Boss Acoustic Singer Live LT 60W akoestische gitaarversterker User guide

Akoestische versterker
Gebruikershandleiding
Lees voor u dit apparaat gebruikt zorgvuldig de hoofdstukken “BELANGRIJKE VEILIGHEIDSINSTRUCTIES” (binnenkant van de omslag), “HET APPARAAT VEILIG GEBRUIKEN” (p. 2) en “BELANGRIJKE OPMERKINGEN” (p. 3). Bewaar na het lezen het document (de documenten) op een direct toegankelijke plaats.
© 2020 Roland Corporation

HET APPARAAT VEILIG GEBRUIKEN

WAARSCHUWING
Zorg ervoor dat het netsnoer correct is geaard
Sluit de netstekker van dit model aan op een stopcontact met beschermende aardingsverbinding.
Als u het apparaat volledig wilt uitschakelen, trekt u de stekker uit het stopcontact
Zelfs wanneer het apparaat is uitgeschakeld, betekent dit niet dat dit apparaat volledig van de stroomtoevoer is losgekoppeld. Als u de stroomtoevoer volledig wilt afsluiten, zet u de aan/uit-schakelaar op het apparaat uit en trekt u de stekker uit het stopcontact. Hiervoor is het belangrijk dat het stopcontact dat u kiest om de stekker van het netsnoer op aan te sluiten binnen handbereik en gemakkelijk toegankelijk is.
Voorzie voldoende ruimte op de plaats waar u het apparaat opstelt
Omdat uit het apparaat een kleine hoeveelheid warmte vrijkomt, moet u voldoende ruimte rondom voorzien, zoals hieronder wordt aangegeven.
Voorkant Zijkant
30 cm of meer
20 cm of meer
Demonteer of wijzig het apparaat niet zelf
Voer niets uit tenzij u dit wordt opgedragen in de gebruikershandleiding. Anders kunnen er defecten ontstaan.
Repareer het apparaat niet zelf en vervang er geen onderdelen van
Neem contact op met uw dealer, een Roland-servicecenter of een ociële Roland-dealer.
Raadpleeg de Roland-website voor een lijst met Roland-servicecentra en ociële Roland-dealers.
Plaats het apparaat niet op een instabiele ondergrond
Anders riskeert u gewond te raken wanneer het apparaat omvalt of valt.
5 cm of meer
20 cm of meer
15 cm of meer
WAARSCHUWING
Gebruik of bewaar het apparaat niet op plaatsen die:
• aan extreme temperaturen worden blootgesteld (bv. direct zonlicht in een gesloten voertuig, in de buurt van een verwarmingsleiding, op materiaal dat warmte produceert);
• nat zijn (bv. bad, wasruimte, op natte vloeren);
• worden blootgesteld aan damp of rook;
• worden blootgesteld aan zout;
• worden blootgesteld aan regen;
• stog of zanderig zijn;
• worden blootgesteld aan hoge trillingsniveaus en
schokken; of
• slecht geventileerd zijn.
Sluit het netsnoer aan op een stopcontact met het juiste voltage
Sluit het apparaat enkel aan op netvoeding van het type beschreven op de achterzijde van het apparaat.
Gebruik alleen het meegeleverde netsnoer
Gebruik uitsluitend het bevestigde netsnoer. Sluit het meegeleverde netsnoer ook niet aan op andere apparaten.
Buig het netsnoer niet en plaats er geen zware voorwerpen op
Anders kan brand of een elektrische schok het resultaat zijn.
Vermijd langdurig gebruik bij een hoog volume
Langdurig gebruik van het apparaat op een hoog volume kan gehoorverlies veroorzaken. Als u gehoorverlies of oorsuizingen ervaart, moet u onmiddellijk stoppen met het gebruik van het apparaat en een gespecialiseerde arts raadplegen.
Zorg ervoor dat er geen vreemde voorwerpen of vloeistoen in het apparaat terechtkomen; plaats geen voorwerpen met vloeistoen op het apparaat
Plaats geen voorwerpen die vloeistoen bevatten (bv. vazen) op dit product. Zorg ervoor dat er nooit vreemde voorwerpen (bv. brandbaar materiaal, munten of draden) of vloeistoen (bv. water of vruchtensap) in dit product terechtkomen. Dit kan kortsluiting, storingen of andere defecten veroorzaken.
WAARSCHUWING
Schakel het apparaat uit als het afwijkend reageert of er een defect optreedt
Schakel in de volgende gevallen de stroom onmiddellijk uit, haal het netsnoer uit het stopcontact en neem contact op met uw dealer, een Roland-servicecenter of een ociële Roland-dealer voor onderhoud:
• het netsnoer is beschadigd; of
• er ontstaat rook of ongewone geuren;
• er zijn objecten of vloeistof in of op het apparaat
terechtgekomen;
• het apparaat is aan regen blootgesteld (of op een andere manier nat geworden);
• het apparaat lijkt niet normaal te werken of functioneert duidelijk anders.
Raadpleeg de Roland-website voor een lijst met Roland-servicecentra en ociële Roland-dealers.
Bescherm kinderen zodat ze niet gewond kunnenraken
Zorg ervoor dat er altijd een volwassene in de buurt is om toezicht te houden en begeleiding te bieden wanneer het apparaat gebruikt wordt op plaatsen waar kinderen aanwezig zijn of wanneer een kind het apparaat gebruikt.
Laat het apparaat niet vallen en bescherm het tegen zware schokken
Anders riskeert u schade of een defect te veroorzaken.
Gebruik niet hetzelfde stopcontact voor het apparaat en een buitensporig aantal andere apparaten
Anders riskeert u oververhitting of brand.
Gebruik het apparaat niet in het buitenland
Raadpleeg uw handelaar, het dichtstbijzijnde Roland-servicecentrum of een bevoegde Roland-verdeler voordat u het apparaat in het buitenland gebruikt.
Raadpleeg de Roland-website voor een lijst met Roland-servicecentra en ociële Roland-dealers.
Plaats geen brandende voorwerpen op het apparaat
Plaats geen brandend voorwerp (zoals een kaars) op het apparaat.
Houd rekening met de weersomstandigheden
Gebruik het apparaat in een gematigd klimaat.
2

