Thomson CS600 User Manual [nl]

NL
Gedeelten zijn gebaseerd op Microsoft Windows Media-technologieën. Copyright © 1999 Microsoft Corporation. Alle rechten voorbehouden. Microsoft, Windows Media en het Windows-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen.
Veiligheidsvoorzorgen
LET OP !
Onzichtbare laserstraal wanneer het toestel opengemaakt wordt. Vermijd elke blootstelling aan de stralenbundel. Laserapparaat van klasse 1. Dit toestel mag enkel door bevoegde technici geopend worden, om ongevallen met de laserstralenbundel te vermijden.
LASER λ = 780 nm, P max = 5 mW Kwalificatie informatie: Aan onderkant/achterkant van het apparaat. Dit apparaat is in overeenstemming met de huidige eisen.
Zoals aangegeven door het identiteitsplaatje van het toestel, is dit toestel conform met de inzake elektrische beveiliging en elektromagnetische compatibiliteit geldende normen.
Heb eerbied voor het milieu. Gooi de gebruikte batterijen niet weg, maar neem contact met uw handelaar, die ervoor zorgen kan dat ze op een gepaste manier gerecycleerd worden.
Geluidsvolume : bescherm uw gehoor ! Vooraleer u de hoofdtelefoon opzet, stelt u best het geluidsvolume in op zijn minimum. Hierna kunt u het geluid regelen naar uw smaak.
CAUTION – INVISIBLE LASER RADIATION WHEN OPEN AND INTERLOCKS FAILED OR DEFEATED. AVOID EXPOSURE TO BEAM.
ATTENTION
RAYONNEMENT LASER INVISIBLE DANGEREUX EN CAS D'OUVERTURE ET LORSQUE LA SECURITE EST NEUTRALISEE. EXPOSITION DANGEREUSE AU FAISCEAU.
De beschrijvingen en kenmerken in dit document worden gegeven als algemene aanwijzing en bieden geen enkele garantie. Teneinde onze klanten met producten van een zo hoog mogelijke kwaliteit te voorzien, behouden wij het recht voor zonder voorafgaande berichtgeving veranderingen of verbeteringen aan te brengen. De Engelse versie van dit document zal voor al onze producten en de details betreffende hun werking als eindreferentie gelden in geval van geschillen voortkomende uit gebruiksaanwijzingen in andere talen.
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 1
ADVARSEL!
UNGDÅ UDSAETTELSE FOR STRÅLNING.
Het
bliksemsymbool
in de driehoek
vormt een
waarschuwing
die een
gevaarlijk hoog
voltage binnenin
het product
aanduidt.
USYNLIG LASERSTRÅLNING VED ÅBNING NAR SIKKERHEDSAFBR
VORSICHT!
UNSICHTBARE LASERSTRALUNG WENN ABDECKUNG GEÖFFNET UND SICHERHEITS– VERRIEGELUNG ÜBERBRÜCKT. NICHT DEM LASERSTRAHL AUSSETZEN!
YDERE ER UDE AF FUNKTION.
CLASS 1 LASER PRODUCT LASER KLASSE 1
AREIL
APP
A LASER LUOKAN 1 LASERLAITE KLASS 1 LASERAPPARAT
VARNING–
OSYNLIG LASERSTRÅLNING NÄR DENNA DEL ÄR ÖPPNAD OCH SPÄRRAN ÄR URKOPPLADE. BETRAKTA EJ STRÅLEN.
VARO!
AVAT T AESSA JA SOUJALUKITUS OHITETT OLET AL
TTIINA NÄKYMÄTTÖMÄLLE.
LASERSÄTEILYLLE ÄLÄ KATSO SÄTEESEEN.
WAARSCHUWING
GEVAAR OP ELEKTRISCHE
SCHOKKENNIET OPENEN
WAARSCHUWING:
teneinde het risico op
elektrische schokken te
reduceren, dient u de
mantel (of achterzijde)
niet te verwijderen.
Bevat geen onderdelen
waarop de gebruiker
onderhoud kan
uitvoeren. Wendt u voor
onderhoud aan
gekwalificeerd personeel.
DE CLASSE 1
AESSA
Het uitroepteken
in de driehoek
vormt een
waarschuwing
die u wijst op het
feit dat er
belangrijke
instructies bij het
product zijn
gevoegd.
Zie indicaties op onder- / achterzijde van het product.
WAARSCHUWING: om gevaar op vuur of
elektrische schokken te voorkomen, dient u dit product niet aan regen of vocht bloot te stellen.
Verdere Informatie Verdere Informatie
Veiligheidsvoorzorgen
• Open de behuizing van dit apparaat onder geen enkele omstandigheid. Eventuele herstellingen of interne bijregelingen mogen uitsluitend door een gekwalificeerde vakman worden uitgevoerd.
• Gebruik dit apparaat nooit terwijl de behuizing verwijderd is.
• Raak de speler niet met natte handen aan. Wanneer een vloeistof de behuizing binnengedrongen is moet u de speler onmiddellijk door een gekwalificeerde vakman laten nakijken.
• Deze compacte Cd-speler werkt met een laserstraal om de muziek van disks af te lezen. Het lasermechanisme stemt overeen met de houder en naald van een conventionele platenspeler. Ondanks het feit dat dit product een laser pick-up lens incorporeert, is het volledig veilig zolang het volgens de gebruiksaanwijzingen wordt gebruikt.
• Disks draaien in het systeem rond op heel hoge snelheden. Gebruik geen beschadigde, gekromde of gebarsten disks.
• Teneinde beschadiging aan dit product te voorkomen, moet de voltageschakelaar naar het voltage van uw streek zijn geschakeld.
• Raak de pick-up lens binnenin het diskvak niet met de handen aan. Voorkom eveneens dat stof zich op de pick-up lens kan vastzetten door de lade nooit lange tijd te laten open staan. Wanneer de lens bevuild is kunt u ze met een zachte borstel of een blaasborstel voor cameralenzen schoonmaken.
• Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan druppelende of spattende vloeistoffen en er mogen geen voorwerpen gevuld met vloeistof, zoals vazen, op het apparaat worden geplaatst.”
•Minimale afstanden rond het apparaat voor voldoende ventilatie.
• De ventilatie mag niet worden belemmerd door de ventilatieopening te bedekken met voorwerpen als kranten, tafelkleden en gordijnen, etc.
• Er mogen geen bronnen van open vuur, zoals aangestoken kaarsen, op het apparaat worden gezet.
• Bij het weggooien van batterijen moet er aandacht aan de milieuaspecten worden geschonken
Voorzorgsmaatregelen voor de mp3-speler
• Gebruik het apparaat niet onmiddellijk nadat het van een koude plaats naar een warme plaats gebracht is; er kan dan een condensatieprobleem optreden.
• Berg het apparaat niet op dicht bij vuur, op plaatsen met een hoge temperatuur of in direct zonlicht.
• Gebruik of bewaar het apparaat niet op plaatsen waar vaak statische elektriciteit of elektrische ruis voorkomt (bijv. luidspreker, tv­installatie).
• Reinig het apparaat met een zachte doek of een vochtige zeem. Gebruik nooit oplosmiddelen.
• Het apparaat mag alleen worden geopend door gekwalificeerd personeel.
Opmerking:
Deze eenheid kan tijdelijke ophouden te functioneren als deze onderworpen wordt aan elektrostatische storing. Om de normale werking te hervatten, kan het nodig zijn om de voeding uit en vervolgens weer aan te zetten of de batterijen te verwijderen en opnieuw te installeren.
Belangrijke informatie over batterijen
• Wanneer u gedurende meer dan een maand uw afstandsbediening niet gebruikt, dient u de batterijen te verwijderen om lekkage te voorkomen.
