LG NB3740 User guide [lt,lv]

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA
SMART SOUNDBAR
Pirms uzsākt sava atskaņotāja izmantošanu, lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar šīs rokasgrāmatas saturu un saglabājiet šo instrukciju neskaidrību gadījumiem nākotnē.
NB3740 (NB3740, S34A1-D)
www.lg.com
Uzsākšana 3

Drošības norādījumi

UZMANĪBU!
ELEKTRISKĀS STRĀVAS
TRIECIENA DRAUDI
NEATVERIET
UZMANĪBU! LAI MAZINĀTU ELEKTRISKĀS STRĀVAS
TRIECIENA DRAUDUS. NEŅEMIET NOST PĀRSEGU
(VAI AIZMUGURES VĀKU) KORPUSA IEKŠPUSĒ
NAV ELEMENTU, KURUS VARĒTU REMONTĒT
LIETOTĀJS UZTICIET APKOPI KVALIFICĒTAM SERVISA
elektriskās strāvas triecienu, klātbūtni iekārtas korpusa iekšpusē.
BRĪDINĀJUMS: LAI IZVAIRĪTOS NO IESPĒJAMA UGUNSGRĒKA VAI ELEKTRISKĀS STRĀVAS TRIECIENA DRAUDIEM, PASARGĀJIET ŠO IEKĀRTU NO LIETUS UN MITRUMA.
UZMANĪBU: Nav pieļaujams iekārtu pakļaut ūdens (pilošam vai izšļakstīta) iedarbībai un nevajag uz atskaņotāja novietot ar šķidrumu pildītus traukus, piemēram, vāzes ar puķēm.
PERSONĀLAM.
Zibens šautras simbols vienādmalu trīsstūrī brīdina lietotāju par neizolēta, bīstama elektriskā sprieguma, kura amplitūda ir pietiekama, lai cilvēks varētu saņemt
Izsaukuma zīme vienādmalu trīsstūrī vērš lietotāja uzmanību uz svarīgām lietošanas un apkopes (servisa) norādēm, kuras atrodamas iekārtas dokumentācijā.
BRĪDINĀJUMS: Neuzstādiet šo iekārtu noslēgtā vietā, piemēram, grāmatu plauktā vai tamlīdzīgi.
UZMANĪBU: Neaizsedziet nevienu no ventilācijas atverēm. Uzstādiet iekārtu vadoties pēc ražotāja instrukcijas. Korpusa spraugas un atveres paredzētas ventilācijai, ierīces stabilas darbības nodrošināšanai un aizsardzībai pret pārkaršanu. Šīs atveres nekādā gadījumā nedrīkst aizsegt, novietojot iekārtu uz gultas, dīvāna, paklāja vai tamlīdzīgas mīkstas virsmas. Šo ražojumu nav ieteicams ievietot kādā iebūvētā konstrukcijā, piemēram, grāmatu plauktā vai statnē, ja netiek nodrošināta pietiekama ventilācija vai arī nav ievērota ražotāja uzstādīšanas instrukcija.
BRĪDINĀJUMI attiecībā uz tīkla pieslēguma vadu
Ieteicams katru elektroiekārtu pieslēgt atsevišķai tīkla pieslēgvietai;
Tas nozīmē, ka katra iekārta tiek pieslēgta atsevišķai tīkla rozetei, kurai nav papildus rozešu un nozarojumu. Lai par to pārliecinātos, iepazīstieties ar specikāciju šinī lietošanas instrukcijā. Nepārslogojiet tīkla pieslēguma rozetes. Pārslogotas, vaļīgas vai bojātas tīkla pieslēguma rozetes, tīkla pagarinātāji, pārkarsēti tīkla vadi ar bojātu vai saplaisājušu izolāciju ir bīstami. Jebkurš no šiem apstākļiem var izraisīt elektriskās strāvas triecienu vai ugunsgrēku. Regulāri aplūkojiet savas iekārtas tīkla pieslēguma vadu un tiklīdz pamanāt bojājumu vai nodiluma pazīmes, atvienojiet to no tīkla, pārtrauciet iekārtas izmantošanu un autorizētā servisa centrā nomainiet bojāto vadu ar tieši tādu pašu jaunu vadu. Sargājiet tīkla vadu no ziskām vai mehāniskām pārslodzēm, piemēram, salocīšanas, samezglošanās, saspiešanas, iespiešanas durvīs vai bradāšanas ar kājām. Īpašu uzmanību pievērsiet spraudņiem, sienas pieslēguma rozetēm un vietai, kur tīkla vads iznāk no iekārtas korpusa. Lai atvienotu tīkla spriegumu, izvelciet tīkla vada spraudni no rozetes. Uzstādot iekārtu sekojiet tam, lai tīkla pieslēguma vietai būtu ērti piekļūt.
1