BELANGRIJKE OPMERKINGEN

OPGELET
Houd het netsnoer vast bij de stekker wanneer uhet uittrekt
Om schade aan het netsnoer te voorkomen, moet u dit altijd vastnemen bij de stekker wanneer u de stekker uit het stopcontact trekt.
Reinig de stekker regelmatig
Ophoping van stof of vreemde objecten tussen de stekker en het stopcontact kan brand of elektrische schokken veroorzaken.
Trek de stekker regelmatig uit het stopcontact en veeg alle stof en vreemde objecten dat/die zich mogelijk heeft/hebben opgehoopt weg met behulp van een droge doek.
Trek de stekker uit het stopcontact als het apparaat langere tijd niet wordt gebruikt
Er kan mogelijk brand ontstaan in het onwaarschijnlijke geval dat een storing zou optreden.
OPGELET
Verleg alle netsnoeren en kabels zodanig dat ze niet in de war raken
Personen zouden gewond kunnen raken wanneer iemand over een kabel zou struikelen en zo het apparaat zou doen vallen of omvallen.
Ga niet boven op het apparaat staan en plaats er geen zware voorwerpen op
Anders riskeert u gewond te raken wanneer het apparaat omvalt of valt.
Steek een stekker nooit met natte handen in het stopcontact of trek hem niet uit met natte handen
Anders krijgt u mogelijk een elektrische schok.
Trek alle snoeren/kabels uit voor u het apparaat verplaatst
Trek de stekker uit het stopcontact en trek alle kabels van externe apparaten uit vooraleer u het apparaat verplaatst.
OPGELET
Trek de stekker uit het stopcontact vooraleer het apparaat te reinigen
Wanneer de stekker niet uit het stopcontact is verwijderd, riskeert u een elektrische schok.
Trek de stekker uit het stopcontact als er gevaar voor bliksem dreigt
Wanneer de stekker niet uit het stopcontact is verwijderd, loopt u het risico om een defect te veroorzaken of om een elektrische schok te krijgen.
Verwijder nooit de luidsprekergrille en de luidspreker zelf
Verwijder op geen enkele manier de luidsprekergrille en de luidspreker zelf. De luidspreker kan niet door de gebruiker worden vervangen. In de behuizing zijn gevaarlijke voltages en stromen aanwezig.
BELANGRIJKE OPMERKINGEN
Stroomtoevoer
• Sluit dit apparaat niet aan op een stopcontact dat tegelijkertijd door een elektrisch apparaat wordt gebruikt dat wordt aangedreven door een omvormer of een motor (zoals een koelkast, wasmachine, magnetron of airconditioner). Afhankelijk van de manier waarop elektrische apparaten worden gebruikt, kan ruis van de stroomvoorziening defecten aan dit apparaat of hoorbare ruis veroorzaken. Als het niet praktisch is om een apart stopcontact te gebruiken, plaats dan een ruislter voor de stroomvoorziening tussen dit apparaat en het stopcontact.
Plaatsing
• Als u het apparaat gebruikt in de buurt van eindversterkers (of andere apparatuur met grote transformatoren), kan dit gezoem veroorzaken. Om dit probleem te verhelpen kunt u de richting wijzigen waarin het apparaat geplaatst is of het apparaat verder van de storingsbron plaatsen.
• Dit apparaat kan de radio- en televisieontvangst verstoren. Gebruik dit apparaat niet in de buurt van dergelijke ontvangers.
• Er kan ruis ontstaan als draadloze communicatieapparaten, zoals mobiele telefoons, in de buurt van dit apparaat worden gebruikt. Dergelijke ruis kan ontstaan tijdens gesprekken of als een oproep wordt ontvangen of gemaakt. Verplaats dergelijke draadloze apparaten zodat ze zich op een grotere afstand van dit apparaat bevinden of schakel ze uit als u dergelijke problemen ervaart.