• Werp lekkende batterijen onmiddellijk weg, deze kunnen namelijk verbrandingen en andere persoonlijke verwondingen veroorzaken. Werp de batterijen op correcte wijze weg, in overeenstemming met provinciale en lokale regels.
• Batterijen kunnen onder de volgende omstandigheden elektrolyt lekken:
- wanneer zij met een ander type batterijtype
worden gecombineerd.
- wanneer zij niet juist worden geplaatst.
- wanneer niet alle batterijen tegelijk worden
vervangen.
- wanneer zij in vuur worden geworpen of
- wanneer wordt geprobeerd batterijen op te laden die hiervoor niet zijn bestemd.
Veiligheidsvoorzorgen in verband met hoofdtelefoons
• Zet wanneer u een hoofdtelefoon op heeft het volume nooit te hoog. Oorspecialisten waarschuwen tegen langdurig luisteren naar hoge volumes.
• Verminder onmiddellijk het volume of zet de hoofdtelefoon af wanneer u een dreunend geluid in de oren waarneemt.
• U dient de hoofdtelefoon tijdelijk af te zetten of uiterst voorzichtig te zijn in mogelijk gevaarlijke situaties. Ook al is uw hoofdtelefoon van het open-lucht type waarbij u buitengeluiden nog kunt horen, dan mag u nog het volume niet zo hard zetten dat u de buitengeluiden niet meer hoort.
Wees voorzichtig terwijl u rijdt
Gebruik van de hoofdtelefoon terwijl u een auto of rijdend voertuig bestuurt, wordt niet aanbevolen en is in sommige staten en streken tegen de wet. Wees op de weg voorzichtig en oplettend. Zet het apparaat uit als het u stoort of afleidt terwijl u rijdt.
Zorg van een geheugenkaart (niet bijgevoegd)
• Raak de gouden elektrodes niet aan.
• Gebruik een zachte droge doek om mogelijk vuil te verwijderen.
• Buig de geheugenkaarten niet.
• Gebruik geen multimediakaarten of sla ze niet op op plaatsen waar vaak statische elektriciteit of elektrische ruis optreedt (bijv. luidsprekers, tv-installatie). Opgenomen gegevens kunnen worden beschadigd.
• Het is normaal dat geheugenkaarten warm worden nadat ze lang zijn gebruikt.
• Doe ze altijd in het opbergdoosje nadat u ze uit het apparaat hebt verwijderd.
• Berg geheugenkaarten niet op in de buurt van vuur, plaatsen met een hoge temperatuur/ vochtigheid of in direct zonlicht.
Inbreuken
Dit product mag enkel gebruikt worden voor de doeleinden waarvoor het werd ontworpen, namelijk ontspanning zonder auteursrechten te schenden. Elke poging om dit product voor andere dan de bedoelde doeleinden te gebruiken is onwettig en daarom niet goedgekeurd door Thomson.
Uw product van THOMSON is ontworpen en geproduceerd met materialen van hoge kwaliteit en componenten die kunnen worden gerecycled en kunnen worden hergebruikt.
Dit symbool betekent dat elektrische en elektronische apparatuur aan het einde van de gebruiksduur gescheiden van uw huishoudelijk afval moet worden verwijderd.
Breng deze apparatuur naar uw lokale gemeentelijke afvalinzamelings­/recyclingcentrum. In de Europese Unie zijn er aparte inzamelsystemen voor gebruikte elektrische en elektronische producten. Help ons het milieu te sparen waarin wij leven!
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 2
NL
1
NL
2
InhoudstafelInhoudstafel
Veiligheidsvoorzorgen
Meer informatie
Inhoudstafel . . . . . . . . . . . . . . . . . . .1
Om te beginnen . . . . . . . . . . . . . . . .3
Uitpakken van het systeem . . . . . . . . . . . . . . . .3
Achteraanzicht . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .3
De FM en AM antennes gebruiken . . . . . . .4
De luidsprekers aansluiten . . . . . . . . . . . . . .4
Installeren . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .4
Bediening en Indicatoren . . . . . . . .5
Op het toestel . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .5
Vooraanzicht . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .5
Bovenaanzicht . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .6
Afstandsbediening . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .6
Installatie van de batterijen . . . . . . . . . . . . .7
Afbeelding . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .8
Instellingen . . . . . . . . . . . . . . . . . . .9
Tonen van de demonstratie . . . . . . . . . . . . . . .9
Instellen van de klok . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .9
De timer instellen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .9
Aanzetten van de timer . . . . . . . . . . . . . . . .9
Slaapmodus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .10
Geluidsregeling . . . . . . . . . . . . . . .10
De Volumeregeling . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .10
Basversterking . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .10
Geluid uit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .10
Het gebruik van de voorgeprogrammeerde
equalizercurven . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .10
Om een curve op maat aan te maken . . . .10
Navigatiebesturing . . . . . . . . . . . .11
Bestandsnavigatie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .11
Hoofdapparaat . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .11
Afstandsbediening . . . . . . . . . . . . . . . . . . .11
Cd-speler . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .12
Belangrijke informatie over cd´s en mp3/WMA
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .12
Opmerkingen over cd-r/rw/schijven . . . . .12
Opmerkingen over mp3/WMA-schijven . .12
Cd’s laden . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .13
Schijven afspelen en pauzeren . . . . . . . . . . . .13
Gelijktijdig afspelen en laden . . . . . . . . . .13
Het afspelen beëindigen . . . . . . . . . . . . . . . . .13
Een schijf selecteren . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .14
Door een cd zoeken . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .14
Tracks samplen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .14
Herhalen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .14
Willekeurig afspelen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .14
USB en geheugenkaart . . . . . . . . . .15
Het USB-apparaat op het audiosysteem
aansluiten . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .15
De geheugenkaart plaatsen . . . . . . . . . . . . . .15
De USB- of geheugenkaartmodus selecteren15
Afspeelfuncties USB / geheugenkaart . . . . .16
Het afspelen starten en pauzeren . . . . . . .16
Het afspelen beëindigen . . . . . . . . . . . . . . .16
Bestanden overslaan . . . . . . . . . . . . . . . . . .16
Tracks samplen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .16
Herhalen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .16
Willekeurig afspelen . . . . . . . . . . . . . . . . . .16
Geheugengebruik . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .16
Programma . . . . . . . . . . . . . . . . . . .17
Een programma instellen. . . . . . . . . . . . . . . . .17
Een programma afspelen . . . . . . . . . . . . . . . .17
De programmalijst weergeven . . . . . . . . . . .17
Een track/bestand uit het programma
verwijderen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .17
Het hele programma verwijderen . . . . . . . . .17
Tuner . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .18
Om een golfband te selecteren . . . . . . . . . . .18
Om op een zender af te stemmen . . . . . . . . .18
Om naar een geheugenzender te luisteren .18 Om geheugenzenders automatisch te
programmeren . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .18
Manueel programmeren . . . . . . . . . . . . . . . . .18
Het stereosignaal uitschakelen . . . . . . . . . . . .18
Afstemmen op een RDS-zender . . . . . . . . . . .19
Tonen van de informatie van de RDS
zender . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .19
Zoeken via het programmatype (PTY) . . . . . .19
Opnemen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .20
Van cd op het USB-apparaat opnemen . . . . .20
Stand-by opnemen . . . . . . . . . . . . . . . . . . .20
Direct opnemen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .20
Vanaf tuner / AUX op het USB-apparaat
opnemen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .21
Bestanden van het USB-apparaat
verwijderen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .21
Alle bestanden wissen . . . . . . . . . . . . . . . . . . .21
Probleemoplossing Tips . . . . . . . . .22
Onderhoud . . . . . . . . . . . . . . . . . . .24
Reinigen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .24
CD speler . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .24
CD’s behandelen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .24
CD’s reinigen . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .24
Onderhoud van de CD lens . . . . . . . . . . . . . . .24
Technische specificaties . . . . . . . . . . . . . . . . . .24
CS600 NL 5/17/05 4:39 PM Page 4
NL
NL
3
Om te beginnen
4
Om te beginnen
Uitpakken van het systeem
U moet het volgende aantreffen :
• één apparaat (met 2 luidsprekers)
• één afstandsbediening
• één AM lusantenne
• één handleiding
•Een veiligheidsblad;
•Garantiebewijs.
