LG 43LM6300PLA, 32LM6300PLA User Manual [uk]

www.lg.com
Copyright © 2019 LG Electronics Inc. Усі права захищено.
LED TV*
ПОСІБНИК КОРИСТУВАЧА
* У LED-телевізорі LG встановлено рідкокристалічний дисплей зі світлодіодним підсвічуванням.
Правила безпеки та довідкова інформація
Уважно прочитайте цей посібник, перш ніж вмикати пристрій, і збережіть посібник для отримання необхідної інформації у майбутньому.
УКРАЇНСЬКА
Попередження! Інструкції з техніки безпеки
УВАГА
РИЗИК УРАЖЕННЯ
ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ
НЕ ВІДКРИВАЙТЕ
УВАГА : ЩОБ ЗАПОБІГТИ РИЗИКУ УРАЖЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ, НЕ ЗНІМАЙТЕ КРИШКУ (АБО ЗАДНЮ ПАНЕЛЬ). УСЕРЕДИНІ ПРИСТРОЮ НЕМАЄ ДЕТАЛЕЙ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ЯКИХ МОЖЕ ЗДІЙСНИТИ КОРИСТУВАЧ. ЯКЩО ВИНИКАЄ ПОТРЕБА В ОБСЛУГОВУВАННІ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО КВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ.
Цей символ має на меті попередити користувача про
наявність неізольованої “небезпечної напруги” у виробі, що може мати достатню магнітуду для ураження людини електричним струмом.
Цей символ має на меті попередити користувача про
наявність важливих вказівок з експлуатації та обслуговування у документах, які додаються до виробу.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ : ЩОБ ЗМЕНШИТИ РИЗИК ЗАЙМАННЯ ЧИ УРАЖЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ, УНИКАЙТЕ КОНТАКТУ ВИРОБУ З ДОЩЕМ ЧИ ВОЛОГОЮ.
•  ЩОБ УНИКНУТИ ПОШИРЕННЯ ВОГНЮ, ТРИМАЙТЕ СВІЧКИ ЧИ ДЖЕРЕЛА ВІДКРИТОГО ПОЛУМ’Я ПОДАЛІ ВІД ВИРОБУ.
•  Не ставте телевізор і пульт дистанційного керування:
- Уникайте контакту пристрою із прямим сонячним промінням.
- У місці з високою вологістю, наприклад, у ванній кімнаті
- Поблизу джерел тепла, та пристроїв які виділяють тепло.
- Поблизу кухонних робочих столів або зволожувачів повітря, де вони легко можуть контактувати з парою чи олією.
- У місці, яке зазнає впливу дощу чи вітру.
- Не допускайте потрапляння на пристрій крапель або бризок рідин, а також не ставте предмети з рідинами, наприклад вази, чашки тощо, на пристрій або над ним (наприклад на полицях над пристроєм).
- Коло займистих речовин, наприклад бензину чи свічок. Не піддавайте телевізор безпосередньому впливу кондиціонера.
- Не встановлюйте пристрій у місцях значного скупчення пилу.
Інакше це може призвести до займання, ураження електричним струмом, вибуху, а також неправильної роботи чи деформації пристрою.
•  Вентиляція
- Встановлюйте телевізор у місцях із належною вентиляцією. Не встановлюйте телевізор усередині обмеженого простору, наприклад у шафі.
- Не встановлюйте виріб на килим або подушку.
- Не накривайте пристрій тканиною чи іншими матеріалами, коли він увімкнутий.
•  Не торкайтеся вентиляційних отворів. За тривалого перегляду телевізора вони можуть дуже нагрітися.
•  Оберігайте кабель від фізичних чи механічних пошкоджень. Стежте, щоб він не перекручувався, не заплутувався, не торкався гострих предметів, не затис- кався дверима і не лежав під ногами. Звертайте особливу увагу вилки, розетки та місця з'єднання кабелю із пристроєм.
•  Не переміщайте телевізор, якщо до розетки підключено кабель живлення.
•  Не використовуйте кабель живлення, якщо він пошкоджений або нещільно вставляється в розетку.
•  Відключаючи кабель живлення, тримайте його за вилку. Не тягніть за кабель живлення, щоб відключити телевізор.
•  Не підключайте надто багато пристроїв до однієї мережевої розетки. Це може призвести до займання чи ураження електричним струмом.