• Voorkom dat conventionele verlichting, waarvan de lichtbron zich erg dicht bij het apparaat bevindt (zoals pianoverlichting) of krachtige spots langere tijd op dezelfde plaats op het apparaat schijnen. Overmatige warmte kan het apparaat vervormen of verkleuren.
• Wanneer het apparaat naar een andere locatie wordt verplaatst waar de temperatuur en/of vochtigheid sterk verschilt, kunnen er waterdruppels (condens) ontstaan in het apparaat. Als u het apparaat in deze toestand probeert te gebruiken, kan dit schade of defecten veroorzaken. Voordat u het apparaat gebruikt, moet u het daarom enkele uren ongemoeid laten, tot de condens volledig is verdampt.
• Plak geen stickers of dergelijke op dit instrument. Het terug verwijderen ervan kan de externe afwerking van het instrument beschadigen.
• Afhankelijk van het materiaal en de temperatuur van het oppervlak waarop u het apparaat plaatst, kunnen de rubberen voetstukken mogelijk het oppervlak verkleuren of ontsieren.
• Plaats geen verpakkingen of andere zaken die vloeistof bevatten op dit apparaat. Veeg vloeistof bovendien vlug weg met een zachte, droge doek wanneer deze op het oppervlak van het apparaat wordt gemorst.
Onderhoud
• Gebruik een droge, zachte doek of een licht bevochtigde doek om het apparaat te reinigen. Probeer om het hele oppervlak schoon te vegen met gelijke kracht, beweeg de doek volgens de textuur van het hout. U kunt de afwerking beschadigen als u te lang op dezelfde plaats blijft wrijven.
• Gebruik geen benzine, verdunningsmiddelen, alcohol of oplosmiddelen om verkleuring en vervorming te voorkomen.
Herstellingen en gegevens
• Maak voordat u het apparaat laat repareren een back-up van de gegevens die op het apparaat zijn opgeslagen of noteer de nodige gegevens op papier als u dat wilt. Tijdens de reparatie doen wij uiteraard ons uiterste best om de gegevens die op uw apparaat zijn opgeslagen, te behouden, maar er kunnen gevallen zijn waarbij de opgeslagen inhoud niet kan worden hersteld, bijvoorbeeld wanneer het fysieke geheugen beschadigd is geraakt. Roland kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het herstel van opgeslagen inhoud die verloren is gegaan.
Extra voorzorgsmaatregelen
• Roland kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het herstel van opgeslagen inhoud die verloren is gegaan.
• Ga zorgvuldig te werk bij het gebruik van de knoppen, schuifknoppen of andere bedieningselementen van het apparaat en bij het gebruik van ingangen en aansluitingen. Als u ruw omgaat met de apparatuur, kan dit defecten veroorzaken.
• Neem de stekker vast als u kabels loskoppelt; trek nooit aan de kabel zelf. Op die manier vermijdt u kortsluitingen of schade aan de inwendige elementen van de kabel.
• Tijdens normale werking zal een kleine hoeveelheid warmte uit het apparaat vrijkomen.
• Om te vermijden dat andere apparaten in de buurt verstoord raken, moet u het apparaatvolume op redelijke niveaus houden.
• Gebruik geen verbindingskabels met een ingebouwde weerstand.
Intellectueel eigendomsrecht
• Dit product bevat het met eParts geïntegreerde softwareplatform van eSOL Co., Ltd. eParts is een handelsmerk van eSOL Co., Ltd. in Japan.
• Roland en BOSS zijn gedeponeerde handelsmerken of handelsmerken van Roland Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen.
• Bedrijfs- en productnamen in dit document zijn gedeponeerde handelsmerken of handelsmerken van hun respectieve eigenaars.
3

