Sony ICD-AX412F Users guide [uk]

4-265-825-22(1)
IC Recorder
Інструкція з експлуатації
ICD-AX412F
Початок роботи
Основні операції
Інші операції записування
Інші операції відтворення
Прослуховування радіо FM
Про функцію меню
Використання комп’ютера
Додаткова інформація
Усунення неполадок
Щоб уникнути можливого пошкодження слуху, не прослуховуйте звук із високим рівнем гучності впродовж тривалого часу.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Не піддавайте батареї (акумуляторний блок або встановлені батареї) впливу високих температур, наприклад сонячного світла, вогню тощо, протягом тривалого часу. НОМІНАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ СТРУМУ: 800 мА
Утилізація старого електричного та електронного обладнання (застосовується в Європейському союзі та інших європейських країнах із системами роздільного збирання сміття)
Цей символ на виробі або на упаковці означає, що цей виріб не можна утилізувати як побутове сміття. Замість цього його потрібно здати до відповідного приймального пункту для вторинної обробки електричного та електронного обладнання. Забезпечивши належну утилізацію цього
запобігти негативним наслідкам для навколишнього середовища та людського здоров‘я, до яких могла б призвести неправильна утилізація цього виробу. Вторинна переробка матеріалів допоможе зберегти природні ресурси. Щоб отримати докладнішу інформацію щодо вторинної переробки цього виробу, зверніться до місцевих органів влади, до служби утилізації побутових відходів або до магазину, де було придбано цей виріб.
відповідне додаткове приладдя: Стереонавушники
UA
2
виробу, ви допоможете
Переробка використаних елементів живлення (директива діє у межах країн Європейського Союзу та інших країн Європи з системами роздільного збору відходів)
Даний знак на елементі живлення або упаковці означає, що елемент живлення, який використовується для роботи цього пристрою, не можна утилізувати разом з іншими побутовими відходами.
цей знак може використовуватись у ком бінації з позначенням хімічного елементу. Якщо елемент живлення містить більше ніж 0,0005% ртуті або 0,004% свинцю , наводиться відповідне позначення хімічного елементу ртуті (Hg) або свинцю (Pb). Забезпечивши належну переробку використаних елементів живлення, ви допоможете запобігти потенційно негативним наслідкам впливу на зовнішнє середовище та людське здоров’я, які спричиняються невідповідною переробкою елементів живлення. Вторинна переробка матеріалів сприяє збереженню природних ресурсів. При роботі пристроїв, для яких з метою безпеки, виконання яких-небудь дій або збереження наявних у пам’яті пристроїв даних необхідна подача постійного живлення від вбудованого елемента живлення, заміну такого елемента живлення варто робити тільки в уповноважених сервісних центрах. Для правильної переробки використаних елементів живлення, після закінчення терміну їх служби, здавайте їх у відповідний пункт збору електронного й електричного обладнання. Стосовно використання інших елементів живлення дивіться інформацію в розділі, у якому дані інструкції з безпечного витягнення елементів живлення із пристрою. Здавайте використані елементи живлення у відповідні пункт збору й переробки використаних елементів живлення.
На деяких елементах живлення
Для одержання більш докладної інформації про вторинну переробку даного виробу або використаного елемента живлення, будь ласка, звертайтесь до органу місцевої адміністрації, служби збору побутових відходів або до магазину, в якому ви придбали виріб.
Примітка для користувачів: наведена нижче інформація стосується лише обладнання, що продається у країнах, де застосовуються директиви ЄС
Виробником цього товару є корпорація Sony, офіс якої розташований за адресою: 1-7-1 Konan, Minato-ku, Tokyo, 108-0075 Japan (Японія). Уповноважений представник з питань EMC (Електромагнітна сумісність) та безпеки товарiв – Sony Deutschland GmbH, адреса: Hedelfinger Strasse 61, 70327 Stuttgart, Germany (Німеччина). З приводу обслуговування або гарантії звертайтеся за адресами, вказаними в окремих доку ментах, що обумовлю ють питання гарантії та обслуговування.
