Apacer AU581 User’s Manual [po]

Podręcznik użytkownika
1
Zalecenia dotyczące bezpieczeństwa
z Aby zapobiec porażeniu prądem elektrycznym lub innym obrażeniom, nie należy
demontować lub przepakowywać tego produktu.
z Aby zapobiec pożarowi, porażeniu prądem lub awarii urządzenia, nie należy
używać tego produktu w wilgotnym miejscu, takim jak łazienka. Jeśli produkt ulegnie zmoczeniu, nie należy go włączać. Należy skontaktować się z punktem obsługi.
z Nie należy pozostawiać odtwarzacza w miejscach o temperaturze
przekraczającej 40oC (104oF), takich jak sauna lub zaparkowany samochód.
z Ten produkt jest urządzeniem elektronicznym; należy unikać upuszczania go lub
narażania na inne silne wstrząsy.
z Dla bezpieczeństwa własnego i innych, nie należy używać słuchawek w czasie
prowadzenia pojazdu, jazdy na rowerze lub wykonywania innych, podobnych czynności.
z Należy unikać używania odtwarzacza przy wysokim poziomie głośności, może to
spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Jeśli podczas używania słuchawek wystąpi dzwonienie w uszach, słuchawki należy zdjąć natychmiast i zmniejszyć głośność.
Uwaga
z Nie należy rozmontowywać odtwarzacza osobiście lub używać do czyszczenia
powierzchni odtwarzacza alkoholu, rozpuszczalnika, benzyny.
z Nie należy nagle odłączać odtwarzacza podczas formatowania, przesyłania lub
pobierania, w przeciwnym razie może wystąpić błąd programu.
z Podczas przenoszenia plików, nie należy wyłączać zasilania lub restartować
tego urządzenia. Producent nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub utratę programów, danych lub innych informacji przechowywanych na dowolnych nośnikach lub za jakiekolwiek części tego urządzenia.
z Żywotność baterii może być zróżnicowana, w zależności od używania,
producenta i daty produkcji.
z Odtwarzacz rozpoczyna ładowanie po podłączeniu do portu USB
standardowego komputera, niezależnie od tego czy jest zasilany, czy nie.
z Baterię należy naładować po wystąpieniu następujących okoliczności:
A. Ikona baterii pokazuje jej rozładowanie. B. Odtwarzacz nie włącza się. C. Odtwarzacz działa normalnie, ale szybko wyłącza się automatycznie. D. Brak odpowiedzi po naciśnięciu przycisków.
2
Spis treści
Rozdział 1. Wprowadzenie ....................................................................................4
Rozdział 2. Właściwości produktu .......................................................................4
Rozdział 3. Schemat odtwarzacza ........................................................................4
Rozdział 4. Zawartość opakowania ......................................................................4
Rozdział 5. Podstawowe funkcje ..........................................................................5
  Włączenie/wyłączenie zasilania.......................................................................5
  Funkcja Blokada ..............................................................................................5
  Ładowanie baterii.............................................................................................5
  Podłączenie do komputera i transmisja pliku z danymi....................................6
  Funkcja Powtarzaj A-B ....................................................................................6
  Sterowanie głośnością.....................................................................................6
Rozdział 6. Menu systemu ....................................................................................7
  Ustawienia w menu głównym...........................................................................7
  Tryb Muzyka ....................................................................................................7
  Tryb Głos .........................................................................................................7
  Tryb tunera FM ................................................................................................7
  Tryb Ustawienia ...............................................................................................7
Rozdział 7. Słuchanie muzyki ...............................................................................8
  Odtwarzanie muzyki ........................................................................................8
  Wyświetlanie tekstów piosenek .......................................................................9
Rozdział 8. Słuchanie radia FM...........................................................................10
  Słuchanie radia FM........................................................................................10
  Ustawienie kanału FM ...................................................................................10
  Nagrywanie FM..............................................................................................10
  Przegląd zapisanych stacji ............................................................................10
Rozdział 9. Tryb Ustawień...................................................................................11
  Ustawienie wygaszacza ekranu.....................................................................11
  Tryb języka ....................................................................................................11
  Automatyczne wyłączenie zasilania...............................................................11
  Jakość Nagrania ............................................................................................11
  Kontrast .........................................................................................................12
  Informacje o systemie....................................................................................12
  Zakończ .........................................................................................................12
Rozdział 10. Tryb Usuwania Plików ...................................................................13
  Usuwanie Plików z muzyką ...........................................................................13
  Usuwanie plików z nagraniem głosu..............................................................13
  Zakończ .........................................................................................................13
Rozdział 11. Rozwiązywanie problemów ...........................................................14
Rozdział 12. Obsługa i pomoc techniczna.........................................................15
Rozdział 13. Specyfikacje produktu ...................................................................15
3
λ Rozdział 1. Wprowadzenie
Dziękujemy za zakupienie odtwarzacza MP3
Przed rozpoczęciem używania urządzenia należy dokładnie przeczytać ten podręcznik i zachować go do wykorzystania w przyszłości. Ten podręcznik pomoże w poznaniu wielu ekscytujących funkcji i w bardziej przyjemnym korzystaniu z odtwarzacza.
