Nikon D5 Networking Guide [uk]

Ua
Посібник із роботи у мережі
• Уважно прочитайте цей посібник перед використанням фотокамери.
• Після ознайомлення з цим посібником зберігайте його в легкодоступному місці, щоб звертатися до нього для довідки в майбутньому.

Робота в мережі

Завантаження FTP
(045)
Передавання зображень
(0 14)
Сервер FTP
Комп’ютер
Керування фотокамерою
(018)
Сервер HTTP
(0 21)
Camera Control Pro 2
Інтелектуальний пристрій
Комп’ютер
У цьому довіднику описано підключення фотокамери до мережі, дистанційний доступ до фотокамери та завантаження зображень на комп’ютери або сервери FTP через підключення до мережі Ethernet. Після налаштування з’єднання можна виконувати такі дії:
Завантажувати знімки та відеоролики
1
Дистанційно фотографувати та
2
переглядати знімки
ii
Керувати кількома фотокамерами
Синхронізований спуск (049)
3
(потрібні додаткові безпроводові передавачі WT-6 або WT-5)
A Підказка
На стор. 5 наведено відомості щодо налаштування фотокамери для під’єднання до головного комп’ютера, на стор. 39 — відомості щодо налаштування фотокамери для під’єднання до сервера FTP.
iii
Відомості про товарні знаки
IOS є товарним знаком або зареєстрованим товарним знаком компанії Cisco Systems, Inc. у США та/або інших країнах та використовується за ліцензією. Windows є зареєстрованим товарним знаком або товарним знаком корпорації Microsoft Corporation у США та/або інших країнах. Mac, OS X, iPhone та iPad є зареєстрованими товарними знаками компанії Apple Inc. у США та/або інших країнах. XQD є товарним знаком корпорації Sony Corporation. CompactFlash є товарним знаком корпорації SanDisk Corporation. Усі інші торгові найменування, зазначені в цьому посібнику або в іншій документації з комплекту виробу Nikon, є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників.
Карти пам’яті
Цю фотокамеру представлено моделями, сумісними з картами XQD та CompactFlash. Інструкції, наведені в цьому довіднику, передбачають використання карти пам’яті XQD, але робота з обома моделями повністю однакова.
Публічна ліцензія Apple на вихідні тексти
До складу цього виробу входить вихідний текст програмного продукту Apple mDNS, котрий має розповсюджуватися згідно з умовами Публічної ліцензії Apple на вихідні тексти. Текст ліцензії знаходиться за адресою http://developer.apple.com/opensource/.
Цей файл містить вихідний текст і (або) модифікації до нього, котрі визначені умовами Публічної ліцензії Apple на вихідні тексти версії 2.0 (далі «Ліцензія») та мають розповсюджуватися згідно з умовами цієї Ліцензії. Заборонено використовувати цей файл будь-яким способом, окрім визначених Ліцензією. Отримайте копію Ліцензії за адресою http://www.opensource.apple.com/license/apsl/ й ознайомтеся з нею перед використанням цього файлу.
Вихідний текст і всі програми, котрі надані за умовами Ліцензії, розповсюджуються за принципом «ЯК Є», БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, КОРПОРАЦІЯ APPLE ВИРАЖАЄ ВІДМОВУ ВІД УСІХ ПОДІБНИХ ГАРАНТІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА ВИКОРИСТАННЯ З БУДЬ-ЯКОЮ МЕТОЮ, СПОКІЙНОГО ВОЛОДІННЯ АБО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ МАЙНОВИХ ПРАВ. Ознайомтесь із текстом Ліцензії на потрібній мові, у котрому перелічені права й обмеження згідно з умовами Ліцензії.
iv