•  Відключення пристрою від живлення
- Для відключення пристрою від живлення слугує вилка кабелю живлення. На випадок виникнення екстрених ситуацій доступ до вилки живлення повинен залишатися вільним.
•  Слідкуйте, щоб діти на вилазили на телевізор і не чіплялися за нього. Інакше телевізор може перевернутися, що може призвести до серйозних травм.
•  Заземлення зовнішньої антени (може відрізнятися залежно від країни):
- Якщо встановлена зовнішня антена, дотримуйтеся таких застережних заходів. Система зовнішньої антени не повинна розташовуватися коло повітряних ліній електропередачі чи інших електричних систем освітлення чи живлення, а також у місцях можливого контакту із такими лініями електропередачі чи мережами живлення. Недотримання цієї вимоги може призвести до смерті чи серйозних травм. Переконайтеся, що антенну систему заземлено для захисту від стрибків напруги та власних статичних зарядів. У розділі 810 Національних електротехнічних нормативів (США) указано відомості щодо належного заземлення мачти та опори, заземлення ввідного проводу на розрядному пристрої для антени, розміру заземлювального проводу, розташування розрядного пристрою для антени, підключення до заземлювальних електродів і вимоги до заземлювального електрода. Заземлення антени відповідно до Національних електротехнічних нормативів (США), ANSI/NFPA 70
2
УКРАЇНСЬКА
•  Заземлення (Окрім пристроїв без заземлення.)
- Телевізор із заземленою вилкою із трьома контактами слід підключати до заземленої розетки із трьома контактами. Для запобігання можливого ураження електричним струмом переконайтеся, що підключено провід заземлення.
•  Не торкайтеся пристрою чи антени під час грози. Це може призвести до ураження електричним струмом.
•  Переконайтеся, що кабель живлення щільно вставлено у телевізор і настінну розетку. Недотримання цієї вимоги може призвести до пошкодження вилки та розетки, а в деяких випадках — і до займання.
•  Не вставляйте у пристрій металеві чи займисті предмети. Якщо у пристрій потрапив сторонній предмет, відключіть кабель живлення та зверніться до сервісного центру.
•  Не торкайтеся вільного кінця підключеного кабелю живлення. Можливе ураження електричним струмом.
•  У будь-якому з указаних нижче випадків негайно відключіть пристрій від живлення та зверніться до сервісного центру.
- Виріб було пошкоджено.
- У разі потрапляння у пристрій (наприклад адаптер змінного струму, кабель живлення чи телевізор) води чи інших речовин.
- У разі появи запаху диму чи інших запахів від телевізора
- Під час грози або якщо пристрій не планується використовувати тривалий час.
Навіть якщо телевізор вимкнуто за допомогою пульта ДК чи кнопки, він усе одно залишається підключеним до джерела живлення, доки не від'єднано кабель живлення.
•  Не використовуйте біля телевізора високовольтне електрообладнання (наприклад електромухобійку). Нехтування цією вимогою може призвести до несправності.
•  Не намагайтеся будь-яким способом модифікувати цей пристрій без письмового дозволу компанії LG Electronics. Можливе випадкове займання чи ураження електричним струмом. Зверніться до місцевого сервісного центру для обслуговування чи ремонту. Несанкціонована модифікація може позбавити користувача права на використання цього пристрою.
•  Використовуйте лише додаткові пристрої / аксесуари, схвалені компанією LG Electronics. Недотримання цієї вимоги може призвести до займання, ураження електричним струмом, неправильної роботи чи пошкодження пристрою.
•  Не розбирайте адаптер змінного струму чи кабель живлення. Це може стати причиною пожежі чи ураження електричним струмом.
•  Користуйтеся адаптером обережно, не допускайте його падіння та не піддавайте ударам. Від ударів адаптер може пошкодитися.
•  Щоб знизити ризик займання чи ураження електричним струмом, не торкайтеся телевізора руками. Якщо контакти кабелю живлення вологі чи вкриті пилом, повністю просушіть вилку чи зітріть із неї пил.
•  Батарейки
- Зберігайте (батарейки тощо) у безпечному місці, недоступному для дітей.
- Не закорочуйте, не розбирайте батарейки та не піддавайте їх надмірному нагріванню. Не утилізуйте батарейки шляхом спалювання. Не піддавайте батарейки надмірному нагріванню.