Achteraanzicht
1. Aansluiting voor FM-antenne
2. Contacten voor de hoofdluidsprekers
3. Draadantenne voor AM
4. AUX IN
Opmerking:
Zorg ervoor dat de tracks gecodeerd zijn in mp3 of Windows Media­indelingen en ondersteunde bitsnelheden. Door de speler ondersteunde bitsnelheden: mp3 – 32 tot 320 kbps wma – 48 tot 160 kbps
Waarschuwing:
Dit product is alleen voor persoonlijk gebruik. Onbevoegd opnemen of vermenigvuldigen van door auteursrecht beschermd materiaal kan de rechten van derden schenden en kan in strijd zijn met de wetten op het auteursrecht.
1
2
3
4
Het gebruik van de FM- en AM­antennes
Vooraleer u uw audiosysteem begint te gebruiken, dient u te controleren of zowel de FM- als de AM-antennes goed gepositioneerd zijn. Sluit de FM-antenne aan op de FM­aansluiting aan de achterzijde van het apparaat. Rol ze los en let erop dat de antenne volledig is uitgestrekt. (u kunt ze eventueel met kleefband op de muur erachter vasthechten – hoe hoger hoe beter.) U moet ook de AM-draadantenne aansluiten op de achterzijde van het apparaat om naar AM­zenders te luisteren. Draai de AM-draadantenne tot u de beste ontvangst heeft bekomen.
De luidsprekers aansluiten
Elk luidspreker heeft een zwarte (negatieve) en een rode (positieve) stekerbus. Als u de luidsprekers aansluit, verbindt u de rode draden met de rode stekerbussen en de zwarte draden met de zwarte stekerbussen
Installeren
Zorg voor voldoende ventilatie door de hieronder vermelde afstanden te respecteren :
10 cm
10 cm
Vooraanzicht
10 cm
10 cm
5 cm
Zijaanzicht
CS600 NL 5/17/05 2:22 PM Page 6
!
Draadaansluiting aan de luidspreker
Druk het eindklemmetje van de luidspreker omlaag om de draad erdoor te steken.
OPMERKING: Zorg dat de isolatie op alle verbindingspunten volledig van de einden van de luidsprekerdraden is verwijderd.
Laat het klemmetje los om de draad in de eindaansluiting vast te zetten.
NL
NL
6
Bediening en Indicatoren
5
Bediening en Indicatoren
Hoofdapparaat - vooraanzicht
ON/ECO - Druk en houd de knop ingedrukt in
stand-bymodus om naar de ECO (energiebesparing, zonder klokweergave) -modus te gaan. Druk kort om het apparaat aan of uit te zetten.
SOURCE - Selecteert tussen cd-speler, USB, geheugenkaart, radio-ontvanger en AUX. MEMORY CARD - Gleuf om de geheugenkaart te
plaatsen. DISC 1 / DISC 2 / DISC 3 / DISC 4 / DISC 5 ­Directe toegang tot de overeenkomstige cd-lade om deze af te spelen. PLAY/PAUSE - Start en pauzeert het afspelen voor cd, USB en geheugenkaart. STOP/TUNE/PRESET - Stopt de uitvoering van de cd, USB en geheugenkaart. In Tunermodus – selecteert de afstem- of voorprogrammeermodus.
OPEN/CLOSE - Opent of sluit de cd-lade. SKIP BACKWARD - In cd-modus - Gaat naar
de vorige cd-track en instelopties; zoekt terug door de cd; In USB- en geheugenkaartmodus - Springt naar het vorige bestand; In Tunermodus - Zet de radiofrequentie lager. SKIP FORWARD - In cd-modus - Gaat naar de volgende cd-track en instelopties; zoekt vooruit door de cd; In USB- en geheugenkaartmodus - Springt naar het volgende bestand; In Tunermodus - Zet de radiofrequentie hoger. BAND/CD INFO - In cd-modus - Selecteert weergavenopties om de verstreken tijd van de track, de resterende tijd van de track of de resterende cd-tijd te tonen.
In mp3- / WMA-modus - Toont de ID3-label. In USB- / geheugenkaartmodus - Toont het
geheugengebruik. In Tunermodus - selecteert de radioband. VOLUME CONTROL - Past het volume aan (behalve in de navigatiemodus).
In mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartnavigatiemodus - Draai in de
richting van de wijzers van de klok om omlaag te navigeren en draai tegen de wijzers van de klok in om omhoog te navigeren.
SELECT - In mp3- / WMA -/ USB- / geheugenkaartstopmodus - Gaat naar de
navigatiemodus. In de navigatiemodus - navigeert vooruit.
BACK - In de navigatiemodus – navigeert terug. RECORD - Begint op te nemen. DELETE - Verwijdert de track uit My Selections.
In USB- / geheugenkaartmodus - Wist het bestand van de aangesloten mp3-speler of geheugenkaart.
Tips:
Druk in STANDBY-modus op ON/STANDBY om het systeem aan te zetten in de eerder gebruikte modus. Druk op SOURCE (BRON) om de overeenkomstige modus te kiezen. Kijk naar de displaypictogrammen om de huidige modus te identificeren.
Hoofdapparaat - Bovenaanzicht
PHONES - Stekerbus voor de aansluiting van
de hoofdtelefoon DEMO - Activeert en deactiveert de demonstratie.
- USB-connector om een USB-apparaat (bijv. mp3-speler) aan te sluiten.
Afstandsbediening
ON/STANDBY - Zet de stroom aan of uit (STAND-
BY-modus). SOURCE - Kiest tussen cd-speler, radio-ontvanger, USB, geheugenkaart en AUX. CD INFO - In cd-modus - Selecteert weergavenopties om de verstreken tijd van de track, de resterende tijd van de track of resterende cd-tijd te tonen.
In mp3- / WMA-modus - Toont de ID3-label. In USB- / geheugenkaartmodus - Toont het
geheugengebruik. PROG - In cd-, USB- en tunermodus – Gaat naar de programmamodus. INTRO/CT - In cd- / USB- / geheugenkaartmodus ­Zet de intro-modus aan of uit om de eerste 10 seconden van elke track/ elk bestand af te spelen. In RADIO-modus - toont de RDS-tijd.
PHONES
DEMO
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 8
PHONES
DEMO
ON ECO
CD
INFOSOURCE
INTRO.CTPROG
/PTY
SLEEP
VOL
DISC SKIP OPEN/CLOSE
RECORD
REPEAT.RDS
ADD DEL
CLOCK TIMER
B.BOOSTEQ
BAND
FM ST
NL
NL
REPEAT/RDS - In CD-modus - Herhaalt een track,
cd of alle cd's.
In RADIO-modus - toont RDS-informatie. In USB- / geheugenkaartmodus - Selecteert de
modus voor de herhaling van een bestand, of de herhaling van alle bestanden.
/PTY - In cd- / USB- / geheugenkaartmodus – Zet willekeurig afspelen aan/uit. In radiomodus - Selecteert in de tune-modus het zoeken op programmatype. ADD - In cd- / USB- / geheugenkaartmodus –Voegt een track / bestand toe aan My Selections.