Примітки

• Забороняється відтворювати, передавати, зберігати в інформаційно­пошукових системах та перекладати на будь-яку мову в будь-якій формі та будь-якими засобами жодну частину цього посібника без попередньої письмової згоди компанії Nikon.
• Компанія Nikon залишає за собою право в будь-який час та без попереднього повідомлення змінювати зовнішній вигляд і технічні характеристики обладнання та програмного забезпечення, описаного в цьому посібнику.
• Компанія Nikon не несе відповідальність за збитки, які сталися через використання цього приладу.
• Хоча для забезпечення точності та повноти відомостей у цьому посібнику докладено всіх зусиль, ми будемо вдячні за повідомлення про помилки чи недоліки, надіслані представнику компанії Nikon у вашому регіоні (адресу зазначено окремо).
Повідомлення щодо заборони копіювання та відтворення
Зверніть увагу на те, що навіть факт володіння матеріалом, який здобуто в результаті цифрового копіювання або відтворення за допомогою сканера, цифрової камери або іншого пристрою, може каратися законом.
• Об'єкти, копіювання та відтворення яких заборонено законом
Забороняється копіювати та відтворювати паперові гроші, монети, цінні папери, урядові облігації або облігації органів місцевого самоврядування, навіть якщо такі копії або репродукції мають позначку «Зразок». Заборонено копіювання та відтворення паперових грошей, монет або цінних паперів, що перебувають в обігу в інших країнах. Без попереднього дозволу від уряду заборонено копіювання та відтворення виданих урядом негашених поштових марок або листівок. Заборонено копіювання та відтворення виданих урядом марок і засвідчених документів, перелік яких зазначено законом.
v
• Застереження щодо певних копій та репродукцій
Уряд видав застереження щодо копій та репродукцій цінних паперів, які видано приватними компаніями (акцій, векселів, чеків, дарчих листів та інших), а також щодо сезонних квитків та купонів, за винятком мінімальної кількості необхідних екземплярів, що мають надаватися компанією для ділового використання. Також забороняється копіювати та відтворювати видані урядом паспорти; ліцензії, видані державними органами або приватними організаціями; посвідчення особистості та квитки, наприклад, проїздні квитки та талони на харчування.
• Дотримуйтеся повідомлень про авторські права
Згідно з законом про авторські права, зроблені цією фотокамерою знімки та відеозаписи творів, захищених авторським правом, не можна використовувати без дозволу власника авторського права. Винятком є особисте використання, проте слід мати на увазі, що навіть на особисте використання можуть поширюватися обмеження у випадку знімків або відеозаписів виставкових експонатів або живих виступів.
Базові знання
У цьому посібнику припускається, що користувач має базові знання про FTP­сервери, локальні та безпроводові мережі. Додаткові відомості щодо встановлення, налаштування та використання виробів у мережі можна одержати від виробника виробу або адміністратора мережі. Відомості про налаштування комп'ютерів для під'єднання до безпроводової мережі наведено в інтерактивній довідці до програми Wireless Transmitter Utility (службова програма бепроводового передавача).
Навчання впродовж життя
В межах власних зобов'язань щодо «Навчання впродовж життя», тобто, постійної підтримки виробу та навчання роботі з ним, компанія Nikon викладує інформацію, яка постійно оновлюється, на наступних сайтах:
Для користувачів з США: http://www.nikonusa.com/
Для користувачів з Європи та Африки: http://www.europe-nikon.com/support/
Для користувачів з Азії, Океанії та Близького Сх оду: http://www.nikon-asia.com/ Відвідайте ці веб-сайти, де ви завжди знайдете нову інформацію про виріб, поради, відповіді на поширені запитання (FAQ) та загальні рекомендації щодо цифрової фотозйомки та обробки зображень. За додатковою інформацією можна звернутися до представника компанії Nikon у вашому регіоні. Контактну інформацію наведено за такою адресою:
http://imaging.nikon.com/
vi
Ілюстрації
Вигляд і зміст діалогових вікон, повідомлень та екранів програмного забезпечення й операційної системи, показаних у цьому довіднику, можуть відрізнятися в залежності від операційної системи, що використовується. Відомості про основні дії, які можна виконувати на комп’ютері, наведено в документації з комплекту комп’ютера або операційної системи.
vii