•  Перенесення
- Перед перенесенням пристрою переконайтеся, що він вимкнутий і відключений від мережі, а всі кабелі від'єднані. Для перенесення великих телевізорів може знадобитися 2 людей. Не тисніть на передню панель телевізора та не навантажуйте її. Інакше це може призвести до пошкодження пристрою, займання чи травми.
•  Тримайте вологопоглинальний пакувальний матеріал і вінілове пакування у місці, недоступному для дітей.
•  Не піддавайте пристрій ударам і не допускайте потрапляння у нього сторонніх предметів. Не допускайте падіння на екран будь-яких предметів.
•  Не натискайте сильно на панель рукою чи гострим предметом (цвяхом, олівцем або ручкою). Не дряпайте панель. Це може призвести до пошкодження екрана.
•  Чищення
- Перед чищенням відключіть кабель живлення. Потім обережно протріть пристрій м'якою/сухою тканиною. Не розпилюйте воду чи інші рідини безпосередньо на телевізор. У жодному разі не використовуйте засоби для чищення скла, освіжувачі повітря, засоби від комах, змащувальні речовини, віск (для автомобілів, промисловий), абразивні засоби для чищення, розчинники, бензол, спирт та інші засоби, які можуть пошкодити виріб і його панель. Це може призвести до ураження електричним струмом або пошкодження пристрою.
3
УКРАЇНСЬКА
Підготовка
<
Приладдя, яке не входить у комплект
•  Якщо вперше ввімкнути телевізор після доставки із заводу, ініціалізація може тривати кілька хвилин.
•  Зображення може дещо відрізнятися від реального вигляду вашого телевізора.
•  Екранне меню телевізора може дещо відрізнятися від зображеного у цьому посібнику.
•  Доступні меню та параметри можуть відрізнятись залежно від використовуваного джерела вхідного сигналу та моделі пристрою.
•  У майбутньому до цього телевізора можуть бути додані нові функції.
•  Доступ до пристрою та розетки повинен залишатися вільним. У певних пристроїв немає кнопки ввімк./вимк. Їх вимикають за допомогою від'єднання кабелю живлення.
•  Комплектація виробу може дещо відрізнятися залежно від моделі.
•  Технічні характеристики пристрою чи вміст цього посібника може бути змінено без попереднього сповіщення задля покращення функцій пристрою.
•  Інтегрований модуль HDMI кабелі та USB з підтримкою товщини приладів 10 мм, з можливістю підключення до 18 мм, а також для підключення до комп'ютера. Якщо USB­кабель або USB-пристрій неможливо вставити в USB-роз’єм телевізора, скористайтеся кабелем-подовжувачем, який підтримує роз’єм USB 2.0.
Приладдя, яке не входить у комплект, може бути змінено або вдосконалено без повідомлення. Щоб придбати це приладдя, зверніться до дилера. Це приладдя сумісне лише з певними моделями.
Назву моделі або дизайн може бути змінено через покращення продукту та його функцій, або через зміну політики компанії­виробника.
Пульт ДК Magic
(Залежно від моделі)
AN-MR19BA
Перевірте у технічних характеристиках безпроводового модуля, чи підтримує ваша модель телевізора Bluetooth, щоб дізнатися, чи можна його використовувати із пультом ДК Magic.
B
A
•  Використовуйте сертифікований кабель із логотипом HDMI.
•  Нехтування цією вимогою може призвести до помилок
з’єднання або може не відображатися зображення. (Рекомендовані типи кабелів HDMI)
- Надшвидкісний кабель HDMI®/TM (3 м або коротший)
•  Використання феритового осердя (залежно від моделі)
- Щоб знизити електромагнітні перешкоди у кабелі живлення, використовуйте феритове осердя. Один раз намотайте кабель живлення на феритове осердя.
[До настінної розетки]
10 см (+ / -2 см)
B
*A < 10 мм
A
*B
4
18 мм
[до телевізора]
УКРАЇНСЬКА
Настінний кронштейн
A
B
(Залежно від моделі) Використовуйте тільки гвинти та настінні кронштейни стандарту
VESA. Стандартні розміри наборів для настінного кріплення описано в таблиці нижче.
32/43LM63*
Модель
VESA (A x B) (мм) 200 x 200 Стандартний гвинт M6 Кількість гвинтів 4
Настінний кронштейн
43LM65* 32/43LM56* 32/43LM57*
LSW240B MSW240
Піднімання та перенесення телевізора
Перш ніж піднімати чи переносити телевізор, незалежно від його типу чи розміру, прочитайте подані нижче вказівки; викладена далі інформація дозволить попередити пошкодження телевізора чи появу подряпин, а також дасть змогу безпечно транспортувати пристрій.