DEL - In cd- / USB- / geheugenkaartnavigatiemodus - Verwijdert een
track / bestand uit My Selections. In USB- / geheugenkaartmodus - Verwijdert een bestand van de aangesloten mp3-speler of geheugenkaart. CLOCK (KLOK) - Toont de kloktijd. Houd de knop ingedrukt om naar de klokinstelmodus te gaan. TIMER - Gaat naar de timer-instelmodus. Activeert en deactiveert de timer. SLEEP - Selecteert het tijdsinterval in minuten voordat het apparaat uit gaat. VOL of - Verlaagt of verhoogt het volumeniveau. STO - In cd- / USB- / geheugenkaartmodus ­Stopt het afspelen;
PLAY/PAUS - In cd- / USB- / geheugenkaartmodus - Start en pauzeert het
afspelen.
SKIP BACKWARD - In klok- en timerinstelmodus - Gaat naar de vorige
insteloptie. In cd- / USB- / geheugenkaartmodus ­Gaat naar de vorige track; zoekt terug door de cd; In tunermodus - Zet de radiofrequentie lager.
SKIP FORWARD - In klok- en timerinstelmodus - Gaat naar de volgende
insteloptie. In cd- / USB- / geheugenkaartmodus ­Gaat naar de volgende track; zoekt vooruit door de cd; In tunermodus - Zet de radiofrequentie hoger. DISC SKIP - Springt naar de volgende schijf in cd-modus. OPEN/CLOSE - Opent en sluit het cd­compartiment.
RECORD - Begint op te nemen.
MUTE - Dempt de audioweergave.
EQ - Selecteert voorprogrammeringen van de
equalizer. B. BOOST - Zet Bass Boost (basversterking) aan of uit. BAND - In tunermodus - selecteert een radioband. FM ST - Kiest tussen stereo- en monogeluid in FM-tunermodus. UP - In navigatiemodus - Navigeert omhoog en gaat in een lijst naar boven. In tunermodus - selecteert het volgende voorgeprogrammeerde nummer. DOWN - In navigatiemodus – Navigeert omlaag en gaat in een lijst naar beneden. In tunermodus - Selecteert het vorige voorgeprogrammeerde nummer. LEFT/BACK - In navigatiemodus – Navigeert terug. RIGHT /ENTER - In navigatiemodus - Navigeert vooruit.
Het inzetten van de batterijen
Voor het gebruik van de afstandsbediening dienen 2 batterijen van het type "AAA", "UM-4" of "R03" te worden ingezet. Volg de onderstaande stappen om er zeker van te zijn dat u de batterijen correct inzet.
1. Verwijder het batterijenklepje (dat zich bevindt aan de achterkant van de afstandsbediening) door het in de richting van de pijl te schuiven en dan uit de behuizing te tillen.
2. Vooraleer u de batterijen inzet, kijkt u de polariteiten (d.w.z. + en -) van de batterijen na en past u ze op de gemarkeerde polariteiten op de binnenkant van het batterijenvak. Zet nu de batterijen in.
3. Na het inzetten van de batterijen plaatst u het batterijenklepje terug door het tegen de richting van de pijl te schuiven (het omgekeerde van stap 1).
7
Bediening en Indicatoren
8
Afbeelding
CD / TUNER / USB / MEMCARD / AUX – geeft
de huidige modus aan.
- Willekeurig afspelen is in cd-modus ingeschakeld. ROCK / POP / JAZZ / CLASSIC / CUSTOM ­Huidige equalizerinstelling. INTRO - In cd-modus, intro is ingeschakeld zodat de eerste 10 seconden van elke track worden afgespeeld.
REPEAT 1 / REPEAT 1 DISC / REPEAT ALL DISC / ALL DISC - Geeft in cd-modus de herhaaloptie
aan die ingeschakeld is. REPEAT 1 - Herhaalt het huidige nummer. REPEAT 1 DISC - Herhaalt de huidige schijf. REPEAT ALL DISC - Herhaalt alle schijven. ALL DISC - Speelt alle schijven een keer.
MP3 / WMA - Huidige cd-indeling. FM / AM - radioband in tunermodus.
- Momenteel in afspeelmodus.
II - Momenteel in pauzemodus.
STEREO - In FM-tunermodus, geeft aan dat
stereogeluid geselecteerd is.
RECORD - Opnemen is ingeschakeld. BASS BOOST – Basversterking is ingeschakeld. PROGRAM - In programmamodus.
- De timer is ingeschakeld.
SLEEP - Sleep is ingeschakeld.
- Het overeenkomstige schijfpictogram gaat branden om aan te geven welk cd-compartiment geladen is. De cd die momenteel wordt afgespeeld knippert.
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 10
CD
TUNER
ROCK POP JAZZ CLASSIC CUSTOM
INTRO REPEAT I ALL DISC MP3WMA
FM AM
STEREO
RECORD
USB
2 3 4 5
1
MEMCARD
BASS BOOST
PROGRAM
AUX
SLEEP
1
2 3 4 5
NL
NL
10
Instellingen
9
Instellingen
Tonen van de demonstratie
Druk op DEMO om de magische demonstratie functie aan/uit te zetten. De demonstratie laat alle scherm functies zien.
De klok instellen
1. Houd CLOCK op de afstandsbediening ingedrukt totdat de uren op de display knipperen.
2. Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om het uur in te stellen en druk dan op CLOCK om naar de minuutcijfers te gaan.
3. Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om de minuten in te stellen.
4. Druk op CLOCK om de instellingen op te slaan en op STOP om de instellingen te verlaten.
De timer instellen
1. Houd TIMER op de afstandsbediening ingedrukt totdat Timer On (Timer aan) en het klokuur op de display knipperen.
2. Voor de instelling van de tijd, drukt u op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om het uur in te stellen en dan op TIMER om naar de minuutcijfers over te stappen.
3. Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om de minuten in te stellen.
4. Druk op TIMER om over te schakelen naar de Timer Off (Timer uit)-instelling. De kloktijd knippert. Herhaal de stappen 2 en 3 voor de tijdinstelling van de Timer off.
5. Druk op TIMER om de bron te kiezen. Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om TUNER / TUNER REC / DISC / UDISC (USB) / CARD te kiezen.
Als TUNER REC geselecteerd is, drukt u op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om het voorgeprogrammeerde station te kiezen.
6. Druk op TIMER om het volume in te stellen. Pas VOLUME CONTROL aan om het gewenste volumeniveau te kiezen.
7. Druk op TIMER om de instellingen op te slaan. Druk op STOP om de instellingen te verlaten.
De timer wordt automatisch ingeschakeld als de timer-instelmodus eenmaal is opgeslagen.
Aanzetten van de timer
Druk op TIMER en laat de knop los om de wekker in- of uit te schakelen. gaat branden als de timer is ingeschakeld.
Nota:
Als het systeem AAN is, kan u op CLOCK drukken om het huidige uur te tonen gedurende ongeveer 2 seconden.
Timer
On 00:00A
Timer
Source
Tuner
Timer On 00:00A Off 00:00P
Timer
Volume
10
Slaapmodus
U kunt het tijdsinterval in minuten selecteren voordat het apparaat automatisch uit gaat. Druk op SLEEP op de afstandsbediening om te kiezen tussen OFF (UIT), 120, 90, 60, 45, 30, 15 en 5 minuten. Het "SLEEP"-pictogram op de display gaat branden als de slaapmodus geactiveerd is.
De resterende slaaptijd bekijken
Als slapen geactiveerd is, drukt u een keer op SLEEP om de resterende slaaptijd bekijken.
Slaaptijd aanpassen
Om de slaaptijd te veranderen, drukt u nog eens op SLEEP als de resterende slaaptijd wordt weergegeven.