Uzsākšana

Uzsākšana4
Šī iekārta ir aprīkota ar portatīvu bateriju vai akumulatoru.
Drošs veids, kā izņemt bateriju vai akumulatoru no iekārtas: Izņemiet veco bateriju vai bateriju
1
komplektu un tad, rīkojoties pretējā secībā,
Uzsākšana
ievietojiet jauno. Lai pasargātu apkārtējo vidi no piesārņojuma un novērstu iespējamos draudus cilvēku un dzīvnieku veselībai, veco bateriju vai akumulatoru ievietojiet īpašā konteinerā specializētajā savākšanas punktā. Neatbrīvojieties no baterijām un akumulatoriem kopā ar sadzīves atkritumiem. Ieteicams izmantot vietējās, brīvas kompensācijas sistēmas baterijas vai akumulatorus. Baterijas nedrīkst pakļaut karstuma avotu, piemēram, tiešas saules gaismas vai liesmas, iedarbībai.
Vecās elektroierīces nodošana
1. Visi elektriskie un elektroniskie produkti ir jāutilizē, nododot pašvaldības īpaši noteiktās pieņemšanas vitās.Tos nedrīkst izmest parastās municipalitātes atkritumu urnās.
2. Ievērojot prasības veco elektroierīču utilizēšanā, jūs pasargāsiet apkārtējo vidi un cilvēku veselību no iespējami nelabvēlīgajām sekām,kādas verē­tu rasties, ierīcēm sadaloties nepiemērotā vietā.
3. Lai gūtu plašāku informāciju par veco ierīču utilizēšanas iespējām, sazinieties ar pilsētas pašvaldību, atkritumu savākšanas saimniecību vai veikalu, kurā ierīci iegādājāties.
Izlietoto bateriju/akumulatoru likvidēšana
1. Šo simbolu var papildināt dz īvsudraba (Hg), kadmija (Cd) vai svina (Pb) ķīmisko elementu simboli, ja akumulators satur vairāk nekā 0,0005% dz īvsudraba. 0,002% kadmija vai 0,004% svina.
2. Visas baterijas/akumulatori ir jālikvidē valsts vai pašvaldības nozīmētās speciālās atkritumu savākšanas vietās, atsevišķi no mājsaimniecības atkritumiem.
3. Pareizi atbrīvojoties no vecajām baterijām/ akumulatoriem, tiks novērstas iespējami nelabvēlīgās sekas uz apkārtējo vidu un cilvēku veselību.
4. Lai saņemtu sīkāku informāciju par atbrīvošanos no vecajām baterijām/akumulatoriem, lūdzu, sazinieties ar savas pašvaldības biroju, atkritumu iznīcināšanas dienestu vai veikalu, kur nopirkāt šo izstrādājumu.
Uzsākšana 5
Attiecībā uz Eiropas Savienības norādi par bezvadu ierīcēm
Ar šo LG Electronics paziņo, ka šis/šie ražojums(-i) atbilst Direktīvu 1999/5/EC, 2004/108/EC, 2006/95/ EC, 2009/125/EC un 2011/65/EU būtiskākajām prasībām un citiem saistītiem dokumentiem.
Lai saņemtu savu Atbilstības Deklarācijas (DoC) kopiju, lūdzu, sazinieties ar mums sekojošā adresē.
Birojs, ar kuru jāsazinās par šī produkta atbilstību:
LG Electronics Inc. EU Representative, Krijgsman1, 1186 DM Amstelveen, The Netherlands
yLūdzu, ņemiet vērā, ka šis NAV Klientu
apkalpošanas dienesta kontaktpunkts. Informāciju, kas attiecas uz Klientu apkalpošanas dienestu, skatiet Garantijas kartē vai arī sazinieties ar tirgotāju, pie kura pirkāt šo izstrādājumu.
Izmantošanai tikai telpās.
Paziņojums par radiofrekvences viļņu starojumu
Šī ierīce ir jāuzstāda tā, lai darbības režīmā viļņu radošā iekārta atrastos ne mazāk kā 20 cm attālumā no ķermeņa.
Svarīgs norādījums attiecībā uz televizora krāsu sistēmu
Šī atskaņotāja krāsu sistēma var mainīties atkarībā no atskaņojamā diska.
Piemēram, atskaņojot NTSC krāsu sistēmā ierakstītu disku, atskaņotāja izejā būs signāls NTSC kodējumā.
Tikai multisistēmu televizori spēj apstrādāt visus no šī atskaņotāja saņemtos signālus.
yJa jūsu rīcībā ir PAL sistēmas krāsainais televizors,
skatoties NTSC sistēmā ierakstītus diskus vai videomateriālus attēls būs izkropļots.
yMultisistēmu krāsainais televizors automātiski
