kunnen IT-beheerders het apparaat instellen om probleem- en statuswaarschuwingen te verzenden met behulp van e-mailberichten. Wanneer deze functie is geconfigureerd, kunnen waarschuwingen automatisch worden verzonden met informatie over benodigdheden, de status van de papierbaan, service en adviezen. U k unt meerdere personen waarschuwingen sturen waarbij elke persoon slechts díe waarschuwingen ontvangt die zijn aangegeven. Een beheerdersassistent is bijvoorbeeld verantwoordelijk voor het bestellen van toner of het oplossen van problemen en kan waarschuwingen ontvangen zodra de toner bijna op is of als er een papierstoring optreedt. Ook kan de levensduur van onderdelen worden beheerd door een externe serviceprovider. Deze kan bijvoorbeeld waarschuwingen ontvangen over het onderhouden van het apparaat en het bijvullen van nietjes in het voorste of achterste nietapparaat.
Als u een apparaat voor permanente opslag, zoa ls een harde schijf, hebt geïnstalleerd, kunt u vier verschillende bestemmingslijsten maken met maximaal 20 ontvangers per lijst. (Zonder een apparaat voor permanente opslagapparaat kunt u naar slechts vier e-mailbestemmingen waarschuwingen verz enden). Het v o lgende voorbeeld is voor een apparaat waarop een apparaat voor permanente opslag is geïnstalleerd. Als er ee n apparaat voor permanente opslag is geïnstalleerd, kunt u de bestemmingen en bestemmingslijsten bewerken, testen en verwijderen.
In de volgende illustratie, tabel en procedures wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
NLWW Waarschuwingen 23
Opmerking De uitgaande e-mail moet zijn ingeschakeld als u de waarschuwingen wilt laten functioneren. Zie
“Uitgaande e-mail configureren” op pagina 22 voor het inschakelen van uitgaande e-mail.
1
2
34 5
4 53
Opmerking: Zie de tabel
op de volgende pagina voor omschrijvingen van de onderdelen in deze afbeelding.
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
5
6
6
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Overzicht van bestemmingslijst
Bewerken Met deze knop kunt u wijzigingen aanbrengen in de
Test Met deze knop kunt u een testwaarschuwing verzenden naar
Verwijderen Met deze knop kunt u de bestemming of bestemmingslijst te
Nieuwe bestemmingslijst Met deze knop kunt u de instellingen voor een nieuwe
Geeft de huidige selecties weer voor elke bestemming.
bestemming of bestemmingslijst.
de bestemming of bestemmingslijst.
verwijderen.
bestemmingslijst voor waarschuwingen definiëren.
24 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW

Het scherm Waarschuwingen met een apparaat gebruiken

Dit gedeelte bevat informatie over de volgende waa rschuwingsfuncties:
“Waarschuwingen configureren” op pagina 25
“De configuratie van een bestemmingslijst testen” op pagina 28
“Bestemmingen en bestemmingslijsten verwijderen” op pagina 29
Waarschuwingen configureren
Als u een apparaat voor permanente opslag hebt geïnstalleerd, kunt u maximaal vier verschillende bestemmingslijsten instellen met maximaal 20 ontvangers per lijst. Zonder een apparaat voor permanente opslag, hebt u slechts plaats voor vier e-mailadressen.
1 Voer een van de volgende handelingen uit:
• Voor het maken van een nieuwe bestemmingslijst klikt u op Nieuwe bestemmingslijst.
-of-
• Voor het wijzigen van een bestaande bestemmingslijst klikt u op Bewerken naast de lijst die u wilt wijzigen.
NLWW Waarschuwingen 25
Als u een apparaat voor permanente opslag hebt geïn stalleerd, ve rschijnt er een scherm dat lijkt op het venster in de volgende illustratie.
26 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW
2 Voor producten die een apparaat voor permanente opslag hebben geïnstalleerd, typt u een
naam in het veld Lijstnaam, zoals Onderhoud of Benodigdheden. (Als u niet over een apparaat voor permanente opslag beschikt, gaat u verder met st ap 3).
3 Voer het e-mailadres in van de personen die de waarschuwingen moeten ontvangen. In
grote omgevingen kunnen systeembeheerders e-mailadressen omleiden naar lijstservers, URL's (universal resource locators) en mobiele apparaten voor uitgebreide waarschuwingen. Voeg meerdere bestemmingen toe door elke bestemm ing te scheiden met een komma of een puntkomma.
4 Schakel het selectie v akje in v oor de w aarschuwingen die met deze bestemmingslij st moeten
worden verzonden. (Klik op Alle waarschuwingen weergeven om alle waarschuwingen te bekijken die voor he t apparaat beschikbaar zijn.)
5 Indien van toepassing stelt u de drempelwaarde in voor de individuele waarschuwingen.
De drempelwaarde voor servicewaarschuwingen en voor waarschuwingen betreffende de papierbaan is een door de gebruiker ingesteld aantal minut en. Gedurende dit aantal minu ten wordt een gebeurtenis genegeerd voordat een e-mailwaarschuwing wordt verzonden. U wilt bijvoorbeeld de drempelwaarde voor de waarschuwing “Lade open” instellen op 10 minuten zodat iemand de tijd heeft om de lade te sluiten na het vullen van de lade of voor het verhelpen van een storing.
6 Selecteer de bijlagen die u aan de e-mailwaarschuwingen wilt toevoegen. Deze bijlagen
kunnen bestaan uit de Statuspagina benodigdhe den, Gebruikspagina, Configuratiepagina, Logpagina en XML-gegevens. (Ga naar het tabblad Informatie om voorbeelden van deze pagina's te bekijken.) Selecteer de optie XML-gegevens als een van de geselecteerde waarschuwingsbestemmingen voor het ontvangen van waarschuwingen een geautomatiseerd computersysteem is. Elk item dat u selecteert, wordt aan uw e-mailbericht toegevoegd. Als u bijvoorbeeld Gebruikspagina en Logpagina selecteert, ontvangt u een e-mailbericht met twee bijlagen, een voor elke selectie. Als u ook de optie XML-informatie hebt geselecteerd, ontvangt u één e-mailbericht met drie bijlagen – één bijlage voor de Gebruikspagina in HTML, één voor de Logpagina in HTML en een derde bijlage met ondersteunende informatie in een tekstbestan d met een .xml-extensie.
7 Klik op Toepassen om de informatie op te slaan. 8 Herhaal stap 1 tot en met 7 voor elke nieuwe lijst of bestemming.
Opmerking Zie “De configuratie van een bestemmingslijst testen” op pagina 28 voor het testen van de
configuratie van een bestemmingslijst.
NLWW Waarschuwingen 27
De configuratie van een bestemmingslijst testen
Gebruik de volgende procedure om de configuratie van de bestemmingslijst te testen. 1 Klik op de knop Test naast de bestemmingslijst die u wilt testen.
Het onderstaande dialoogvenster wordt weergegeven. (Deze illustratie geeft het scherm van een systeem weer waarop een apparaat voor permanente opslag is geïnstalleerd. Als geen apparaat voor permanente opslag is geïnstalleerd, kan maar één bestemming vanuit dit venster worden getest.)
2 Als u een apparaat voor permanente opslag hebt geïnstalleerd, selecteert u de
bestemmingen die u wilt gaan testen.
3 Het retouradres is het e-mailadres van het apparaat. Voer uw e-mailadres in het veld
Retouradres in als u berichten over eventuele fouten wilt ontvangen, die worden
gegenereerd door de testwaarschuwing (bijvoorbeeld een kennisgeving bij een onjuist bestemmingsadres).
28 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW
4 Indien gewenst kunt u aan vullen de informatie die aan het begin van de e-mailw a arschuwing
verschijnt, invoeren in het tekstv eld Uw opmerkingen (optioneel).
5 Klik op OK.
Bestemmingen en bestemmingslijsten verwijderen
U kunt een bestemming of bestemmingslijst verwijderen door te klikk en op de knop Verwijderen naast de bestemming of bestemmingslijst die u wilt verwijderen. Klik op OK om de verwijdering te bevestigen.