Дата виробництва
Цифровий диктофон: зазначено на упаковці Лужні батареї: рекомендований термін придатності (місяць, рік) зазначено на батареях.
Країна походження
Цифровий диктофон: зроблено в Китаї
• Записані композиції дозволяється використовувати лише в особистих цілях. Для використання музичних композицій з іншою метою потрібний дозвіл власника авторських прав.
• Sony не несе відповідальності за дані, неповністю записані, завантажені або пошкоджені внаслідок неполадок цифрового диктофона або комп’ютера.
• Залежно від типів тексту та символів текст, який відображається на дисплеї цифрового диктофона, може не відображатися на пристрої належним чином. Можливі причини: – ємність підключеного цифрового
диктофона;
– цифровий диктофон не функціонує
належним чином;
– дані написано мовою або символами, які
не підтримуються цифровим диктофоном.
Повідомлення для користувачів
Усі права захищено. Цей посібник і описане в ньому програмне забезпечення не можна ні повністю, ні частково відтворювати, перекладати або скорочувати до будь-якої машинозчитуваної форми без попереднього письмового дозволу від корпорації Sony.
КОРПОРАЦІЯ SONY В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІ ДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, НАСЛІДКОВІ АБО СПЕЦІАЛЬНО ОБУМОВЛЕНІ ЗБИТКИ (ПОВ’ЯЗАНІ ЧИ НЕПОВ’ЯЗАНІ З ПРАВОПОРУШЕННЯМ АБО КОНТРАКТОМ), СПРИЧИНЕНІ АБО ПОВ’ЯЗАНІ З ЦИМ ПОСІБНИКОМ, ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЧИ ІНШИМИ ВИКЛАДЕНИМИ ТУТ ВІДОМОСТЯМИ АБО ЇХ ВИКОРИСТАННЯМ.
UA
3
Корпорація Sony зберігає за собою право будь-коли й без попередження вносити будь-які зміни до цього посібника та викладеної в ньому інформації. Описане в цьому документі програмне забезпечення може підпадати під дію окремої ліцензійної угоди користувача.
• Це програмне забезпечення призначене для використання з ОС Windows і не призначене для використання з ОС Macintosh.
• З’єднувальний кабель із комплекту постачання призначений для цифрового диктофона ICD-AX412F. Підключати інші цифрові диктофони не можна.
Записування даних дозволене лише для особистого використання. Законами про авторське право заборонені інші форми використання даних без дозволу власника авторських прав. Використання носія Memory Stick™ для записування графіки та інших даних, захищених авторським правом, обмежено відповідними законами про авторське право. Будь-яке використання, яке не відповідає цим обмеженням, заборонене.
Цей виріб сумісний із носієм «Memory Stick Micro™ (M2™)». «M2™» – скорочення від «Memory Stick Micro™». Надалі в цьому документі використовується форма «M2™».
Торгові марки
• Microsoft, Windows, Windows Vista і Windows Media – це торгові марки або зареєстровані торгові марки корпорації Microsoft у США та/або інших країнах.
• Macintosh і Mac OS – це торгові марки компанії Apple Inc., зареєстровані в США та інших країнах.
• Pentium – це зареєстрована торгова марка корпорації Intel.
• Технологія кодування звуку MPEG Layer-3 та патенти ліцензовані компаніями Fraunhofer IIS та Thomson.
• Емблеми microSD і microSDHC – це торгові марки SD-3C, LLC.
• «Memory Stick Micro», «M2» і – торгові марки або зареєстровані торгові марки корпорації Sony.
• «MagicGate» – це зареєстрована торгова марка корпорації Sony.
• Nuance, the Nuance logo, Dragon, Dragon NaturallySpea king, and RealSpeak are trademar ks and/or registered trademarks of Nuance Communications Inc., and/or its affiliates in the United States and/or other countries.
Усі інші торгові марки та зареєстровані торгові марки є торговим и марками або зареєстровани ми торговими марками відповідних власників. Окрім того, символи «™» і «®» не наводяться в цьому посібнику в усіх випадках.
«Sound Organizer» використовує наведені нижче модулі програмного забезпечення:
Windows Media Format Runtime
UA
4