•  Транспортувати телевізор найкраще в коробці або пакувальних матеріалах, у яких телевізор доставлено.
•  Перш ніж переносити чи піднімати телевізор, від’єднайте кабель живлення та всі інші кабелі.
•  Тримайте телевізор екраном від себе, щоб не пошкодити його.
•  Міцно тримайте телевізор за корпус вгорі та знизу. У жодному
разі не тримайте пристрій за прозору частину, динамік чи сітку динаміка.
•  Щоб перенести великий телевізор, потрібно щонайменше 2 людини.
•  Переносячи телевізор у руках, тримайте його так, як показано на малюнку нижче.
•  Переносьте телевізор обережно, без різких струсів і сильних вібрацій.
•  Коли переносите телевізор, тримайте його вертикально, ніколи не перевертайте на бік і не нахиляйте праворуч чи ліворуч.
•  Не допускайте прикладання надмірних зусиль на згинання рамки корпусу, оскільки це може спричинити пошкодження екрана.
•  Розпаковуючи та пересуваючи телевізор, будьте обережні, щоб не пошкодити кнопки, які виступають.
5
УКРАЇНСЬКА
•  Не торкайтеся екрана, оскільки таким чином його можна пошкодити.
•  Під’єднуючи підставку до телевізора, покладіть телевізор екраном донизу на стіл із м’якою поверхнею або рівну поверхню, щоб захистити екран від подряпин.
Кріплення телевізора на стіні
Встановлення на столі
(Залежно від моделі)
1 Підніміть телевізор і поставте його вертикально на столі.
•  Для належної вентиляції відстань від монітора до стіни має становити не менше 10см.
10 см
10 см
(Залежно від моделі)
2 Під’єднайте кабель живлення до розетки.
•  Не застосовуйте сторонні речовини (мастила, змазки тощо) до гвинтів, збираючи виріб. (Інакше можна пошкодити виріб.)
•  У разі встановлення телевізора на підставку потрібно вжити відповідних заходів, щоб він не впав. Інакше виріб може перевернутися, що може призвести до травм.
•  Не використовуйте неліцензійне приладдя для забезпечення безпеки та для продовження терміну використання виробу.
•  На будь-які пошкодження або травми, які виникли внаслідок використання неліцензійних компонентів, гарантія не поширюється.
•  Переконайтеся, що гвинти правильно вставлено та надійно затягнуто. (Якщо гвинти затягнути недостатньо сильно, телевізор може нахилитися вперед після встановлення.) Не застосовуйте надмірну силу і не перетягуйте гвинти, щоб не пошкодити їх.
10 см
10 см
10 см
1 Надійно вкрутіть гвинти з кільцями або звичайні шурупи з
кронштейнами позаду телевізора.
•  Якщо в отвори для гвинтів із кільцями вкручено інші гвинти, викрутіть їх.
2 Прикріпіть кронштейни до стіни за допомогою шурупів.
Кронштейни мають бути розташовані на стіні приблизно навпроти гвинтів із кільцями на задній панелі телевізора.
3 За допомогою міцного шнура прив’яжіть гвинти з кільцями до
кронштейнів на стіні. Шнур має натягуватися горизонтально, перпендикулярно до стіни.
•  Ставте телевізор тільки на стійку та міцну підставку або шафку, яка витримає вагу телевізора.
•  Кронштейни, шурупи та шнури для кріплень не входять до комплекту поставки з ТВ. Якщо ви хочете придбати ці аксесуари, зверніться до локальних постачальників.
6
УКРАЇНСЬКА
Кріплення на стіні
Обережно прикріпіть настінний кронштейн, що продається окремо, до задньої панелі телевізора, після чого надійно закріпіть його на міцній стіні, перпендикулярно до підлоги. З питань кріплення телевізора до інших будівельних матеріалів зверніться до кваліфікованого майстра. Компанія LG радить залучати до встановлення телевізора на стіні кваліфікованого спеціаліста. Рекомендуємо використовувати кронштейн настінного кріплення LG. Кронштейн настінного кріплення LG дозволяє легко під’єднувати кабелі та пересувати виріб. Якщо ви не використовуєте кронштейн настінного кріплення LG, використовуйте кронштейн, який надійно кріпить пристрій до стіни, забезпечуючи достатньо простору для під’єднання до зовнішніх пристроїв. Спершу під’єднайте усі кабелі, а тоді встановлюйте кронштейн настінного кріплення.