Paneelbeschrijvingen

2: HOT
1: GND
3: COLD3: COLD

Voorpaneel

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15
16

Microkanaal (bovenste rij)

Dit is het kanaal voor de aansluiting van een microfoon. Hier kunt u het volume en de klank van een microfoon, aangesloten op de MIC-aansluiting, aanpassen.
1
MIC-aansluiting
Sluit uw micro hier aan.
Pintoewijzing van MIC-aansluiting
5
[EFFECT]-regelaar
Past vertraging/echo-eect toe. Afhankelijk van de positie van de regelaar, wordt DELAY of ECHO geselecteerd.
Draai aan de regelaar om de diepte van het eect te wijzigen.
2: HOT
2
[ENHANCE]-knop
Verbetert de helderheid van het geluid.
3
[VOLUME]-regelaar
Regelt het volume.
4
Equalizer
Past de luidheid van elk frequentiegebied aan. Voor standaard microfooninstellingen plaatst u de regelaars in de middelste positie.
[BASS]-regelaar
Regelt het geluidsniveau van het frequentiebereik van de lage tonen.
[MIDDLE]-regelaar
Regelt het geluidsniveau van het frequentiebereik van de middentonen.
[TREBLE]-regelaar
Regelt het geluidsniveau van het frequentiebereik van de hoge tonen.
1: GND
diepte ECHOdiepte DELAY
Type Eect
Delay Produceert een eect dat op een echo lijkt.
Echo
6
[REVERB]-regelaar
Past de diepte van de galm aan.
Produceert een onderscheidend ruimtelijk eect dat lijkt op het eect van een tape-echoapparaat.
4

Gitaarkanaal (onderste rij)