E-mailopdrachten naar het apparaat verzenden

Een andere methode voor het ont v angen v an de informatiepagina's is door deze op t e vragen bij het apparaat. Als de uitgaande en inkomende e-mail worden geconfigureerd, kan het apparaat informatiepagina's zoals de pagina Stat us benodigdheden of de Configuratiepagina, toevoegen aan het e-mailbericht. U kunt met behulp van deze functie een problee m oplossen of de status van benodigdheden controleren.
Informatiepagina's opvragen met behulp van een e-mailbericht
Als u een bericht voor het apparaat samenstelt, moet u de velden Aan, Van en Onderwerp correct instellen in uw e-mailprogramma.
1 Schakel de uitgaande en inkomende e-mail in door de instructies te volgen die in dit
hoofdstuk worden weergegeven. (Zie voor meer infor matie “E-mailserver” op pagina 21.)
2 Maak in uw e-mailprogramma een bericht voor het apparaat volgens de onderstaande
stappen: a In het veld Aan voert u het e-mailadres van het apparaat in. Samen met de domeinnaam
van het apparaat (die is opgegeven in de configuratie van uitgaande e-mail) vormt de gebruikersnaam het e-mailadres voor het apparaat. Als de gebruikersnaam van de POP3-account bijvoorbeeld “product” is en de POP3-server is “hp.com”, dan is het e-mailadres van de printer “product@hp.com”.
b Uw e-mailprogramma moet automatisch het veld Van invullen met uw retour-e-mailadres. c In het veld Onderwerp voert u de gewenste tekst in voor de indeling en de pagin a die u
wilt toevoege n. U kunt een Configuratiepagin a, pagina Status benodigdheden of een pagina AutoSend opvragen. Als u bijvoorbeeld de Configuratiepagina in HTML-bestandsformaat wilt toevoegen, voert u “this.configpage?configpage=email&format=html” in.
Pagina HTML-indeling XML-indeling
Configuratiepagina this.configpage?configpage
=email&format=html
pagina Status benodigdheden
pagina AutoSend niet van toepassing this.configpage?autosend
this.configpage?suppliespage =email&format=html
this.configpage?configpage =email&format=xml
this.configpage?suppliespage =email&format=xml
=email&format=xml
3 Klik op Verzenden. Het apparaat controleert elke 3 minut en of er nieuw e e-mailberichten zijn. W anneer he t apparaat
het e-mailbericht ontvangt, w ordt er een antwoord gegenereerd en wordt de gevraagde informatie naar het e-mailadres van de afzender gestuurd (dit adres is opgegeven in het veld
Van in het originele e-mailbericht).
Opmerking Afhankelijk van vertragingen in het netwerk en op de e-mailserver, kan een reactie binnen
1 minuut of pas na enkele uren in het Postvak IN van uw e-mailprogramma verschijnen. Als de velden Aan, Van en Onderwerp niet correct worden ingesteld in uw e-mailbericht, kan
het apparaat geen bericht terugsturen.
NLWW Waarschuwingen 29

AutoSend

1
Gebruik het scherm AutoSend voor het regelmatig verzenden van de productconfiguratie en de gebruiksinformatie over benodigdheden naar uw serviceprovider. Via deze functie kunt u een relatie onderhouden met Hewlett-Packard Company of een andere serviceprovider die u services biedt zoals vervanging van toner, contracten voor betaling per pagina, afspraken over ondersteuning en registratie van gebruiksgegevens. In de volgende illustratie, tabel en procedure wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
Wanneer u een app araat voor permanente opslag, zoals een harde schijf, hebt geïnstalleerd, kunt u tot twintig e-mailadressen t oev oegen. (Zonder een appar aat vo or permanente opslag kunt u slechts één e-mailadres toevoegen). Het volgende voorbeeld is voor een product waarop een apparaat voor permanente opslag is geïn stalleerd.
2
3
4
6
5
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's Zie “Blad eren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
AutoSend inschakelen Schakel dit selectievakje in om de functie AutoSend te
activeren.
Verzenden: elke [interval] Selecteer de gewenste interval waarmee het apparaat de
productconfiguratie en de informatie over het gebruik van de benodigdheden moet verzenden naar de bestemmingen die in het veld E-mailbestemmingen zijn geconfigureerd.
E-mailbestemmingen Hiermee kunt u een lijst opslaan met maximaal 20 e-mailadres-
sen die informatie over de configuratie van het apparaat kunnen ontvangen. Elk e-mailadres kan maximaal 50 tekens bevatten.
30 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
5
6
Verzenden naar HP Schakel dit selectiev akje in om rege lmatig informatie over de
configuratie van uw apparaat en de status va n de benodigdheden naar HP te versturen. De informatie wordt naar een e-mailadres van HP verzonde n (bijvoorbeeld mijnprinter@hp.com) in een tekstbestand met een XML-bestandsextensie . Dit be stan d is in het Engels.
Klik op Hewlett-Packard Online Privacyverklaring voor meer informatie over hoe HP de informatie behandelt die via AutoSend wordt verzonden.
Test Klik op deze knop om uw instellingen op te slaan en de informatie
direct te versturen, zodat u z ek e r w eet dat de ontvanger het bericht ontvangt.
De functie AutoSend inschakelen
Volg de onderstaande procedure om de functie AutoSend beschikbaar te maken. 1 Schakel de uitgaande en inkomende e-mail in door de instructies te volgen die in dit
hoofdstuk worden gegeven. (Zie voor meer informatie “E-mailserver” op pagina 21.)
2 Schakel het selectievakje AutoSend inschakelen in. 3 Klik op een optie om de interval te definiëren, waarin u wilt dat het apparaat de
productconfiguratie en de gebruiksinformatie betreffende de benodigdheden naar de e-mailontvangers moet verzenden (deze ontvangers worden in de volgende stap vastgesteld). Voer vervolgens het aantal dagen, weken, maanden of afgedrukte pagina's in.
4 Configureer maximaal 20 e-mailadressen voor producten die apparaten voor permanente
opslag hebben geïnstalleerd. Gebruik hiervoor de indeling die op het scherm ver schijnt. (Als u geen apparaat voor permanente opslag hebt, kunt u één e-mailadres configureren.)
5 Selecteer het selectievakje Verzenden naar HP om informatie over de configuratie van uw
apparaat en de status van de benodigdheden naar HP te verzenden.
6 Klik op Toepassen.
NLWW AutoSend 31

