Clarion MSS433 Owners and installation Manual [nl]

BRON COMMANDER
MSS433
Gebruikershandleiding
Installatiegids
MULTISTATION
A/V SELECTOR
RL
RL
R
L
RL
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
1
WAARSCHUWING!
DE CLARION MSS433 MULTISTATION A/V SELECTOR IS ONTWOR­PEN VOOR HET OVERSCHAKELEN TUSSEN VIDEOBRONNEN DIE ENKEL BESTEMD ZIJN VOOR WEERGAVE OP DE ACHTERBANK
DIT PRODUCT IS NIET BESTEMD VOOR WEERGAVE VOOR DE BESTUURDER WANNEER HET VOERTUIG BESTUURD WORDT. DIT ZOU DE BESTUURDER KUNNEN AFLEIDEN, EEN VEILIGE BESTUR­ING ONMOGELIJK MAKEN EN TENSLOTTE KUNNEN LEIDEN TOT EEN ONGEVAL MET ERNSTIGE SCHADE OF DODEN. EEN DERGELIJK GEBRUIK KAN OOK EEN OVERTREDING ZIJN OP DE WETTEN VAN HET LAND
CLARION IS NIET VERANTWOORDELIJK VOOR LICHAMELIJKE VERWONDINGEN, INCLUSIEF HET OVERLIJDEN VAN EEN PER­SOON OF DE BESCHADIGING VAN EIGENDOM DIE RESULTEREN UIT HET ONJUIST OF HET ONOPZETTELIJK GEBRUIK VAN DIT PRODUCT.
BETREFFENDE DE INSTALLATIE
De Installatie van mobiele audio- en videocomponenten vereist een ervaring met verschillende elektrische en mech­anische werkwijzen.
Deze handleiding toont u de algemene installatie- en bedi­eningsinstructies voor de Clarion MSS433 Multistation A/V Selector, maar het toont u niet de exacte installatiemethod­en voor uw type van voertuig.
Indien u niet de nodige kennis en ervaring bezit om de installatie succesvol te beëindigen, dan wordt u sterk aan­bevolen om een officiële Clarion dealer te raadplegen voor meer specifieke informatie betreffende de installatie.
INHOUDSOPGAVE
Inleiding....................................................................2
Installatie en voorzorgsmaatregelen..........................3
Installatie en verbindingen .......................................5
Beschrijving van de voorste aansluitingen van de
MSS433..................................................................10
Beschrijving van de achterste aansluitingen van de
MSS433..................................................................12
Beschrijving van het bedieningsstation....................13
Applicaties ingangconfiguraties ..............................15
Applicaties en uitgangconfiguraties ........................16
Het MSS433-systeem bedienen ...............................17
Problemen oplossen................................................19
Specificaties ...........................................................20
BRON COMMANDER MSS433
2
INLEIDING
De Clarion MSS433 is een uitgebreide Multistation A/V Selector die speciaal ontworpen is voor een mobiele omgeving.
verwendet wird, erlaubt es wahre multifunktionale Kontrolle mit unabhängiger Audio/Video Wahl von bis zu vier Quellen und dem Anschluss von bis zu drei Monitoren, die jeweils in der Lage sind verschiedene Audio/Video Programme abzuspie­len. Jede Station bietet somit individuelle Unterhaltung.
Der MSS433 umfasst folgende Leistungsmerkmale:
• Arbeiten mit allen Clarion-Monitoren
• Akzeptiert bis zu drei individuelle Fernbedienungen
• Solide elektronische Schaltungen
• Regelung des Audiopegels
• Gepufferte Video/Audio Input und Output-Schaltungen
• vergoldete RCA Anschlüsse
• Qualitativ hochwertige Video/Audio Wahlschaltungen
• Automatisches Umschalten zur Rückfahr Kamera
Informationen zum Handbuch und zur Garantie
Um den größtmöglichen Nutzen aus dem neuen Clarion MSS433 A/V Multi-Switcher.
zu ziehen, sollten Sie sich die folgenden Anweisungen in diesem Handbuch durchlesen.