Dit is het kanaal voor de aansluiting van een gitaar, zoals een akoestisch-elektrische gitaar. Hier kunt u het volume en de klank van een gitaar die is aangesloten op de GUITAR-aansluiting, aanpassen.
Paneelbeschrijvingen
12
[EFFECT]-regelaar
Past delay/chorus-eect toe. Afhankelijk van de positie van de regelaar, wordt DELAY of CHORUS geselecteerd.
Draai aan de regelaar om de diepte van het eect te wijzigen.
7
GUITAR-aansluiting
Sluit uw gitaar hier aan. U kunt elke gitaar met een pick-up aansluiten.
8
[PHASE]-knop
Onderdrukt akoestische feedback door de fase van de gitaarinvoer om te keren.
Als dit onvoldoende is, zet u de [PHASE]-knop uit en gebruikt u de [ANTI-FEEDBACK]-regelaar om het punt te vinden waarop de akoestische feedback wordt verminderd.
9
[ACOUSTIC RESONANCE]-knop
Voegt de natuurlijke resonantie van een akoestische gitaar toe. Het geluid verandert in de volgende volgorde telkens wanneer u op de knop drukt:
Knop Beschrijving
Groen
Oranje
Rood Een schitterend geluid dat reikt tot de hoge tonen
Brandt niet Uitgeschakeld
10
[VOLUME]-regelaar
Regelt het volume.
11
Equalizer
Past de luidheid van elk frequentiegebied aan. Voor standaard gitaarinstellingen plaatst u de regelaars in de middelste positie.
[BASS]-regelaar
Regelt het geluidsniveau van het frequentiebereik van de lage tonen.
[MIDDLE]-regelaar
Regelt het geluidsniveau van het frequentiebereik van de middentonen.
Een vol geluid met benadrukte resonantie van de klankkast
Een helder geluid met gebooste resonantie van de middentonen
diepte DELAY
Type Eect
Delay Produceert een eect dat op een echo lijkt.
Voegt een subtiele modulatie aan het geluid toe,
Chorus
13
[REVERB]-regelaar
Past de diepte van de galm aan.
waardoor het een prachtige ruimtelijkheid en diepte krijgt.
diepte CHORUS

Gemeenschappelijk voor beide kanalen

14
[ANTI-FEEDBACK]-regelaar
Onderdrukt feedback met behulp van een kerlter om het volume van de frequentie waarmee akoestische feedback optreedt, te verminderen. Het eect geldt zowel voor de micro- als het gitaarkanaal.
Draai aan de [ANTI-FEEDBACK]-regelaar wanneer akoestische feedback optreedt om de locatie te vinden waarop feedback wordt onderdrukt.
Als u de regelaar naar rechts draait, wordt de feedback van de hoge tonen onderdrukt; als u de regelaar naar links draait, wordt de feedback van de lage tonen onderdrukt.
Als er akoestische feedback optreedt op verschillende frequenties op het microkanaal en het gitaarkanaal, kan de feedback voor slechts één van de kanalen worden onderdrukt.
Probeer in dat geval het volgende:
5 wijzig de locatie of de richting van dit apparaat. 5 wijzig de locatie of de richting van de microfoon of de gitaar. 5 verminder het volume.
[TREBLE]-regelaar
Regelt het geluidsniveau van het frequentiebereik van de hoge tonen.
15
[POWER]-schakelaar/indicator
Schakelt de stroom in/uit. Wanneer de stroom is ingeschakeld, licht de indicator rood op.
16
[MASTER]-regelaar
Regelt het totale volume.
5
Paneelbeschrijvingen
2: HOT
3: COLD3: COLD

