Nokia CK-15W User Manual [nl]

Nokia Bluetooth Display-carkit CK-15W Gebruikers- en installatiehandleiding
9200326
Uitgave 1 NL
CONFORMITEITSVERKLARING NOKIA CORPORATION verklaart hierbij dat dit HF-15 product voldoet aan de essentiële vereisten en andere relevante bepalingen van Richtlijn 1999/5/EG. Het product voldoet aan de limieten zoals gedefinieerd in Richtlijn 2004/104/EG (amendement op Richtlijn 72/245/ EEC), bijlage I, alinea 6.5, 6.6, 6.8 en 6.9. Een kopie van de conformiteitsverklaring kunt u vinden op de volgende website: http://www.nokia.com/phones/declaration_of_conformity/.
© 2007 Nokia. Alle rechten voorbehouden
Onrechtmatige reproductie, overdracht, distributie of opslag van dit document of een gedeelte ervan in enige vorm zonder voorafgaande geschreven toestemming van Nokia is verboden.
Nokia, Nokia Connecting People en Navi zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Nokia Corporation. Namen van andere producten en bedrijven kunnen handelsmerken of handelsnamen van de respectievelijke eigenaren zijn.
Bluetooth is a registered trademark of Bluetooth SIG, Inc.
Nokia voert een beleid dat gericht is op voortdurende ontwikkeling. Nokia behoudt zich het recht voor zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen en verbeteringen aan te brengen in de producten die in dit document worden beschreven.
In geen geval is Nokia aansprakelijk voor enig verlies van gegevens of inkomsten of voor enige bijzondere, incidentele, onrechtstreekse of indirecte schade.
De inhoud van dit document wordt zonder enige vorm van garantie verstrekt. Tenzij vereist krachtens het toepasselijke recht, wordt geen enkele garantie gegeven betreffende de nauwkeurigheid, betrouwbaarheid of inhoud van dit document, hetzij uitdrukkelijk hetzij impliciet, daaronder mede begrepen maar niet beperkt tot impliciete garanties betreffende de verkoopbaarheid en de geschiktheid voor een bepaald doel. Nokia behoudt zich te allen tijde het recht voor zonder voorafgaande kennisgeving dit document te wijzigen of te herroepen.
De beschikbaarheid van bepaalde producten kan per regio verschillen. Neem hiervoor contact op met de dichtstbijzijnde Nokia leverancier.
Onrechtmatige veranderingen of aanpassingen van dit apparaat kan het recht van de gebruiker om met deze apparatuur te werken tenietdoen.
Exportbepalingen Dit apparaat bevat mogelijk onderdelen, technologie of software die onderhevig zijn aan wet- en regelgeving betreffende export vanuit de V.S. en andere landen. Ontwijking in strijd met de wetgeving is verboden.
9200326 / Uitgave 1 NL

Inhoudsopgave

Voor uw veiligheid................... 4
Snel aan de slag....................... 5
Het invoerapparaat ............................... 5
Eerste configuratie................................ 6
1. Inleiding................................ 7
Over dit document ................................ 7
Draadloze Bluetooth-technologie .... 7
2. Aan de slag........................... 9
Onderdelen .............................................. 9
Invoerapparaat.................................. 10
Scherm en stand-by modus .......... 10
Door de menu’s bladeren................... 11
De carkit in- of uitschakelen............ 11
Inschakelen........................................ 11
Uitschakelen ...................................... 12
Eerste gebruik....................................... 12
Carkit koppelen en een
verbinding maken................................ 12
Handmatige verbinding
met de carkit ..................................... 13
Automatische verbinding
van de carkit...................................... 14
De verbinding met
de carkit verbreken.......................... 14
De lijst van gekoppelde
apparaten wissen ............................. 14
3. Belfuncties.......................... 15
Het luidsprekervolume aanpassen.. 15
Opbellen ................................................. 15
Snelkeuze............................................... 16
Een gesprek beantwoorden............... 16
Het volume van de microfoon
in- of uitschakelen.............................. 17
Een gesprek schakelen tussen de carkit en het ermee
verbonden apparaat............................ 17
DTMF-tonen verzenden ..................... 17
4. Menufuncties...................... 18
Contacten .............................................. 18
Contactpersonen zoeken................ 18
Snelkeuzenummers.......................... 18
Contactpersonen van het mobiele apparaat naar de
carkit kopiëren.................................. 19
Oproepgegevens................................... 19
Bluetooth-instellingen....................... 20
Weergave-instellingen....................... 20
Andere instellingen............................. 21
De carkit resetten................................ 21
Problemen oplossen............................ 22
5. Installatie ............................ 23
Veiligheidsinformatie ......................... 23
De carkit in een voertuig
monteren ............................................... 24
Handenvrije eenheid HF-15.......... 25
Invoerapparaat CU-8 ...................... 26
Weergave-eenheid SU-29 ............. 27
Luidspreker SP-3 .............................. 28
Microfoon MP-2............................... 28
Stroomkabel PCU-4......................... 29
Optionele toebehoren......................... 30
Autotelefoonhouder........................ 30
Antennekoppeling en
externe antenne ............................... 31
De werking van de carkit
controleren............................................ 31
Onderhoud .............................. 32
Aanvullende
veiligheidsinformatie ............. 33
3