Beveiliging

1
In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
2
3
4
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Wachtwoord instellen Hiermee kunt u een beheerderswachtwoord instellen voor
toegang tot de tabbladen Instellingen, Digitaal versturen en Netwerk van de EWS. Wanneer het wachtwoord is ingesteld, wordt gebruikers gevraagd een wachtwoord in te voeren wanneer ze op de koppeling Aanmelden klikken. Zie
“Aanmelden en afmelden” op pagina 4 voor meer informatie.
Pagina afdrukken Selecteer om het scherm Pagina afdrukken op het tabblad
Informatie beschikbaar te maken.
Weergave op statuspagina van het apparaat
Selecteer de knoppen van het bedieningspaneel die u op het scherm Status apparaat wilt weergeven (op het tabblad
Informatie).
32 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW

Overige koppelingen bewerken

Gebruik het scherm Overige koppelingen bew erken om maximaal vijf koppelingen aan de gewenste websites toe te voegen of aan te passen (zie de volgende opmerking). Deze koppelingen verschijnen op de HP EWS-pagina's in het veld Overige koppel ingen onder de linkernavigatiebalk. Drie permanente koppelingen (hp instant support, Benodigdheden bestellen en Productondersteuning) zijn al ingesteld. In de volgende illustratie, tabel en procedures wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
Opmerking Als u een apparaat voor permanente opslag hebt geïnstalleerd, kunt u maximaal 5 extra
koppelingen toevoegen. Zonder extra opslag, kunt u één extra koppeling toevoegen.
1
2
3
4
Onderdeel Gebied op het
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
scherm
1
2
3
EWS-tabbladen en menu's
Kopp. toevoegen Hiermee kunt u een door de gebruiker gedefinieerde koppeling
Door gebruiker gedefinieerde kopp.
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
toevoegen. Geeft een lijst met door de gebruiker gedefinieerde koppelingen die
zijn toegevoegd. Gebruik dit gedeelte om koppelingen te verwijderen.
NLWW Overige koppelingen bewerken 33
Onderdeel Gebied op het
scherm
4
Overige koppelingen hp instant support Hiermee krijgt u een verbinding tot
Informatie over of mogelijk h eden van het gebied
webbronnen die u kunnen helpen bij het oplossen van specif ieke prob lemen en k unt u zien welke aanvullende diensten er voor uw apparaat beschikbaar zijn. (Gedetailleerde informatie, waaronder serienummer en foutstatus, wordt doorgestuurd naar de klantenservice van HP. Hewlett-Pack ard Company behandelt deze informatie vertrouwelijk.)
Benodigdheden bestellen
Productondersteuning Hiermee krijgt u toegang tot specifieke
Mijn Serviceprovider Hiermee kunt u verbinding met uw
Mijn Servicecontract Hiermee kunt u een verbinding met een
Geeft verbinding tot een webpagina die het online bestellen van benodigdheden van een door u gewenste dealer vergemakkelijkt.
informatie over uw apparaat vanaf de HP-website.
homepage of uw serviceprovider tot stand brengen. Deze koppeling verschijnt alleen als deze door de serviceprovider is geconfigureerd.
pagina tot stand brengen waarin de terminologie en beperkingen van uw servicecontract worden vermeld. Deze koppeling verschijnt alleen als deze door de serviceprovider is geconfigureerd.

Een koppeling toevoegen

Volg deze procedure om een koppeling toe te voegen. 1 Voer onder Kopp. toevoegen de URL en de naam van de koppeling in zoals u deze wilt
weergeven op de pagina's van de geïntegreerde webserver van HP.
2 Klik op Kopp. toevoegen.

Een koppeling verwijderen

Volg deze procedure om een koppeling te verwijderen. 1 Onder Door gebruiker gedefinieerde k opp. selecteert u de koppeling of k op pelingen die u
wilt verwijderen.
2 Klik op Geselecteerde kopp. verwijderen.
34 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW

Apparaatgegevens

Gebruik het scherm Apparaatgegevens om een naam voor het apparaat in te voeren, om een artikelnummer toe te kenne n en om d e be drijfsnaam, de cont actperso on van het apparaat en de fysieke locatie van het appar aat te configure ren. Het IP- adres van het product, de productnaam, het productmodel en het serienummer zijn ook op dit scherm te vinden.
Opmerking Als u wijzigingen aanbrengt op het scherm Apparaatgegevens, klikt u op Toepassen om de
wijzigingen op te slaan.
De informatie die hier wordt ingev oerd, v ersch ijnt op het scherm Apparaatgege v ens. Dez e pagina kan worden geopend op het tabblad Informatie. Deze informatie wordt ook weergegeven in e-mailberichten die vanaf het apparaat wor den verstuurd. Dit kan handig zijn wanneer u de locatie van het apparaat wilt bepalen en benodigdheden wilt vervangen of een probleem wilt oplossen.
NLWW Apparaatgegevens 35

Taal

Gebruik het scherm Taal om de taal te selecteren waarin de schermen van de geïntegreerde webserver van HP verschijnen. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2 3 4
VOORZICHTIG Selecteer de optie voor het bekijk en van de pagina's in de taal v an de printer o f kies de optie
Selecteer een taal waardoor de taal wordt gewijzigd voor iedereen die gebruikmaakt van de
geïntegreerde webserver van HP.
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer
informatie.
Pagina's bekijken in de taal van de browser
Gebruik deze functie om te detecteren welke taal voor uw webbrows er i s geselecteerd. Het scherm HP geïntegreerde webserver verschijnt in dezelfde taal.
(dit is de standaard) Pagina's weergeven in de
printertaal
Gebruik deze functie om te detecteren welke taal voor het bedieningspaneel van het apparaat is geselecteerd. Het scherm van de HP geïntegreerde webserver verschijnt in dezelfde taal.
Selecteer een taal Selecteer de taal voor de schermen van de HP geïntegreerde webserver:
English (Engels)
Français (Frans)
Deutsch (Duits)
Italiano (Italiaans)
Español (Spaans)
Svenska (Zweeds)
Dansk (Deens)
Norsk (Noors)
Nederlands
Suomi (Fins)
Português (Portugees)
Opmerking De standaardtaal is de taal die de webbrowser op dit moment gebruikt. Als uw browser en het
bedieningspaneel beide een taal gebruiken die niet beschikbaar is voor de geïntegreerde webserver van HP, wordt Engels als standaardtaal geselecteerd.
Als u wijzigingen aanbrengt op het scherm T aal, klikt u op Toepassen om de wijzigingen op te slaan.
36 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW

Datum & tijd

1
Gebruik het scherm Datum & tijd om de producttijd te updaten. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
2
4
3
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Huidige datum en huidige tijd
Datum-/tijdsindeling Gebruik deze knop om een scherm te openen waar u de
Zoek tijd Gebruik deze knop om de productdatum en -tijd op het scherm
Toont de productdatum en -tijd waarop de EWS is geopend. Als een van beide niet correct is, kan een IT-beheerder de informatie via het bedieningspaneel van het apparaat wijzigen.
datum- en tijdsindeling kunt selecteren.
te updaten.
NLWW Datum & tijd 37

