AEG CleanPack User Manual [nl]

toolboxVac.book Seite 1 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
WORKWARE
CleanPack
Gebrauchsanweisung Operating Instructions Mode d'emploi Gebruiksaanwijzing Bruksanvisning Brugsanvisning Käyttöohje Istruzioni per l'uso Instrucciones para el uso
ПдзгЯет ЧсЮузт
Manual de instruções
Kullaným Talimatlarý
Instrukcja obs³ugi Uputstva za korištenje Instrucþiuni de utilizare Návod na obsluhu Navodila za uporabo Návod k použití Használati utasítás
toolboxVac.book Seite 2 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
toolboxVac.book Seite 2 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
D
C
GFE
2
HAB
1
2
toolboxVac.book Seite 3 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
5 64
7 8
3
3
toolboxVac.book Seite 16 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
l
Geachte klant,
l
Lees deze gebruiksaanwijzing alstublieft zorgvuldig door. Houd u te allen tijde aan de veiligheidsvoor­schriften! Bewaar de gebruiksaan­wijzing voor eventueel toekomstig gebruik. Geef de gebruiksaanwijzing door aan een eventuele volgende eigenaar van het apparaat.
Uitrusting (afbeelding 1)
A Aan/uit-schakelaar B Contactdoos C Aansluiting zuigslang (blazen)
(aan de achterzijde van het apparaat)
D Aansluiting zuigslang (zuigen) E Opbergsysteem elektriciteitssnoer F Draaggreep G Elektriciteitssnoer H Sloten
Toebehoren (afbeelding 2)
J Kierenzuigmond K Meubelborstel L Zuigslang (2x) M Materiaalmand N Boormondstuk
Stofzak en filter (afbeelding 3)
O Motorfilter P Motorfilterschacht Q Stofzak R Afdekking
1 Veiligheidsvoorschriften
• Apparaat alleen op wisselstroom – 220/ 230 volt – aansluiten.
• De stroomkring voor de gebruikte contactdoos moeten ten minste met een 16 A of 10 A trage zekering beveiligd zijn.
• De netstekker nooit aan het elektriciteitssnoer uit het stopcontact trekken.
16
• Het apparaat nooit gebruiken als: –het elektriciteitssnoer is
beschadigd; –de zuigslangen zijn beschadigd; –de kist zichtbaar is beschadigd.
• De kist niet in het water zetten of met water vullen.
• De kist niet op natte oppervlakken plaatsen.
• Plaats de kist op een plek waar weersomstandigheden, vochtigheid of warmtebronnen niet van invloed zijn.
• Sla in de gereedschapskist geen ontvlambare of beitende vloeistoffen op.
• Zuig met het apparaat geen vloeistoffen op.
• Niet gebruiken voor het opzuigen van ontvlambare vloeistoffen zoals benzine, of in ruimtes waar deze aanwezig zijn.
• Zuig geen lucifers, gloeiende as of sigarettenpeuken met het apparaat op.
• Zuig geen scherven, spijkers of soortgelijke materialen met het apparaat op. De stofzak en de motor kunnen daardoor worden beschadigd. Bij het legen van de zak kunt u zich aan scherpe of puntige objecten verwonden.
• De tonerstof van laserprinters en kopieerapparatuur mag niet met een huishoudstofzuiger worden opgezogen.
• Het apparaat mag alleen in de huishouding worden gebruikt voor het opzuigen van droge materialen. Mensen of dieren mogen niet met de stofzuiger worden ‘afgezogen’. Kinderen uit de buurt van elektrische apparatuur houden.
• Op de tweede aansluiting van het elektriciteitssnoer mag alleen een ander apparaat, tot maximaal 2000 watt worden aangesloten.
• De fabrikant is niet aansprakelijk voor schade die ontstaan is als gevolg van oneigenlijk gebruik of onjuiste bediening.
toolboxVac.book Seite 17 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
l
• Reparaties aan elektrische apparatuur mogen alleen door vakbekwame deskundigen worden uitgevoerd. Als gevolg van ondeskundig uitgevoerde reparaties kan een aanzienlijk gevaar voor de gebruiker ontstaan.
• Wij adviseren u bij storingen contact op te nemen met uw vakhandelaar of direct met onze klantenservice.