Opmerking:
Slapen wordt automatisch gedeactiveerd als het apparaat wordt uitgezet.
Geluidsregeling
Volumeregeling
Draai aan de volumeregeling op het hoofdapparaat of druk op VOL of op de afstandsbediening om het volumeniveau aan te passen. Het volumeniveau wordt kort op de display getoond.
Basversterking
Druk op B.BOOST om de versterking van de basfrequentie aan/uit te zetten. Het Bass Boost­pictogram op de display gaat branden als deze is ingeschakeld.
Geluid uit
Druk op MUTE van de afstandsbediening om het geluid uit te zetten (enkel op de afstandsbediening). MUTE knippert op de display.
Voorgeprogrammeerde equaliz­ercurven gebruiken
Druk op EQ om te schakelen tussen FLAT (GELIJKMATIG), ROCK, POP, JAZZ, CLASSIC en CUSTOM. De display toont kort uw selectie en het betreffende pictogram op de display gaat branden.
Een aangepaste curve maken
1. Druk op EQ om de CUSTOM-modus te kiezen.
2. Terwijl CUSTOM wordt weergegeven, drukt u op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om tussen de weergegeven bas- en hogetonenbereikniveaus te schakelen.
3. Terwijl BAS en TRE worden weergegeven, past u de volumeregeling aan om de bijbehorende toename tussen -10 - +10 in te stellen.
4. Druk op EQ om deze te verlaten.
BAS +2 TRE 00
Custom
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 12
NL
NL
Bestandsnavigatie
Hoofdapparaat
SELECT - Gaat vanuit de mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartstopmodus naar de navigatiemodus. Gaat naar de geselecteerde map in de navigatiemodus. Begint het geselecteerde bestand af te spelen in de navigatiemodus. BACK - Gaat een niveau terug omhoog in de navigatiemodus; gaat vanuit de navigatiemodus terug naar de stopmodus als u op het basisniveau bent. DELETE - In mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartnavigatiemodus - verwijdert het geselecteerde bestand uit My Selection. In USB- / geheugenkaartmodus - Wist het geselecteerde bestand. Volumeregeling - Draai in de richting van de wijzers van de klok om omlaag te navigeren. Draai tegen de wijzers van de klok in om omhoog te navigeren.
Afstandsbediening
LEFT / BACK - Navigeert terug. Gaat terug naar het vorige navigatiemenuniveau. Gaat vanuit de navigatiemodus terug naar de stopmodus. RIGHT / ENTER - Navigeert vooruit. Gaat naar de navigatiemodus vanuit de mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartstopmodus. Gaat naar de huidige map en toont het/de eerste bestand/map van de huidige map. UP - Navigeert omhoog. Gaat naar de navigatiemodus vanuit de mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartstopmodus. Selecteert het/de vorige bestand/map in het navigatiemenu. DOWN - Navigeert omlaag. Gaat naar de navigatiemodus vanuit de mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartstopmodus. Selecteert het/de volgende bestand/map vanuit het navigatiemenu.
ADD - In mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartnavigatiemodus - Voegt het
geselecteerde bestand toe aan My Selection
DEL - In mp3- / WMA- / USB- / geheugenkaartnavigatiemodus - Verwijdert het
geselecteerde bestand uit My Selection als het programma wordt herzien. In USB- / geheugenkaartmodus - Wist het geselecteerde bestand als het programma wordt herzien.
Q
12
Cd-speler
11
Navigatiebesturing
Belangrijke informatie voor cd en mp3
Dit toestel is voor weergave verenigbaar met disks van het type cd-rw / cd-r.
Opmerkingen in verband met cd-r/rw-disks:
• Kleef op geen van beide zijden (opneembare of gelabelde zijde) van cd­r/rw-disks labels of kleefband, daar het apparaat hierdoor slecht kan gaan functioneren.
• Teneinde beschadigingen aan cd-r/rw­disks te voorkomen mag de disklade tijdens het lezen van een disk nooit worden geopend.
• Laad geen cd-r/rw-disks waarop niets is opgenomen in dit apparaat. Het kan een langere tijd duren om de disk te lezen.
De weergavecapaciteit voor cd/rw-disks
kan verschillen naargelang de kwaliteit van de cd/rw-disk en de opnameapparatuur waarmee de disk is opgenomen.
Opmerking bij het afspelen van mp3/WMA disc
• Gebruik .mp3 als de verlenging bij het omzetten van audio bestanden naar mp3 om op te slaan op CD-R(W)of CD-ROM, bijv. Rocky08.mp3. Gebruik geen andere verlenging zoals: .doc, .pdf.
• Gebruik de .mp3 verlenging niet voor andere text of niet-audio bestanden; dit kan ernstige defekte werking en schadelijke geluidshinder tot gevolg hebben.
• Voor betere kwaliteit in mp3/WMA disc weergave, dient de CD kwaliteit opgenomen te zijn in 128kbps of hoger.
• Een disc data formaat van >650MB is niet aanbevolen
• Weergave bekwaamheid voor CD-RW discs kan varieren door verschillen in kwaliteit van de CD-RW disc en de recorder gebruikt bij het creeren van de disc.
• Voor discs met gemengde modes zal, afhankelijk van het opname formaat, maar een mode geselecteerd worden voor de weergave.
• Om een goede prestatie te verzekeren, dient gewacht te worden met verdergaan tot de disc wisselaar de disc helemaal leest.
• mp3 bestanden in CD ROM EXTRA formaat disc kunnen niet herkend worden.
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 14
DISC 1
DISC 2
DISC 3
DISC 4
CD INFO/BAND
DISC 5
CD-R / RW COMPATIBLE
SELECT
BACK
RECORD
DELETE
SLEEP
VOL
DISC SKIP OPEN/CLOSE
BAND FM ST
REPEAT
ADD DEL
CLOCK TIMER
CD-R / RW
NL
NL
14
Cd's laden
1. Druk enkele malen op SOURCE voor het kiezen van de CD-modus.
2. Druk op OPEN/CLOSE om het cd- compartiment te openen.
3. Doe er maximaal 5 cd's in met de labelzijde naar boven.
4. Druk nog eens op OPEN/CLOSE om het cd-compartiment te sluiten.
De bezette cd-ladepictogrammen op de display gaan branden en het huidige schijfpictogram knippert op de display. Als de cd een mp3 -/ WMA-cd is, gaan de respectievelijke MP3- en WMA-pictogrammen op de display branden.
Schijven afspelen en pauzeren
Om alle schijven in het cd-compartiment
af te spelen,
- drukt u op PLAY/PAUSE in stopmodus om het afspelen te beginnen.
Om een specifieke schijf in het cd-
compartiment af te spelen, - drukt u op DISC 1 - DISC 5 om de overeenkomstige schijf
af te spelen. Tijdens het afspelen van mp3 / WMA, toont het display toont ID3-labels (Title, Artist en Album (Titel, Artiest en Album)).
Audio-cd mp3- / WMA-cd
• Druk tijdens het afspelen op PLAY/PAUSE om de schijf te pauzeren. Druk nog eens om verder af te spelen.
Gelijktijdig afspelen en laden door:
1. Druk op OPEN/CLOSE om de cd-lade te openen terwijl er een cd wordt afgespeeld.
2. Laad/vervang schijven in de beschikbare laden.
3. Druk nog eens op OPEN/CLOSE om de lade te sluiten.
Het afspelen beëindigen
Tijdens het afspelen drukt u op STOP om het afspelen te stoppen. Het apparaat gaat kort terug naar de navigatiemodus (ongeveer 10 seconden) voordat het naar de stopmodus gaat.