pārslēdz krāsu sistēmu atkarībā no ieejās pienākošajiem signāliem. Ja krāsu sistēma automātiski nepārslēdzas, izslēdziet televizoru un vēlreiz ieslēdziet to.
yArī tajos gadījumos, kad NTSC krāsu sistēmā
ierakstītus diskus jūsu sistēma atskaņo normāli, jūsu ierakstītājs tos var būt nekorekti ierakstījis.
1
Uzsākšana
Saturs6
Saturs
1 Uzsākšana
3 Drošības norādījumi 8 Introduction 8 – Par simbolu “7” displejā 9 Priekšējais panelis 9 Aizmugurējais panelis 10 Tālvadības pults 11 Skaņu joslas instalēšana 11 Galvenā bloka uzstādīšana pie sienas
2 Savienošana
13 Bezvadu zemfrekvenču skaļruņa
savienojums 14 Jūsu televizora pieslēgšana 14 – HDMI savienojums 15 – Kas ir SIMPLINK? 15 – ARC (Audio Return Channel) funkcija 15 – Izšķirtspējas iestatījumi 16 – OPTICAL IN savienojums 17 Savienojums ar ārējo ierīci 17 – OPTICAL IN pieslēgums 17 Pieslēgšana mājas tīklam 17 – Pieslēgšanās tīklam izmantojot kabeli 18 – Tīkla pieslēguma ar kabeli iestatījumi 19 – Bezvadu tīkla pieslēgums 20 – Bezvadu tīkla pieslēgums
3 Sistēmas iestatīšana
23 Initial Setup 24 Iestatījumi 24 – Iestatījumu pielāgošana 25 – Izvēlne [NETWORK] 26 – Izvēlne [DISPLAY] 27 – Izvēlne [LANGUAGE] 27 – Izvēlne [AUDIO] 28 – Izvēlne [OTHERS] 30 Skaņas efekti
4 Darbība
31 Izvēlnes Home displejs 31 – Izvēlnes [HOME] izmantošana 31 – SmartShare lietošana 32 Saistītās ierīces satura atskaņošana 32 – Atskaņo no USB ierīces 33 – Faila atskaņošana Android ierīcē 34 – Faila atskaņošana tīkla serverī 34 Datora mājas tīkla servera izmantošana 34 – Datorprogrammas SmartShare
(DLNA) instalēšana 35 – Failu un mapju kopīgošana 35 – Sistēmas prasības 36 Vispārēji norādījumi par atskaņošanu 36 – Pamatdarbības video un audio
saturam 36 – Pamatdarbības darbam ar
fotoattēliem 36 – Lai turpinātu atskaņošanu 37 Ekrāna izvēlne 37 – Video atskaņošanas vadība 38 – Fotoattēlu skatīšanas vadība 39 Uzlabotā atskaņošana 39 – Atskaņošanas atkārtošana 39 – Konkrēta fragmenta atkārtošana 39 – Atskaņošana no izvēlētā laika 40 – Subtitru valodas izvēle 40 – Cita audio klausīšanās 40 – Televizora ekrāna malu attiecības
maiņa 40 – Subtitru koda lapas maiņa 41 – Attēla režīma maiņa 41 – Satura informācijas skatīšana 41 – Satura saraksta skatījuma maiņa 42 – Subtitru faila izvēle 42 – Mūzikas klausīšanās slaidrādes laikā 43 – Opcijas [3D] iestatīšana 44 Papildfunkcijas 44 – Wi-Fi Direct™ savienojums 45 LG AV Remote 45 Privātais skaņas režīms 45 Izmantojot Bluetooth tehnoloģiju 46 – Klausoties Bluetooth ierīcēs uzglabāto
mūziku 47 Premium lietošana 47 LG Smart World lietošana
48 – Pierakstīšanās 48 – Tiešsaistes satura meklēšana 49 Izvēlnes My Apps lietošana
Saturs 7
5 Bojājumu izlabošana
50 Bojājuma izlabošana 50 – Vispārēji norādījumi 51 – Tīkls 52 – Attēls 52 – Skaņa 52 – Klientu atbalsta dienests 52 – Atklātā pirmkoda programmatūras
paziņojums
6 Pielikums
53 Televizora vadība izmantojot komplektā
iekļauto tālvadības pulti
53 – Tālvadības pults pielāgošana jūsu
televizora vadībai 54 Tīkla programmatūras atjaunināšana 54 – Paziņojums par atjauninājumu 54 – Programmatūras atjaunināšana 56 Papildinformācija 56 – Failu prasības 58 – Par DLNA 58 – Noteiktas prasības sistēmai 59 Audio izejas signālu specifikācija 60 Zīmoli un licences 62 Specifikācija 63 Apkope 63 – Iekārtas apkope un transportēšana 63 Svarīga informācija par tīkla
pakalpojumiem
1
2
3
4
5
6
Šīs rokasgrāmatas saturs var atšķirties no atskaņotāja, kas atkarīgs no atskaņotāja programmatūras vai pakalpojumu nodrošinātāja.
Uzsākšana8

