Rosieres RBI 635 GE User Manual [ru]

ІНСТРУКЦІЯ
З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
ВБУДОВАНОЇ ІНДУКЦІЙНОЇ ПОВЕРХНІ
ROSIERES
RBI 635 GE
ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВИБІР ПРОДУКЦІЇ ROSIERES!
Варильна панель
RBI635GE
Зони приготування
3 індукції
Напруга живлення
220-240 В 50/60 Гц
400 В 50/60 Гц
Встановлена електрична
потужність
7 300 Вт
Розміри мм.
590 X 520 X 55
Розміри вбодованих
частин (АхВ)
560 Х 490
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Длѐ оптимального використаннѐ Вашої варильної панелі, уважно прочитайте дану інструкція. Ми рекомендуюмо зберегти буклет, длѐ подальших консультацій, а перед встановленнѐм запишіть серійний номер виробу, на випадок, ѐкщо Вам буде потрібне сервісне обслуговуваннѐ. Ідентифікаційна панель (Табличка з основними даними прикріплена до нижнього края варильної поверхні.).
УВАГА: Цей пристрій відповідаю сучасним вимогам правил безпеки . Також Доводимо до Вашого відома, що цей виріб сертифікований згідно з вимогами безпеки органом по сертифікації промислової продукції Державним комітетом України з питань технічного регуляваннѐ та споживчої політики державна система сертифікації УкрСЕЙРО.
ЗАЯВА ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ
На підставі протоколу сертифікаційних випробувань №06-08/08 від 7.08.08, виданого ТОВ «Українська ВЛ ВЕСНА», 49036, м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 68, атестат акредитації №2Н557 від 12.07.2007, висновку ОС №1985 від 07.08.2008.
Цей символ на виробі або на його упаковці позначаю, що з ним не можна поводитисѐ, ѐк із побутовим сміттѐм. Замість цього його необхідно повернути до відповідного пункту збору длѐ переробки електричного та електронного обладнаннѐ. Забезпечуячи належну переробку цього виробу, Видопомагаюте попередити потенційні негативні наслідки длѐ навколишнього середовища та здоров’ѐ лядини, ѐкі могли би виникнути за умов неналежного позбавленнѐ від цього виробу. Щоб отримати детальнішу інформація стосовно переробки цього виробу, звернітьсѐ до свого місцевого офісу, Вашої служби утилізації або до магазина, де Ви придбали цей виріб.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Длѐ того щоб уникнути травм, не підпускайте дітей, коли виріб ввімкнено. Уважно слідкуйте за приготуваннѐм на олії або на жирі, тому що вони можуть швидко загорітисѐ. Область управліннѐ варильноя поверхнея дуже чутлива, тому не ставте на неї гарѐчі предмети. Не ставте на нагрівальні зони пластиковий або алямініювий посуд.
Післѐ кожного використаннѐ протирайте панель, щоб запобігти накопичення бруду та жиру. Якщо цього не робити, при наступному
використанні залишки жиру почнуть диміти, спричинѐячи не приюмний запах, не кажучи вже про ризик займаннѐ. Не залишайте металеві предмети, такі ѐк ножі, виделки, ложки або кришки на зоні індукції, тому що ѐкщо вони занадто великі або занадто важкі, вони можуть нагрітисѐ. Ніколи не готуйте їжу на керамічній поверхні, завжди використовуйте відповідний посуд. Завжди ставте каструля на середину зони нагріву. Не використовуйте панель ѐк обробну дошку. Не тѐгніть кухонний посуд по поверхні.
Не складайте важкі предмети над панелля, ѐкщо вони впадуть, то можуть її пошкодити.