Wektijd

1
Een IT-beheerder kan het scherm Wektijd gebruiken om het apparaat dagelijks in te schakelen. Het apparaat kan bijvoorb eeld zo in gesteld wor den dat het om 07:30 uur wordt ingescha keld . Dit betekent dat het apparaat om 08:00 uur klaar is met initialiseren en kan worden gebruikt. De beheerder kan slechts één wektijd pe r dag in st elle n, m aar voor elke dag kan een andere wektijd worden ingesteld. Om stroom te besparen kan bovendien de sluimervertraging worden ingesteld, zodat het apparaat na een bepaalde periode van inactiviteit wordt uitgeschakeld.
2
3
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Wektijd Selecteer een of meer dagen waarop de instelling wektijd moet
worden gebruikt en stel vervolgens de tijd in waarop het apparaat elke dag wordt ingeschakeld.
Sluimervertraging Stel in hoe lang het apparaat niet actief moet zijn voordat het
naar de slaapstand schakelt. Wanneer het apparaat in de slaapstand staat, gebruikt het minder energie.
38 Het apparaat configureren vanaf het scherm Instellingen NLWW
De digitale verzendopties
4
Opmerking Sommige producten ondersteunen niet alle bovengenoemde schermen.
instellen
Beheerders kunnen de schermen onder Digitaal vers turen gebruiken om de digitale verzendfuncties van bepaalde producten in te stellen. Hieronder volgen de schermen onder Digitaal versturen:
Algemeen (pagina 40)
Verzenden naar e-mail (pagina 41)
Verzenden naar fax (pagina 44)
Adressering (pagina 48)
Adresboek (pagina 52)
Activiteitenlog (pagina 53)
Voorkeuren (pagina 54)
NLWW 39

Algemeen

1
Gebruik het scherm Algemeen om beheerdersgegeven s voor Digitaal versturen in te stellen. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
2
3
4
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3 4 5
6
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de schermen op
Naam Voer hier de naam van de beheerder in. E-mailadres Voer hier het e-mailadres van de beheerder in. Telefoonnummer
(optioneel) Locatie (optioneel) Voer hier de locatie van de beheerder in (optioneel).
5
6
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
het tabblad Digitaal versturen.
Voer hier het telefoonnummer van de beheerder in (optioneel).
40 De digitale verzendopties instellen NLWW

Verzenden naar e-mail

Voor het product is een SMPT-gatewayserver (Simple Mail Protocol Transfer) nodig om e-mailberichten naar e-mailadressen te kunnen versturen. Gebruik het scherm Verzenden naar e-mail om de SMTP-instellingen te configureren, de maximumgrootte van de e-mailbijlage in te stellen en het standaard e-mailadres voor het product in te stellen. U kunt ook een standaardonderwerp instellen voor alle e-mailbe richten die het product v er stuurt. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
3
4
2
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat o ver de schermen op
E-mail verzenden Hiermee kunt u direct vanaf het product e-mailberichten naar de SMTP-
10
11
5
6
7
8
9
12
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
het tabblad Digitaal versturen.
gatewayserver versturen.
NLWW Verzenden naar e-mail 41
Onderdeel Gebied op het
scherm
4
5
6
7
8 9
10
11
12
SMTP-gateway apparaat
Maximum grootte van bijlage
Gateways zoeken Als u het IP-adres of de hostnaam v a n de S MTP-g atewa y ni e t weet, klikt u op deze
Test Klik op deze knop om te controleren of de opgegeven SMTP-gatewayserver geldig en
E-mailadres Voer het e-mailadres in van de persoon die als de standaardverzender zal fungeren. Gebruikersnaam V oer de naam in die in het "V an"-v eld moet verschijnen voor e-mailberichten die vanaf
Voorkomen dat de gebruiker van het apparaat het standaard "Van:"-adres wijzigt
Standaardonderwerp Indien gewenst kunt u het onderwerp invoeren dat in alle te verzenden e-
Geavanceerd Klik op deze knop om een nieuw scherm te openen waarin u de berichttekst en
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Voer hier het IP-adres of de hostnaam in van de SMTP-gatewayserver die de e-mailverzoeken van het product zal beheren. Als u het IP-adres of de hostnaam van de SMTP-gateway niet weet, klikt u op de knop Gateways zoeken.
Opmerking Sommige producten herkennen alleen IP-adressen. In zulke
gevallen worden hostnamen naar het bijbehorende IP-adres geconverteerd.
Selecteer hier de maximumgrootte van e-mailbijlagen die de SMTP-gateway kan verwerken. Als het product een e-mailbijlage moet versturen die groter is dan de opgegeven maximumgrootte, wordt de bijlage gesplitst in kleinere bestanden die in meerdere e-mailberichten worden verstuurd.
knop om op het netwerk naar een geschikte SMTP-gateway te zoeken.
in bedrijf is.
het product worden verzonden. U kunt dit veld ook gebruiken om instructies toe te voegen zoals "Voer hier uw e-mailad r es in".
Opmerking Als er geen naam wordt opgegeven, wordt het e-mailadres dat
in het veld E-mailadres is ingevoerd, weergegeven in het "Van"-veld van uitgaande e-mailberichten.
Schakel dit selectievakje in om ervoor te zorgen dat algemene gebruikers het door de beheerder ingestelde e-mailadres niet kunnen wijzigen.
mailberichten wordt weergegeven. U kunt dit veld ook gebruiken om instructies toe te voegen zoals "Voer hier een onderwerp voor uw e-mailbericht in".
bijlage-instellingen voor te verzenden e-mailberichten kunt instellen. Zie
“Geavanceerde e-mailinstellingen” op pagina 43 voor meer informatie.
42 De digitale verzendopties instellen NLWW

Geavanceerde e-mailinstellingen

In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de schermen op
Berichttekst Hierin kunt u de weergave van het tekstbericht in alle te verzenden e-mailberichten
Instellingen bijlage Selecteer hier de standa ardinstellingen voor de bijlagen bij de te verzenden e-
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
het tabblad Digitaal versturen.
aanpassen.
mailberichten.
NLWW Verzenden naar e-mail 43

Verzenden naar fax

Het product kan gescande documenten naar een faxnummer verzenden en op deze manier de verzendfunct ies van een faxapparaat simuleren. Als het product beschikt over een faxmodem, kan het ook worden ingesteld om faxen te ontvangen.
Gebruik het scherm Verzenden naar fax om de faxverzendfuncties voor het product te configureren. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
3
4
2
Opmerking: zie de tabel
op de volgende pagina voor informatie over de onderdelen.
6
5
7
8
44 De digitale verzendopties instellen NLWW
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3
4
5
6
7 8
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de schermen op het
Fax verzenden rechtstreeks vanaf de interne modem van
Modeminstellingen van het apparaat
Geavanceerd Klik op deze knop om een nieuw scherm te openen waarin u de geavanceerde
Bericht Hierin stelt u de waarschuwingsopties in, bijvoorbeeld of u een waarschuwingsbericht wilt
Kwaliteit Selecteer hier de resolutie voor de uitgaande faxberichten. Factureercode Voer de f actureercode in indien van toepassing. Indien gewenst k unt u het selectiev akje Te
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
tabblad Digitaal versturen.
Faxen worden rechtstreeks vanaf het
de MFP
via de Digital Sending-service Faxen worden verstuurd met behulp van de
Voer deze informatie in als de optie rechtstreeks vanaf de interne modem de MFP apparaat is geselecteerd in de lijst Fax verzenden.
modeminstellingen zoals modem- en belvolume en verzend- en ontvangstinstellingen kunt opgeven. Vanuit dit scherm kunt u tevens een faxlogbestand afdrukken en toegang krijgen tot instellingen voor beveiliging en diagnostiek. Zie “Geavanceerde faxinstellingen” op
pagina 46 voor meer informatie.
verzenden of wilt afdrukken of dat de verz ender een verzendrapport ontvangt. Selecteer de taal voor het verzendrapport. De talen die beschikbaar zijn, zijn dezelfde talen die beschikbaar zijn in het scherm Taal op het tabblad Instellingen.
bewerken door gebruiker inschakelen zodat de gebruiker de factureercode kan wijzigen. In het veld Minimumlengte stelt u de minimale lengte van de factureercode in. De factureercode kan een waarde zijn tussen 1 en 16.
product verzonden. Wanneer deze optie is geselecteerd, moet u de volgende informatie selecteren of invoeren:
Het land/de regio
De bedrijfsnaam
Het telefoonnummer waarmee de
interne modem van het product is verbonden
Indien van toepassing een
voorkiesnummer dat voor uw telefoonsysteem is vereist
Digital Sending Software-service (de instellingen op dit scherm).
NLWW Verzenden naar fax 45