Зміст

Початок роботи
Крок 1. Перевірка вмісту упаковки ...8
Покажчик деталей і елементів
керування ...........................................9
Запобігання випадковому
виконанню операцій (HOLD) .....11
Підтримування помірного рівня
гучності (AVLS) .............................12
Крок 2. Підготовка джерела
живлення ..............................................13
Ознаки необхідності заряджання
або заміни батарей .........................14
Крок 3. Увімкнення цифрового
диктофона ............................................15
Увімкнення живлення ...................15
Вимкнення живлення ....................15
Крок 4. Настроювання годинника ..16 Крок 5. Установлення мови вікна
дисплея ..................................................18
Основні операції
Записування .................................19
Прослуховування ........................25
Видалення ....................................32
Інші операції записування
Змінення параметрів записування ...35
Вибір сюжету записування для
кожної ситуації ................................35
Додавання запису до попередньо
записаного файлу ...........................38
Додавання перезапису під час
відтворення ......................................40
Автоматичне записування за
наявності звуку: функція VOR ....42
Записування на картку пам’яті ........44
Записування за допомогою інших
пристроїв ...............................................48
Записування за допомогою
зовнішнього мікрофона ................48
Записування з використанням
іншого обладнання .........................50
Операції під час записування ............52
Контроль записування ...................52
UA
5
Інші операції відтворення
Змінення параметрів відтворення ...53
Зручні методи відтворення ..........53
Зменшення шуму під час відтворення та підвищення чіткості голосу людини:
функція зменшення шуму .............54
Настроювання швидкості відтворення: функція DPC
(Digital Pitch Control) .....................56
Вибір режиму відтворення ...........57
Відтворення файлу в зазначений
час із нагадуванням ............................60
Відтворення за допомогою інших
пристроїв ..............................................63
Записування за допомогою
іншого обладнання .........................63
Редагування файлів
Упорядкування файлів у папці ........64
Переміщення файлу в іншу
папку .................................................64
Копіювання файлу в іншу
пам’ять ..............................................65
Видалення всіх файлів у папці .....67
Використання позначки
композиції ............................................69
Додавання позначки композиції ...69 Видалення позначки композиції ..70 Одночасне видалення всіх
позначок композиції у
вибраному файлі .............................71
UA
6
Розділення файлу ................................73
Розділення файлу в поточний
момент ...............................................73
Розділення файлу на всіх
позначках композиції ....................75
Захист файлу .......................................77
Прослуховування радіо FM
Настроювання FM-радіостанції .......79
Настроювання радіостанції
скануванням частот ........................79
Настроювання збереженої
радіостанції ......................................80
Записування радіотрансляцій
FM ......................................................81
Зберігання FM-радіостанцій ............82
Автоматичне зберігання
FM-радіостанцій ..............................82
Зберігання
FM-радіостанцій вручну ................83
Видалення збережених
FM-радіостанцій ..............................84
Змінення параметрів прийому
FM-радіостанцій ..................................85
Переключення чутливості
приймача радіо FM .........................85
Переключення чутливості
сканування ........................................86
Переключення виводу радіо FM
між динаміком і навушниками .....87
Про функцію меню
Настроювання параметрів
для меню ...............................................89
Параметри меню ................................91
Використання комп’ютера
Використання цифрового
диктофона з комп’ютером .............106
Підключення цифрового
диктофона до комп’ютера .......... 107
Структура папок і файлів ........... 108
Від’єднання цифрового
диктофона від комп’ютера ......... 112
Копіювання файлів із цифрового
диктофона на комп’ютер ................113
Копіювання файлів MP3 із комп’ютера на цифровий диктофон та їх подальше
відтворення ........................................114
Копіювання файлу MP3 з комп’ютера на цифровий
диктофон (перетягування) .........114
Відтворення файлів MP3, скопійованих із комп’ютера,
на цифровому диктофоні ............115
Використання цифрового
диктофона як пам’яті USB .............116
Використання програмного забезпечення Sound Organizer із
комплекту поставки .........................117
Що можна робити за допомогою програмного забезпечення
Sound Organizer ............................117
Системні вимоги до
комп’ютера ....................................119
Інсталяція програмного
забезпечення Sound Organizer ...120
Вікно програмного
забезпечення Sound Organizer ...122
Додаткова інформація
Заряджання батареї за
допомогою комп’ютера ...................124
Використання адаптера змінного
струму з роз’ємом USB ....................127
Від’єднання цифрового
диктофона від розетки
змінного струму ............................128
Заходи безпеки ..................................129
Технічні характеристики .................132
Вимоги до системи .......................132
Конструкція та технічні
характеристики .............................133
Час роботи від батареї .................137
Усунення неполадок
Усунення неполадок .........................138
Список повідомлень .........................151
Системні обмеження ........................156
Посібник із вікна дисплея ...............158
Алфавітний Покажчик ....................163
UA
7