Bewaren Sie alle Anweisungen für ein späteres Nachschlagen auf. Dieses Produkt ist mit einer beschränkten Garantie verse­hen (sehen Sie die beigefügte Garantiekarte). Heben Sie die
Verkaufsquittung gut auf, um gegebenenfalls Ihr Recht auf Garantieleistung in Anspruch nehmen zu können.
3
INSTALLATIE EN VOORZORGSMAATREGELEN VOORZORGSMAATREGELEN BETREFFENDE DE INSTALLATIE
• Dit toestel werkt op de 12 Volt negatieve (massa) voedings­bron van de auto en vereist bijkomstige mobiele audio- en videocomponenten voor een juiste werking.
• Alvorens de installatie te beginnen, moet u (–) negatieve leiding van de batterij van de auto loskoppelen.
• Gebruik enkel de meegeleverde schroeven materieel. Zorg ervoor dat alle verbindingen en onderdelen stevig verbon­den zijn.
• Zorg ervoor dat de installatieplaats ruim genoeg is voor de installatie van de MSS433 en de bedieningsstation(s).
• Wees uiterst voorzichtig wanneer u dient te boren in de nabijheid van elektrische draden, remkabels en brand­stofleidingen. Controleer steeds de vrij ruimten aan beide kanten alvorens gaten te boren of schroeven te bevestigen.
• Draag steeds een veiligheidsbril wanneer u gebruik maakt van gereedschap.
• Gebruik enkel kwalitatief hoogstaande RCA-kabels en maak ze niet langer dan noodzakelijk voor de directe verbinding naar de andere onderdelen van het systeem.
Extra lange audio- en videokabels kunnen een signaalver­lies veroorzaken en kunnen storingen veroorzaken.
• Wanneer u de RCA-kabels trekt, verwijder deze dan zover mogelijk van de voedingskabels en de luidsprekerkabels.
Voorzorgsmaatregelen betreffende de werking
• Mors geen vloeistoffen of plaats geen voorwerpen in de MSS433 Multistation A/V Selector of bedieningsstation(s).
• Indien het toestel in aanraking komt met een vloeistof, schakel het dan onmiddellijk uit en contacteer uw officiële Clarion verdeler voor het toestel te reinigen of te her­stellen.
PROBEER DE MSS433 OF DE BEDIENINGSSTA­TIONS NIET ZELF TE OPENEN OF TE HER­STELLEN. IN DEZE TOESTELLEN BEVINDEN ZICH GEEN ONDERDELEN DIE DOOR DE GEBRUIKER KUNNEN ONDERHOUDEN OF HER­STELD WORDEN. INDIEN U DIT DOET, ZAL UW GARANTIE ONGELDIG WORDEN.
• Plaats geen zware voorwerpen op de MSS433 Multistation A/V Selector of op de bedieningsstation(s).
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
4
• Laat de MS433 Multistation A/V Selector of de bedien­ingsstations niet vallen en vermijdt overmatig trillen..
• Gebruik geen chemische reinigers op de buitenkant van het toestel. Gebruik enkel een zachte doek (van katoen of een ander niet-statisch materiaal) om de vingerafdrukken of andere vlekken van de buitenkant van het toestel of de afstandsbediening te vegen.
•Stel het toestel niet bloot aan rechtstreeks zonlicht of een overmatig warme omgeving (bijvoorbeeld: met gesloten venster op een hete zomerdag, in rechtstreeks contact met de verwarming, enz.).
• Vermijdt het gebruik van de producten onder de volgende omstandigheden:
– onmiddellijk na het parkeren op een uiterst warme of koude dag
– In de nabijheid van sterke magnetische velden – In een omgeving met hoge vochtigheid, stof of trillingen
(bijvoorbeeld: rijden op open terrein, enz...).