Зміст

Робота в мережі.................................................................................................. ii
Примітки ................................................................................................................v
Вступ 1
Параметри мережі............................................................................................. 2
Програма Wireless Transmitter Utility ........................................................4
Передавання зображень, керування фотокамерою та сервери HTTP 5
Підключення до мережі Ethernet................................................................ 5
Крок 1. Під’єднання кабелю Ethernet.................................................... 6
Крок 2. Активація мережі Ethernet......................................................... 8
Крок 3. Майстер підключення.................................................................. 8
Крок 4. Сполучення.....................................................................................12
Відомості про підключення до безпроводової локальної мережі за допомогою додаткового безпроводового передавача WT-6 або WT-5 наведено в посібнику з комплекту пристрою.
Передавання зображень..............................................................................14
Керування фотокамерою .............................................................................18
Сервер HTTP.......................................................................................................21
Веб-браузери комп’ютера та Android.................................................27
Веб-браузери iPhone..................................................................................34
viii
FTP 39
Підключення до мережі Ethernet .............................................................39
Крок 1. Під’єднання кабелю Ethernet..................................................40
Крок 2. Активація мережі Ethernet.......................................................41
Крок 3. Майстер підключення................................................................41
Відомості про підключення до безпроводової локальної мережі за допомогою додаткового безпроводового передавача WT-6 або WT-5 наведено в посібнику з комплекту пристрою.
Завантаження FTP ...........................................................................................45
Синхронізований спуск 49
Вибір безпроводової локальної мережі для
синхронізованого спуску....................................................................50
Параметри синхронізованого спуску.................................................50
Фотозйомка....................................................................................................52
Путівник по меню 55
Додатки 65
Створення профілів на комп’ютері .........................................................65
Створення сервера FTP ................................................................................67
Створення профілю вручну........................................................................ 75
Усунення неполадок...................................................................................... 77
Алфавітний покажчик.................................................................................... 78
ix
x

Вступ

D
Цією піктограмою позначено застереження — відомості, які слід прочитати до використання виробу, щоб уникнути його пошкодження.
A
Цією піктограмою позначено примітки — відомості, які слід прочитати до використання пристрою.
0
Цією піктограмою позначено посилання на інші сторінки цього посібника.
У цьому посібнику описано використання фотокамери в мережах (в основному — Ethernet), у тому числі підключення фотокамери до мережі та роботу в мережі. Уважно прочитайте цей довідник і посібник користувача фотокамери та збережіть їх для інших користувачів цього виробу. Відомості про використання додаткових безпроводових передавачів WT-6 та WT-5 наведено в посібниках до відповідних пристроїв.
Символи та умовні позначення
У цьому довіднику використовуються наведені нижче символи та умовні позначення.
За винятком випадків, коли зазначено інше, передбачається, що використовуються параметри фотокамери за замовчуванням.
1

Параметри мережі

Фотокамеру можна підключити до мережі Ethernet або безпроводових мереж за допомогою вбудованого порту Ethernet або додаткового безпроводового передавача WT-6 чи WT-5 (зауважте, що для підключення до мережі Ethernet необхідний кабель Ethernet, який можна придбати окремо в закладах торгівлі). Виберіть один із зазначених нижче режимів підключення.
Завантаження FTP
(045)
Передавання зображень
(014)
Керування фотокамерою
(018)
Сервер HTTP
(021)
Синхронізований спуск
(тільки для безпроводової
мережі; 0 49 )
Завантаження наявних знімків і відеороликів на комп’ютер або сервер FTP, завантаження нових знімків у міру зйомки.
Керування фотокамерою за допомогою додаткового програмного забезпечення Camera Control Pro 2 та збереження нових знімків і відеороликів безпосередньо на комп’ютер.
Фотозйомка та перегляд знімків у дистанційному режимі з браузера комп’ютера або інтелектуального пристрою.
Синхронізація спуску затвора на кількох віддалених фотокамерах із головною фотокамерою.
A Підключення до мережі Ethernet
Підключення до мережі Ethernet не потребують налаштування параметрів безпроводової локальної мережі.
A Сервери FTP
Сервери можна налаштовувати за допомогою стандартних служб FTP, які підтримуються операційними системами, як-от IIS (Internet Information Services — інформаційні служби Інтернету). Підключення до FTP через Інтернет та підключення до серверів FTP, на яких використовується програмне забезпечення сторонніх виробників, не підтримуються.
A Режим «Сервер HTTP»
У режимі сервера HTTP підключення до Інтернету не підтримуються.
2
A Маршрутизатори
Підключення до комп’ютерів у інших мережах через маршрутизатор не підтримується.
A Параметри брандмауера
TCP-порти 21 і 32768–61000 використовуються для підключення за протоколом FTP, TCP-порти 22 і 32768–61000 — для підключення за протоколом SFTP, а TCP-порт 15740 та UDP-порт 5353 — для підключення до комп’ютерів. Передавання файлів може бути заблоковано, якщо брандмауер на сервері не налаштовано на надання доступу до цих портів.
3

