AEG 6310DK-M User Manual [et]

ELEKTRIPLIIT
KASUTUSJUHEND
6310 DK-m 949600149
Enne elektripliidi kasutamist palume Teil käesoleva kasutusjuhend hoolikalt läbi lugeda. Järgige kõiki kasutusjuhe ndis toodud nõuandeid ja juhiseid.
Hoidke kasutusjuhendit võimalikult käepärases kohas, et Teil oleks võimalik seda vajaduse korral iga hetk kasutada. Tingimata hoidke kasutusjuhend alles. Andke see seadme võimalikule järgmisele kasutajale edasi.
2
SISUKORD
Kasutajale
Ohutusjuhised 4 Pliidi kirjeldus 5 Tähistused ja funktsioonid 6 Signaallamp 6 Jääksoojuse indikaator 6 Nõuandeid keraamiliste keedutsoonide kasutamiseks 6
Nõuandeid keraamiliste tööpindade kasutamiseks 7
Praadimine õlis 8
Puhastamine ja hooldus 9
Roostevabast terasest pinnad 9 Keraamiline tööpind 10
Garantii, tehnohooldus ja varuosad 15 Pliidi monteerijale 11
Montaazh 11 Ühendamine elektrivõrku 14 Tehnilised andmed 14 Pakendi eemaldamine 14 Lihtsamate tööhäirete-rikete otsing 14
3
Ohutusjuhised
Need juhised on olulised Teie enda turvalisuse huvides või seadme funktsioneerimise tagamiseks. Lugege need algusest lõpuni tähelepanelikult läbi juba enne pliidi paigaldamist ja kasutamist. Mingitegi kõhkluste esinemisel pöörduge palun abi saamiseks autoriseeritud tehnohoolduskeskuse poole.
Paigaldamine
Kahjustatud keraamilise tööpinnaga elektripliiti mitte paigaldada. Pliidi paigaldamine tuleb teostada ranges vastavuses käesoleva kasutusjuhendi nõuetega. Kõiki elektrimontaazhitöid on lubatud teostada üksnes selleks volitatud spetsialistidel. Mingil juhul ärge püüdke pliidi konstruktsiooni mis tahes viisil muuta.
Kasutuse käigus
Elektripliit on ette nähtud üksnes toidu valmistamiseks tavalistes koduse majapidamise tingimustes. Pliit ei ole ette nähtud kasutamiseks kommerts- või tööstuslikel eesmärkidel.
Kui pliiti ei kasutata, siis veenduge, et kõik selle reguleerimisnupud on väljalülitatud asendis. Kui pliit on mingil moel kahjustatud, siis ärge mingil juhul püüdke seda sisse lülitada.
Pöörduge abi saamiseks volitatud tehnohoolduskeskusse. Mingil juhul ärge asetage pliidipinnale plastmassist või alumiiniumist nõusid. Mingil juhul ärge jätke pliiti järelvalveta õlis praadim ise või õli või rasva kuumutamise ajaks.
Lapsed
Ärge laske lapsi elektripliidi lähedusse, samuti ärge laske neil mängida pliidi reguleerimisnuppudega. Kasutamise käigus muutub pliit väga kuumaks. Jälgige, et lapsed ei puudutaks kuumenenud pliiti.
Puhastamine ja hooldus
Pliidi hooldamisel järgige käesolevas kasutusjuhendis toodud juhiseid.
Tehnohooldus
Pliidi tehnohooldust on lubatud teostada üksnes autoriseeritud tehnohoolduskeskuses.
4
Pliidi kirjeldus
Signaallamp
Reguleerimisnupud
Jääksoojuse indikaator
Tavaline keraamiline keedutsoon
Kahekordne keraamiline keedutsoon
5
Tähistused ja funktsioonid
Reguleerimisnupud
Tagumise kahekordse keraamilise keedutsooni reguleerimisnupp
Eesmise keraamilise keedutsooni reguleerimisnupp
Pliidi keedutsoonide võimsuse reguleerimine
Keedutsoonide võimsus on sujuvalt reguleeritav skaalas 1 kuni 9. 1 - miinimumvõimsus 9 - maksimumvõimsus 0 - väljalülitatud
Kahekordse tööpõhimõttega keedutsooni kasutamine
Sellise keedutsooni sisselülitamisel lülitub sisse üksnes selle keskosa. Valige vajalik võimsus.
Selleks, et sisse lülitada nii keedutsooni keskosa kui ka välimist osa, pöörake keedutsooni reguleerimisnupp asendisse 0, seejärel aga tagasi Teile vajaliku võimsuse asendisse.
Selleks, et uuesti sisse lülitada ainult keedutsooni keskosa pöörake selle reguleerimisnupp tagasi asendisse 0, seejärel aga Teile vajaliku võimsuse asendisse.
Kahjustatud keraamilise tööpinnaga elektripliiti mitte sisse lülitada. Mis tahes rikete-kahjustuste korral lülitage pliit kohe elektrivõrgust välja ja pöörduge autoriseeritud tehnohoolduskeskusse.
Signaallamp
Signaallamp lülitub sisse mingi keedutsooni sisselülitamisel ja jääb seniks sisselülitatuks, kuni mõlemad keedutsoonid on välja lülitatud.
Jääksoojuse indikaator
Keedutsooni väljalülitamiseks displeile ilmuv näit H tähendab seda, et keedutsoon on ikka veel kuum. Jääksoojuse indikaator jääb sisselülitatuks seni, kuni keedutsooni temperatuur on langenud kuni ca. 80°C ja seda ka siis, kui keedutsoon on välja lülitatud.
Tavalise keedutsooni reguleerimisnupu asendid
Asend
0 1-2 Soojahoidmine 3-4 Aeglane keemine 5-6 Keemine 7-8 Kuumutamine, praadimine
9 Keetmine, kiirkuumutus, praadimine õlis
Funktsioon Keedutsoon on välja lülitatud
Käesoleva tabeli andmed on ligikaudsed. Reguleerimisnupu asend sõltub ka valmistatva toidu tüübist ja kogusest. Mõne aja möödudes on Teil omandatud kogemustest lähtuvalt lihtne leida reguleerimisnupu sobivat asendit. Vt. samuti peatükki Nõuandeid keedutsoonide kasutamiseks.
6
Loading...
+ 11 hidden pages