5
INSTALLATIE EN VERBINDINGEN
Onderdelenlijst
• (1) Bron Commander MSS433 A/V Selector
• (3) Bedieningsstations
• (3) Kabels van de bedieningsstations
• (2) L-vormige steunhaken
• (4) M4 x 8 panhoofd machineschroeven
• (4) M4 x 15 zelfaansluitende bladmetalen schroeven
• (1) 4-pin Molex voedingsaansluiting
• (3) 2-pin Monitor voedingsaansluitingen
• Gebruikershandleiding / installatiegids
• Garantie registratiekaart
Installatie van de MSS433
Figuur 1. Installatie van de MSS433.
RL
V
RL
V
R
L
V
RL
V
P
O
W
E
R
M4 x 15 zelfaansluitende bladmetalen schroeven (4 meegeleverd)
M4 x 8 panhoofd machineschroeven (4 meegeleverd).
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
6
De installatie van het bedieningsstation
Figuur 2. Installatie van het bedieningsstation in een middencon­sole.
MSS433 verbindingen voor de 4-Pin voedingsharnas
Figuur 3. Verbinding en pintoewijzing voor de 4-Pin voedingshar­nas
Achteruitrijlicht (Groen) Starten (Rood)
Batterij +12v (Geel)
Aarding (Zwart)
1 2 3 4
1 2
34
ZICHT VAN
HET UITEINDE
Geel
Naar de aarding
Zwart
Groan
Achteruit knop
Naar de atroomkringen
van het voertuig
Start knop
Achteruitrijllchten(Aan de achterkant van het voertuig)
Batterij
+
-
Rood
zekering (niet meegeleverd)
Opening
Installatiestuk
Bedieningsstation
7
INSTALLATIE EN VERBINDINGEN (VERDERZETTING)
MSS433 verbindingen voor de DVD-speler
Figuur 4. Verbindingsdiagram met gebruik van een VS718 DVD­speler.
MSS433 verbinding voor een videospeler
Figuur 5. Verbindingsdiagram voor een videospeler ingang.
Uitgang RCA kabels
Ingang RCA kabel
IR (infrarood) ingang
Achteraanzicht
van de VS718
Voedingskabel
ZWART – massa
ROOD – (Ontsteking)
GEEL – (Batterij)
RLV RLV RLV RLV
videotoestel (achteraanzicht)
Voedingskabel
ZWART – Massa
BLAUW - Ontsteking
ROOD – Batterij (+12V)
RLV RLV RLV RLV
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
8
MSS433 verbinding voor een achteruitrij camera
Figuur 6. Verbindingsdiagram voor een Clarion achteruitrij cam­era
NOOT: De MSS433 schakelt de uitgang 1 van het bedieningsstation naar de A/V ingang 4 wanneer de achteruit kabels een voltage van + 12V DC ontvangen.
De camera moet verbonden zijn met de A/V ingang 4 zodat de achteruit
R L V R L V R L V R L V
kabels correct kunnen functioneren.
ACHTERUIT – Groen
ACHTERUIT – Groen
Naar de kabel
van het reservelicht
van het voertuig
Naar de batterij + 12V
Manuele
overschrijfschakelaar
ACHTERUIT – Groen
ROOD – Batterij (+12V)
ZWART – massa
GEEL
WIT
NOOT: De MSS433 levert geen voeding en signalen voor de achteruitrij camera De CA-188 cameravoeding is vereist.
CAA-188
(optioneel)
9
Pintoewijzing van de voedingsaansluiting
Figuur 7. Pintoewijzing van 4- en 2-pin Molex voedingsaansluit­ing.
MSS433 Pintoewijzing van video en voedingsaansluiting
Figuur 8. De A/V ingangen, uitgangen & voedingsaansluitingen van het chassis van de MSS433
Voeding
4-Pin aansluiting
ZICHT VAN
HET UITEINDE
(mannelijk)
ZICHT VAN
HET UITEINDE
(mannelijk)
Achteruit (Groen)
Ontsteking (Rood)
Batterij +12v (Geel)
Massa (Zwart)
1 2 3 4
1 2
34
MONITOR UITGANG
2-Pin aansluiting
Positieve leiding
Negatieve leiding
1 2
1 2
Middelste geleider is het positief signaal (+),
Buitenste geleider is het massasignaal (-).