Програма Wireless Transmitter Utility

Програма Wireless Transmitter Utility використовується для сполучення пристроїв у режимах передавання зображень і керування фотокамерою (013), її також можна використовувати для створення мережевих профілів. Цю службову програму можна встановити, завантаживши її з такого веб-сайту:
http://downloadcenter.nikonimglib.com/
Обов’язково використовуйте останні версії програми Wireless Transmitter Utility та мікропрограми фотокамери.
4

Передавання зображень, керування фотокамерою та сервери HTTP

Підключення до мережі Ethernet

Виконайте описані нижче дії, щоб під’єднати фотокамеру до комп’ютера в режимах передавання зображень, керування фотокамерою та сервера HTTP.
Передавання
зображень
Установіть програму Wireless Transmitter Utility (04)
Керування
фотокамерою
Сервер HTTP
Крок 1. Під’єднайте кабель Ethernet (06)
Крок 2. Виберіть мережу Ethernet (0 8)
Крок 3. Запустіть майстер підключення (08)
Крок 4. Сполучіть фотокамеру та комп’ютер (012)
Передавайте
знімки (014)
Керуйте
фотокамерою
(018)
Користуйтеся
доступом до
фотокамери (021)
Відомості про використання передавача WT-6 або WT-5 для підключення до безпроводових мереж наведено в посібнику з комплекту пристрою.
D Вибір джерела живлення
Щоб уникнути неочікуваного вимкнення фотокамери під час налаштування або передавання даних, використовуйте повністю заряджений елемент живлення або додатковий адаптер змінного струму. Додаткові відомості наведено в посібнику до фотокамери.
5

Крок 1. Під’єднання кабелю Ethernet

Після ввімкнення комп’ютера та входу до системи підготуйте фотокамеру, як описано нижче. Не вимикайте фотокамеру та не від’єднуйте кабель Ethernet, поки триває передавання даних на комп’ютер.
1 Вставте карту пам’яті.
Вимкніть фотокамеру та вставте карту пам’яті. У режимі керування фотокамерою цей крок можна пропустити (018).
2 Під’єднайте кабель Ethernet.
Під’єднайте кабель Ethernet, як показано на рисунку нижче. Не прикладайте силу до роз’ємів і не вставляйте їх під кутом.
6
3 Увімкніть фотокамеру.
Перемикач живлення
Індикатор
мережі
Індикатор мережі Стан
(вимкнено)
Мережеві функції не активовано (0 55), або не під’єднано кабель Ethernet.
K
(зелений)
Очікування підключення.
H
(блимає зеленим)
Підключення встановлено.
H
(блимає жовтим)
Помилка.
Щоб увімкнути фотокамеру, прокрутіть перемикач живлення.
A Стан підключення
Стан підключення показано індикатором мережі.
Стан підключення відображається також у видошукачі фотокамери. Піктограма T відображається, коли фотокамеру підключено через мережу Ethernet, піктограма U — коли фотокамеру підключено до безпроводової мережі; у разі помилки піктограма блимає.
A Дисплей видошукача
7