Voor het eerste gebruik
0 Controleer of alle bijbehorende
onderdelen aanwezig zijn (afbeelding 2/J- N).
0 Lees de veiligheidsvoorschriften.
Zuigen
0 Steek de dubbele stekker van het
aansluitsnoer in de contactdoos van de kist (afbeelding 1/B).
0 Neem een zuigslang uit de kist. Steek
het grotere aansluitdeel van de slang in de zuigaansluiting van de kist (Afbeelding 1/D).
0 Steek het gewenste mondstuk op de
zuigslang.
0 Steek de netstekker van het snoer in de
contactdoos.
0 Schakel het apparaat met de aan/uit-
schakelaar in (afbeelding 1/A).
Blazen
U kunt met deze functie kruimels, zaagsel en dergelijke uit moeilijk bereikbare hoeken of voegen wegblazen.
0 Ga verder zoals beschreven in het
hoofdstuk “Zuigen” maar gebruik de aansluiting voor blazen op de kist (afbeelding 1/C).
Toebehoren gebruiken
Meubelborstel
Geschikt voor het afzuigen van kwetsbare oppervlakken en oneffen objecten, zoals bijvoorbeeld boeken en rekken in huis, werkstukken en apparatuur in de werkplaats (afbeelding 4).
Kierenzuigmond
Geschikt voor het zuigen van voegen, hoeken en kieren (afbeelding 5).
Boormondstuk
Het boormondstuk zuigt boorstof tijdens het boren op (afbeelding 6).
0 Maak de stofzuiger klaar om te zuigen,
conform hetgeen is beschreven in het hoofdstuk “Zuigen“.
0 Steek het boormondstuk op de
zuigslang en schakel de stofzuiger in.
0 Plaats het boormondstuk tegen de
wand, zodat de opening van het mondstuk zich precies tegenover het te boren gat bevindt.
0 Schakel het apparaat in met de aan/
uit-schakelaar (afbeelding 1/A). De onderdruk, die tijdens het zuigen
3
ontstaat, houdt het boormondstuk op de plaats tegen de wand.
U kunt uw boormachine direct aansluiten op de contactdoos van het elektriciteitssnoer van de kist. Houdt u daarbij aan de veiligheidsvoorschriften.
Zuigslangverlenging
Door verlenging van de zuigslang wordt de actieradius van de stofzuiger groter.
Dat is bijvoorbeeld praktisch bij moeilijk toegankelijke voegen of als u het boormondstuk voor een boorgat in het plafond wilt gebruiken.
0 Verbind de beide zuigslangen met de
aansluitstukken. Steek het grotere aansluitstuk in het apparaat en ga vervolgens door zoals in het hoofdstuk “Zuigen” is beschreven.
17
toolboxVac.book Seite 18 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
l
Opbergsysteem elektriciteitssnoer
Als u het elektriciteitssnoer om het handvat van de kist hebt gerold, kunt u dit met het handige systeem snel afrollen. Druk op de toets (afbeelding 1/E) en trek de snoerrol van het handvat.
Stofzak legen
Leeg de stofzak regelmatig, iedere keer
1
nadat het apparaat is gebruikt. Anders kan de stofzuiger oververhit raken en de motor beschadigen.
0 Schakel de stofzuiger uit en neem de
netstekker uit het stopcontact.
0 Open de kist. 0 Open de afdekking links in de kist, door
het zuigaansluitstuk naar rechtsboven te trekken (afbeelding 3/R).
0 Neem de stofzak uit de kist
(afbeelding 3/Q). Houd de stofzak boven een afvalbak en schuif de stofzakklemmen zijwaarts weg (afbeelding 7).
0 Leeg de totale inhoud van de stofzak
en schud de zak uit.
0 Bevestig de klemmen weer aan de
onderzijde van de zak.
0 Plaats de stofzak terug in het apparaat
en sluit de afdekking.
Stofzak nabestellen
Stofzakken kunt u bij onze klantenservice bestellen.
E-nr: 407 132 821/7
Motorbeschermingsfilter onderhouden en vervangen
Het apparaat is voorzien van een motorbeschermingsfilter (afbeelding 3/O).