Middelste geleider is het positief signaal (+),
Buitenste geleider is het massasignaal (-).
A/V INGANG 1~ 4
RCA kabels
A/V UITGANG 1~ 3
RCA kabels
MONITORUITGANG 2-Pin AANSLUITING
ZICHT VAN
HET UITEINDE
(mannelijk)
Positieve leiding
Negatieve leiding
1 2
12
VOEDINGSINGANG
4-Pin molex
Achteruit (Groen) Ontsteking (Rood)
Batterij (Geel)
Massa (Zwart)
1 2 3 4
12
3
4
ZICHT VAN
HET UITEINDE
(mannelijk)
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
10
BESCHRIJVING VAN DE VOORSTE AANSLUITINGEN VAN DE MSS433
Figuur 9. De ingangaansluitingen van het chassis van de MSS433.
BATT
IGN (+12V)
Reverse
Wire
12345
A/V ingangaansluitingen (Voorpaneel)
1
A/V INGANG 1 (3-RCA aansluitingen)
Gebruik een drievoudige RCA A/V kabel (niet meegeleverd) om de video en stereo audio afkomstig van de primaire videobron te verbinden (bijvoorbeeld: Clarion CVP9700 VCR, VS718 DVD-speler, enz...) met de MSS433 A/V Selector. Zie Applicaties op pagina 15.
Regel de versterkingsregelingen van de ingang zodat het
niveau van de bron overeenkomt met de het audio­niveau van de andere video ingangen.
NOOT: Verbindt geen kabels voor luidsprekers met hoog niveau met deze ingangen. De MSS433 vereist enkel laag niveau signaal ingangen.
2
A/V INGANG 2 (3-RCA aansluitingen)
Identiek aan de A/V ingang 1. Gebruik deze aansluitingen om een tweede videobron te verbinden (bijvoorbeeld: een videospel console, enz...).
11
3
A/V INGANG 3 (3-RCA aansluitingen)
Identiek aan de A/V ingang 1. Gebruik deze aansluitingen om een derde videobron te verbinden.
4
A/V INGANG 4 (3-RCA aansluitingen)
Identiek aan de A/V ingang 1. Gebruik deze aansluitingen om een vierde videobron te verbinden.
NOOT: Wanneer u een optionele Clarion achteruitrij camera gebruikt, moet de videoverbinding met de A/V ingang 4 verbonden zijn zodat deze functie correct met de achteruitkabel werkt. Zie figuur 6 op pagina 8 voor de verbindingsconfiguratie.
Wanneer de +12V gelijkstroom op de achteruitkabel aangesloten is (Pin 4), dan zal de MSS433 automatisch de videoselectie van bedieningsstation 1 overschrijven en overschakelen naar A/V ingang 4. Het indicatorlichtje zal oplichten om aan te duiden dat de achteruit functie actief is. Het videosignaal zal automatisch elke andere selectie die op monitor 1 weergegeven wordt overschrijven. Wanneer het voltage van de achteruitkabel weggenomen
wordt dan zal de monitor automatisch terugschakelen naar de oorspronkelijke geselecteerde bron.
5
VOEDINGSINGANGAANSLUITING (4-Pin Molex)
Verbindt de meegeleverde Molex paardenstaart met de voeding, de massa en de circuits van de achteruitrijdlichten van het voertuig, (zie figuur 3 op pagina 6).
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
12
6
BEDIENINGSSTA TION 1 (6-Pin aansluiting)
Het bedieningsstation dat verbonden is met deze poort voorziet de bediening en de selectie van de Zone 1 audio- / videobronnen.
7
BEDIENINGSSTA TION 2 (6-Pin aansluiting)
Het bedieningsstation dat verbonden is met deze poort voorziet de bediening en de selectie van de Zone 2 audio- / videobronnen.
8
BEDIENINGSSTA TION 3 (6-Pin aansluiting)
Het bedieningsstation dat verbonden is met deze poort voorziet de bediening en de selectie van de Zone 3 audio- / videobronnen.