Introduction

1
Uzsākšana
Termins Simbols Apraksts
Piezīme
Uzmanību
,
>
Norāda īpašas piezīmes un darbības īpašības.
Norāda brīdinājumus, lai novērstu iespējamos nepareizas izmantošanas radītos bojājumus.

Par simbolu “7” displejā

“7” var parādīties jūsu televizora displejā darba laikā un tas nozīmē, ka šim konkrētajam datu nesējam attiecīgā, lietošanas instrukcijā aprakstītā funkcija nav pieejama.

Priekšējais panelis

Uzsākšana 9
a b dc
f f
a 1/! b p/o
c
d
e f
(Ieslēgšana)
(Skaļuma)
Noregulē skaļuma līmeni.
F (Funkciju)
Izvēlas funkciju un ievades avotu.
Skaļruņi
Ievērojiet
,
Atvērt USB vāciņu ar pirkstu, lai pieslēgtu USB.
Displeja logs USB pieslēgvieta
e
Uzmanību
>
Piesardzības noteikumi lietojot skārienjūtīgās pogas
ySkārienjūtīgās pogas lietojiet ar tīrām un
sausām rokām.
- Mitrā vidē noslaukiet mitrumu no skārienjūtīgajām pogām pirms lietošanas.
yNespiediet skārienjūtīgās pogas pārāk stipri,
lai tās darbotos.
- Ja jūs pielietosiet pārāk lielu spēku, tas var bojāt skārienjūtīgo pogu sensoru.
yPieskarieties pogai, kuru gribat ieslēgt, lai
funkcija darbotos pareizi.
yUzmanieties, lai uz skārienjutīgajām pogām
nenokļūtu tādi materiāli, kas vada strāvu, piemēram, dažādi metāla priekšmeti. Tas var radīt darbības traucējumus.
1
Uzsākšana

Aizmugurējais panelis

a
b
c
LAN : LAN savienotājs
a
HDMI OUT : HDMI izvade
b
d
OPT. IN : Optiskā ievade
c
DC IN : Līdzstrāvas savienotājs
d
Uzsākšana10
(R03)
(R03)

Tālvadības pults

1
Uzsākšana
Baterijas nomaiņa
• • • • • • a • • • • • •
(Ieslēgt/Izslēgt): IESLĒDZ vai
1
IZSLĒDZ ierīci. OPTICAL/TV SOUND: Tieši pāriet
uz optiskā signāla ieejas režīmu. FUNCTION (P): Maina ieejas
režīmu. Cipartaustiņi 0 - 9: Ļauj izvēlēties
izvēlnes opciju pēc tās numura. CLEAR: Noņem skaitli, kad
tiek iestatīta parole vai tīkla savienojums.
REPEAT (h): Vēlamo sadaļu vai secību atkārtošana.
• • • • • • b • • • • • •
c/v
meklēšanu uz priekšu vai atpakaļ.
C/V
nākošo vai iepriekšējo nodaļu / celiņu / failu.
Z
atskaņošanu.
d M
atskaņošanu. SPEAKER LEVEL: Regulē
izraudzītā skaļruņa skaļumu. SOUND EFFECT: Ieslēdz vienu no
skaņas efektu režīmiem.
VOL +/-: Regulē skaļruņu skaļumu. AUDIO: ļauj izvēlēties audio
valodu vai audio kanālu.
MUTE(@): Izslēdz ierīces skaņu.
(SCAN): Veic
(SKIP): Pāriet uz
(Pārtraukt): Pārtrauc
(Atskaņot): Uzsāk atskaņošanu.
(Apturēt): Nopauzē
• • • • • • c • • • • • •
HOME
( ): Atver vai aizver
sākuma izvēlni. SUBTITLE: Ļauj izvēlēties titru
valodu. INFO/MENU (m): Atver vai aizver
ekrānā displeja logu. Kursora taustiņi (
): ļauj izvēlēties kādu opciju no
D
izvēlnes. ENTER (b): Apstiprina izvēli
izvēlnē.
BACK (
atgriezties iepriekšējā ekrānā. POP UP: Attēlo uznirstošo izvēlni,
ja tāda pieejama. SLEEP: Iestata konkrētu laika
posmu, pēc kura ierīce izslēgsies.
• • • • • • d • • • • • •
Krāsu (R, G, Y, B) taustiņi: Izmanto arī kā konkrētu izvēļņu saīšņu pogas. TV vadības taustiņi: sk. 53. lpp.
W/S/A/
): Iziet no izvēlnes vai
Noņemiet bateriju nodalījuma vāciņu tālvadības pults apakšpusē un ievietojiet nodalījumā divas R03 (izmērs AAA) baterijas pareizi orientējot 4 un 5.
Uzsākšana 11

Skaņu joslas instalēšana

Jūs varat dzirdēt skaņu, pievienojot iekārtu citai ierīcei: TV, Blu-ray disku atskaņotājam, DVD atskaņotājam utt.
Novietojiet ierīci televizora priekšā un pieslēdziet pie tās vēlamo ierīci. (Skatīt 14 – 17 lpp.)
Uzmanību
>
Lai iegūtu labāku bezvadu savienojuma, piemēram, Bluetooth vai bezvadu zemfrekvences skaļruņa veiktspēju, neuzstādiet ierīci uz metāla mēbelēm, jo bezvadu savienojums veido saziņu, izmantojot ierīces apakšā novietoto moduli.