Geavanceerde faxinstellingen

In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
Opmerking: zie de tabel
op de volgende pagina voor informatie over de onderdelen.
5
6
7
8
9
46 De digitale verzendopties instellen NLWW
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de schermen op
Algemeen Selecteer hier de algemene instellingen zoals modem- en belvolume en schakel hierin
Verzenden Selecteer hier de instellingen voor faxen die vanaf het product worden verzonden. U
Ontvangen Selecteer hier de instellingen voor ontvangen faxen. U kunt aangeven in welke
Activiteitenlog afdrukken
Activiteitenlog wissen Klik op deze knop om alle inv oer in het fa xactiviteitenlog te wissen. HP raadt aan om het
Beveiliging Klik op deze knop om de beveiligingsfuncties voor de interne modem in te stellen. De
Diagnostische gegevens
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
het tabblad Digitaal versturen.
JBIG-compressie en Foutcorrectie in of uit. U kunt tevens selecteren of u de koptekst (telefoonnummer, tijd en datum) wilt laten overlappen, zodat de koptekst slechts een klein deel van de bovenkant van de pagina in beslag neemt.
kunt bijvoorbeeld de kiestoon instellen en aangeven hoe vaak het product opnieuw moet proberen indien de ontvangende faxlijn bezet is of niet reageert.
uitvoerbak de faxen moeten worden afgeleverd en of de inkomende faxen passend gemaakt moeten worden op het formaat papier in de invoerlade. Bovendien kunt u het nummer opgeven van een andere fax w a arnaar binnenkomende faxen doorgestuurd moeten worden.
Klik op deze knop om het activiteitenlog van de interne faxmodem af te drukken. In het activiteitenlog zijn alle binnenkomende en uitgaande faxoproepen vastgelegd vanaf het moment dat het laatste logbestand is leeggemaakt. Het log wordt door het product afgedrukt.
faxactiviteitenlog regelmatig af te drukken zodat u het kunt bewaren en vervolgens het activiteitenlog leeg te maken om de bestandsgrootte minimaal te houden.
eerste keer dat u de beveiligingsfuncties configureert, wordt u gevraagd om een beveiligingspincode in te voeren (en te bevestigen). Deze pincode hebt u vervolgens nodig om de beveiligingsfuncties weer te geven en opnieuw te configureren.
Klik op deze knop om de diagnostiekfuncties voor de interne modem in te stellen.
NLWW Verzenden naar fax 47

Adressering

1
U dient een e-mailadres in te voeren zodat het product gescande documenten kan verzenden. De adresseringsfunctie van het product vereenvoudigt dit proces door te zoeken naar e-mailadressen om naar te verzenden.
In het scherm Adressering kunt u functies instellen waarmee het product rechtstreeks een e-mailadres uit de database of een L DAP-server kan ophalen in pl aats van uit een kopie van het LDAP-adresboek. Als u het LDAP-adresboek gebruikt, bent u er zeker van dat de meest r ecente adressen worden gebruikt. In de volgende illustratie en tabel wordt beschrev en hoe u dit scherm kunt gebruiken.
2
3
4 5
6 7
9
10 11 12
13
8
14
15
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
48 De digitale verzendopties instellen NLWW
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer
informatie.
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de
schermen op het tabblad Digitaal versturen.
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
3
4
5
6
Directe toegang van apparaat tot LDAP-adresboek toestaan
Bindmethode LDAP-server Anoniem Selecteer deze optie om verbinding te maken
Gegevens V oer dez e gegev ens in indien de optie Eenvoudig of NTLM is geselecteerd in de
LDAP-server Voer de hostnaam of het IP-adres van de LDAP-server in waarvan de database
Schakel dit selectievakje in om het product rechtstreekse toegang te geven tot een LDAP-adresboe k.
met de LDAP-server indi e n d e LDAP-server geen gebruikersgegevens nodig heeft voor toegang tot de LDAP-database.
Eenvoudig Selecteer deze optie om verbinding te maken
met de LDAP-server indi e n d e LDAP-server gebruikersgegevens nodig heeft voor toegang tot de LDAP-database. Als deze optie is geselecteerd, moet u de gebruikersnaam, het wachtwoord en het domein opgeven. Het wachtwoord wordt ongecodeerd over het netwerk verstuurd.
NTML Selecteer deze optie om verbinding te maken
met de LDAP-server indi e n d e LDAP-server gebruikersgegevens nodig heeft voor toegang tot de LDAP-database. Deze optie ondersteunt NT Challenge Response. Als deze optie is geselecteerd, moet u de gebruikersnaam, het wachtwoord en het domein opgeven.
Opmerking Deze optie is niet voor
alle producten beschikbaar.
lijst Bindmethode LDAP-server.
het centrale adresboek bevat.
10
Opmerking Sommige producten herkennen alleen IP-adressen. In
zulke gevallen worden hostnamen naar het equivalente IP-adres geconverteerd.
7
8 9
Poort V oer het TCP/IP-poortnummer in waarmee de server LDAP-verzoeken v erwerkt.
Deze poort is meestal poort 389.
Server zoeken Klik op deze knop om te zoeken naar beschikbare LDAP-servers. Instellingen zoeken Klik op deze knop om het product de beste instellingen voor de opgegeven
server te laten vinden wanneer er gezocht wordt in de LDAP-database.
Zoekopdracht Voer de Distinguished Name (DN) van de vermelding in de LDAP-
directorystructuur in waarmee het zoeken naar het adres moet beginnen. Een DN bestaat uit paren van "attribuut=waarde", gescheiden door komma's. Bijvoorbeeld:
ou=departmentname,o=companyname,c=country ou=marketing,o=Hewlett Packard,c=US o=hp.com ou=engineering,cn=users,dc=hp,dc=com
Opmerking Voor bepaalde LDAP-servers kan de zoekopdracht leeg
gelaten worden (in dit geval wordt het knooppunt van de zoekopdracht verondersteld).
NLWW Adressering 49
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
11
12
13
14
15
Ophaalmethode gebruikersinformatie van apparaat
De ingevoerde naam overeen laten komen met het LDAP­attribuut van
Ophalen van h et e-mailadres v an de MFP-gebruiker met behulp van attribuut van
Geavanceerd Klik op deze knop om een nieuw scherm te openen waarin u geavanceerde
Test Klik op deze knop om de opgegeven instellingen te testen.
Standaardinstellingen Exchange 5.5
Selecteer deze optie als u verbinding maakt met een Microsoft Exchange 5.5-server waarop LDAP wordt uitgevoerd. De LDAP­attribuutwaarden worden automatisch ingesteld.
Standaardinstellingen Active Directory
Selecteer deze optie als u verbinding maakt met een Microsoft Exchange Server 2000 waarop LDAP wordt uitgevoerd. De LDAP­attribuutwaarden worden automatisch ingesteld.
Aangepast Selecteer deze optie als u handmatig de LDAP-
attribuutwaarden moet configureren.
Voer het attribuut in de LDAP-database in waarmee u een persoon in het adresboek aangeeft. De waarde van dit attribuut wordt vergeleken met de naam die de gebruiker invoert om het e-mailadres van de persoon te verkrijgen. Hieronder volgen een paar mogelijke LDAP-attributen:
uid: gebruikersnaam
cn: algemene naam
sn: achternaam
givenName: voornaam
Voer het LDAP-attribuut in dat het e-mailadres van de persoon bevat. Hieron der volgen twee mogelijke LDAP-attributen:
rfc822Mailbo x
mail
LDAP-serverfunct ies kunt instellen. Zie “Geavanceerde
adresseringsinstellingen” op pagina 51 voor meer informatie.
50 De digitale verzendopties instellen NLWW