Voor uw veiligheid

Voor uw veiligheid
Lees deze eenvoudige richtlijnen. Het niet opvolgen van de richtlijnen kan gevaarlijk of onwettig zijn. Lees de volledige gebruikershandleiding voor meer informatie.
Uw apparaat en toebehoren kunnen kleine onderdelen bevatten. Houd de onderdelen buiten bereik van kleine kinderen.
SCHAKEL HET APPARAAT ALLEEN IN ALS HET VEILIG IS
Schakel het apparaat niet in als het gebruik van mobiele telefoons verboden is of als dit storing of gevaar zou kunnen opleveren.
VERKEERSVEILIGHEID HEEFT VOORRANG
Houd u aan de lokale wetgeving. Houd terwijl u rijdt uw handen vrij om uw voertuig te besturen. De verkeersveiligheid dient uw eerste prioriteit te hebben terwijl u rijdt.
STORING
Alle draadloze apparaten kunnen gevoelig zijn voor storing. Dit kan de werking van het apparaat negatief beïnvloeden.
SCHAKEL HET APPARAAT UIT TIJDENS HET TANKEN
Gebruik het apparaat niet in een benzinestation. Gebruik het apparaat niet in de nabijheid van brandstof of chemicaliën.
SCHAKEL HET APPARAAT UIT IN DE BUURT VAN EXPLOSIEVEN
Houd u aan alle mogelijke beperkende maatregelen. Gebruik het apparaat niet waar explosieven worden gebruikt.
MONTAGE DOOR BEVOEGD PERSONEEL
Dit product mag alleen door deskundigen worden geïnstalleerd of gerepareerd.
TOEBEHOREN
Gebruik alleen goedgekeurde toebehoren. Sluit geen incompatibele producten aan.
AANSLUITEN OP ANDERE APPARATEN
Wanneer u het apparaat op een ander apparaat aansluit, dient u eerst de handleiding van het desbetreffende apparaat te raadplegen voor uitgebreide veiligheidsinstructies. Sluit geen incompatibele producten aan.
4

Snel aan de slag

Snel aan de slag
In dit gedeelte worden de basisfuncties van de carkit in het kort beschreven. Meer informatie vindt u in de betreffende gedeelten in deze handleiding.

Het invoerapparaat

Knop om microfoon uit te schakelen (1)
• Druk in de stand-by modus of als er een gesprek binnenkomt eenmaal op de knop om het geluid van de carkit uit te schakelen.
• Druk hierop om de microfoon tijdens een gesprek uit of weer in te schakelen.
• Houd de knop ingedrukt om een actief gesprek van de carkit over te schakelen naar een compatibel mobiel apparaat dat ermee verbonden is.
Knop voor spraakgestuurde nummerkeuze (2)
• Als u geen gesprek voert, drukt u hierop om spraakgestuurde nummerkeuze met een compatibel mobiel apparaat in te schakelen.
Belknop (3)
• Druk hierop om een gesprek te beantwoorden of te schakelen tussen een actief gesprek en een gesprek in de wacht.
• In de stand-by modus drukt u hierop om de lijst met recent gebelde nummers te bekijken.
• In de stand-by modus drukt u tweemaal om het laatst gekozen nummer nog eens te bellen.
Knop voor beëindigen (4)
• Druk hierop om een gesprek te beëindigen of te weigeren.
• Druk hierop om een ingevoerde letter of cijfer te wissen.
5
Snel aan de slag
• Druk hierop om terug te gaan naar het vorige menu-item of de laatste schermweergave.
• Houd de knop ingedrukt om vanaf de menufuncties terug te gaan naar de stand-by modus.
• Houd de knop ingedrukt om de carkit in of uit te schakelen (als de carkit niet verbonden is met het startsysteem van uw auto).
Indicatorlampje (5)
Geeft aan dat de carkit ingeschakeld is.
NaviTM-wiel (6)
• Draai naar links of rechts om tijdens een gesprek het geluidsvolume aan te passen of om door de verschillende lijsten te bladeren.
• Draai in de stand-by modus naar links om een telefoonnummer in te voeren of om de snelkiesoptie te gebruiken.
• Draai in de stand-by modus naar rechts om een contactpersoon in
Contacten te zoeken.
• Druk hierop om de functie die onder aan het scherm vermeld staat uit te voeren.