9
A/V UITGANG 1 (3-RCA aansluitingen)
Gebruik deze uitgang wanneer de MSS433 verbonden is met een externe (PAL/NTSC-compatibel type) videomoni­tor voor Zone 1.
BESCHRIJVING VAN DE ACHTERSTE AANSLUITINGEN VAN DE MSS433 (VERDERZETTING)
Figuur 10. De A/V uitgangen en de voedingaansluitingen van de MSS433
678 9 0 ewrq
+ −
+ −
+ −
0
MONITOR 1 UITGANG (2-Pin aansluiting)
Verbindt met +12 V en de massa van de monitor voor Zone 1.
q
A/V UITGANG 2 (3-RCA aansluitingen)
Gebruik deze uitgang wanneer de MSS433 verbonden is met een externe videomonitor voor Zone 2.
w
MONITOR 2 UITGANG (2-Pin aansluiting)
Verbindt met +12 V en de massa van de monitor voor Zone 2.
e
A/V UITGANG 3 (3-RCA aansluitingen)
Gebruik deze uitgang wanneer de MSS433 verbonden is met een externe videomonitor voor Zone 3.
r
MONITOR 3 UITGANG (2-Pin aansluiting)
Verbindt met +12 V en de massa van de monitor voor Zone 3.
13
BESCHRIJVING VAN HET BEDIENINGSSTATION
Figuur 11. De aan/uitschakelaar van het bedieningsstation, brons­electie indicatorlichtjes en de bronselectie knoppen.
1
BRONSELECTIE indicatorlichtjes
De brandende indicatorlichtjes duiden aan welke A/V bron geselecteerd is. Druk op de BRONSELECTIE knop om de selectie van de bron te veranderen en het corre­sponderende lichtje zal oplichten.
1
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
4
2
3
BRON COMMANDER MSS433
14
Om de monitor van ieder bedieningsstation uit te schake­len moet u op de aan/uitschakelaar drukken en deze inge­drukt houden voor 2 tot 3 seconden.
4
Installatiestuk
Het uitwendige installatiestuk rondom ieder bedien­ingsstation laat een eenvoudige installatie toe. (zie pagina 6 voor installatiegegevens).
HET MSS433-SYSTEEM BEDIENEN
2
BRONSELECTIE knop
Druk één of meerdere keren op de BRONSELECTIE knop om de verschillende Audio/Video ingangen te selecteren. Ieder indicatorlichtje zal oplichten om de ges­electeerde bron te bevestigen.
3
AAN- / UITschakelaar
Wanneer de ontstekingsleiding van de MSS433 ingeschakeld is, dan worden alle bedieningsstations automatisch ingesteld op de Stand-By modus (geen voedinguitvoer van de voedingaansluiting van de moni­tor). Druk op de AAN / UITschakelaar van één van de bedieningsstations en het indicatorlichtje zal oplichten en de monitor zal aangeschakeld worden.
NOOT: Bedieningsstations a).Indien de ontsteking uitgeschakeld wordt terwijl de bedieningsstations in gebruik zijn, dan zullen de bedien­ingsstations niet automatisch ingeschakeld worden wan­neer de ontsteking opnieuw ingeschakeld wordt. Het bes­turingstation zal ingeschakeld worden en bron 1 opstarten.
15
APPLICATIES INGANGCONFIGURATIES
RLV RLV RLV RLV
ACCGNDREV
VS718
CVP9700
Achteruitrij camera
Voedingskabel
ZWART – Massa
MASSA (naar chassis)
ACHTERUIT – Groen
ROOD – Ontsteking
naar achteruit kabels
Reservelichten
Zekering – Ontsteking
ROOD – Batterij (+12 V)
ZWART – Massa
ACHTERUIT - Groen
(optionnel)
Manuele
overschrijfschakelaar
GEEL
WIT
een videospel console enz.