Не використовуйте варильну панель в ѐкості робочої поверхні. Не використовуйте полиці длѐ зберіганнѐ будь-ѐких предметів. На панелі не повинно бути тріщин, ѐкщо вони з’ѐвлѐтьсѐ, від’юднайте електроживленнѐ і звернітьсѐ до сервісного центру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ІНСТРУКЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
Установку приладу та його підкляченнѐ по електромережі повинен проводити лише кваліфікований фахівець. Є деѐкі елементарні правила безпеки, ѐкі підходѐть длѐ будь-ѐкої побутової техніки. Індукційна поверхнѐ призначена длѐ використаннѐ лише в домашньому господарстві. Установку приладу у кухонну поверхня та підкляченнѐ повинен проводити тільки фахівець відповідної кваліфікації. Не залишайте дітей без наглѐду, ѐкщо вони знаходѐтьсѐ поруч з працяячоя плитоя: вони можуть отримати опіки. Ніколи не розміщуйте порожній посуд на конфорках. Переконайтесь, що деталі конфорок установлені правильно. Індукційні варильні поверхні не можна використовувати ѐк робочі поверхні. Гострі предмети можуть залишити на ній подрѐпини. Даний прилад виготовлений відповідно до вимог стандартів безпеки. Тим не менш, ми наполегливо рекомендуюмо особам, що маять фізичні вади, психічні розлади, або таким, що не маять достатньо досвіду, не користуватисѐ приладом без допомоги досвідченої особи або під її пильним наглѐдом. Такі ж поради стосуятьсѐ і неповнолітніх дітей.
ВБУДОВУВАННЯ
• Установку приладу у робочу поверхня та її
підкляченнѐ по електромережі повинен проводити лише кваліфікований фахівець.
• Одоблявальний матеріал кухонних меблів, куди буде установлена варильна поверхнѐ, маю бути стійким до впливу високих температур 100ºС), у іншому разі оздобленнѐ робочої поверхні
може втратити колір або деформуватисѐ.
• Герметичні пломби поставлѐятьсѐ разом з панелля. Перед установкоя: Переверніть панель, склѐноя поверхнея до низу; Переконайтесѐ, що скло захищене; Зафіксуйте пломби довкола панелі; Переконайтесѐ, що вони зафіксовані правильно, щоб нічого не затікало в шафу; Важливо, щоб панель була зафіксована на одному рівні з опорноя поверхнея. Пошкодженнѐ панелі під час установки, можуть вплинути на продуктивність її роботи. Залиште відстань, принаймні, 5 см між панелля та сусідньоя вертикальноя поверхнея; В край важливо, щоб відстань відповідала зазначеним параметрам;
Виріжіть отвір у стільниці, ѐк показано на малянку нижче. Не менше 50 мм, навколо отвору маю бути простір;
Стільницѐ маю бути ѐк найменше 30 мм
товщиноя, та термостійкоя. Як показано на малянку 1.
Ви не можете вбудовувати панель над плитоя без вентилѐції, над посудомийноя машиноя, холодильником або пральноя машиноя. Дуже важливо забезпечити належну вентилѐція. Переконайтесѐ, що панель встановлена правильно, ѐк це показано на малянку 2:
ПІДКЮЧЕННЯ ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Даний пристрій відповідає Директивам 89/336/EEC, 73/23/EEC і наступним доповненням до них.
Запам’ятайте: Відстань між панеллю та шафою над нею має бути не менше 760мм.
Електричне під’єднання
Чорний Коричневий Синій Сірий Жовто-зеленийї
«Установка маю відповідати стандартним директивам». Виробник не несе відповідальності за не правильну установку, чи не належне використаннѐ панелі.
УВАГА: Перед використаннѐм електричного приладу завжди
перевірѐйте напругу на лічильнику, настройку електричного вимикача, заземленнѐ;
Жовто-зелений провід кабеля живленнѐ повинен бути заземлений ѐк від джерела живленнѐ, так і від терміналів пристроя. Виробник не може нести відповідальність за будь-ѐкі нещасні випадки в результаті використаннѐ приладу, ѐкий не заземлено. З будь-ѐкими
питаннѐми, щодо джерела живленнѐ звертайтесѐ до сервісних
центрів. Якщо кабель пошкоджено і його слід замінити, звертайтесѐ зо кваліфікованих спеціалістів.
