Plantronics CA12CD User Manual [nl]

REMOTE CHARGE
SPARE CHARGE
BASE POWER
TALK
TALK
VOLUME
BASISSTATIONMOBIELE UNIT
Quick Disconnect™ voor headset
Fijnafstemming voor luistervolume (ontvangst)
Aan-Uit­knop en lampje
Push to Talk-knop
Schakelaar voor tijdelijk gebruik of vergrendeling van de PTT-functie
Batterij Contactpunten
van de batterij
PTT-lampje (groen)
Oplaadlampje van de batterij van de mobiele unit (oranje)
Oplaadlampje van de reservebatterij (oranje)
Voedingslampje van het basisstation (groen)
Oplaadsleuf voor mobiele unit
Oplaadsleuf voor reservebatterij
Interfacekabel van de console
Wisselstroomadapter
ONDERAANZICHT VAN HET
BASISSTATION
Volumeregeling voor het spraakvolume (verzenden)
Opmerking: de fabrieksinstellingen bieden het uitgangsniveau van een koolstofmicrofoon.
Volumeregeling voor het luistervolume (ontvangen)
Opmerking: wanneer de batterij wordt geplaatst of vervangen, gaat het Aan-Uit­lampje knipperen zodra de unit klaar is voor gebruik. Dit kan ongeveer 45 seconden duren, terwijl de mobiele unit het radio­kanaal met de meest betrouwbare verbind­ing zoekt en selecteert.
GEBRUIKERSHANDLEIDING
ONDERDELEN VAN MODEL CA12CD/A
Push-to-talk-versterker voor de headset
REMOTE CHARGE
SPARE CHARGE
BASE POWER
TALK
TALK
VOLUME
Model CA12CD/A
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Fijnafstemming voor spraak­volume (verzenden)
1.5, 2.1,
2.3, 2.4
1
Installatie
2
Batterij vervangen en beheren
Oplaadsleuf voor de mobiele unit
Oplaadsleuf voor de reservebatterij
REMOTE CHARGE
SPARE CHARGE
BASE POWER
TALK
TALK
VOLUME
Sluit de interfacekabel van de console hier aan
Sluit de wisselstroomadapter hier aan
ACHTERAANZICHT VAN DE UNIT
1.3, 1.4
1.1
Door het gebruik van andere apparaten op dezelfde frequentieband als de CA12CD/A wordt het aantal gebruikers en het bereik minder. In Noord-Amerika werkt de CA12CD in de UPCS-frequentieband (1,92 tot 1,93 GHz). In andere regio's werkt de CA12CD/A in de DECT™
-frequentieband (1,88 tot 1,90 GHz). In bepaalde landen zijn er verschillende versies van de CA12CD/A.
1.2
Het aantal gebruikers en het bereik zijn in hoge mate
afhankelijk van factoren zoals de indeling van het gebouw en andere apparaten die mogelijk op dezelfde frequen tieband als de CA12CD/A worden gebruikt.
Bij installaties met weinig gebruikers (bijvoorbeeld 5 units
die 3 meter van elkaar zijn geplaatst), kan het bereik groter zijn dan 3 meter. Bij installaties met veel gebruikers (bijvoorbeeld 30 units die 45,7 centimeter van elkaar zijn geplaatst), kan het bereik minder zijn dan 3 meter.
1.3
Sluit de modulaire aansluiting van de interfacekabel van de
console aan op de modulaire aansluiting op de achterkant van het basisstation. Sluit het andere uiteinde aan op uw console.
1.4
Steek de wisselstroomadapter in het stopcontact en de ronde stroomstekker in de achterkant van het basisstation. Het voedingslampje van het basisstation licht op.
1.5
Schuif de batterij op de mobiele unit. Wanneer de batterij
wordt geplaatst of vervangen, gaat het Aan-Uit-lampje langzaam knipperen zodra de unit klaar is voor gebruik. Dit kan ongeveer 45 seconden duren, terwijl de mobiele unit het radiokanaal met de meest betrouwbare verbinding zoekt en selecteert.