De motorbeschermingsfilter moet na iedere 5e keer dat de stofzak is geleegd, worden uitgeklopt. Als de filter door middel van uitkloppen niet meer schoon wordt, moet u de filter wassen (handwas of in de wasmachine op max. 30°).
1 Gebruik het apparaat niet zonder de
motorbeschermingsfilter omdat anders de motor beschadigd kan raken.
Filter uitnemen en plaatsen
0 Schakel de stofzuiger uit en neem de
netstekker uit het stopcontact.
0 Open de kist. 0 Open de afdekking links in de kist, door
het zuigaansluitstuk naar rechtsboven te trekken (afbeelding 3/R).
0 Verwijder de stofzak. 0 Neem de oude filter uit de beide
geleidingsrails.
0 Plaats de nieuwe filter. Controleer of
de filter tot aan de aanslag in de geleidingsrails is geplaatst (afbeelding 8).
Filter nabestellen
Motorbeschermingsfilters kunt u bij onze klantenservice bestellen.
E-nr: 407 132 743/2
Opslag
Bewaar de kist op een droge plaats binnenshuis.
18
toolboxVac.book Seite 19 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
l
Reiniging en onderhoud
Kist
Indien gewenst kan de kist met een vochtige doek worden afgenomen. Gebruik hiervoor geen schuur- of oplosmiddel.
Toebehoren
Reinig de mondstukken in een lauw sopje. Indien gewenst kunnen de slangen met een vochtige doek worden afgenomen. Wacht met het terugplaatsen van de toebehoren in de deksel van de kist totdat alle toebehoren droog zijn.
Vul de kist niet met een sopje of andere
1
vloeistoffen. Controleer of alle toebehoren droog zijn voordat de zuiger wordt gebruikt.
Geen enkel deel van de kist mag in de afwasmachine worden gereinigd.
Wat u moet doen als…
• het apparaat niet op volle kracht zuigt: Leeg de stofzak. Controleer de filter en vervang deze, indien nodig. Controleer de binnenzijde van de mondstukken en slangen op grote verontreinigingen en verwijder deze, indien nodig.
• de zuiger geheel niet zuigt: Is het snoer goed op de contactdoos van de kist aangesloten? Is de netstekker in de contactdoos gestoken? Is het apparaat ingeschakeld?
Als het snoer is beschadigd of de kist
1
scheuren, barsten of andere zichtbare beschadigingen heeft, moet de netstekker uit het stopcontact worden genomen en dient u contact op te nemen met de klantenservice.
• de stofzuiger plotseling uitschakelt: Deze stofzuiger beschikt over een speciale thermostaat welke de motor beschermt in geval van oververhitting. Indien de stofzuiger zich uitschakelt, druk dan op de aan/uit schakelaar en trek de stekker uit het stopcontact.
Controleer de stofzuiger op mogelijke oorzaken van oververhitting, zoals bijvoorbeeld een volle stofzak, een geblokkeerde slang of een verstopt filter. Als een van deze oorzaken zich voordoet, repareer deze en wacht tenminste 30 minuten voordat u de stofzuiger weer in gebruik neemt. Na 30 minuten kunt u de stekker weer in het stopcontact steken en drukt u op de aan/uit schakelaar. Als de stofzuiger dan nog steeds niet funktioneert, belt u dan onze klanten service.
19
toolboxVac.book Seite 36 Montag, 27. Oktober 2003 4:07 16
AEG Hausgeräte GmbH Postfach 1036 D-90327 Nürnberg
http://www.aeg.hausgeraete.de
© Copyright by AEG
822 949 256 - 1003
Änderungen vorbehalten Subject to change without notice Sous réserve de modifications Wijzigingen voorbehouden Med reservation för ändringar Med forbehold om endringer Ret til ændringer uden varsel forbeholdes Oikeus muutoksiin pidätetään Con riserva di modifiche Salvo modificaciones
Yрькейфбй уе бллбгЭт чщсЯт рспейдпрпЯзуз
Sujeito a alterações sem aviso prévio
Deðiþiklikler yapýlabilir
Wprowadzanie zmian zabronione Zadržava se pravo na izmjene Ne rezervãm dreptul de a efectua modificãri Zmeny vyhradené Pridržujemo si pravico do sprememb Zmìny vyhrazeny A változtatások jogát fenntartjuk
Loading...