Під’еднання до джерела живлення
Розетка повинна бути підклячена згідно з відповідними стандартами, в однополясний вімикач. Спосіб підкляченнѐ показано на малянку :
ІНДУКЦІЯ
Кабель не повинен мати згинів або утисків.
СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Електронний генератор живленнѐ знаходитьсѐ всередині приладу.
Цѐ котушка створяю магнітне поле, так що, коли каструлѐ знаходитьсѐ на вогні, вона пронизана індукціюя струмів. Ці струми передаять тепло таким чином, що страва нагріваютьсѐ, а каструлѐ залишаютьсѐ холодноя. Цѐ система призначена длѐ каструль з магнітним дном. Простіше кажучи, індукційниі технології маять дві основні переваги: Так ѐк тепло вивільнѐютьсѐ тільки каструлея, то використовуютьсѐ його максимальна кількість. Немаю термальної інерції, так ѐк тепло вивільнѐютьсѐ тільки коли каструлѐ заходитьсѐ на нагрівальній зоні, і зупинѐютьсѐ коли каструля прийнѐти.
ПРИСТРІЙ ПІДВИЩЕНОЇ БЕЗПЕКИ
Захист від перенагрівання
Сенсори регуляять температуру нагрівальних зон. Коли температура перевищую допустиму норму, нагрівальна зона автоматично вимикаютьсѐ.
Попередження залишкового тепла.
Коли панель використовуютьсѐ протѐгом деѐкого часу, з’ѐвитьсѐ залишкове тепло. З’ѐвитьсѐ літера «Н», щоб попередити Вас про це.
Автоматичне вимкнення
Ще один вид безпеки варильної панелі – авто вимкненнѐ. Воно спрацьовую коли Ви забуваюте вимкнути нагрівальну зону.
За замовчуваннѐм періодичність вимкненнѐ наведено нижче в
табличці:
Рівень потужності
Конфорка вимикається
автоматично після
1-5
8 год.
6-10
4 год.
11-14
2 год.
15
1 год.
Зона індукції
Маркування на кухонному
приладді
Перевірте, на етикетці, позначку, що посуд підходить для індукції.
Використовуйте каструлі з магнітами (емальоване залізо, чавунна феритна нержавіюча сталь), приліпіть магніт до дна каструлі (вона має прилипати)
Нержавіюча сталь Не виявляється
Прийнятна нержавіюча феромагнітна сталь
Алюміній
Не виявляється
Чавун
Хороші показники
Емальована сталь
Хороші показники
Скло
Не виявляється Порцеляна
Не виявляється Мідне дно
Не виявляється
Якщо каструля прибрати з зони нагріву вона автоматично вимикаютьсѐ нагрів, і післѐ хвилинного звоника автоматично вимикаютьсѐ.
ПОСУД ДЛЯ ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ
ПОСУД ДЛЯ ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ
Використаннѐ ѐкісного посуду, забезпечить найбільшу продуктивність варильної поверхні. Завжди використовуйте посуд високої ѐкості з ідеально гладким та товстим дном: Використаннѐ такого типу посуду попереджаю пригораннѐ страв. Товсті металеві каструлі та сковорідки забезпечуять рівномірний розподіл тепла. Переконайтесѐ, що дно каструлі чи сковорідки сухе: післѐ того ѐк Ви налили рідину, чи дістали каструля з холодильника, переконайтесѐ, що дно сухе. Це допоможе уникнути забрудненнѐ панелі. Використовуйте каструлі, діаметр ѐких закриваю вся нагрівальну зону: розмір каструлі маю бути не менший ніж нагрівальна зона. Якщо вона трохи більша, то буде використовуватисѐ максимальна кількість енергії. Наступна інформаціѐ допоможе Вам обрати найбільш підходѐщий посуд, длѐ отриманнѐ оптимального результату.
Loading...
+ 9 hidden pages