1.6
Bevestig een headset aan de mobiele unit.
1.7
Plaats de CA12CD/As minimaal 30,5 cm van de computer-
monitoren van het type CRT.
2.1
Om de batterij op de mobiele unit te plaatsen, dient u de
batterij in de mobiele unit te schuiven tot deze vastklikt. Voer geen druk uit.
2.2
Het basisstation is uitgerust met twee oplaadsleuven voor
de batterij. Met de grote sleuf kunt u de batterij opladen terwijl deze op de mobiele unit is bevestigd. Met de kleine sleuf kunt u een reservebatterij opladen.
2.3
Plaats de mobiele unit en de reservebatterij in de daarvoor
bestemde sleuven. De oplaadlampjes knipperen als de batterijen worden opgeladen.
2.4
Als de batterij wordt opgeladen, stopt het oplaadlampje
met knipperen en licht deze op.
2.5
Het Aan-Uit-lampje van de mobiele unit gaat knipperen zodra de unit klaar is voor gebruik. Dit kan ongeveer 45 seconden duren, terwijl de mobiele unit het radiokanaal met de meest betrouwbare verbinding zoekt en selecteert.
2.6
Een volledig opgeladen batterij gaat maximaal acht uur mee.
2.7
Om optimaal te profiteren van de batterij, dient u de
mobiele unit uit te schakelen en in de oplaadsleuf te plaatsen als u de unit niet gebruikt. Voordat u de batterijen gaat gebruiken, dient u deze minimaal één uur op te laden of tot het oplaadlampje niet meer knippert en ononderbro­ken brandt.
2.8
Het duurt drie uur voordat een geheel opgebruikte batterij
volledig is opgeladen.
Opmerking: zorg dat de PTT-knop altijd in de ontgrendelde stand staat voordat u de batterijen verwisselt.
Waarschuwing: het aanraken van de contactpunten van de batterij of het plaatsen van andere voorwerpen dan de batterijen en de mobiele unit in de oplaadsleuven kan een negatief effect hebben op de werking van de CA12CD/A.
Fijnafstemming voor het spraakvolume (verzenden)
ER
TALK
VOLUME
Fijnafstemming voor het luistervolume (ontvangst)
Vergrendelbare stand
3.4
De vergrendelbare of niet-vergrendelbare schakelaarstand selecteren
3
Bediening
3.1 Om het aantal gebruikers te maximaliseren, dient u de mobiele unit altijd uit te schakelen als u deze niet gebruikt.
3.2 Druk op de Aan-Uit-knop boven op de mobiele unit. Het groene Aan-Uit-lampje begint te knipperen. Zodra de batterij is geplaatst, schakelt de mobiele unit automatisch in en gaat het Aan-Uit-lampje knipperen. Dit kan ongeveer 45 seconden duren. (Raadpleeg hoofdstuk 1.5)
3.3 Als u de PTT-knop (Push-To-Talk) op de mobiele unit indrukt, genereert u het "sleutel"-signaal naar uw console of radio. Als u de PTT-knop indrukt, licht het groene spraakindicatielampje op het basisstation op.
3.4 De bediening van de PTT-knop kan worden aangepast met een schroevendraaier naar vergrendelbaar of niet-vergrendelbaar (zie afbeelding).
3.5 Gebruik voor de beste geluidskwaliteit van uw CA12CD/A de richtlijnen op de aparte kaart, Geluidsniveaus instellen voor model CA12CD/A. Goed ingestelde geluidsniveaus zijn vooral belangrijk om echo van de sidetone te voorkomen en om uw bellers te horen. Verder kunnen bellers u hierdoor duidelijker horen.
3.6 Het basisstation en de mobiele unit zijn in de fabriek afgestemd; dit is een koppelproces. Als u de mobiele unit vervangt of als uw mobiele unit niet meer is aangemeld (weergegeven door een snel knipperend Aan-Uit-lampje), kunt u het aanmeldproces als volgt uitvoeren:
• Houd beide knoppen van de fijnafstemming van het
spraakvolume (verzenden) boven op het basisstation ingedrukt.