Navigatiemodus:
Audio-cd mp3- / WMA-cd
Stopmodus:
Audio-cd mp3- / WMA-cd
Cd-speler
Attentie!
duw niet om het diskvak te sluiten terwijl een CD gelezen wordt of terwijl het vak opegaat.
Opmerking:
Ga na dat alle disks uit het diskette vakje gehaald zijn voordat het apparaat verplaatst of getransporteerd wordt!
13
Cd-speler
0:00
Folder Nm
ID3 tag
01 0:50
MP3/WMA
300Tracks
Audio CD 10 Tracks
74:30
01 3:31 02 3:50 03 4:08
Een schijf selecteren
Druk op DISC 1, DISC 2, DISC 3,DISC 4 of DISC 5 op het hoofdapparaat of DISC SKIP op
de afstandsbediening om schijven over te slaan.
Door een cd zoeken
• Druk op SKIP BACKWARD / SKIP FORWARD om naar de vorige of
volgende track te springen.
• Druk en houd de knop SKIP BACKWARD / SKIP FORWARD ingedrukt, om door een cd te zoeken, terwijl deze wordt afgespeeld.
Tracks samplen
Druk op INTRO op de afstandsbediening om de eerste 10 seconden van elke track op de huidige schijf, of alle schijven in de lade af te spelen, of de intromodus uit te zetten. Als sampling is ingeschakeld wordt INTRO weergegeven.
Herhalen
Druk op REPEAT op de afstandsbediening om tussen de herhaalopties te schakelen: Herhaal het huidige nummer (REPEAT 1), De huidige schijf herhalen (REPEAT 1 DISC) , Alle schijven herhalen (REPEAT ALL DISC), of Normaal afspelen (ALL DISC).
Willekeurig afspelen
Druk op op de afstandsbediening om willekeurig afspelen aan/uit te zetten. Het SHUFFLE (IN WILLEKEURIGE VOLGORDE AFSPELEN)-pictogram wordt weergegeven als dit is ingeschakeld. Alle tracks op een schijf zullen door elkaar worden gemengd en een keer worden afgespeeld voordat er tracks van de volgende schijf worden gemengd en afgespeeld.
Tips:
Willekeurig afspelen kan tegelijk worden geactiveerd met het herhalen van 1 cd (speelt herhaaldelijk willekeurige tracks van een cd af) of het herhalen van alle cd's (herhaaldelijk afspelen van willekeurige tracks van alle cd's).
Tips:
In cd-stopmodus drukt u op UP ,
DOWN of RIGHT / ENTER om naar
de navigatiemodus te gaan en het schijfmenu weer te geven. In cd-navigatiemodus drukt u op LEFT / BACK om terug te gaan naar de stopmodus.
ROOT
Folder 1
Song 1
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 16
NL
NL
15
16
USB en geheugenkaartUSB en geheugenkaart
Het USB-apparaat op het audiosysteem aansluiten
1. Verwijder het klepje van de USB-connector op de bovenkant van het apparaat.
2. Steek de USB-stekker van het USB-apparaat in de USB-connector.
De geheugenkaart plaatsen
Steek een SD-kaart in de MEMORY CARD-sleuf op het apparaat.
De USB- of geheugenkaartmodus selecteren
Druk herhaaldelijk op SOURCE om de USB- of geheugenkaartmodus te kiezen.
Afspeelfuncties USB / geheugenkaart
Het afspelen starten en pauzeren
Druk op PLAY / PAUSE om het afspelen te starten en te pauzeren.
Het afspelen beëindigen
Druk op STOP om het afspelen te stoppen. Het apparaat gaat gedurende 10 seconden naar de navigatiemodus voordat het naar de stopmodus gaat.
Stopmodus Navigatiemodus
Bestanden overslaan
•Druk op SKIP BACKWARD / SKIP FORWARD om naar het vorige of
volgende bestand te springen.
• Houd SKIP BACKWARD / SKIP FORWARD ingedrukt, om door een bestand te zoeken terwijl dit wordt afgespeeld.
Bestanden samplen
Druk op INTRO op de afstandsbediening om de eerste 10 seconden van elk bestand af te spelen. Als sampling is ingeschakeld wordt INTRO weergegeven.
Herhalen
Druk op REPEAT op de afstandsbediening om tussen de herhaalopties te schakelen: Herhaal het huidige bestand (REPEAT 1), Alle bestanden herhalen (REPEAT ALL), of Normaal afspelen.
Willekeurig afspelen
Druk op op de afstandsbediening om willekeurig afspelen aan/uit te zetten. Het SHUFFLE-pictogram wordt weergegeven als dit is ingeschakeld.
Geheugengebruik
Druk op CD INFO om het geheugengebruik op het USB-apparaat of de SD-kaart te bekijken.
Tips:
Druk in de stopmodus op UP ,
DOWN of RIGHT / ENTER om naar
de navigatiemodus te gaan en het bestandsmenu weer te geven. Druk in de navigatiemodus op LEFT / BACK
om terug te gaan naar de stopmodus.
MP3/WMA
10 Tracks
Mem Usage 141M Used 115M Free
- ROOT RECORD
Song 1
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 18
NL
NL
18
Tuner
17
Programma
Een programma instellen
1. Gebruik de navigatieknoppen in de navigatiemodus om de track / het bestand te kiezen die/dat u aan de afspeellijst van het programma wilt toevoegen (raadpleeg "Navigatiebesturing").
2. Druk op ADD om de geselecteerde track in de volgende beschikbare programmalocatie op te slaan.
3. Herhaal de stappen 1 en 2 om meer nummers in het programma op te slaan.
Een programma afspelen
Terwijl u in de stopmodus bent, drukt u op PROG om naar de programmamodus te gaan. Druk op
PLAY/PAUSE om te beginnen af te spelen.
De programmalijst weergeven
1. Terwijl u in de stopmodus bent, drukt u op PROG om naar de programmamodus te gaan.
2. Druk herhaaldelijk op UP / DOWN om elke tracktoewijzing in de programmalijst te bekijken.
Een track / bestand uit het pro­gramma verwijderen
1. Gebruik de navigatieknoppen in de navigatiemodus om de track / het bestand te selecteren die/dat u uit het programma wilt verwijderen.
2. Druk op DEL.
3. Druk op UP / DOWN om No (Nee) of Yes (Ja) te kiezen.
4. Druk op RIGHT / ENTER om de selectie te bevestigen.
Het hele programma wissen
1. Terwijl u in de programmamodus bent, houdt u de knop DEL ingedrukt.
2. Druk op UP / DOWN om No (Nee) of Yes (Ja) te kiezen.
3. Druk op RIGHT / ENTER om de selectie te bevestigen.
Tips:
Vanuit de cd-, USB- en geheugenkaartmodus kunt u een afspeelbaar programma van maximaal 32 tracks maken.
Add to
Prog 02
Tips:
Druk in stopmodus op UP , DOWN
of RIGHT / ENTER om naar de navigatiemodus te gaan en het schijf­/bestandsmenu weer te geven.
Prog 01 DISC 01
Audio 03
De radioband selecteren
1. Druk op SOURCE om naar de tunermodus te gaan.
2. Druk op BAND om tussen de FM- of AM­radioband te kiezen.
Om op een zender af te stemmen
Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om de frequentie te kiezen.
Voorprogrammeringen gebruiken
De radio-ontvanger kan ofwel in de TUNE- of in de PRESET-modus staan.
•Druk op STOP om tussen de TUNE- en PRESET-modus te schakelen.
•Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om toegang te krijgen tot het vorige of volgende voorgeprogrammeerde station.