Galvenā bloka uzstādīšana pie sienas

Galveno iekārtu jūs varat piestiprināt pie sienas. Sagatavojiet ass stiprinājumu pie sienas un kronšteinu.
Iekārta
Pie sienas stiprināmā kronšteina uzstādīšanas veidne
1. Pie televizora apakšējās malas pielieciet WALL BRACKET INSTALL GUIDE(Wienas kronšteina instalācijas šablonu) un nofiksējiet to.
Sienas kronšteins
TV
1
Uzsākšana
Uzsākšana12
2. Piemontējot to pie sienas (betona), lietot sienas kontaktligzdas (Nav paredzēts komplektā). Sienā jāizurbj daži caurumi. Pamācība (Sienas kronšteina instalācija) ir pievienota urbim.
1
Uzsākšana
Izmantojiet pamācību, lai pārbaudītu urbšanas punktu.
Ievērojiet
,
Komplektā nav paredzētas skrūves un sienas kontaktligzdas ierīces piemontēšanai. Montēšanai mēs iesakām lietot Hilti (HUD-1 6 x
30).
3. Noņemiet sienas kronšteina instalācijas šablonu.
4. Nostiprināt to ar skrūvēm (kas nav paredzētas komplektā) kā parādīts zemāk redzamajā zīmējumā.
5. Pakariniet galveno bloku uz stiprinājumiem, kā parādīts attēlā zemāk.
Uzmanību
>
yNeierīkojiet šo iekārtu otrādi. Tas var bojāt šīs
iekārtas sastāvdaļas vai radīt personīgi jums savainojumus.
yUz piestiprināta aparāta nedrīkst pakarināt
citus priekšmetus un tas arī jāsargā no triecieniem.
yStingri piestipriniet aparātu pie sienas, lai tas
nenokrīt. Ja aparāts nokrīt, tas var sabojāties vai izraisīt traumu.
yKad aparāts ir uzstādīts pie sienas, gādājiet,
lai aparāta savienojuma vadi nebūtu pieejami bērniem, kuri pretējā gadījumā var izraisīt aparāta nokrišanu.
Ievērojiet
,
Atdaliet aparātu no stiprinājumiem, kā tālāk parādīts attēlā.
Savienošana 13

Bezvadu zemfrekvenču skaļruņa savienojums

Bezvadu basu apakšpastiprinātāja LED indikators
LED krāsa Statuss
Dzelteni-zaļš (Mirgojoša)
Dzelteni-zaļš Savienojums ir izveidots.
Sarkans Bezvadu zemfrekvenču skaļrunis
Izslēgts (Indikators nedeg)
Pirmreizēja bezvadu basa apakšpastiprinātāja iestatīšana
1. Pievienojiet bezvadu basa apakšstiprinātāja kabeli ligzdai.
2. Ieslēdziet galveno aparātu: automātiski tiek izveidots aparāta un bezvadu basa apakšpastiprinātāja savienojums.
Bezvadu basa apakšpastiprinātāju sadalīšana pa pāriem ar rokām
Kad savienojums nav izveidots, uz zemfrekvenču skaļruņa varat redzēt sarkanu gaismas diodi vai mirgojošu dzelteni zaļu gaismas diodi un zemfrekvenču skaļrunis neatskaņo skaņu. Lai atrisinātu problēmu, ievērojiet tālāk minētās norādes.
1. Galvenās ierīces skaņas līmeni noregulējiet uz minimālo.
-Displeja logā redzams ziņojums ”VOL MIN”.
2. Nospiediet un aptuveni 3sekundes turiet nospiestu tālvadības pults pogu MUTE(@).
-Uz īsu brīdi displeja logā redzams ziņojums “WL RESET”.
Tiek mēģināts izveidot savienojumu.
ir gaidstāves režīmā, vai neizdevās izveidot savienojumu.
Bezvadu basu apakšpastiprinātāja strāvas vads ir atvienots.
3. Ja zemfrekvenču skaļruņa gaismas diode turpina mirgot dzelteni zaļā krāsā, varat izlaist šo darbību.
Turiet nospiestu PAIRING bezvadu uztvērēja
aizmugurē ilgāk par 5 sekundēm.
-Zemfrekvenču skaļruņa gaismas diode pārmaiņus deg sarkanā un dzelteni zaļā krāsā.
4. Atvienojiet ierīces un zemfrekvenču skaļruņa strāvas vadu.
5. Kad galvenās ierīces un zemfrekvenču skaļruņa gaismas diode pilnībā nodziest, atkārtoti pievienojiet strāvas vadu.
Ierīce un zemfrekvenču skaļrunis automātiski
izveido savienojumu pārī, kad tiek ieslēgta ierīce.
-Kad savienojums ir izveidots, uz zemfrekvenču skaļruņa deg dzelteni zaļa gaismas diode.
Ievērojiet
,
ySakaru izveidei starp ierīci un zemfrekvenču
skaļruni ir nepieciešamas dažas sekundes (vai arī tas var noritēt ilgāk).
yJo ierīce un zemfrekvenču skaļrunis atrodas
tuvāk viens otram, jo labāka skaņas kvalitāte. Ieteicams ierīci un zemfrekvenču skaļruni uzstādīt pēc iespējas tuvāk (5m attālumā) un izvairīties no šķēršļiem starp tiem.
-Starp ierīci un skaļruni ir šķērslis.
-Tuvumā ir ierīce, kura izmanto tādu pašu frekvenci kā šis bezvadu savienojums, piemēram, medicīniskais aprīkojums, mikroviļnu krāsns vai bezvadu LAN ierīce.
2