10 см
10 см
(Залежно від моделі)
10 см
10 см
10 см
•  У випадку встановлення пристрою на кронштейн настінного кріплення рекомендовано за допомогою стрічки заклеїти отвір для підставки на пристрої, щоб запобігти потраплянню в нього пилу і комах. (Залежно від моделі)
Отвір для підставки
•  Перш ніж встановлювати телевізор на стіну, зніміть із нього підставку, виконуючи кроки з її встановлення у зворотному порядку.
•  Додаткові відомості щодо гвинтів і кронштейна для настінного кріплення див. у розділі "Додаткові компоненти, що купуються окремо".
•  Щоб прикріпити виріб до стіни, під’єднайте до його задньої панелі стандартний кронштейн VESA (продається окремо). Щоб телевізор не впав, надійно закріпіть настінний кронштейн (продається окремо).
•  Під час кріплення телевізора на стіні переконайтеся, що кабель живлення та сигнальний кабель не повисли на задній панелі телевізора.
•  Не встановлюйте виріб на стіні у місці, де на нього може потрапити жир та жирові випари. Вони можуть пошкодити виріб і спричинити падіння.
7
УКРАЇНСЬКА
Підключення
До телевізора можна під’єднувати різні зовнішні пристрої; щоб вибрати зовнішній пристрій, слід змінити режим вхідного сигналу. Детальніше про під’єднання зовнішнього пристрою читайте в інструкції з використання кожного пристрою.
Антена/кабель
За допомогою кабелю для передачі радіочастотного сигналу під’єднайте телевізор до настінного гнізда для антени (75 Ω).
•  Для під’єднання двох і більше телевізорів використовуйте розгалужувач сигналу.
•  Якщо зображення низької якості, для його покращення встановіть підсилювач сигналу.
•  Якщо під’єднано антену і якість зображення погана, спрямуйте її в сторону з належним прийомом сигналу.
•  Кабель антени і перетворювач сигналу не додаються.
Супутникова антена
Під’єднайте телевізор до гнізда супутникової антени за допомогою кабелю для передачі супутникового радіочастотного сигналу (75Ω). (Залежно від моделі)
Інші з’єднання
Використовуються для підключення телевізора до зовнішніх пристроїв. Для кращої якості зображення і звуку з’єднуйте зовнішній пристрій і телевізор за допомогою кабелю HDMI. Окремий кабель не надається.
HDMI
•  Під час підключення кабелю HDMI цей пристрій та зовнішні пристрої повинні бути вимкнуті та від’єднані від живлення.
•  Підтримуваний аудіоформат HDMI : (Залежно від моделі) DTS (44,1 кГц / 48 кГц / 88,2 кГц / 96 кГц), DTS HD (44,1 кГц / 48 кГц / 88,2 кГц / 96 кГц / 176,4 кГц / 192 кГц), Dolby Digital / Dolby Digital Plus (32 кГц / 44,1 кГц / 48 кГц), PCM (32 кГц / 44,1 кГц / 48 кГц / 96 кГц / 192 кГц)
USB
Деякі USB-концентратори можуть не працювати. Якщо USB­пристрій, підключений за допомогою USB-концентратора, не виявлено, підключіть його безпосередньо до роз’єму USB на телевізорі.
Модуль CI
Дає змогу переглядати закодовані (платні) канали у режимі цифрового мовлення. (Залежно від моделі)
•  Модуль стандартного інтерфейсу має бути встановлено у гнізді для карт PCMCIA у правильному напрямку. Якщо модуль не встановлено належним чином, це може призвести до пошкодження телевізора чи гнізда для карт PCMCIA.
•  Якщо після підключення CI+ CAM телевізор не відображає ні відео, ні аудіо, слід звернутися до оператора послуг наземного/кабельного/супутникового мовлення.
8
УКРАЇНСЬКА
Зовнішні пристрої
Доступні такі зовнішні пристрої: Програвач Blu-ray, HD-приймачі, DVD-програвачі, відеомагнітофони, аудіосистеми, пристрої зберігання даних USB, ПК, ігрові приставки та інші зовнішні пристрої.