Початок роботи

Крок 1. Перевірка вмісту упаковки

Цифровий диктофон (1)
Зніміть плівку з вікна дисплея перед використанням цифрового диктофона.
Стереонавушники (1)
З’єднувальний кабель USB (1)
Для підключення цифрового диктофона до комп’ютера обов’язково використовуйте з’єднувальний кабель USB
з комплекту поставки.
З’єднувальний аудіокабель (стерео) (1)
UA
8
Перехідник (стерео-монофонічний) (1)
Лужні батареї
P Примітка
Щоб заряджати батареї, придбайте акумуляторні батареї NH-AAA-B2KN (не входять у комплект поставки).
LR03
(типу
AAA
) (2)
Чохол (1)
Спеціалізоване програмне забезпечення Sound Organizer (CD-ROM) (1)
Інструкція з експлуатації
Інструкція з експлуатації зберігається у формі файлів PDF у вбудованій пам’яті цифрового диктофона.
Попереджаємо, що будь-які зміни або модифікації, які явно не затверджено в цьому посібнику, можуть позбавити вас прав на використання цього обладнання.

Покажчик деталей і елементів керування

Передня панель
A Вбудовані мікрофони (стерео) B Індикатор доступу C Вікно дисплея D Кнопка •DISP E Кнопка FOLDER F Кнопка
STOP•ENTER* відтворення)
G Кнопка SPEED+/–
MENU
N PLAY/
1
(індикатор
H Кнопки –
. (перехід назад/
швидкий перехід назад),
>+ (перехід вперед/швидкий
перехід вперед)
I Динамік J Гніздо m (мікрофон)* K Гніздо i (навушники)*
1
2
L Кнопка ERASE M Кнопка VOL (гучність) –/+*
1
N Перемикач DPC(SPEED CTRL) O Кнопка
z REC/PAUSE
(індикатор записування)
P Кнопка (повтор) A-B Q Перемикач NOISE CUT R Кнопка
x (зупинка)
S Кнопка T-MARK (позначка
композиції)
1
*
На цих кнопках і гнізді є тактильні
точки. Використовуйте ці точки як
посилання на операції або для
визначення кожного роз’єму.
Початок роботи
UA
9
2
*
Підключіть стереонавушники з комплекту поставки до гнізда i (навушники). Якщо чутно шум, очистьте штекер навушників.
Гніздо
i (навушники)
Задня панель
T Підставка
Ви можете відкрити підставку й розташувати цифровий диктофон під більшим кутом на столі під час записування.
U Відсік батарей V Роз’єм (USB) W Гніздо для картки пам’яті M2™/
microSD
X Перемикач HOLD•POWER ON/
OFF
Y Отвір для ремінця (ремінець не
входить у комплект поставки)
10
UA

Запобігання випадковому виконанню операцій (HOLD)

Щоб запобігти випадковому виконанню операцій (наприклад, під час перенесення цифрового диктофона), можна вимкнути всі кнопки (HOLD).
Переведення цифрового диктофона у стан HOLD
Посуньте перемикач HOLD•POWER ON/OFF у напрямку позначки «HOLD». На дисплеї приблизно 3 секунди відображатиметься індикатор «HOLD», указуючи, що всі операції кнопок вимкнуто.
Поки активовано функцію HOLD, після натискання будь-якої кнопки відображатиметься «HOLD».
Виведення цифрового диктофона зі стану HOLD
Посуньте перемикач HOLD•POWER ON/OFF у напрямку центра.
P Примітка
Коли функція HOLD активується під час записування, вимикаються всі операції кнопок. Щоб припинити записування, спершу скасуйте функцію HOLD.
z
Підказка
Навіть якщо активовано функцію HOLD, сигнал нагадування можна скасувати, натиснувши будь-яку кнопку. (Не можна припинити відтворення у звичайному режимі.)
Початок роботи
11
UA

Підтримування помірного рівня гучності (AVLS)