Крок 2. Активація мережі Ethernet

Виберіть мережу Ethernet як мережевий пристрій, що використовується фотокамерою.
1 Виберіть пункт Вибрати обладнання.
У меню налаштування виберіть пункт
Мережа, потім виділіть пункт Вибрати обладнання та натисніть 2. У меню можна
вибрати пункт Провод. локальна мережа або Безпров. локал. мережа.
2 Виберіть пункт Провод. локальна
мережа.
Виділіть пункт Провод. локальна мережа та натисніть кнопку J, щоб вибрати виділений параметр і повернутися до меню мережі.

Крок 3. Майстер підключення

Щоб створити мережевий профіль, дотримуйтесь інструкцій, відображених на екрані.
1 Відобразіть мережеві профілі.
У меню мережі виберіть пункт Параметри мережі та натисніть 2, щоб відобразити
перелік профілів та інші параметри мережі.
2 Виберіть пункт Створити профіль.
Виділіть пункт Створити профіль і натисніть 2. Зауважте, що якщо в переліку вже є дев’ять профілів, то буде потрібно видалити один із наявних профілів за допомогою кнопки O (Q), перед тим як продовжити (057).
8
3 Запустіть майстер підключення.
Назва профілю
Виділіть пункт Майстер підключення та натисніть 2, щоб запустити майстер підключення.
4 Виберіть тип підключення (02).
Виділіть пункт Передавання зображень, Керування фотокамерою або Сервер HTTP та натисніть кнопку J.
5 Назвіть новий мережевий профіль.
Буде відображено назву профілю за замовчуванням; щоб змінити назву, як описано в розділі «Введення тексту» (0 10), натисніть центральну кнопку мультиселектора. Назва профілю з’явиться в переліку Мережа > Параметри мережі в меню налаштування фотокамери. Натисніть кнопку J, щоб перейти до наступного кроку, коли введення буде завершено.
9
A Введення тексту
Область назви
Область клавіатури
Вибір клавіатури
Коли потрібно ввести текст, відображається показане нижче діалогове вікно.
Щоб увести нову літеру в поточному положенні курсора, торкніться відповідної літери на сенсорній клавіатурі (торкайтеся кнопки вибору клавіатури, щоб почергово перемикати клавіатури верхнього та нижнього регістрів і спеціальних символів). Також можна виділити потрібний символ в області клавіатури за допомогою мультиселектора та натиснути центральну кнопку мультиселектора (зауважте, що якщо ввести символ, коли поле вже заповнено, то буде видалено останній символ у полі). Щоб видалити символ у положенні курсора, натисніть кнопку O (Q). Щоб перемістити курсор у нове положення, торкніться екрана або утримуйте натиснутою кнопку W (M) та натисніть 4 або 2.
Щоб завершити введення тексту та повернутися до попереднього меню, натисніть кнопку J. Щоб вийти до попереднього меню без завершення введення тексту, натисніть кнопку G.
10
6 Отримайте або виберіть IP-адресу.
Виділіть один із вказаних нижче варіантів і натисніть кнопку J.
Отримувати автоматично. Виберіть цей параметр, якщо мережа налаштована на автоматичне забезпечення IP-адресами.
Вводити вручну. Коли з’явиться запит, уведіть IP-адресу та маску підмережі, натискаючи кнопки 4 і 2, щоб виділити сегменти, та кнопки 1 і 3, щоб внести зміни. Натисніть кнопку J, щоб продовжити, коли введення буде завершено.
7 Виберіть наступний крок.
Буде відображено IP-адресу; натисніть кнопку J. Наступний крок залежить від типу підключення, вибраного на кроці 4 на стор.9.
Якщо вибрано параметр «Передавання
зображень» або «Керування фотокамерою»,
сполучіть фотокамеру та комп’ютер, як описано
на стор. 12.
Якщо вибрано параметр «Сервер HTTP»,
перейдіть до кроку 8.
A Маршрутизатори
Підключення до комп’ютерів у інших мережах через маршрутизатор не підтримується.
11
8 Закрийте майстер.
Виділіть один із вказаних нижче варіантів і натисніть кнопку J.
Підключити і закрити майстер. Збережіть новий мережевий профіль та виконайте підключення до сервера.
Закрити майстер. Збережіть новий мережевий профіль і закрийте майстер.
Перейдіть до пункту «Сервер HTTP» (021).