Automatische voorprogrammer­ing (alleen FM)
Houd de knop CD INFO / BAND gedurende 2 seconden ingedrukt om stations in de FM-band te scannen. De stations worden dan opgeslagen als voorgeprogrammeerde kanalen. Er kunnen maximaal 32 stations worden opgeslagen. Pas op
dat u uw voorgeprogrammeerde kanalen niet per ongeluk wist, omdat het scanning- en opslagproces automatisch gebeurt, zo gauw u op de knop drukt. U kunt het automatische scannen met een druk op een van de knoppen stoppen, maar de gewiste stations kunnen niet worden hersteld.
Met de hand voorprogrammerin­gen instellen
1. Druk op de STOP -knop om naar de TUNE­modus te gaan.
2. Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om toegang te krijgen tot de gewenste frequentie.
3. Druk een keer op de PROG -knop. De meest recent gebruikte programmalocatie knippert op de display.
4. Als u de voorkeur geeft aan een andere programmalocatie, drukt u op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om naar het gewenste voorgeprogrammeerde nummer (1-32) te gaan.
5. Druk op PROG om de geselecteerde frequentie op deze voorprogrammeerlocatie op te slaan.
Stereosignaal onderdrukken
Druk op FM ST om tussen FM-mono- en stereomodus te schakelen. (Alleen afstandsbediening) in de stereomodus wordt "STEREO" weergegeven.
Tips:
Uw geluidssysteem heeft 32 voorgeprogrammeerde stations.
Preset 01
87.50MHz
Auto Prog
87.50MHz
Preset 2
90.50MHz
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 20
NL
NL
20
19
Tuner
Afstemmen op een RDS-zender
1. Druk op SKIP BACKWARD of SKIP FORWARD om naar de gewenste
frequentie te gaan.
2. Als er een RDS-station wordt gevonden, gaat RDS op de display branden en wordt de stationsnaam weergegeven.
Tonen van de informatie van de RDS zender
Druk herhaaldelijk op REPEAT•RDS op de afstandsbediening om het volgende weer te geven:
• frequentie,
• naam station (PS),
• stationstype (PTY),
• kloktijd (CT), of
• radiotekst (RT).
In de CT modus drukt u op de toets INTRO•CT om de tijdsaanduiding in het display te vervangen door de tijd van de RDS zender.
Zoeken via het programmatype (PTY)
1. Druk op • PTY om toegang te krijgen tot
de PTY selectie.
2. Druk herhaaldelijk op • PTY om een PTY-
modus te kiezen
3. Druk binnen 5 seconden op SKIP BACKWARD
/ SKIP FORWARD om een zender
te vinden met het gekozen programmatype.
U kunt naar zenders zoeken met behulp van één van de volgende programmatypes:
• NEWS (nieuws),
• AFFAIR (nieuws en documentaires),
• INFO (weer, geneeskunde),
• SPORT (sport),
• EDUCATE (onderwijs),
• DRAMA (vervolgverhalen en luisterspelen),
• CULTUR (godsdienst),
• SCIENC (wetenschap en technologie),
• VARIED (varia),
• POP M (popmuziek),
• ROCK M (rockmuziek),
• MOR M (middle-of-the-roadmuziek)
• LIGHTM (lichte muziek),
• CLASS (klassiek),
• OTHERM (niet-geclassificeerde muziek),
• WEATHE (weer, geneeskunde),
• FINANC (verslagen aandelenmarkten),
• CHILD (kinderprogramma’s),
• SOCIAL (sociologie, geschiedenis, aardrijkskunde, psychologie, gemeenschap),
• RELIGI (alle aspecten van het geloof, godsdiensten en God of Goden),
• PHONE (publiek forumtelefoon),
• TRAVEL (onderwerpen en programma’s over reizen),
• HOBBY (recreatieve activiteiten en ontspanning),
• JAZZ (jazzmuziek),
• COUNTR (countrymuziek),
• NATION (etnische muziek),
• OLDIES (evergreenmuziek),
• FOLK M (folkmuziek),
• DOCUME (documentaires),
• TEST,
• ALARM (wekker).
Opnemen
Tip:
RDS-zenders zenden enkel in FM uit. Wanneer de tuner een RDS signaal opvangt, licht het RDS icoon op.
U kunt cd-, tuner- of AUX-bestanden op het USB­apparaat (bijv. mp3-speler) opnemen.
Van cd op het USB-apparaat opnemen
Stand-by opnemen
1. Verbind de mp3-speler met de USB-poort. "USB Connected" verschijnt op de display.
2. Druk in cd-stopmodus, cd-navigatiemodus of cd -pauzemodus op RECORD om naar stand-by opnemen te gaan. Het RECORD-pictogram knippert op de display.
3. Druk op PLAY / PAUSE om het afspelen van de cd te starten. De opname begint automatisch.
Het RECORD-pictogram op de display gaat branden.
Opnemen
Voorbeeld (een cd opnemen):
1. Druk op RECORD om naar stand-by opnemen te gaan. Druk dan op DISC 1 tot DISC 5 om de overeenkomstige schijf op te nemen.
Voorbeeld (alle 5 cd's opnemen):
1. Druk op RECORD om naar stand-by opnemen te gaan. Druk dan op PLAY/PAUSE om te beginnen met opnemen (zorg ervoor dat de "All Disc"-modus geselecteerd is)
Voorbeeld:
1. Maak een cd-programma door de instructies onder "Een cd-programma instellen" op pagina 15 te volgen.
2. In de cd-stopmodus of navigatiemodus drukt u op RECORD om naar stand-by opnemen te gaan. Het RECORD-pictogram knippert op de display.
3. Druk in de normale afspeelmodus op PROG om naar de programma-afspeelmodus te gaan. Het afspelen en opnemen beginnen automatisch. De PROGRAM- en RECORD­pictogrammen op de display gaan branden.
4. Druk op STOP om de opname te beëindigen.
Direct opnemen
1. Druk in de cd-afspeelmodus op RECORD om de opname te starten. Het RECORD-pictogram op de display gaat branden.
In de cd-afspeelmodus opnemen
Voorbeeld:
1. Start het afspelen van het cd-programma. Druk vanuit de normale afspeelmodus op PROG om naar de programma-afspeelmodus te gaan.
2. Druk op PLAY / PAUSE om het programma af te gaan spelen.
3. Druk op RECORD om de opname onmiddellijk te beginnen.
4. Druk op STOP om de opname te beëindigen.
01-D01T01
0:00
Rem: 12:34:54
Bestandsnaam opname
Verstreken opnametijd
Resterende tijd
01 0:20
01-D01T01
0:00
Rem: 12:34:54
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 22
22
NL
21
NL
Vanaf tuner / AUX op het USB­apparaat opnemen
1. In radio-ontvanger- of AUX-modus drukt u op RECORD om de opname te starten. Het RECORD-pictogram op de display gaat branden.
Voorbeeld:
1. Selecteer in de radiomodus het station voor de opname (raadpleeg pagina 19 voor meer details).
2. Druk op RECORD om de opname te beginnen.
3. Druk op STOP om de opname te beëindigen.
In tunermodus opnemen
Bestanden van het USB-apparaat verwijderen
1. Selecteer in de navigatiemodus het bestand dat u wilt wissen. Gebruik hiervoor de navigatieknoppen (Raadpleeg "navigatiebesturing" voor meer details.)
2. Druk op DELETE op het hoofdapparaat of DEL op de afstandsbediening.
3. Draai aan de volumeknop op het hoofdapparaat of druk op UP of DOWN
op de afstandsbediening om Yes te kiezen om te wissen of No om te annuleren.
4. Druk op SELECT op het hoofdapparaat of RIGHT / ENTER op de afstandsbediening om de selectie te bevestigen. Als Yes geselecteerd is, toont de display gedurende een paar seconden informatie over het geheugengebruik na het wissen van het geselecteerde bestand en gaat dan terug naar het navigatiemenu.