Eerste configuratie

1. Schakel het mobiele apparaat en de carkit in (zie p. 11).
2. Als er gevraagd wordt een taal in te stellen voor de teksten op het scherm van de carkit, draait u aan het Navi-wiel om naar de gewenste taal te bladeren. Vervolgens drukt u op het Navi-wiel.
3. Activeer de Bluetooth-functie op het mobiele apparaat. Eerst stemt u de carkit af op een compatibel mobiel apparaat en vervolgens maakt u een verbinding tussen de twee apparaten. Hierbij wordt gebruik gemaakt van draadloze Bluetooth-technologie.
4. Als u gevraagd wordt de lijst contactpersonen van het met de carkit verbonden mobiele apparaat te kopiëren naar de carkit, draait u het Navi-wiel om Ja te selecteren. Het kopiëren begint als u op het Navi­wiel drukt. Selecteert u Nee, dan kunt u de opgeslagen contactpersonen niet gebruiken als u met de carkit belt.
6
Inleiding

1. Inleiding

Met de Nokia Bluetooth Display-carkit CK-15W kunt u gemakkelijk handenvrij bellen en een telefoongesprek voeren. U kunt ook de contactpersonen van een compatibel mobiel apparaat naar de carkit kopiëren, zodat u deze via het bijgeleverde scherm van de carkit kunt benaderen. De carkit met de menufuncties kan worden bediend met het bijgeleverde invoerapparaat.
De carkit kan met behulp van draadloze Bluetooth-technologie worden verbonden met een compatibel mobiel apparaat.
Lees deze handleiding zorgvuldig voordat u de carkit door een professional laat monteren en gaat gebruiken. Lees ook de gebruikershandleiding van uw mobiele apparaat. Daarin staat belangrijke informatie over veiligheid en onderhoud. Kijk op www.nokia.com/support of uw lokale Nokia-website voor de nieuwste versie van de gebruikershandleiding, aanvullende informatie, downloads en diensten die te maken hebben met uw Nokia-product.
Houd alle toebehoren buiten bereik van kleine kinderen.

Over dit document

De configuratie en werking van de carkit worden beschreven in Aan de slag p. 9 en Menufuncties p. 18.
De montage van de carkit wordt beschreven in Installatie p. 23. De carkit mag alleen worden gemonteerd door een bevoegd technicus of monteur en er mag alleen gebruik worden gemaakt van de meegeleverde, goedgekeurde en originele Nokia-onderdelen.

Draadloze Bluetooth-technologie

Dankzij de draadloze Bluetooth-technologie kunt u zonder kabels een verbinding maken tussen compatibele apparaten. Voor een Bluetooth­verbinding hoeven het mobiele apparaat en de carkit niet in elkaars gezichtsveld te staan, maar de afstand mag niet groter zijn dan 10
7
Inleiding
meter. De verbinding kan gevoelig zijn voor storing door obstakels, zoals muren, of andere elektronische apparaten.
De carkit voldoet aan Bluetooth-specificatie 1.2 die de volgende profielen ondersteunt: Handsfree Profile 1.5 (om de carkit in combinatie met een mobiel apparaat handenvrij te gebruiken) en Phone Book Access Profile (PBAP) 1.0 (om de lijst met contactpersonen van het mobiele apparaat naar de carkit te kopiëren). Informeer bij de fabrikanten van andere apparatuur naar de compatibiliteit met dit apparaat.
Op sommige plaatsen gelden beperkingen voor het gebruik van Bluetooth-technologie. Raadpleeg de lokale autoriteiten of serviceprovider voor meer informatie.
8

2. Aan de slag

Onderdelen

De carkit bevat de volgende onderdelen:
1
2
Aan de slag
5
6
4
3
• Handenvrije eenheid HF-15 (1)
• Microfoon MP-2 (2)
• Luidspreker SP-3 (3)
• Invoerapparaat CU-8 (4)
• Weergave-eenheid SU-29, inclusief systeemkabel CA-115 (5)
• Stroomkabel PCU-4 (6)
9
Aan de slag

Invoerapparaat

Het invoerapparaat bevat de volgende onderdelen:
• Knop om microfoon uit te schakelen
(1)
• Knop voor spraakgestuurde nummerkeuze (2)
• Belknop (3)
• Knop voor beëindigen (4)
• Indicatorlampje (5)
•Navi-wiel (6)

Scherm en stand-by modus

U kunt het scherm tot ongeveer 30 graden naar boven, links of rechts draaien en tot ongeveer 10 graden naar beneden. Probeer het scherm niet verder te draaien dan mogelijk is.
Als de carkit in de stand-by modus staat, met behulp van draadloze Bluetooth-technologie verbonden is met een compatibel mobiel apparaat en als het mobiele apparaat bij een mobiel netwerk geregistreerd is, wordt de volgende informatie op het scherm getoond:
• Naam van het mobiele apparaat of naam van de carkit (1); de naam van het mobiele apparaat kan in het Bluetooth-menu van het apparaat worden ingesteld.
• Signaalsterkte van het mobiele netwerk op de huidige locatie (2) als deze informatie door het mobiele apparaat wordt doorgegeven; hoe langer de balk, des te sterker is het signaal
• Naam of logo van de netwerkexploitant of serviceprovider (3) als deze informatie bij het mobiele apparaat wordt geleverd
1
2
3
5
4
10
Loading...
+ 23 hidden pages