Ten podręcznik zawiera ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i działania, dlatego aby uniknąć nieoczekiwanych zdarzeń, przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia należy uważnie przeczytać podręcznik.
Nie odpowiadamy za błędy, pominięcia lub aktualizacje tego dokumentu. Nie odpowiadamy także za dane lub pliki z muzyką utracone w odtwarzaczu.
Microsoft Windows Media oraz Windows są znakami handlowymi Microsoft Corporation. Znaki towarowe innych produktów wspomnianych w tym podręczniku użytkownika, są własnością odpowiednich firm lub organizacji.
Audio Steno
.
λ Rozdział 2. Właściwości produktu
1.Dwukolorowa, platerowana elektrolitycznie powierzchnia zapewnia nowoczesne, modne wzornictwo
2.Głośnik z magnesem neodymowym zapewnia wysoką jakość dźwięku
3.Niezależny przycisk skrótu EQ, umożliwia szybkie przełączanie trybów EQ
4.Biały wyświetlacz OLED
λ Rozdział 3. Schemat odtwarzacza
1. Przycisk
2. Przycisk
3. Przycisk
4. Przycisk
5. Przycisk
6. Przycisk
7. Przycisk
8. Przycisk
λ Rozdział 4. Zawartość opakowania
z
Odtwarzacz Audio Steno AU581 MP3 x 1
4
z
Kabel USB x 1
z
Słuchawki x 1
z
Instalacyjny dysk CD x 1 Instrukcja szybkiego uruchomienia x 1
z z
Torba do przenoszenia x 1
λ Rozdział 5. Podstawowe funkcje
z Włączenie/wyłączenie zasilania
Włączenie zasilania:
Naciśnij przycisk na pozycję “Zasilanie” w celu włączenia odtwarzacza.
Wyłączenie zasilania:
Naciśnij i przytrzymaj przycisk na pozycję “Zasilanie” w celu wyłączenia odtwarzacza.
z Funkcja Blokada
Wykonaj wymienione poniżej czynności w celu włączenia funkcji Zablokuj, aby zapobiec przypadkowemu naciśnięciu i uruchomieniu.
z
Włączenie blokady: celu zablokowania odtwarzacza.
naciśnij przycisk na pozycję “Blokada” w
z Wyłączenie blokady:
do pozycji “Blokada”.
Uwaga: Po włączeniu funkcji Blokada, naciśnięcie dowolnego przycisku spowoduje wygenerowanie sygnału ZABLOKOWANY.
z Ładowanie baterii
1.
Podłącz kabel USB do odtwarzacza MP3, a następnie podłącz drugi koniec kabla USB do portu USB komputera.
2. Ikona baterii wyświetla impulsy, po naładowaniu, pasek naładowania baterii prądem elektrycznym jest pełny.
3.
Pełne naładowane baterii zajmuje około 3 godzin. Nadmierne ładowanie lub rozładowanie może skrócić żywotność baterii.
Uwaga!
Przed pierwszym użyciem odtwarzacza lub po długim okresie nieużywania należy wykonać pełne ładowanie baterii.
W czasie ładowania baterii odtwarzacz nie może odtwarzać muzyki.
naciśnij przycisk w kierunku odwrotnym
5
Loading...
+ 11 hidden pages