Функція AVLS (Automatic Volume Limiter System) дає змогу слухати звук помірної гучності під час використання навушників. Обмеження максимальної гучності функцією AVLS дає змогу запобігати проблемам зі слухом і відволіканню уваги, а також підтримувати помірний рівень гучності.
Якщо параметр «AVLS» встановлено на «ON»
За намагання зробити звук гучнішим за рівень, встановлений у функції AVLS, засвічується індикатор «AVLS». Неможливо збільшити гучність до рівня, який перевищує обмеження.
P Примітка
На час придбання цифрового диктофона для функції «AVLS» установлено значення «ON». Щоб вимкнути цю функцію та відтворювати файли з вихідною гучністю, скористайтеся меню, щоб установити для функції «AVLS» значення «OFF».
Якщо параметр «AVLS» встановлено на «OFF»
Щоб вимкнути функцію AVLS, виконайте наступні дії:
UA
12
1 Для входу у режим меню натисніть і
утримуйте кнопку •DISP
Натисніть –
обрати «AVLS», потім натисніть
N PLAY/STOP•ENTER.
. або >+, щоб
MENU.
2 Натисніть –. або >+, щоб
обрати «OFF», потім натисніть
N PLAY/STOP•ENTER.
З’являється повідомлення «AVLS
OFF?» та лунає звуковий сигнал.
3 Натисніть –. або >+, щоб
обрати «YES», потім натисніть
N PLAY/STOP•ENTER.
4 Для виходу з режиму меню
натисніть кнопку
Щоб знов увімкнути функцію AVLS, оберіть «ON» на кроці 2. Якщо протягом указаного часу файли
відтворюються з гучністю, вищою за встановлений функцією AVLS рівень, на екрані відображається позначка «AVLS», а в меню «AVLS» автоматично встановлюється значення «ON».
x (зупинка).

Крок 2. Підготовка джерела живлення

Зніміть плівку з вікна дисплея перед використанням цифрового диктофона.
Зсуньте та підійміть кришку відсіку батарей, вставте дві лужні батареї LR03 (типу AAA) з дотриманням правильної полярності, а потім закрийте кришку.
Якщо кришка відсіку батарей випадково відпаде, установіть її, як зображено на ілюстрації.
Якщо батареї вставляються вперше або цифровий диктофон перебував без батарей протягом певного часу, відображається вікно настроювання годинника та блимає секція року. Щоб установити дату й час, див. «Крок 4. Настроювання годинника» на стор. 16.
z Поради
• Під час заміни батарей записані файли
або параметри нагадування не видаляються, навіть якщо вийняти батареї.
• Під час заміни батарей годинник
продовжує роботу приблизно 1 хвилину після виймання батареї.
P Примітки
• Не використовуйте марганцеві батареї
з цим цифровим диктофоном.
• Під час заміни батарей не забудьте
вставити нові.
• Не заряджайте сухі батареї. Лужні
батареї LR03 (типу AAA) з комплекту поставки заряджати не можна.
• Якщо цифровий диктофон не
використовуватиметься тривалий час, вийміть батареї, щоб запобігти пошкодженню через протікання й корозію батарей.
13
Початок роботи
UA
Використання акумуляторних батарей
Можна використати акумуляторні батареї NH-AAA-B2KN (не входять у комплект поставки). Заряджати акумуляторні батареї можна, приєднавши цифровий диктофон до розетки змінного струму за допомогою адаптера змінного струму з роз’ємом USB AC-U50AG (не входить у комплект поставки). Докладну інформацію про заряджання акумуляторних батарей див. у розділах:
• «Заряджання батареї за допомогою комп’ютера» на стор. 124
• «Використання адаптера змінного струму з роз’ємом USB» на стор. 127

Ознаки необхідності заряджання або заміни батарей

На стан батарей вказує індикатор заряду батарей на вікні дисплея.
Індикатор залишкового заряду батарей
: відображається позначка «Low
Battery Level». Замініть старі батареї на нові. Або зарядіть акумуляторні батареї.
m
: відображається позначка «Low
Battery», а цифровий диктофон перестає функціонувати.
14
UA

Крок 3. Увімкнення цифрового диктофона

Увімкнення живлення

Посуньте перемикач HOLD•POWER ON/OFF у напрямку позначки «POWER ON/OFF» і утримуйте більше 1 секунди. Цифровий диктофон увімкнеться, і відобразиться анімація «Accessing...».