Крок 4. Сполучення

Якщо було вибрано режим Передавання зображень або Керування фотокамерою на кроці 4 роботи майстра підключення (09),
сполучіть фотокамеру з комп’ютером, як описано нижче. Сполучення дає можливість комп’ютеру встановити підключення до фотокамери.
1 Під’єднайте фотокамеру до
комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
Коли з’явиться відповідний запит, під’єднайте фотокамеру до комп’ютера за допомогою USB-кабелю з комплекту фотокамери.
12
2 Запустіть програму Wireless
Transmitter Utility.
Коли з’явиться відповідний запит, запустіть копію програми Wireless Transmitter Utility, установлену на комп’ютері. Сполучення почнеться автоматично.
3 Від’єднайте фотокамеру.
Коли сполучення буде завершено, буде відображено повідомлення, показане праворуч. Від’єднайте USB-кабель.
4 Закрийте майстер.
Виділіть один із вказаних нижче варіантів і натисніть кнопку J.
Підключити і закрити майстер. Збережіть новий мережевий профіль та виконайте підключення до сервера.
Закрити майстер. Збережіть новий мережевий профіль і закрийте майстер.
Перейдіть до пункту «Передавання зображень» (014) або «Керування фотокамерою» (018).
13

Передавання зображень

Передавання зображень використовується для завантаження знімків і відеороликів із карти пам’яті фотокамери на комп’ютер. У подальшому поясненні припускається, що використовуються наявні знімки.
1 Відобразіть мережеві профілі.
Щоб відобразити перелік профілів, виберіть пункт меню налаштування Мережа > Параметри мережі. Профілі передавання зображень позначено піктограмою K. Виділіть профіль і натисніть кнопку J, щоб вибрати виділений профіль і повернутися до меню мережі.
2 Виберіть пункт Підключення до
мережі.
Виділіть пункт Підключення до мережі та натисніть 2.
3 Виберіть пункт Активувати.
Виділіть пункт Активувати та натисніть кнопку J, щоб виконати підключення до мережі та повернутися до меню мережі.
14
Коли підключення буде встановлено, назву профілю буде відображено зеленим.
4 Перегляньте знімки.
Щоб переглянути знімки, натисніть кнопку K. Відобразіть перший знімок для передавання в режимі покадрового відтворення або виділіть його в списку ескізів.
5 Завантажте знімки.
Натисніть кнопку J та центральну кнопку мультиселектора. На знімку з’явиться біла піктограма передавання, і відразу почнеться завантаження. Під час завантаження піктограма передавання змінює колір на зелений, а після завершення завантаження — на синій. Додаткові знімки будуть завантажуватися у вибраному порядку.
Щоб повторно завантажити знімок, який уже було завантажено, натисніть кнопку J та центральну кнопку мультиселектора один раз, щоб зняти синю піктограму передавання, а потім натисніть кнопку J та центральну кнопку мультиселектора ще раз, щоб позначити зображення білою піктограмою передавання.
Завантаження нових знімків у міру зйомки
Щоб завантажувати нові знімки в міру зйомки, виберіть значення Увімкнути для параметра меню налаштування Мережа > Параметри >
Автоматичне надсилання (061).
A Позначка завантаження
Зображення, яке наразі відображено в режимі повнокадрового відтворення або виділено в списку ескізів, можна позначити для завантаження, натиснувши кнопку i, виділивши пункт Вибр./скасув. для передачі в меню кнопки i та натиснувши 2.
15
Переривання передавання/зняття позначок передавання
Щоб скасувати передавання зображень, позначених білою або зеленою піктограмою передавання, виберіть зображення під час відтворення та натисніть кнопку J і центральну кнопку мультиселектора. Піктограму передавання буде знято. Будь-яка з таких дій також перериває передавання:
• Вимкнення фотокамери (позначки передавання буде збережено, і передавання буде відновлено за наступного ввімкнення фотокамери)
• Вибір значення Так для параметра Мережа > Параметри > Скасувати весь вибір? (0 62; за допомогою цього параметра також знімаються позначки передавання з усіх зображень)
A Параметри брандмауера
TCP-порт 15740 та UDP-порт 5353 використовуються для підключень до головного комп’ютера. Брандмауери комп’ютера мають бути налаштовані таким чином, щоб дозволяти доступ до цих портів, інакше комп’ютер не зможе отримати доступ до фотокамери.
A Зйомка з інтервалами
Завантаження буде перервано, якщо таймер режиму очікування закінчить відлік під час виконання зйомки з інтервалами. Виберіть довший час очікування перед запуском таймера зйомки з інтервалами.
A Голосові нотатки
Голосові нотатки не можна завантажувати окремо, але їх буде включено під час передавання пов’язаних із ними знімків.
A Під час завантаження
Під час завантаження не виймайте карту пам’яті та не від’єднуйте кабель Ethernet.
A Втрата сигналу
Безпроводове передавання може перерватися в разі втрати сигналу. Передавання можна відновити, вимкнувши фотокамеру, а потім знову її ввімкнувши.
A Папки призначення
За замовчуванням зображення завантажуються в такі папки:
Windows: \Users\(ім’я користувача)\Pictures\Wireless Transmitter Utility
Mac: /Users/(ім’я користувача)/Pictures/Wireless Transmitter Utility Папку призначення можна вибрати за допомогою програми Wireless Transmitter Utility.
16
Стан передавання
Сила сигналу. Сила сигналу безпроводової мережі. Підключення до мережі Ethernet позначено піктограмою d.
Область стану. Стан підключення до головного комп’ютера. Коли підключення встановлено, назва профілю відображається зеленим кольором. Поки триває передавання файлів, на екрані відображається повідомлення «Надсилання», а перед ним — ім’я файлу, що надсилається. Помилки, які трапляються під час передавання, також відображаються в цій області (077).
e, f. Кількість знімків, що залишилися, і приблизний час, потрібний для їх надсилання.
Під час відтворення стан вибраних для завантаження зображень показано таким чином:
a. «Надіслати»
Зображення, вибрані для завантаження, позначено білою піктограмою передавання.
b. «Надсилання»
Під час завантаження відображається зелена піктограма передавання.
c. «Надіслано»
Успішно завантажені зображення позначено синьою піктограмою передавання.
A Стан мережі
Стан мережі можна переглянути на верхньому рівні меню мережі.
17

Керування фотокамерою

Виберіть цей параметр, щоб керувати фотокамерою з комп’ютера, на якому запущено програму Camera Control Pro 2 (продається окремо), та зберігати знімки безпосередньо на жорсткий диск комп’ютера, а не на карту пам’яті фотокамери (проте відеоролики все одно будуть записуватися на карту пам’яті фотокамери; вставте карту пам’яті перед відеозйомкою). Зауважте, що таймер режиму очікування фотокамери не буде спрацьовувати, коли задіяно режим керування фотокамерою.
1 Відобразіть мережеві профілі.
Щоб відобразити перелік профілів, виберіть пункт меню налаштування Мережа > Параметри мережі. Профілі керування фотокамерою позначено піктограмою L. Виділіть профіль і натисніть кнопку J, щоб вибрати виділений профіль і повернутися до меню мережі.
2 Виберіть пункт Підключення до
мережі.
Виділіть пункт Підключення до мережі та натисніть 2.
18
Loading...
+ 64 hidden pages