GEEL – (Batterij)
Figuur 12. Gebruik van de ingangaansluitingen van de MSS433.URCE
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
16
APPLICATIES UITGANGCONFIGURATIES
RLV RLV RLV RL V
IR naar VDH910
IR naar TTX001
Bedieningsstation 1
Bedieningsstation 2
Bedieningsstation 3
WH200 IR hoofdtelefoon
VMA7192
VMA7192
VRX918R
CCA-389
(optioneel)
Naar kanaal B audio-bron
Kanaal B Molex (3 pin)
Kanaal A & Voedings Molex (5-pin)
Naar kanaal A audiobron
ZWART – Massa
ROOD – Ontsteking
Figuur 13. Gebruik van de uitgangaansluitingen van de MSS433.
17
Achteruitmodus (ENKEL bedieningsstation 1)
Wanneer u het bedieningsstation met een optionele achteruitrij camera en een CAA188 voeding gebruikt, dan zal de bron van de camera automatisch overschakelen wanneer de auto in de achteruit versnelling gezet wordt.
Het indicatorlichtje zal pinken om de achteruitmodus aan te tonen en de monitor zal videosignaal van de achteruitrij camera weergeven.
NOOT: De verbindingen van de achteruitrij camera
a).De video-uitgang van de achteruitrij camera afkom­stig van de CAA188 moet rechtstreeks verbonden worden met de A/V ingang 4. (zie MSS433 verbindingen voor achteruitrij camera op pagina 8).
Wanneer het voertuig niet meer in de achteruit versnelling geschakeld is, dan zal de monitor overschakelen naar de laatst gekozen videobron (voor de overschakeling naar achteruitmodus) en zal het voeding indicatorlichtje con­tinu oplichten.
Een videocassette afspelen (Indien geïnstalleerd)
1. Nadat het systeem en het afzonderlijke bedieningsstation ingeschakeld zijn, steekt u een videocassette in de videospeler en drukt u op de juiste afstandsbediening op PLAY. Gebruik de bedieningen op de afstandsbediening om de functies van de videospeler (aan de hand van de infrarood sensor van de monitor) te bedienen.(CCE-002 is vereist voor de CVP9700).
2. Druk één of meerdere keren op de BRONSELECTIE knop van een bedieningsstation totdat het indicatorlichtje van de broningang van de videospeler (VCR) oplicht. De monitor zal nu de gekozen bron weergeven.
3. Regel het volume van de hoofdtelefoon of het audio-sys­teem naar een gewenst niveau.
Een videospelletje spelen (Indien geïnstalleerd)
1. Nadat het systeem en het afzonderlijke bedieningsstation ingeschakeld zijn, zet u het toestel voor het spelen van videospelletjes aan en steekt u de spelletjescassette in.
2. Druk één of meerdere keren op de BRONSELECTIE knop van een bedieningsstation totdat het indicatorlichtje van de broningang van het videospelletje oplicht. De monitor zal nu de gekozen bron weergeven.
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
3. Regel het volume van het audio-systeem naar een gewenst niveau.
Een DVD afspelen (VS718)
1. Nadat het systeem en het afzonderlijke bedieningsstation ingeschakeld zijn, steekt u een DVD in de DVD-speler en drukt u op de juiste afstandsbediening op PLAY. Gebruik de bedieningen op de afstandsbediening om de functies van de DVD-speler (aan de hand van de infrarood sensor van de monitor) te bedienen.
2. Druk één of meerdere keren op de BRONSELECTIE knop van een bedieningsstation totdat het indicatorlichtje van de broningang van de DVD-speler (VCR) oplicht. De monitor zal nu de gekozen bron weergeven.
3. Regel het volume van de hoofdtelefoon of van het audio­systeem naar een gewenst niveau.
BRON COMMANDER MSS433
18
PROBLEMEN OPLOSSEN
Probleem Oorzaak Oplossing
Het systeem werkt De zekering is kapot Vervang de zekering met een niet zekering met dezelfde waarde
Voedingskabels zijn Controleer de ONTSTEKING niet verbonden en de MASSAskabels van de
MSS433; controleer de verbindingen van de batterij.
Geen afstandsbediening Controleer of er +12 V op de ingeschakeld batterijleiding naar de MSS433 zit.
Indien het voltage laag is, gebruik een relaiscircuit.