• Het voedingslampje op het basisstation gaat knipperen.
• Houd de knoppen omhoog of omlaag van de fijnafstem-
ming van het luistervolume (ontvangen) op de mobiele unit ingedrukt.
• Het Aan-Uit-lampje op de mobiele unit gaat branden
(niet knipperen).
• De mobiele unit wordt aangemeld bij het basisstation,
waarna het voedingslampje van het basisstation weer onafgebroken gaat branden. Het Aan-Uit-lampje van de mobiele unit gaat een paar seconden uit en gaat vervolgens langzaam knipperen. De CA12CD/A is nu klaar voor gebruik.
De keuzeschakelaar staat verticaal. U kunt de Push-to-Talk-knop kort indrukken of vergren­delen in de AAN-stand door de knop eerst in te drukken en vervolgens te schuiven totdat deze wordt vergrendeld.
Draai de schakelaar horizontaal. U kunt de Push- to-Talk-knop kort indrukken als u wilt praten.
Niet-vergrendelbare stand
KNOPPEN EN LAMPJES
Model CA12CD/A biedt talloze hoorbare en zichtbare signalen. Gedetailleerde beschrijvingen vindt u hieronder.
BEDIENING
Naam en locatie Functie
Push-to-Talk-knop op de mobiele unit
Keuzeschakelaar op de mobiele unit voor het tijdelijk gebruiken of vergrendelen
Aan-Uit-knop en lampje op de mobiele unit
Fijnafstemming voor het luister­volume (ontvangst) tuimelschake­laar op de mobiele unit
Schuifregelaar voor het luistervol­ume (ontvangst) op de onderkant van het basisstation
Knoppen voor de fijnafstemming van het spraakvolume (verzenden) boven op het basisstation
Schuifregelaar voor het spraakvolume (verzenden) op de onderkant van het basisstation
Hierdoor wordt het signaal in het basisstation doorgegeven dat de radio van de gebruiker “laat werken”
Schakelt het vergrendelen van de PTT­schakelaar in of uit
Schakelt de RF-koppeling tussen de niet­vergrendelbare en vergrendelbare stand in of uit
Hiermee past u de gevoeligheid van het luistervolume (ontvangst) aan in stappen van 2 dB
Hiermee past u de gevoeligheid van het luistervolume (ontvangst) aan in stappen van 6 dB
Hiermee past u de gevoeligheid van het spraakvolume (verzenden) aan in stappen van 2 dB
Hiermee kunt u de spraakuitvoer (verzenden) voor koolstof-, elektreet-, of dynamische microfoontoepassingen aanpassen
ZICHTBARE SIGNALEN
Naam Aspect Functie
Mobiele unit: groen Aan-Uit­lampje
Basisstation: groen voedingslampje
Basisstation: groen spraak­indicatielampje
Basisstation: oranje oplaad­lampjes
Fouten
Als u het volgende hoort: Betekent dit…
Een drietal signalen Uw mobiele unit is te ver verwijderd van het
Eén piep elke 10 seconden Uw batterij is bijna leeg en moet worden
Laag dubbel geluidssignaal elke 10 seconden
Als u het volgende ziet: Betekent dit…
Een snel knipperend Aan-Uit­lampje
Een snel knipperend oplaad­lampje van de mobiele unit
1) Knippert langzaam om de batterij te sparen.
2) Knippert snel om aan te geven dat de unit niet meer is aangemeld.
1) Brandt ononderbroken wanneer het basisstation met behulp van de wisselst­roomadapter op netvoeding is aangesloten.
2) Knippert als het basissta­tion in de aanmeldmodus staat.
Brandt onafgebroken wanneer de PTT-knop wordt ingedrukt.
1) Knippert als de batterij wordt opgeladen.
2) Brandt onafgebroken als de batterij volledig is opge­laden of tijdens de oplaadfase wanneer de batterij bijna is opgeladen.
3) Knippert snel om aan te geven dat er een fout is opget­reden (alleen het oplaadlam­pje van de mobiele oplader).
basisstation. Plaats de mobiele unit dichter bij het basisstation.
vervangen of opgeladen.