Geavanceerde adresseringsinstellingen

In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
2
3
4
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3
4
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de schermen op
Opties Geavanceerd zoeken
Items zoeken in de database
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
het tabblad Digitaal versturen. Selecteer de geavanceerde zoekinstellingen voor de LDAP-server.
Selecteer hier of de LDAP-zoekstrings vermeldingen bevatten die beginnen met een deel van de naam of alle vermeldingen die een deel van de naam bevatten die ergens in de naam van de ver melding voorkomt.
NLWW Adressering 51

Adresboek

1
Gebruik het scherm Adresboek om een vooraf ingestelde lijst van e-mailadressen toe te voegen in de vorm van door puntkomma's of k omma's gescheiden bestanden (.csv). Deze lijst wordt dan in het interne adresboek van het product geïmporteerd. Het .csv-bestand is een gewoon tekstbestand (in UTF-8-codering) waarin elk e-mailadres op een aparte regel wordt vermeld. Een vermelding bestaat uit een alias, die als naam wordt weergegeven, gevolgd door een komma en een e-mailadres. De aliassen en e-mailadressen mogen geen komma's bevatten. Hieronder volgen een paar voorbeelden:
naam1, naam1@uw.bedrijf.com
naam2, naam2@uw.bedrijf.com Gebruik de aliasnaam op het product om naar e-mailadressen te zoeken. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
3
4
2
5
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het g e b ie d
1
2 3
4
5
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer
informatie.
Bestandsnaam adresboek Gebruik dit veld voor het pad van het .csv-adresboekbestand. Knop voor bladeren naar een
bestand Importeren Als het pad van het .csv-bestand in het veld Bestandsnaam adresboek verschijnt,
Adresboek apparaat wissen Klik op deze knop om de inhoud van het interne adresboek van het product te
Klik op deze knop om het .csv-adresboekbestand te vinden.
klik dan op deze knop om het adresboek in het interne adresboek van het product te importeren.
wissen.
52 De digitale verzendopties instellen NLWW

Activiteitenlog

Gebruik het scherm Activiteitenlog om informatie over de dig itale verzendtaak te krijgen, zoals eventueel optredende fouten. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
1
Onderdeel Gebied op het
scherm
1
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11
EWS-tabbladen en menu's
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat over de schermen op
Ernst Geeft indien van toepassing de ernst van de fout aan voor elke vermelding. Apparaat Geeft het IP-adres van het product aan. Gebruiker Geeft de gebruiker aan die de bewerking in gang zette. Gebeurtenis Geeft aan of de handeling is gelukt of dat er een fout is opgetreden. Tijd Geeft de tijd voor elke logvermelding weer. Opslaan Klik op deze knop om de loggegevens in een bestand op te slaan. Details Selecteer de logver melding en klik op de knop Details om de loginvoergegevens te
Vernieuwen Klik op deze knop om de weergave bij te werken met de nieuwste loggegevens. Wissen Klik op deze knop om de informatie in het activiteitenlog te wissen.
3 4 5 6 7
8 9 11
10
2
Informatie over of mogelijkheden van het gebied
Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer informatie.
het tabblad Digitaal versturen.
bekijken.
Opmerking Alleen het log dat op het scherm verschijnt, wordt gewist. De
logvermeldingen blijven opgeslagen in het product ten behoeve van de taakadministratie.
NLWW Activiteitenlog 53

Voorkeuren

1
Gebruik het scherm Voorkeuren om algemene instellingen voor de digitale verzendfuncties te configureren. In de volgende illustratie en tabel wordt beschreven hoe u dit scherm kunt gebruiken.
2
3
4
5
6
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
4
5
6
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op pagina 5 voor meer
informatie.
Help Klik hierop om een Help-bestand te openen dat informatie bevat ov er de
schermen op het tabblad Digitaal versturen.
Documentgrootte Selecteer hier het standaardformaat van het af d rukmat eriaal da t de
productscanner moet gebruiken voor het scannen van een document.
Documenttype Selecteer het standaardtype afdrukmateriaal dat de beeldverwerkingsprocessor
van het product moet gebruiken voor het scannen van een document.
Tekst
Afbeeldingen
Gemengd
Dubbelzijdig document Schakel dit selectievakje in als u wilt dat het product beide zijden van een
document scant.
Instellingen automatisch herstellen
Gebruik de opties van Time-outs om alle digitale verzendinstellingen die bij een taak horen, naar de standaardwaarden van het product te herstellen. U kunt de instellingen direct herstellen na een digitale verzendbewerking waarbij de instellingen door een gebruiker zijn gewijzigd, of u kunt het herstellen met vertraging toepassen door een interval tussen 10 en 300 seconden in te stellen.
54 De digitale verzendopties instellen NLWW
Netwerkfuncties beheren vanaf
5
1
het scherm Netwerk

