HOTPOINT/ARISTON CP77SP2 /HA User Manual [uk]

1
Інструкція з експлуатації
UA
Зміст
Установка, 15-18
Підключення до газорозподільної мережі Пристосування до різних видів газу Технічні дані
Таблиця специфікацій для пальника і форсунки
ГАЗОВА ПЛИТА З
ЕЛЕКТРИЧНОЮ ДУХОВКОЮ
CP65SP2/HA CP77SP2/HA
Опис приладу, 19
Загальний вигляд Панель управління
Введення до експлуатації і використання, 20-23
Використання пальника Використання духовки (печі)
Використання таймера режимів приготування Режими приготування Практичні поради з приготування Таблиця порад щодо приготування в духовці (печі)
Запобіжні засоби і додаткова інформація, 24
Загальні правила техніки безпеки Утилізація Охорона навколишнього середовища
Технічне обслуговування і догляд, 25
Вимкнення устаткування Очищення устаткування Технічне обслуговування газових кранів
Заміна електричних ламп печі Допомога
Установ
ка
A
B
A
повітря
, що підтримує горіння
! Перед введенням до експлуатації вашого нового устаткування, будь ласка, прочитайте уважно цей буклет з інструкцією з експлуатації. В ньому міститься важлива інформація щодо безпечного встановлення і
експлуатації устаткування. ! Просимо зберігати цю інструкцію з експлуатації для
подальшого використання. Забезпечте, щоб інструкція зберігалася разом з цим побутовим приладом, якщо він продається,віддається або передається.
! Плита має бути встановлена кваліфікованим спеціалістом відповідно до вимог наданої інструкції.
! Будь-яке необхідне регулювання або технічне обслуговування повинно виконуватися після того, як плиту від’єднають від мережі електропостачання.
Вентиляція приміщення
Плиту можна встановлювати лише в приміщеннях, що постійно провітрюються, відповідно до чинного національного законодавства з будь-якими подальшими діючими поправками. Приміщення, в якому встановлюють плиту, повинно адекватно провітрюватися, щоб забезпечити такий потік повітря, який потрібен для нормального процесу
згорання газу (потік повітря не має бути нижче, ніж 2
м3/годину на 1кВт встановленої потужності). Повітрозабірники (вентиляційні отвори), захищені ґратами, повинні мати канали з внутрішнім поперечним перетином щонайменше 100см2, і повинні бути орієнтовані таким чином, щоб навіть частково вони не були захаращені (див. малюнок A). Ці повітрозабірники мають збільшуватись на 100% - з перетином, як мінімум, 200 см2– якщо поверхня конфорки не обладнана запобіжником згасання факела. Якщо потік повітря забезпечується у непрямій формі від сусідніх приміщень (див. малюнок B),за умов, що ці приміщення не є комунальними частинами будівлі, площами із збільшеною пожежною
Сусіднє
приміщення
Приміщення, що потребує вентиляції
! Після тривалого використання побутового приладу, доцільно відкрити вікно або збільшити швидкість будь-яких використовуваних вентиляторів.
Відведення газів, що утворилися під час згорання
Слід гарантувати ефективне видалення газів, що створюються під час згорання, за допомогою витяжки, що з’єднана з безпечною і ефективною витяжною трубою, або за допомогою електричного вентилятора, який автоматично починає працювати кожного разу, коли включається плита (див. малюнок).
Гази (дим), що Гази, що прямують крізь прямують крізь канали безпосередньо назовні канали через димар або систему
розгалуженого димаря
(передбаченого для побутових плит)
! Зріджені нафтові гази (ЗНГ) є важчими ніж повітря і скупчуються біля підлоги, отже усі приміщення, у яких містяться балони ЗНГ, повинні мати отвори, що ведуть назовні, щоб у разі протікання газу його можна було легко видалити. Отже балони ЗНГ, частково або цілком заповнені, не повинні встановлюватись або зберігатись у приміщеннях або площах зберігання, що розташовані нижче за рівень землі (підвали, тощо).Тільки той балон, яким користуються, повинен зберігатися у приміщенні; але його слід тримати також на відстані від джерел тепла (печей, димарів, кухонних плит), які можуть сприяти підвищенню температури балона понад 50°C.