•  Спосіб під’єднання зовнішнього пристрою може бути дещо іншим залежно від моделі.
•  Під’єднувати зовнішні пристрої до телевізора можна не зважаючи на порядок роз’ємів телевізора.
•  Під час записування телепередачі за допомогою пристрою записування Blu-ray/DVD або відеомагнітофона переконайтеся, що вхідний кабель телевізійного сигналу підключено до телевізора через пристрій записування DVD або відеомагнітофон. Детальніше про запис читайте в посібнику користувача під’єднаного пристрою.
•  Інструкції з експлуатації читайте в посібнику користувача зовнішнього пристрою.
•  Під’єднуючи ігровий пристрій до телевізора, використовуйте кабель, який додається в комплекті з ігровим пристроєм.
•  У режимі комп’ютера можуть спостерігатися шуми, що пов’язано з налаштуванням роздільної здатності, вертикальної частоти, контрастності чи яскравості. У такому разі виберіть для сигналу комп’ютера іншу роздільну здатність, змініть частоту оновлення або відрегулюйте яскравість і контрастність у меню [ЗОБРАЖЕННЯ], щоб зображення стало чітким.
•  У режимі комп’ютера деякі налаштування роздільної здатності можуть не спрацьовувати належним чином залежно від відеокарти.
•  У разі підключення через дротову мережу LAN рекомендовано використовувати кабель CAT 7. (Лише за наявності роз'єму
.)
•  У телевізорах серії LM режим зображення HDR (розширений динамічний діапазон) доступний за перегляду вмісту з Інтернету чи із сумісних пристроїв USB та HDMI 1.4.
Використання кнопки
Функціями телевізора можна керувати за допомогою кнопки.
Базові функції
Увімкнення живлення (натисніть) Вимкнення живлення 1 (натисніть і утримуйте) Керування меню (натисніть 2) Вибір меню (натисніть і утримуйте 3)
1 Усі відкриті програми закриються, а запис, що відбувається,
зупиниться. (Залежно від країни)
2 Коротко натисніть кнопку, коли телевізор увімкнено, щоб
переходити пунктами меню.
3 Цю функцію можна використовувати для доступу до елементів
керування меню.
Налаштування меню
Коли телевізор увімкнено, один раз натисніть кнопку . Параметри меню можна регулювати за допомогою кнопки.
Вимкнення живлення телевізора. Зміна джерела вхідного сигналу.
Регулювання рівня гучності.
Перегляд збережених каналів чи програм.
9
УКРАЇНСЬКА
Використання пульта ДК
Щоб скористатися кнопкою, натисніть і утримуйте її
впродовж понад 1 секунди.
(ЖИВЛЕННЯ) Увімкнення та вимкнення живлення
(Залежно від моделі) У цьому посібнику описано кнопки пульта дистанційного
керування. Уважно прочитайте цей посібник і використовуйте телевізор належним чином.
Для заміни батарей відкрийте кришку відсіку для батарей, замініть батареї (1,5В AAA), вставляючи їх з урахуванням полярності (позначки та всередині відсіку) і закрийте кришку відсіку. Щоб вийняти батареї, виконайте ті самі дії у зворотному порядку.
Натискаючи кнопки, спрямовуйте пульт дистанційного керування на сенсор дистанційного керування на телевізорі.
телевізора.
Вибір каналу радіо-, телемовлення або
цифрового мовлення.
(ПОШУК) Пошук вмісту, як от телепрограм, художніх фільмів
та іншого відео, або здійснення пошуку в мережі, ввівши слова пошуку у відповідному полі.
Виклик вибраних вами субтитрів у цифровому режимі.
(Швидкі налаштування) Доступ до швидких
налаштувань.
(ВХІД) Зміна джерела вхідного сигналу.
Кнопки з цифрами Введення цифр.
Перехід до меню [Коротка довідка].
Доступ до списку збережених програм.
(ДОДАТКОВІ ДІЇ) Відображення додаткових функцій
дистанційного керування.
Редагування меню ШВИДКИЙ ДОСТУП.
- ШВИДКИЙ ДОСТУП — це функція, що дає змогу переходити до певної програми чи телетрансляції за допомогою натискання та утримування відповідних кнопок із цифрами.
Регулювання рівня гучнос ті.
Буде увімкнено функцію аудіоопису.
Доступ до списку вибраних програм.
Виклик довідника програм.
(БЕЗ ЗВУКУ) Повне вимкнення звуку.