Вимкнення живлення

Посуньте перемикач HOLD•POWER ON/OFF у напрямку позначки «POWER ON/OFF» і утримуйте більше 2 секунд, після чого відобразиться напис «Power Off». Цифровий диктофон вимкнеться за кілька секунд.
z Поради
• Якщо цифровий диктофон не використовуватиметься протягом тривалого періоду, рекомендується його вимкнути.
• Якщо цифровий диктофон перебуває в режимі зупинки та його залишено в неробочому стані протягом певного проміжку часу, спрацює функція автоматичного вимкнення живлення. (На час придбання цифрового диктофона цей проміжок часу перед автоматичним вимкненням живлення вказано як «10min».) Проміжок часу перед автоматичним вимкненням живлення можна вибрати в меню (стор. 104).
15
Початок роботи
UA

Крок 4. Настроювання годинника

N
PLAY/
STOP•ENTER
•DISP–MENU
x
–., >+
Щоб використовувати функцію нагадування або записувати дату й час, слід настроїти годинник. Якщо батареї вставляються вперше або цифровий диктофон перебував без батарей більше 1 хвилини, з’являється повідомлення «Set Date&Time», після чого у вікні дисплея настройок годинника блимає секція року. Настройте годинник, як описано далі.
UA
16
1 Установіть рік.
Натискайте – установити рік, а потім натисніть кнопку
Виберіть дві останні цифри року.
Якщо натиснути кнопку STOP•ENTER, курсор переміститься в секцію місяця.
. або >+, щоб
N PLAY/STOP•ENTER.
N PLAY/
2 У такий самий спосіб послідовно
встановіть місяць, день, годину та хвилину.
Натискайте – установити відповідні цифри, а тоді натисніть кнопку STOP•ENTER.
. або >+, щоб
N PLAY/
Коли встановити хвилини, відобразиться анімація «Executing...», а далі відкриється вікно режиму зупинки.
Якщо цифровий диктофон використовується вперше, або ще не записано жодного файлу, може відобразитися наведене нижче вікно.
Поточна папка Час, що минув
Номер поточного файлу/загальна кількість файлів у папці
P Примітки
• Якщо не натиснути кнопку N PLAY/ STOP•ENTER упродовж 1 хвилини після введення даних годинника, режим настроювання годинника буде скасовано й дисплей повернеться в режим зупинки.
• Якщо в режимі настроювання годинника натиснути непризначену для такого настроювання кнопку, настроювання годинника скасовується. Настройте годинник за допомогою меню.
Настроювання годинника за допомогою меню
Коли цифровий диктофон перебуває в режимі зупинки, годинник можна настроїти за допомогою меню. Натисніть і утримуйте кнопку
MENU, щоб запровадити
•DISP режим меню. Далі виберіть пункти «Detail Menu», «Date&Time», щоб настроїти годинник (стор. 102).
Відображення поточних дати та часу
Якщо цифровий диктофон перебуває в режимі зупинки, натисніть кнопку
x (зупинка), щоб вивести на дисплей
поточні дату й час приблизно на 3 секунди.
Початок роботи
17
UA

Крок 5. Установлення мови вікна дисплея

N
PLAY/
STOP•ENTER
•DISP–MENU
x
–. , >+
Ви можете вибрати одну із 6 мов для відображення повідомлень, меню тощо.
1 Натисніть і утримуйте кнопку
MENU, щоб запровадити
•DISP режим меню.
Відобразиться вікно режиму меню.
2 Натискайте –. або >+, щоб
вибрати пункт «Detail Menu», а потім натисніть кнопку STOP•ENTER.
UA
18
N PLAY/
3 Натискайте –. або >+, щоб
вибрати пункт «Language», а потім натисніть кнопку STOP•ENTER.
N PLAY/
4 Натискайте –. або >+, щоб
вибрати бажану мову, а потім натисніть кнопку STOP•ENTER.
Можна вибрати наведені нижче мови. Deutsch (німецька), English
(англійська), Español (іспанська), Français (французька), Italiano (італійська), Русский (російська)
N PLAY/
5 Натисніть кнопку x (зупинка), щоб
вийти з режиму меню.