Розміщення і вирівнювання
UA
Вентиляційний отвір для
небезпекою або спальнями, повітрозабірники мають бути обладнані вентиляційними каналами, що ведуть назовні, як описано вище.
Збільшення зазору між дверима і
настилом
! Плиту можна встановити біля будь-якої шафи, висота якої не перевищує висоти поверхні конфорки.
! Переконайтесь, що стіна, що контактує із задньою стінкою побутового приладу, виготовлена з важкозаймистого жаростійкого матеріалу.
Для правильного встановлення побутового приладу:
Розмістіть прилад на кухні, у їдальні або майстерні (але не у
ванній кімнаті).
Якщо верхня поверхня конфорки вище за поверхню кухонних
меблів (шаф), то прилад має бути встановлений на відстані, як мінімум, 600 мм від них.
3
Якщо плита
кщо потрібно провести
600
мм
ВИТЯЖКА
встановлена нижче за стінну шафу, то між
Mін.
.
цією шафою і верхньою частиною конфорки повинна бути мінімальна відстань 420 мм. Цю відстань слід збільшити до 700 мм, якщо стінні шафи вироблені з
легкозаймистого матеріалу (див. малюнок). Не розміщуйте штори позаду плити або ближче ніж
на відстані 200 мм від її стінок.
Будь - які витяжні шафи (ковпаки) повинні
встановлюватися відповідно до вказівок, приведених у відповідній інструкції з експлуатації.
Вирівнювання
Я вирівнювання побутового приладу, слід угвинтити регульовані опори в місцях, які передбачені у кутах основи плити
(див. малюнок).
Електричні з'єднання
Встановіть уніфіковану штепсельну вилку, яка відповідає навантаженню, вказаному на пластинці технічних даних приладу (див. Таблицю технічних
даних
).
Устаткування повинно з'єднуватися безпосередньо з мережею живлення через уніполярний автоматичний вимикач з мінімальним розміром отвору 3 мм під контакт, який встановлюється між пристроєм і мережею. Автоматичний вимикач має бути розрахований на вказану величину навантаження і повинен відповідати діючим Правилам безпеки електроустановок
(дріт заземлення не повинен відключатися автоматичним вимикачем).
Кабель живлення слід розташовувати так, щоб він будь-якою своєю частиною не торкався ділянок, нагрітих до температур більше 50°C.
Перш, ніж підключити пристрій до мережі електропостачання, переконайтеся в тому, що:
Пристрій заземлений, а штепсельна вилка
відповідає діючому законодавству.
Електрична розетка витримує максимально
допустиму потужність печі, яка вказана на пластинці технічних даних.
Напруга знаходиться в межах значень, вказаних
на пластинці технічних даних.
* Передбачено лише в деяких моделях.
Розетка відповідає штепсельній вилці пристрою.
Якщо розетка не відповідає вилці, зверніться до уповноваженого фахівця для її заміни. Не використовуйте подовжувачі або розгалуджувачі.
! Після того, як пристрій буде встановлений, потрібно забезпечити легкий доступ до кабелю живлення і електричної розетки.
! Не слід допускати перегинів і здавлень кабелю. ! Регулярну перевірку і заміну кабелю повинен
проводити тільки уповноважений фахівець.
! Виробник відхиляє будь-яку відповідальність у тому разі , якщо заходи безпеки не будуть дотримуватися.
Під'єднання до газорозподільної мережі
Під'єднання до газорозподільної мережі або до газового балону можна виконати за допомогою гнучкого гумового або сталевого шлангу відповідно до діючого національного законодавства і після того, як ви переконаєтесь у тому, що вид газу, який Ви збираєтесь підключити, може використовуватись побутовим приладом (дивись ярлик з технічними характеристиками на кришці: якщо газ не відповідає вимогам, див. нижче). При використанні рідкого газу з балону встановлюють редуктор, що відповідає діючим національним правилам. Щоб спростити під’єднання, постачання газу можна забезпечити збоку *: поміняйте положення утримувача шланга і утримувача тарілки і замінить ущільнювач (сальник), що поставляється разом з плитою. ! Переконайтеся у тому, що тиск під час газопостачання відповідає значенням, вказаним в таблиці специфікацій для пальника і наконечника (див. нижче). Це гарантуватиме безпечну експлуатацію і тривалий термін служби вашої плити і водночас підтримуватиме ефективний режим енергоспоживання.