1 1
1
(БЕЗ ЗВУКУ) Перехід до меню [Доступність].
Перегляд збережених каналів чи програм.
1
Кнопки потокових послуг Підключення до послуги
потокового відео.
(ДІМ) Доступ до основного меню.
(ДІМ) Відображення історії попередніх сеансів.
1
1
Налаштування таймера сну.
Повернення до попереднього рівня.
Вихід з екранного меню та повернення до режиму
перегляду телепрограм. Навігаційні кнопки (вгору/донизу/ліворуч/праворуч) Переміщення пунктами меню та параметрами.
(OK) Вибір пункту чи параметра меню та підтвердження
вибору.
(Кнопки режиму телетексту) Ці кнопки
(Наявність окремих кнопок і послуг залежить від моделі та регіону.)
використовуються для управління телетекстом.
Початок запису і відображення меню запису. (Лише для
моделей із підтримкою Time Machine
Ready
)
(заощадження енергії) Регулювання яскравості екрана
для зниження енергоспоживання.
(кнопки керування) Кнопки керування
мультимедійним вмістом
, , , Доступ до певних функцій у деяких меню.
10
УКРАЇНСЬКА
Використання пульта ДК Magic
(Залежно від моделі) У цьому посібнику описано кнопки пульта дистанційного
керування. Уважно прочитайте цей посібник і використовуйте телевізор належним чином.
За появи повідомлення “[Низький заряд батареї пульта ДК Magic. Замініть батарею.]” необхідно замінити батареї.
Для заміни батарей відкрийте кришку відсіку для батарей, замініть батареї (1,5В AA), вставляючи їх з урахуванням полярності (позначки та всередині відсіку) і закрийте кришку відсіку. Натискаючи кнопки, спрямовуйте пульт дистанційного керування на сенсор дистанційного керування на телевізорі. Щоб вийняти батареї, виконайте ті самі дії у зворотному порядку.
1 1
1
(Наявність окремих кнопок і послуг залежить від моделі та регіону.)
1
1
Щоб скористатися кнопкою, натисніть і утримуйте її
впродовж понад 1 секунди.
(ЖИВЛЕННЯ) Увімкнення та вимкнення живлення
телевізора.
, Приставку можна вмикати або вимикати, додавши її
до універсального пульта дистанційного керування телевізора. Кнопки з цифрами Введення цифр.
Перехід до меню [Коротка довідка].
(ТИРЕ) Ввід між цифрами, наприклад 2–1 і 2–2.
, Доступ до списку збережених програм.
(ДОДАТКОВІ ДІЇ) Відображення додаткових функцій
дистанційного керування.
Редагування меню ШВИДКИЙ ДОСТУП.
- ШВИДКИЙ ДОСТУП — це функція, що дає змогу переходити до певної програми чи телетрансляції за допомогою натискання та утримування відповідних кнопок із цифрами.
Буде увімкнено функцію аудіоопису.
Регулювання рівня гучнос ті. (БЕЗ ЗВУКУ) Повне вимкнення звуку.
(БЕЗ ЗВУКУ) Перехід до меню [Доступність].
Перегляд збережених каналів чи програм.
(Розпізнавання голосу) Для використання функції
розпізнавання голосу потрібне підключення до мережі. Після відображення на екрані телевізора панелі індикації голосу натисніть та утримуйте кнопку та голосно провомте команду.
(ДІМ) Доступ до основного меню.
(ДІМ) Відображення історії попередніх сеансів.
(Швидкі налаштування) Доступ до швидких налаштувань.
(Швидкі налаштування) Відображення меню [Усі
налаштування].
Коліщатко (OK) Щоб вибрати потрібне меню, натисніть
кнопку по центру. За допомогою можна перемикати телепередачі.
(вгору/ вниз/вліво/вправо) Для прокручування
меню натискайте кнопки вгору, вниз, вліво або вправо. Якщо натиснути кнопку під час роботи із вказівником, вказівник зникне з екрана, і пульт ДК Magic працюватиме як звичайний пульт. Щоб знову відобразити вказівник на екрані, струсніть пультом ДК Magic вліво-вправо.
, Повернення до попереднього рівня.
, Видалення екранних меню і повернення до
останнього перегляду.
, Виклик довідника програм.
1
Кнопки потокових послуг Підключення до послуги
потокового відео.
11
Loading...
+ 25 hidden pages