Savienošana

Savienošana14

Jūsu televizora pieslēgšana

HDMI savienojums

Ja jums ir HDMI TV vai monitors, jūs to varat pievienot šai ierīcei ar HDMI kabeli (veids A, High speed HDMI™ kabelis ar Ethernet). Savienojiet
2
iekārtas HDMI izejas ligzdu ar HDMI ieejas ligzdu ar
Savienošana
HDMI signālu savietojamā televizorā vai monitorā.
TV
Pārslēdziet TV signāla avotu uz HDMI (sk. televizora rokasgrāmatu).
HDMI kabelis
Piezīme
,
yJa pieslēgtā HDMI ierīce nepieņem audio
signālu no šī atskaņotāja, HDMI ierīces atskaņotā skaņa var būt izkropļota vai arī vispār nebūt dzirdama.
yJa jūs izmantojat HDMI pieslēgumu, jūs
varat mainīt izšķirtspēju HDMI izejā. (sk. “Izšķirtspējas iestatījumi”, 15. lpp.).
yIzvēlieties video signāla veidu HDMI OUT
izejas ligzdā izmantojot opciju [HDMI Colour Setting] izvēlnē [Settings] (sk. 26. lpp).
yMainot izšķirtspēju pēc savienojuma
izveidošanas, var rasties traucējumi. Lai šādu problēmu atrisinātu, izslēdziet iekārtu un ieslēdziet vēlreiz.
yJa HDMI savienojums ar HDCP nav
apstiprināts, televizora ekrāns būs melns, bez attēla. Šādos gadījumos pārbaudiet HDMI pieslēgumu vai atvienojiet HDMI kabeli.
yJa ekrānā redzams troksnis vai melnas līnijas,
lūdzu, pārbaudiet HDMI kabeli (parastos apstākļos tā garums nedrīkst pārsniegt 4,5 m).
Papildinformācija par HDMI pieslēgumu
yPievienojot HDMI vai DVI saderīgu iekārtu,
pārliecinieties par sekojošo :
- Mēģiniet izslēgt gan pieslēgto HDMI/DVI iekārtu un šo atskaņotāju. Pēc tam ieslēdziet HDMI/DVI ierīci un vēl pēc 30 sekundēm ieslēdziet atskaņotāju.
- Pieslēgtās iekārtas video ieeja ir pareizi noregulēta darbam ar šo iekārtu.
- Pievienotā iekārta ir savietojama ar 720 x 576p, 1280 x 720p, 1920 x 1080i vai 1920 x 1080p video ieeju.
yNe visas ar HDCP atbalstošās HDMI vai DVI ierīces
darbosies kopā ar šo atskaņotāju.
- Ja iekārta nav savietojama ar HDCP, precīzu attēlu iegūt neizdosies.
Savienošana 15

Kas ir SIMPLINK?

Dažas šīs ierīces funkcijas tiek kontrolētas ar TV tālvadības pulti, kad šī ierīce un LG TV ar SIMPLINK ir savienoti ar HDMI savienojumu.
Ar LG TV tālvadības pulti kontrolējamās funkcijas : Ieslēgt/izslēgt, skaļāk/klusāk utt.
Lai iegūtu detalizētu informāciju par SIMPLINK funkciju, skatīt TV lietošanas instrukciju.
LG TV ar SIMPLINK funkciju ir augstāk parādītā rmas zīme.
Ievērojiet
,
Atkarībā no iekārtas stāvokļa, dažas SIMPLINK darbības var neatbilst jūsu mērķim vai nedarboties

ARC (Audio Return Channel) funkcija

ARC funkcija ļauj HDMI televizoram pārraidīt audio signālu uz atskaņotāja HDMI OUT.
Lai izmantotu šo funkciju :
-Televizoram ir jāatbalsta HDMI-CEC un ARC funkcija, un HDMI-CEC un ARC ir jābūt ieslēgtiem.
-HDMI-CEC un ARC ieslēgšanas veids dažādiem televizoriem var būt atšķirīgs. Par ARC funkciju vairāk lasiet sava televizora lietošanas instrukcijā.
-Jums ir nepieciešams HDMI kabelis (Veids A, Liela ātruma HDMI™ kabelis ar Ethernet).
-Jums ir jāpievieno HDMI OUT uz iekārtas ar HDMI IN uz TV, kas atbalsta ARC funkciju, izmantojot HDMI kabeli.
-Pie katra televizora, kas atbalsta ARC, var pievienot tikai vienu skaņas plūsmu.
Piezīme
,
Lai aktivizētu funkciju [SIMPLINK / ARC], iestatiet šo opciju uz [On]. (29. lpp)

Izšķirtspējas iestatījumi

Ierīce nodrošina HDMI OUT ligzdā signālu ar dažādu izšķirtspēju. Izšķirtspēju jūs varat mainīt izmantojot izvēlni [Settings].
1. Piespiediet HOME
2. Izmantojot tam piespiediet ENTER (b). Atvērsies iestatījumu izvēlne.
3. Izmantojot un pēc tam piespiediet D, lai pārietu uz otro līmeni.
4. Izmantojot un pēc tam piespiediet ENTER (b), lai pārietu uz trešo līmeni.
5. Izmantojot izšķirtspējas vērtību, pēc tam piespiediet ENTER (b), lai apstiprinātu izvēli.
( ).
izvēlieties [Settings] un pēc
A/D
izvēlieties opciju [DISPLAY]
W/S
izvēlieties opciju [Resolution]
W/S
izvēlieties vajadzīgo
W/S
2
Savienošana
2
Savienošana
Savienošana16
Piezīme
,
yJa jūsu televizors nav savietojams ar ierīcē
iestatīto signāla izšķirtspēju, jūs varat to pārslēgt uz 576p šādi:
1. Nospiediet pogu HOME izvēlne izzustu.
2. Piespiediet Z (Pārtraukt) un turiet piespiestu ilgāk par 5 sekundēm.
yJa jūs iestatiet izšķirtspēju manuāli un tad
pieslēdziet HDMI izeju televizoram, bet jūsu televizors neatbalsta šādus iestatījumus, izšķirtspējas iestatījumi pārslēgsies uz [Auto].
yJa jūs izvēlēsieties izšķirtspēju, kuru
neatbalsta jūsu televizors, ekrānā parādīsies brīdinošs uzraksts. Ja pēc izšķirtspējas pārslēgšanas attēls ekrānā neparādās, lūdzu, nogaidiet 20 sekundes un izšķirtspēja automātiski pārslēgsies atpakaļ uz iepriekšējo vērtību.
( ), lai HOME