Overzicht

Gebruik de netwerkschermen om uw apparaat op uw netw erk te configureren en te beheren. He t uiterlijk en de eigenschappen van de netwerkschermen kunnen verschillen afhankelijk van het model en de versie van uw HP Jetdirect printserver. Het v olgende scherm lijkt op het scherm dat u ziet als u klikt op Netwerk. Klik in de link ernavigatiebalk op het menu Netwerk voor het scherm dat u wilt bekijken.
2
3
Opmerking: Zie de tabel
op de volgende pagina voor omschrijvingen van de onderdelen in deze afbeelding.
NLWW Overzicht 55
Onderdeel Gebied op het scherm Informatie over of mogelijkheden van het gebied
1
2
3
EWS-tabbladen en menu's Zie “Bladeren door de HP geïntegreerde webserver” op
pagina 5 voor meer informatie.
Taal selecteren Selecteer de taal voor het tabblad Netwerk. De lijst met talen
die beschikbaar is op het tabblad Netwerk, is niet gelijk aan de lijst met talen die beschikbaar is op het tabblad Instellingen.
Help Klik op Help voor meer informatie over de opties op het tabblad
Netwerk.
Afhankelijk van het model van uw HP Jetdirect printserver en de versie van het besturingssysteem, worden hieronder enkele taken weergegeven die u kunt uitvoeren vanaf de netwerkschermen:
De netwerkconfiguratie-instellingen wijzigen voor de verschillende soorten
netwerkaansluitingen.
Afdrukprotocollen in- en uitschakelen.
Een contactpersoon en URL's voor ondersteuning instellen.
Een wachtwoord instellen om de toegang tot de printer en de configuratie-instellingen van
het netwerk te beheren.
De beveiliging v an uw apparaat configureren met behulp v a n wachtwoorden, toegangslijsten
en beheerdersprotocollen.
Algemene statusinformatie van het netwerk bekijken, inclusief de netw erkstatistieken die op
de printserver zijn opgeslagen, voor het oplossen van problemen met het netwerk of voor
het optimaliseren van het netwerk.
Protocolinformatie bekijken voor alle ondersteunde netwerkaansluitingen.
De pagina Configuratie van de HP Jetdirect openen.
De frequentie instellen waarmee de geïntegreerde webserver van HP de netwerkstatus
controleert. Zie de volgende bronnen voor meer informatie over de netwerkschermen:
Help. Op elk netw erkscherm staat onde r Overige koppelingen de koppeling Help met een
beschrijving van de netwerkfuncties en handige tips voor het gebruik hiervan. Vanaf het
scherm Help kunt u toegang krijgen tot aanvullende Help-informatie op de HP-website.
Beheerdershandleiding bij de HP Jetdirect printserver. Deze handleiding is in principe
beschikbaar op de cd-rom met de software die bij uw apparaat is geleverd. Als u de meest
recente versie van deze handleiding v oor uw printservermodel wilt downlo aden, gaat u naar:
http://www.hp .com/support/net_printing
.
56 Netwerkfuncties beheren vanaf het scherm Netwerk NLWW
De Overige koppelingen als
6
hulpbron gebruiken
Het veld Overige koppelingen bevat drie permanente koppelingen die een snelle toegang geven tot productspecifieke informatie zoals interactieve pro bleemoplossingen en bestelinformatie voor originele HP-onderdelen.
Opmerking U kunt het scherm voor het bewerken van de overige koppelingen gebruiken op het tabblad
Instellingen om maximaal vijf aangepaste k oppelingen naar de gewenste websites toe te v oegen.
(Als u een apparaat voor permanente opslag hebt geïnstalleerd, kunt u maximaal vijf extra koppelingen toevoegen. Zonder extra opslag, kunt u één extra koppeling toevoegen). Deze koppelingen verschijnen op de EWS-schermen in het veld Overige koppelingen onder de linkernavigatiebalk. Zie voor meer informatie “Overige koppelingen bew erken” op pagina 33.
NLWW 57

hp instant support

Hewlett-Packard Company biedt hp instant support, een op internet gebaseerd ondersteuningssysteem dat diagnostische informatie verzamelt van uw product en deze vergelijkt met de informatiedatabase van HP. Bij hp instant support kunt u intelligente oplossingen vinden waarmee u snel en eenvoudig problemen kunt oplossen.

Hoe werkt hp instant support?

Er wordt informatie van uw product verzameld en verzonden (beveiligd) naar Hewlett-Packard Company als u op hp instant support klikt. De website hp instant support leest de productgegevens om zo de huidige status van het product te analyseren. De website maakt een aangepaste webpagina die in het browservenster verschijnt met duidelijke tekst en toelichting. Via de website hp instant support komt u ook terecht bij extra servicediensten die voor uw product beschikbaar zijn.
Voordat er productgegevens naar Hewlett-Packard worden verz onden ter analyse, kunt u alle informatie (bijvoorbeeld se rien ummer, foutmeldingen en productstatus) eerst bekijken. Hewlett-Packard behandelt deze informatie vertrouwelijk.

De informatie die u van hp instant support kunt krijgen

De website hp instant support biedt de volgende hulpmiddelen voor probleemoplossing en onderhoud:
Firmware- en software-updates.
Oplossingen voor recente pr oblemen die in het Logbestand staan ve rmeld. Het product geeft
bijvoorbeeld een storing weer als meest recente gebeurtenis in het gebeurtenissenlogboek.
De website hp instant support neemt de gebeurtenis waar en geeft inf ormatie met betrekking
tot het verhelpen van de storing.
Ondersteuningspakketten.
Productdocumentatie, z oals gebruikershandleidingen en beknopte handleidingen.

Benodigdheden bestellen

Via de koppeling Benodigdheden bestellen gaat u na ar een w e bp agina waarmee u eenv oud ig online benodigdheden bij een dealer naar keuze kunt bestellen. De benodigdheden die u nodig hebt, zijn al geselecteerd voor u. U kunt de hoeveelheden wijzigen of extra onderdelen selecteren. Uw onderdelen worden in het win kelw agentje gedaan en zodr a u klaar bent, word t er gecontroleerd of de juiste benodigdheden zijn besteld door uw dealer.
58 De Overige koppelingen als hulpbron gebruiken NLWW

Productondersteuning

De koppeling Productondersteuning maakt verbinding met een webpagina die een uitgebreid menu met ondersteuningsbronnen weergeeft, speciaal voor bedrijven. Via deze webpagina kunt u deze taken uitvoeren en nog veel meer:
Een lijst van HP-producten op een site zoeken: computers, werkstations, servers,
opslagapparaten, printers, scanners, apparatuur voor digitale weergave en mobiele apparatuur.
Technische ondersteuning verkrijgen. Een probleem oplossen, informatie zoeken over het
installeren en configureren van uw product, een product leren kennen en gebruiken, uw product onderhouden, uw productsoftware en -driver bijwerken en migreren en producten recyclen of volgens de regelwetgeving afdanken.
Toegang krijgen tot bronnen voor het zelfstandig oplossen van problemen, zoals FAQ's,
gebruikersdocumentatie, functies en specificaties en informatie met betrekking tot productcompatibiliteit.
Samenwerken met HP en met collega's middels discussiegroepen, e-mailondersteuning en
telefonische ondersteuning.
Op taken gebaseerde navigatie gebruiken om het taakgedeelte waaraan u wilt werken, aan
te geven en om snel verwante onderwerpen en hulpmiddelen te detecteren.
Daarnaast kunt u de volgende items vinden: populaire onderwerpen, een abonnementencentrum, productaanbiedingen, overige aankondigingen, training en opleidingsmogelijkheden.