Основні операції

Записування

P Примітки
• Перед записуванням обов’язково перевірте індикатор заряду батареї (стор. 14).
• Якщо під час записування випадково торкнутися цифрового диктофона (наприклад, пальцем), разом із повідомленням може бути записано сторонній шум.
z
Підказка
Перед початком записування рекомендовано зробити пробний запис або проконтролювати записування (стор. 52).
Початок записування
1 Зсуньте перемикач HOLD•POWER ON/OFF до
центра, щоб вивести цифровий диктофон зі стану HOLD (стор. 11).
Відкриється вікно режиму зупинки.
2 Спочатку виберіть папку, до якої потрібно
записати файли (стор. 27).
Основні операції
19
UA
3 Поверніть вбудовані мікрофони цифрового
диктофона в напрямку джерела звуку, який потрібно записати.
zПідказка
Ви можете відкрити підставку на задній панелі корпусу й розташувати цифровий диктофон під більшим кутом на столі під час записування.
Якщо підставка випадково відпаде, установіть її, як зображено на ілюстрації.
UA
20
4 Натисніть кнопку z REC/PAUSE у режимі
зупинки. Індикатор записування світитиметься червоним.
(Якщо для параметра «LED» у меню встановлено значення «OFF» (стор. 101), індикатор не світитиметься.)
Під час записування не потрібно натискати й утримувати кнопку
Новий файл буде автоматично записано після останнього записаного файлу.
zПідказка
Натискаючи кнопку •DISP–MENU (стор. 30), можна змінювати відображення часу, що минув, на відображення часу, що залишився, тощо.
z REC/PAUSE.
Час, що минув від початку поточного записування
Номер файлу, який записується/ загальна кількість записаних файлів у папці
z REC/
PAUSE (індикатор записування)
Основні операції
21
UA
Припинення записування
1 Натисніть кнопку x (зупинка).
На дисплеї з’явиться анімація «Accessing...», а цифровий диктофон зупиниться на початку файлу, який зараз записується.
Згодом записаний файл можна знайти для відтворення за іменем папки та номером файлу.
Папка із записаним файлом
Номер записаного файлу, що вказує на порядок записування цього файлу в папку.
Примітка щодо отримання доступу до даних
Коли на вікна дисплея відображається анімація «Accessing...» або індикатор доступу блимає оранжевим, цифровий диктофон записує дані та зберігає їх на носій пам’яті. Коли цифровий диктофон отримує доступ до даних, не виймайте батареї, не підключайте та не від’єднуйте адаптер змінного струму з роз’ємом USB (не входить у комплект поставки). Це може призвести до пошкодження даних.
x
22
UA
Інші операції
призупинити записування*
скасувати паузу та продовжити записування
негайний перехід назад у поточному записі
перехід назад під час записування
* Через одну годину після призупинення записування режим паузи буде автоматично
скасовано, а цифровий диктофон перейде в режим зупинки.
z Поради
• Цей цифровий диктофон записує файли у форматі MP3.
• У кожну папку можна записати до 199 файлів.
• Ви можете створювати нові папки або видаляти непотрібні за допомогою програмного забезпечення Sound Organizer, що входить у комплект поставки (стор. 117).
Натисніть кнопку
z REC/PAUSE. Під час паузи індикатор
записування блимає червоним світлом, а у вікні дисплея починає блимати позначка «PAUSE».
Натисніть цього моменту. (Щоб припинити записування після призупинення, натисніть кнопку
Натисніть кнопку зупинено, і розпочнеться відтворення з початку щойно записаного файлу.
Натисніть і утримуйте Записування буде зупинено; ви зможете виконати пошук у записі за допомогою швидкого відтворення. Якщо відпустити
z REC/PAUSE ще раз. Записування буде відновлено з
x (зупинка).)
N PLAY/STOP•ENTER. Записування буде
–. під час записування або паузи.
–.,
відтворення розпочнеться з цього моменту.
Основні операції
23
UA
Індикатор резерву пам’яті
Під час записування поділки на індикаторі резерву пам’яті зникають по одній. Коли залишок часу записування скорочується до 10 хв, остання поділка індикатора блимає. Коли залишковий час скорочується до 1 хв, на дисплеї автоматично відображається залишковий час. Показник залишкового часу записування теж блиматиме. Щоб продовжити записування, потрібно видалити кілька файлів.
Залишковий час
Блимання
Записування відповідно до ситуації (вибір сюжету)
Для різноманітних сюжетів записування можна одночасно змінювати параметри записування, наприклад REC Mode (стор. 99), Mic Sensitivity (стор. 99) тощо, відповідно до рекомендованих настройок. Докладнішу інформацію про вибір сюжетів див. на стор. 35.
24
UA