OPTICAL IN savienojums

Varat izbaudīt skaņu no sava televizora ar optisko digitālo audio savienojumu.
Optiskais kabelis
TV
Savienojiet televizora optisko izejas ligzdu ar ierīces OPT.IN ligzdu. Pēc tam, nospiežot FUNCTION (P), atlasiet opciju [OPTICAL]. Lai atlasītu tieši, nospiediet OPTICAL/TV SOUND.
Savienošana 17

Savienojums ar ārējo ierīci

OPTICAL IN pieslēgums

Jūs varat klausīties ārējās ierīces skaņu Jūsu atskaņotāja skaļruņos, izmantojot digitālo optiskā signāla pieslēgumu.
Uz ārējās ierīces optiskā signāla izejas ligzdām
Pievienojiet ārējās ierīces optiskā signāla izejas ligzdu Jūsu aparāta OPT. IN ligzdai. Pēc tam, nospiežot FUNCTION (P), atlasiet opciju [OPTICAL]. Vai arī uzreiz nospiediet OPTICAL/TV SOUND.
Lai uzstādītu ieejas režīmu, var izmantot F (funkcijas) taustiņu, kas atrodas uz priekšējā paneļa.

Pieslēgšana mājas tīklam

Šo ierīci var pieslēgt lokālajam tīklam (LAN), izmantojot LAN pieslēgvietu uz aizmugurējā paneļa vai iekšējo bezvadu moduli. Pieslēdzot ierīci mājas platjoslas tīklam, jums būs pieejami tādi pakalpojumi kā programmatūras atjauninājumi un tiešsaistes satura pakalpojumi.

Pieslēgšanās tīklam izmantojot kabeli

Kabeļa pieslēgums nodrošina vislabākos rezultātus, jo ierīce tiek pieslēgta tīklam tiešā veidā un pieslēguma darbību neietekmē radiotraucējumi.
Tālākos norādījumus pieslēguma izveidei jūs atradīsiet savas tīkla ierīces lietošanas pamācībā.
Savienojiet ierīces LAN portu ar atbilstošo modema vai maršrutētāja portu, izmantojot veikalā nopērkamu LAN vai Ethernet kabeli.
Piezīme
,
yPievienojot un atvienojot LAN kabeli
satveriet to aiz spraudņa. Atvienojot nevelciet aiz LAN kabeļa, bet piespiediet ksācijas austiņu un izvelciet spraudni no ligzdas.
yNepieslēdziet LAN portam moduļtelefona
pieslēguma kabeli.
yTā kā vienlaikus eksistē vairākas pieslēgumu
kongurācijas, lūdzu, ievērojiet sava telekomunikāciju operatora vai interneta pakalpojumu sniedzēja specikācijas.
yLai piekļūtu DLNA serveru saturam, ierīce
ir jāpievieno tam pašam vietējam tīklam ar maršrutētāja starpniecību.
yLai uzstādītu datoru kā DLNA serveri,
savā datorā instalējiet datorprogrammu SmartShare. (skatīt 34. lpp.)
2
Savienošana
Savienošana18
1. No izvēlnes [Settings] izvēlieties opciju
Platjoslas pieslēgums
[Connection Setting] un pēc tam piespiediet ENTER (b).
2
Savienošana
DLNA serticēti serveri

Tīkla pieslēguma ar kabeli iestatījumi

Ja lokālajā tīklā (LAN) ar kabeļa palīdzību ir pieslēgts DHCP serveris, ierīcei automātiski tiks piešķirta IP adrese. Dažkārt ierīcei, kas ar LAN kabeļa palīdzību pieslēgta mājas tīklam, var nākties veikt tīkla pieslēguma kongurēšanu. Izvēlnē [NETWORK] veicamie iestatījumi aprakstīti zemāk.
Sagatavošana
Pirms uzsākt tīkla pieslēguma kongurēšanu jums mājas tīklam jāpieslēdz platjoslas interneta savienojums.
Maršrutētājs
2. Izlasiet tīkla iestatījumu sagataves un pēc tam nospiediet ENTER (b), kad redzams izgaismots [Start].
Tīkls automātiski savienosies ar ierīci.
Advanced Setting
Ja Jūs vēlaties veikt tīkla iestatīšanu manuāli, izmantojiet kas atrodas izvēlnē [Network Setting], un nospiediet ENTER (b).
1. Lai izvēlētos [Wired], izmantojiet nospiediet ENTER (b).
, lai izvēlētos [Advanced Setting],
W/S
W/S
un
Savienošana 19
2. Izmantojot vai [Static] IP režīmu.
Parastos apstākļos aktivizējiet [Dynamic] režīmu,
lai varētu automātiski iegūt IP adresi.
Ja tīklā nav pieejams DHCP serveris un jums manuāli jāievada IP adrese, izvēlieties [Static], pēc tam izmantojot taustiņus iestatiet [IP Address], [Subnet Mask], [Gateway] un [DNS Server]. Ja jūs kļūdāties ievadot ciparus, piespiediet CLEAR, lai dzēstu izgaismoto rakstzīmi.
3. Izvēlieties [Next] un piespiediet ENTER (b), lai aktivizētu tīkla iestatījumus.
Tīkla savienojuma statuss tiek attēlots uz ekrāna.
4. Nospiediet ENTER (b), kad redzams izgaismots [OK], lai pabeigtu vadu tīkla iestatīšanu.
W/S/A/D
Piezīme
,
izvēlieties [Dynamic]
W/S/A/D
un ciparu