De indicatorlichtjes Geen ontstekingsvoe- Controleer of er +12 V op de op het bedienings- ding ontstekingsleiding naar de MSS433 station lichten niet op zit. Indien het voltage laag is,
gebruik een relaiscircuit.
Station DIN is niet goed Verbindt juist met de MSS433;
met de 6-pin aansluiting verbindt de aansluiting en
verbonden. vergrendel op zijn plaats.
Geen geluid De voeding van het Druk eenmaal op de AAN / afkomstig van de IR station is uitgeschakeld UITschakelaar om de hoofdtelefoon bedieningsstation aan te zetten.
Stand-by inschakel- Druk eenmaal op de AAN / modus UITschakelaar om de
bedieningsstation aan te zetten. Controleer of de indicatorlichtjes van de bronselectie oplichten.
Het volume staat heel Controleer het niveau van het laag op de IR volume op de IR hoofdtelefoon. hoofdtelefoon
19
SFehler Ursache Lösung
Geen geluid van de in CCA389 niet juist Verbindt de CCA389 naar de het dashboard verbonden optionele video-ingang gemonteerde monitor
Videobron niet Schakel de ingangsbediening geselecteerd op de in het op de in het dashboard dashboard gemonteerde gemonteerde toestel om de toestel videobron te selecteren
Geen video van het Voeding staat af aan het Druk eenmaal op de AAN / externe RCA station bedieningsstation UITschakelaar van het
bedieningsstation aan te zetten. Verbindt de CCA389 met de
CCA389 is niet juist optionele video-ingang verbonden.
Geen achteruitrij Achteruit kabels zijn Verbindt de achteruit kabels mogelijk niet verbonden met de MSS433 naar de +12V
bron wanneer het voertuig in achteruit geschakeld is.
De camera is niet Verbindt een Clarion Achteruitrij juist verbonden camera naar de A/V INGANG 4
video-aansluiting.
Geen voeding naar de Controleer de voeding en massa CAA188 verbindingen naar de CAA188.
De achteruit kabels zijn Controleer de juistheid van de niet verbonden met de verbindingen en controleer of er camera voeding +12 V op de achteruit kabels zit, CAA188 wanneer het voertuig in achteruit
geschakeld is.
GEBRUIKERSHANDLEIDING/INSTALLATIEGIDS
BRON COMMANDER MSS433
20
MSS433 SPECIFICATIES
Audio specificaties –
Maximum uitvoer: 4 V
p-p
(piek tot piek) Frequentiereactie: 30 Hz tot 25 kHz S/N verhouding (A-wtd): 90 dB Invoergevoeligheid: 1.0 V
p-p
(piek tot piek) Invoerimpedantie: 82k Ohms Invoer/ uitvoerversterking: 0dB +/-2dB aan een max. volume
met 600 Ohm.
Video specificaties –
Uitvoer niveau: 1.0 V
p-p
+/- 20% (piek tot piek) Frequentiereactie: 39 Hz tot 5.5 MHz Video invoer/uitvoerversterking: 0dB +/-2dB met 75 Ohm
belasting
Invoergevoeligheidt: 0V
p-p
+/- 20% (peak tot peak)
Invoerimpedantie: 75 Ohms
Algemene specificaties –
Voedingvereisten: 10 V
dc
- 13 V
dc
Zekering: 5 A Afmetingen (b x h x d): 9.84 x 1.06 x 5.24 in
(250 x 27 x 133 mm)
CONTROL SPECIFICATIES
Afmetingen (b x h x d): 1.7 x 2.6 x .60 in
(43 x 66 x 15 mm)
Installatiediepte: .63 in (16 mm); achterpaneel Diameter van holte voor installatie:1.9 x 2.8 in (48 x 72 mm)
Vanwege het voortdurend onderzoek en ontwikkeling dat Clarion uitvoert op zijn producten, kunnen de specificaties en het uitzicht van de in deze handleiding vermelde producten zonder voorafgaande kennisgeving gewijzigd worden.
2001-MSS433-10 Rev. 1 (08/01)
Clarion Co., Ltd.
©2001 Clarion 80-00433-GK
Loading...