Під’єднаня до газопостачальної системи за допомогою гнучкого гумового шлангу
Переконайтесь, що шланг відповідає вимогам діючого національного законодавства. Внутрішній діаметр шлангу повинен мати розміри: 8 мм для постачання рідкого газу; 13 мм – для постачання газу метану. Після того, як під’єднання буде зроблено, переконайтеся, що шланг: не контактує з будь-якими частинами, нагрітими до
температур вище 50°C.
не піддається будь-яким силам натягнення або
скручування, а також не перекручується і не зігнутий.
не контактує з ріжучими предметами, гострими
кутами або рухомими деталями і не має вдавлень.
можна без перешкод перевірити стан шлангу
уздовж усієї його довжини.
має довжину, яка не перевищує 1500 мм.
UA
• надійно приєднаний з двох сторін і закріплений за допомогою хомутів, що відповідають діючому національному законодавству.
! Якщо одне або більше з перелічених умов не
виконуються, або плита має встановлюватися за умов, приведених для побутових приладів класу 2 ­підкласу 1 (що монтуються між двома кухонними шафами), то слід використовувати гнучкий сталевий шланг замість гумового (дивись
нижче).
Під’єднання гнучкої безфланцевої труби із неіржавіючої сталі до різьбового кріплення
Переконайтеся, що шланг і ущільнення відповідають вимогам діючого національного законодавства. Перш ніж почати використовувати шланг, зніміть утримувач шланга з плити (впускний патрубок газопостачання на плиті має вигляд труби з зовнішньою різьбою ½ дюйма ).
! Виконують під’єднання у такий засіб, щоб довжина шлангу не перевищувала максимум 2 метри, перевіряючи, щоб шланг не був здавлений і не контактував з рухомими деталями.
Перевірка герметичності з’єднання
Після завершення процесу під’єднання перевіряють шлангову арматуру на наявність течі за допомогою мильного розчину.Ніколи не використовуйте полум'я.
Регулювання мінімального полумя пальників конфорки газової плити:
1. Поверніть кран у мінімальну позицію.
2. Зніміть ручку і налаштуйте регулюючий гвинт, що
знаходиться усередині або поряд зі шпилькою крана, таким чином, щоб полум'я стало невеличким, але стійким. !Якщо плита підключена до системи постачання природного газу,то регулюючий гвинтмає бути ослаблений крученням у напрямі проти годинникової стрілки.
3. Поки пальник горить, швидко змініть позицію ручки з мінімальної на максимальну і навпаки декілька разів, перевіряючи, що полум'я не гаситься.
! Пальники конфорки не потребують первинного регулювання повітря.
! Після налаштування побутового приладу для іншого виду газу, замініть колишній ярлик з технічними даними на новий ярлик, який відповідає новому виду газу (такі ярлики можна одержати в уповноважених центрах технічної допомоги). !Якщо тиск використовуваногогазувідрізнятиметься(або незначно змінюватиметься)від рекомендованого тиску, то у впускному шлангу має бути встановлений відповідний редуктор, що відповідає діючим національним правилам, щодо "регуляторів для газів, що подаються по каналам постачання газів".
UA
Пристосування до різних видів газу
Можлива адаптація приладу до газу іншого виду, ніж той, що передбачено заводськими службами (що приведено на ярлику з технічними даними на кришці).
Адаптація конфорки
Заміна насадок пальників у конфорках :
1. Зніміть грати , що є зверху конфорок, і обережно
зніміть пальники з їх місць.
2. Відгвинтіть насадки, використовуючи торцевий
гайковий ключ на 7 мм (дивись малюнок), і замініть їх на насадки, що підходять для нового виду газу (зверніться до
таблиці специфікацій „Пальники і насадки”).
3. Замініть всі компоненти,
дотримуючи вище приведені вказівки в зворотному порядку.
Loading...
+ 9 hidden pages