Mijn Serviceprovider en Mijn Servicecontract

De koppelingen Mijn Serviceprovider en Mijn Servicecontract verschijnen alleen als deze door de serviceprovider op het scherm Overige koppelingen op het tabblad Instellingen zijn gemaakt (en eventueel een nieuwe naam hebben gekregen). De koppeling kan worden aangeklikt door elke gebruiker v oor inf ormatie ov er de serviceprovider en het servicecontract. De informatie kan maximaal 50 tekens bevatten en wordt opgeslagen in het permanente geheugen van het apparaat.
Als deze koppelingen zijn gemaakt, wordt het veld Overige koppelingen gewijzigd om nieuwe koppelingen toe te voegen, zoals wordt weergegeven in de volgende illustratie.
NLWW Productondersteuning 59
60 De Overige koppelingen als hulpbron gebruiken NLWW

Register

A
aanmelden 4 aantal pagina’s 14 accessoires, installatie controleren 10 activiteitenlogs
digitaal verzenden 53
faxen 47 Adresboek, scherm 52 adressering, e-mail 48, 52 afdrukken van bestanden 17, 18 afdrukmateriaal, gebruik 14 afmelden 4 Algemeen, scherm van Digitaal versturen 40 apparaten, gedefinieerd 1 artikelnummer 15 AutoSend 30
B
bedieningspaneel
bekijken 16
knoppen 8
menu’s 20 beheerders
aanmelden 4
afmelden 4
Digitaal versturen, instellingen 40
waarschuwingen, instellen 23
wektijd, instellingen 38 benodigdheden
bestellen 34, 58
functie AutoSend 30
gebruiksinformatie 14
statuspagina 12 bestand, log 13 bestellen
benodigdheden 34, 58
harde schijf 2 bestemmingslijsten
maken 25
testen 28
verwijderen 29 beveiligingsinstellingen
algemeen 32
faxmodem 47 bijlagen, e-mail 42, 43 bladeren 5 browsers
afsluiten na afmelding 4
gedefinieerd 1
ondersteunde 3
C
cartridge
bestellen 34, 58
gebruiksinformatie 14
status 12 configuratie op afstand 20
D
diagnostiek
faxen 47 laden 20
Digitaal versturen, schermen
Activiteitenlog 53 Adressering 48 Algemeen 40 Geavanceerde e-mailinstellingen 43 Geavanceerde faxinstellingen 46 informatie over 39 Verzenden naar e-mail 41 Verzenden naar fax 44 Voorkeuren 54
DIMM's, installatie controleren 10
E
e-mail
adressering 48, 52 bijlagen, instellingen voor grootte 42, 43 geavanceerde instellingen 43 informatiepagina’s 29 inkomende, configureren 22 instellingen 21 ondersteuning 59 SMTP-gateway-instellingen 41 uitgaande, configureren 22 waarschuwingen 23
Explorer, ondersteunde versies 3
F
factureercodes, fax 45 faxinstellingen 44, 46 firewalls 3 foutmeldingen 13
G
gateway-instellingen, SMTP 41 Geavanceerde e-mailinstellingen, scherm 43 Geavanceerde faxinstellingen 46 gebruikersnaam 32 gebruiksinformatie, AutoSend 30 gebruiksscherm 14 gedeelte Overige koppelingen 33, 57 geheugen, installatie controleren 10 geïntegreerde webserver
gedefinieerd 1 kenmerken 2
H
harde schijf, kenmerken beschikbaar voor 2 help
instant support 58 productondersteuning 59
HP geïntegreerde webserver
gedefinieerd 1
kenmerken 2 hp instant support 58 HP Jetdirect printserver 56 HP Web Jetadmin 3
NLWW Register 61
I
informatiepagina's, via e-mail verzenden 29 Informatieschermen 7 inkomende e-mail, configuratie 22 inktcartridge; zie printcartridge inschakelen, wektijd instellen 38 Internet Explorer, ondersteunde versies 3 IP-adres
e-mailconfiguratie 22 zoeken 3, 15
IT-beheerders
aanmelden 4 afmelden 4 Digitaal versturen, instellingen 40 waarschuwingen, instellen 23 wektijd, instellingen 38
J
Jetadmin, HP Web 3 Jetdirect printserver 56
K
kenmerken 2 klantenondersteuning
instant 58
product 59 klokinstellingen 37 knop Taak annuleren 32 knoppen, bedieningspaneel 8 Konqueror, ondersteunde versies 3 koppeling Mijn Servicecontract 59 koppeling Mijn Serviceprovider 59 koppelingen 33, 57
L
laden, diagnostiek 20 LDAP-servers 48 LDAP-servers (Lightweight Directory Access Protocol) 48 locatie van het apparaat 15 Logbestand 13
M
meldingen, fout 13 menu Apparaat configureren 20 menu Diagnostiek 20 menu Papierverwerking 20 menu’s
bedieningspaneel 20
HP geïntegreerde webserver 5 Microsoft Internet Explorer, ondersteunde versies 3 mobiele apparatuur, afdrukken vanaf 17 Mozilla, ondersteunde versies 3
N
Netscape Navigator, ondersteunde versies 3 netwerken
configureren 55
ondersteunde soorten 3
Web Jetadmin 3 Netwerkschermen 55
O
ondersteuning
instant 58
product 59
online help
instant support 58
productondersteuning 59 ontvangen van faxen 47 openen van de HP geïntegreerde webserver 3 Opera, ondersteunde versies 3
P
pagina’s, aantal 14 papier
gebruik 14
standaardformaat, instelling 21 papierbaantests 20 PCL-documenten 17 PDF-bestanden, afdrukken 17 POP3-configuratie 22 postbusconfiguratie 22 printcartridge
bestellen 34, 58
gebruiksinformatie 14
status 12 printserver, HP Jetdirect 56 PRN-bestanden 17 problemen oplossen
instant support 58
productondersteuning 59
scherm Configuratiepagina 10 producten, gedefinieerd 1 productgroepbeheer 3 productondersteuning 59 PS-bestanden, afdrukken 17
R
recyclen van benodigdheden 59
S
Safari, ondersteunde versies 3 schema AAN/UIT 38 scherm Afdrukken 17 scherm Apparaat configureren 20 scherm Apparaatgegevens 15, 35 scherm Bedieningspaneel 16 scherm Beveiliging 32 scherm Configuratiepagina 10 scherm Datum & tijd 37 scherm E-mailserver 21 scherm Overige koppelingen bewerken 33, 57 scherm Status apparaat 8 scherm Status benodigdheden 12 scherm Taal 36 serienummer 15 server, HP Jetdirect 56 servicecontract, koppeling 59 serviceproviders
aanmelden als 4
afmelden 4
koppelingen naar 59
waarschuwingen, instellen 23 SMTP-gateway-instellingen 41 standaardpapierformaat, instelling 21 status
benodigdheden 12
informatiepagina's via e-mail verzenden 29
netwerk 55
waarschuwingen 23 systeemvereisten 3
62 Register NLWW
T
tabblad Informatie
wachtwoordbeveiliging 4
zoeken 20 tabblad Instellingen 5, 19 tabblad Netwerk 5 TCP/IP-netwerk 3 technische ondersteuning
instant 58
product 59 tekstbestanden, afdrukken 17 telefonische ondersteuning 59 tests, papierbaan 20 tijdinstellingen 37 toegang tot de HP geïntegreerde webserver 3 toetsen, bedieningspaneel 8 tonercassette; zie printcartridge
U
uitgaande e-mail, configuratie 22 uitschakelen, wektijd instellen 38
V
veelgestelde vragen 59 verbruiksartikelen; zie benodigdheden Verzenden naar e-mail, scherm 41 Verzenden naar fax, scherm 44 verzenden van faxen 45, 47
W
waarschuwingen
bestemmingslijsten, testen 28
configureren 25
e-mailconfiguratie 22
informatiepagina's via e-mail verzenden 29
kenmerken 2, 23 wachtwoorden 4, 32 Web Jetadmin 3 webbrowsers
afsluiten na afmelding 4
gedefinieerd 1
ondersteunde 3 webserver, geïntegreerde
gedefinieerd 1
kenmerken 2 websites, ondersteuning
instant 58
product 59
NLWW Register 63
64 Register NLWW
©
2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P.
www.hp.com
Loading...