Alle bestanden wissen
Houd in de navigatiemodus DELETE op het hoofdapparaat of DEL op de afstandsbediening ingedrukt om alle bestanden op de USB­apparaat te wissen.
Delete?
No
> Yes
Mem Usage 141M Used 115M Free
Probleemoplossing Tips
90.50MHz
Opmerking:
De codeerbitsnelheden voor radio­ontvanger, cd en AUX-signaal zijn als volgt: Cd / Aux : 128 kbps Radio-ontvanger: 96 kbps
Opnemen
Song 1 Song 2 Song 3
Song 1 Song 3
FM001.MP3
00:10
Rem: 2:56:20
Hoofdapparaat
Probleem
Het toestel kan niet worden ingeschake ld
Geen klank
Slechte radio­ontvangst
De CD wordt niet weergegev en
Vervormde of verstoorde cassette­opnames
Probleem
De Cd­klank verspringt
De Cd-toets reageert niet, of het systeem verandert niet van disk wanneer u op DISC SKIP drukt.
De afstandsbe diening werkt niet
Oplossing
• Reinig de disks.
• Controleer of de disk niet gebogen, gekrast of anderzijds beschadigd is.
• Controleer of het systeem aan trillingen onderhevig is en verplaats het indien nodig.
• Let erop dat de luidsprekers op een afstand van minstens 1meter van het hoofdtoestel geplaatst worden of op een ander oppervlak dan het hoofdtoestel.
• Schakel naar een andere functie (TAPE, Tuner) en daarna weer terug naar CD.
• Controleer of de batterijen correct werden ingelegd.
• Vervang lege batterijen.
• Controleer of het systeem op de netstroom aangesloten is.
• Richt de afstandsbediening rechtstreeks naar het voorpaneel van het systeem.
• Ga dichter bij het systeem staan.
• Verwijder eventuele hindernissen tussen de afstandsbediening en het systeem.
Oplossing
• Controleer of de stekkers stevig in de contacten zitten.
• Verwijder de stekker even uit het stopcontact, en stop hem daarna terug in.
• Controleer het stopcontact door er een ander toestel op aan te sluiten.
• Zet het volume hoger.
• Controleer de aansluitingen van de luidsprekers.
• Controleer of u de juiste functie geselecteerd heeft: CD, TAPE, TUNER.
• Controleer of de klankdemping (mute) uit staat.
• Verzeker u ervan dat de koptelefoon niet is aangesloten.
• Controleer de aansluiting van de antenne.
• Verplaats de antenne.
• Schakel andere elektrische apparaten in de nabijheid uit, zoals een haardroger, stofzuiger, microgolf oven, buislamp.
• Controleer of een CD is ingezet.
• Controleer of het Cd-label naar boven gericht is.
• Controleer of de PAUSE-modus niet aangeschakeld is.
• Controleer of de Cd-functie geselecteerd is.
• Gebruik een Cd-lensreiniger.
• Reinig de disk.
• Probeer een andere CD
• Opname-koppen inspecteren; zonodig reinigen.
CS600 NL 5/3/05 5:38 PM Page 24
24
NL
23
NL
Onderhoud
Oplossing
• Controleer of de mp3-/WMA-cd gemaakt is met een enkele mapstructuur. Raadpleeg het diagram hieronder voor details over de afspeelvolgorde bij een mappenstructuur op verscheidene niveaus.
• Mappen en nummers van niveau 2, bijvoorbeeld, worden afgespeeld voordat mappen en nummers van niveau 3 zullen worden afgespeeld.
Probleem
De mp3­/WMA­afspeelvolgord e is niet op volgorde
Opmerking:
o De mapafspeelvolgorde is aangegeven met de letters A tot en met G. o De afspeelvolgorde van de nummers is aangegeven met de cijfers (1 tot en met 15) voor de naam van het nummer.
Probleemoplossing Tips
NIVEAU 1
NIVEAU 2
NIVEAU 3
NIVEAU 4
Map 1
Map 2
Map 3
Map 1.1
Map 1.2
Map 2.1
Map 1.2.1
Nummer 4 Nummer 5
Nummer 2.2 Nummer 2.3 Nummer 2.4
Nummer 3.1 Nummer 3.2
Nummer 1.1.1 Nummer 1.1.2 Nummer 1.1.3
Nummer 2.1.1 Nummer 2.1.2
Nummer 1.2.1.1 Nummer 1.2.1.2 Nummer 1.2.1.3
Verwijder de stekker van het audiosysteem uit het stopcontact vooraleer u met het onderhoud begint.
Het schoonmaken
Maak de behuizing van het systeem schoon met een zachte stofdoek.
De Cd-speler
VOORZICHTIG! Dit systeem werkt met een laserstraal. Het mag uitsluitend door een gekwalificeerde vakman worden geopend.
Behandelen van uw disks
• raak het oppervlak met de digitale gegevens niet aan.
• houd de disk vast bij de randen, of aan één rand en in het middengat.
• kleef geen etiketten of kleefstroken op de labelkant.
• bekras of beschadig het etiket niet ; de disks draaien met een hoge snelheid binnen in de lezer.
• gebruik geen beschadigde disks (met scheurtjes of andere beschadigingen).
Cleaning CDs
• verontreinigde disks kunnen de oorzaak zijn van zwakke geluid- en beeldkwaliteit. Hou de disks schoon door met een zacht doek te wrijven van het midden naar de buitenkant. Veeg nooit over de disk in een cirkelvormige beweging, omdat dit cirkelvormige krassen veroorzaken kan en dit zou de oorzaak kunnen zijn van interferentie bij het beluisteren.
• als een disk erg vuil is, kunt u een zacht doek bevochtigen in water en uitwringen, en hiermee het vuil zachtjes wegvegen, en daarna de eventuele waterdruppels wegnemen met een droog doek.
• gebruik voor de disk geen sprays voor het reinigen van platen en gebruik geen antistatische producten. Gebruik nooit benzeen of thinner of andere vluchtige solventen, die het diskoppervlak kunnen beschadigen.
Onderhoud van de Cd-lens
Een vuile Cd-lens veroorzaakt eveneens een slechte klankkwaliteit. Om de lens schoon te maken en de klankkwaliteit van uw systeem in stand te houden moet u een Cd-lensreiniger kopen. Raadpleeg de handleiding van de Cd-lensreiniger voor het schoonmaken van uw Cd-lens.
Technische gegevens
Stroomvoeding: 230V~50Hz Afmetingen ( H x W x D mm): Apparaat - 11 x 7.3 x 12 Luidspreker - 11.5 x 7.8 x 8.6 Cd-speler: responscurve (+/- 2dB): 60Hz tot 5kHz Kenplaat: Zoek ernaar op de onderkant / achterkant van de set.
De maximum grootte van een apparaat dat de Mass Storage (Massale opslag)-klasse ondersteunt: 20 GB Ondersteunde geheugengrootte SD-kaart : 32 / 64 / 128 / 256 / 512 / 1024 MB Ondersteunde geheugengrootte MMC-kaart: 32 / 64 / 128 MB
CS600 NL 5/17/05 4:39 PM Page 26
LEVEL 1 LEVEL 2 LEVEL 3 LEVEL 4
A
Folder 1
B
Folder 2
C
Folder 3
1
Song 4 Song 5
2
D
Folder 1.1
E
Folder 1.2
F
Folder 2.1
3
Song 2.2
4
Song 2.3 Song 2.4
5
6
Song 3.1 Song 3.2
7
8
Song 1.1.1
9
Song 1.1.2 Song 1.1.3
10
G
Folder 1.2.1
11
Song 2.1.1
12
Song 2.1.2
13
Song 1.2.1.1 Song 1.2.1.2
14
Song 1.2.1.3
15
Loading...