Bezvadu tīkla pieslēgums

Cita pieslēguma opcija ir izmantot piekļuves vietu vai bezvadu maršrutētāju. Tīkla kongurācija un pieslēguma metode var atšķirties atkarībā no izmantojamā aprīkojuma un tīkla vides.
Bezvadu
komunikācijas
DLNA serticēti serveri
piekļuves punkta vai bezvadu maršrutētāja
Platjoslas pieslēgums
Skatīt iestatīšanas norādījumus, kas ir pievienoti jūsu piekļuves punktam vai bezvadu maršrutētājam, lai iegūtu detalizētu informāciju par pieslēgšanas soļiem un tīkla iestatījumiem.
Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, iesakām šo ierīci ar kabeli pievienot mājas tīkla pieslēguma maršrutētājam vai kabeļu/DSL modemam. Ja izvēlēsieties bezvadu pieslēgumu, ņemiet vērā, ka dažkārt pārējās mājas elektroierīces var iespaidot pieslēguma darbību.
2
Savienošana
Savienošana20

Bezvadu tīkla pieslēgums

Lai izveidotu bezvadu tīkla pieslēgumu, atskaņotāja iestatījumi jānokongurē darbam tīklā. Šo sagatavošanu var veikt izmantojot izvēlni [Setup]. Izvēlnē [NETWORK] veicamie iestatījumi aprakstīti zemāk. Pirms atskaņotāja pieslēgšanas tīklam jāuzstāda piekļuves punkts vai bezvadu maršrutētājs.
Piezīme
,
Ja SSID nosaukumam, kuru izmanto piekļuves punktam vai bezvadu maršrutētājam, izmantojat rakstzīmes, kas nav angļu valodas alfabētā, vai ciparus, tas var tikt rādīts atšķirīgi.
2
Savienošana
Sagatavošana
Pirms veikt bezvadu tīkla kongurēšanu, jums nepieciešams:
- pievienot mājas bezvadu tīklam platjoslas interneta pieslēgumu.
-uzstādīt piekļuves punktu vai bezvadu maršrutētāju.
-atzīmēt tīkla SSID (servisu paketes identikatoru) un drošības kodu.
1. No izvēlnes [Setup] izvēlieties opciju [Connection Setting] un pēc tam piespiediet ENTER (b).
2. Izlasiet tīkla iestatījumu sagataves, un pēc tam nospiediet ENTER (b), kad redzams izgaismots [Start].
Ja vadu tīkls nav pievienots ierīcei, uz ekrāna tiek attēloti visi pieejamie tīkli.
3. Izmantojiet tīkla SSID, un nospiediet ENTER (b).
, lai izvēlētos vēlamo bezvadu
W/S
Piezīme
,
yWEP (bezvadu drošības protokola)
drošības režīmā piekļuves punkta vai bezvadu maršrutētāja iestatījumos parasti ir pieejamas 4 atslēgas. Ja jūsu piekļuves punktā vai bezvadu maršrutētājā izmantota WEP drošības sistēma, ievadiet 1. drošības kodu, lai varētu piekļūt vietējam tīklam.
yPiekļuves punkts ir ierīce, kas ļauj jums
bezvadu režīmā pieslēgties vietējam tīklam.
4. Izmantojot vai [Static] IP režīmu.
Parastos apstākļos aktivizējiet [Dynamic] režīmu,
lai varētu automātiski iegūt IP adresi.
Ja tīklā nav pieejams DHCP serveris un jums manuāli jāievada IP adrese, izvēlieties [Static], pēc tam izmantojot taustiņus iestatiet [IP Address], [Subnet Mask], [Gateway] un [DNS Server]. Ja jūs kļūdāties ievadot ciparus, piespiediet CLEAR, lai dzēstu izgaismoto rakstzīmi.
5. Izvēlieties [Next] un piespiediet ENTER (b), lai aktivizētu tīkla iestatījumus.
W/S/A/D
Piezīme
,
izvēlieties [Dynamic]
W/S/A/D
un ciparu
Ja Jūsu piekļuves punkts aprīkots ar drošības sistēmu, Jums attiecīgi jāievada drošības kods.
Tīkla savienojuma statuss tiek attēlots uz ekrāna.
6. Izvēlieties [OK] un piespiediet ENTER (b), lai pabeigtu tīkla pieslēguma konfigurēšanu.
Loading...
+ 44 hidden pages