Прослуховування

Початок відтворення
1 Зсуньте перемикач HOLD•POWER ON/OFF до
центра, щоб вивести цифровий диктофон зі стану HOLD (стор. 11).
Відкриється вікно режиму зупинки.
2 Виберіть файл, який потрібно відтворити
(стор. 27).
Основні операції
25
UA
3 Натисніть кнопку N PLAY/STOP•ENTER.
Відтворення незабаром розпочнеться, а індикатор відтворення почне світитися зеленим. (Якщо для параметра «LED» у меню встановлено значення «OFF» (стор. 101), індикатор не світитиметься.)
N
PLAY/ STOP•ENTER (індикатор відтворення)
4 Натисніть кнопку VOL –/+, щоб відрегулювати
гучність.
P Примітка
Якщо в меню для параметра «AVLS» установлено значення «ON» (стор. 95) і світиться індикатор «AVLS», гучність не можна відрегулювати до рівня, вищого від визначеного функцією AVLS. Щоб вимкнути цю функцію та відтворювати файли з вихідною гучністю, установіть у меню для параметра «AVLS» значення «OFF».
UA
26
VOL –/+
Припинення відтворення
1 Натисніть кнопку x (зупинка).
x
Вибір папки та файлу
1 Натисніть FOLDER, щоб відобразити вікно
вибору папки.
Поточна папка
Номер поточного файлу/ загальна кількість файлів у папці
2 Натискайте –. або >+, щоб вибрати папку.
Після придбання цифрового диктофона доступні 5 папок ( FOLDER01-05).
FOLDER
–., >+
27
Основні операції
UA
3 Натисніть кнопку N PLAY/STOP•ENTER.
4 Натискайте –. або >+, щоб вибрати файл.
N
PLAY/
STOP•ENTER
–., >+
28
UA
Натисніть номером.
Натисніть – номером.
>+, щоб вибрати файл із більшим
., щоб вибрати файл із меншим
Інші операції
зупинка в поточний момент (функція призупинення відтворення)
перейти до початку поточного файлу
перейти до попереднього файлу
перейти до наступного файлу
перейти до одного з наступних файлів
*1Якщо встановлено позначку композиції, цифровий диктофон переходить назад або
вперед до позначки композиції перед поточною точкою або після неї (стор. 69).
2
*
Ці операції доступні, якщо для параметра «Easy Search» установлено значення «OFF» (стор. 53).
3
*
У режимі постійного пошуку цифровий диктофон не шукає позначки композиції.
Натисніть кнопку N PLAY/STOP•ENTER. Щоб продовжити відтворення з цього моменту, знову натисніть кнопку
N PLAY/STOP•ENTER.
Один раз натисніть
–..*
1*2
Натисніть –. кілька разів. (У режимі зупинки утримуйте цю кнопку, щоб перейти воднораз на кілька файлів назад.*
1*2
Один раз натисніть
>+.*
Натисніть >+ кілька разів. (У режимі зупинки утримуйте цю кнопку, щоб одночасно пропустити кілька файлів.*
3
)
Основні операції
3
)
29
UA
Про дисплей
A Відомості про папку
Папки, що зберігаються на цифровому диктофоні, поділяються на область для записування та область лише для відтворення, які керуються окремо та позначаються відповідними індикаторами папок.
(голос): папка для записування. Ця область використовується для керування файлами, записаними за допомогою цифрового диктофона (FOLDER01-FOLDER05).
(музика): папка лише для відтворення. Ця область використовується для керування файлами MP3, отриманими з комп’ютера.
(подкаст): папка лише для відтворення. Ця область використовується для керування файлами подкастів, отриманими з комп’ютера. На час придбання цифрового диктофона відображаються лише папки (голос). Папки (музика) і (подкаст) відображатимуться після передавання файлів із комп’ютера (стор. 114, 118).
30
UA
Loading...
+ 137 hidden pages