De kwaliteit van de koppeling tussen de mobiele unit en uw basisstation is slecht. (U bent mogelijk buiten het bereik.)
Uw mobiele unit is niet aangemeld bij het basisstation. (Langzaam knipperen geeft een normale werking weer.)
U dient de batterij te vervangen of er is een onbekend voorwerp in de oplaadsleuf geplaatst.
1) Geeft aan dat de RF­koppeling tussen de mobiele unit en het basis­station is ingeschakeld.
2) Knippert snel om aan te geven dat de unit niet meer is aangemeld.
1) Geeft aan dat het basis­station is ingeschakeld.
2) Geeft aan dat het aan­melden wordt uitgevoerd.
Geeft de PTT-status weer.
Geeft de batterijstatus en oplaadstatus weer.
Blootstelling aan radiofrequentiestraling
Dit apparaat en de antenne moeten niet bij elkaar worden gep­laatst of worden gebruikt in combinatie met een andere antenne of zender. Gebruik alleen de meegeleverde antenne om te voldoen aan de RF-blootstellingsnormen.
De door deze interne draadloze radio uitgezonden straling ligt ruim onder de grens voor blootstelling aan radiofrequentiestral­ing. Desondanks moet de draadloze radio gebruikt worden zoals beschreven in de handleiding.
De interne draadloze radio werkt volgens de richtlijnen voor veiligheidsnormen en aanbevelingen voor radiofrequenties die in de wetenschappelijke wereld algemeen zijn aanvaard.
Plantronics gaat er daarom van uit dat de interne draadloze radio veilig kan worden gebruikt. Het afgegeven energieniveau is veel lager dan de elektromagnetische energie die wordt afge­geven door draadloze apparaten zoals mobiele telefoons. Voor het gebruik van draadloze radio’s kunnen in bepaalde situaties of omgevingen echter beperkingen gelden, zoals aan boord van vliegtuigen. Als u twijfelt over de beperkingen, kunt u het beste om toestemming vragen voordat u de draadloze radio inschakelt.
OPMERKING: wijzigingen die niet uitdrukkelijk zijn goedgekeurd door Plantronics, Inc. kunnen het recht om het apparaat te ge­bruiken doen vervallen.
TECHNISCHE ONDERSTEUNING
Bezoek onze website via www.plantronics.com/support voor tech­nische ondersteuning waaronder veelgestelde vragen, informatie over compatibiliteit en toegankelijkheidsinformatie. Het Techni­cal Assistance Center (TAC) van Plantronics staat ook klaar om u telefonisch te helpen op het nummer 800-544-4660.
ONDERDELEN EN ACCESSOIRES
Wisselstroomadapters
Noord-Amerika (weergegeven):
64401-01
Europese Unie:
47249-02
Verenigd Koninkrijk:
64784-01
Australië: 66804-01
Interfacekabel voor de console
68331-01
6 draden, kabel van een modulaire stekker naar de PJ7­aansluiting
Andere aansluitingen dan de PJ7 zijn op aanvraag verkrijgbaar
Mobiele unit
Noord-Amerika
90224-01 (UPCS)
90224-02 (DECT)
Batterij
90225-001
INFORMATIE OVER DE VERWIJDERING VAN WEEE
Producten die een pictogram hebben van een afvalcontainer met een kruis erdoor, zoals hieronder is afgebeeld, zijn elektrische en elektronische apparaten. De doorgekruiste afvalcontainer betekent dat deze afgedankte elektrische en elektronische apparatuur niet met de rest van het huishoudelijke afval mag worden weggegooid. Deze apparatuur moet apart worden ingezameld volgens de lokale wetgeving en de voor uw land geldende milieuregelgeving. Kijk voor gedetailleerde informatie op onze website www.plantronics.com
www.plantronics.com ©2008 Plantronics, Inc. All rights reserved. Plantronics, the logo design, CA12CD/A, Quick Disconnect and Sound Innovation are trademarks or registered trademarks of Plantronics, Inc. Printed in U.S.A. 79124-01 (12.07)
Loading...