Achterpaneel

* Zet het volume altijd op nul en schakel alle apparaten uit voordat u aansluitingen maakt om defecten of storingen aan de apparatuur
te voorkomen.
1 2 3
1
AC IN-aansluiting
Hierop sluit u het bijgeleverde netsnoer aan.
2
MIX D.I. OUT-aansluiting
Sluit deze aan op uw PA-systeem of uw recorder.
Gebruik deze uitgang in combinatie met een extern PA­systeem of als u een partij rechtstreeks wilt opnemen terwijl u het geluid hoort via dit apparaat.
5
Regel het uitgangsniveau met de [VOLUME]-regelaar van elk kanaal.
4
5 7 6
4
FOOT CONTROL
Sluit een voetschakelaar aan (afzonderlijk verkocht: FS-6, FS-7, FS-5U).
MIC EFFECT-aansluiting
Hiermee kunt u het eect van het microkanaal met uw voet in- of uitschakelen.
Schakelaar Beschrijving
PUNT: REVERB Schakelt REVERB in/uit.
RING: EFFECT Schakelt DELAY of ECHO in/uit.
5
De geluiden van het microkanaal, het gitaarkanaal en de audio-invoer van de AUX INPUT-aansluiting worden allemaal gemengd en uitgevoerd.
Pintoewijzing van MIX D.I. OUT-aansluiting
1: GND
3
PHONES/REC OUT-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiten.
5
U kunt het volume regelen met de [VOLUME]-regelaar en de [MASTER]-regelaar.
5
Als er een stekker in de PHONES/REC OUT-aansluiting wordt gestoken, zal er geen geluid worden uitgestuurd via de eigen luidspreker van de Acoustic Singer. Dit is handig wanneer u niet wilt dat er een luid geluid geproduceerd wordt door de luidspreker zoals bv. wanneer u ‘s avonds oefent.
GUITAR EFFECT-aansluiting
Hiermee kan u het eect van het gitaarkanaal met uw voet in- of uitschakelen.
Schakelaar Beschrijving
PUNT: REVERB Schakelt REVERB in/uit.
RING: EFFECT Schakelt DELAY of CHORUS in/uit.
6
Paneelbeschrijvingen
1: GND
2: HOT
2: HOT
1: GND
Een voetschakelaar aansluiten
Stereo 1/4-inch jack
Stereo 1/4-inch jack
RING
A
B
FS-6
PUNT
FS-5U x 2
Stereo 1/4-inch jack
1/4-inch jack x 2
RING PUNT
MODE/POLARITY-schakelaar
FS-5U FS-6 FS-7
TIP RING SLEEVE
FS-7
Stereo 1/4-inch jack
1/4-inch jack x 2
PUNT
RING
5
REC OUT (O)-poort
Gebruik een USB 2.0-kabel om het apparaat op uw computer aan te sluiten.
Dit toestel werkt als een USB-audio-interface. U kunt het geluid van dit apparaat opnemen op uw computer of dit apparaat gebruiken om geluid van uw computer af te spelen.
U moet de USB-driver installeren als u het apparaat aansluit op uw computer.
Download het USB-stuurprogramma van de BOSS-website. Raadpleeg het bestand Readme.htm, dat is inbegrepen in de download voor meer details.
http://www.boss.info/support/
5
De USB-verbinding heeft drie stereo-uitgangen en een stereo-invoer.
Geef het gewenste geluidsapparaat op uw computer op.
Uitgang (dit apparaat0computer)
Apparaat indicatie
MIX
1-2
MIC
3-4
GUITAR
5-6
Uitgang audio
Gemengd geluid van het microkanaal en het gitaarkanaal
Geluid microkanaal
Geluid gitaarkanaal
* De bovenste regel is de apparaatindicatie die wordt
weergegeven voor Windows en de onderste regel is de apparaatindicatie die wordt weergegeven voor Mac.
* Het geluid dat wordt ingevoerd via de AUX INPUT-aansluiting
wordt niet uitgevoerd.
* Het nominale niveau van het signaal dat via USB wordt
uitgevoerd, biedt 20 dB marge ten opzichte van het maximale niveau. Als het geluid niet luid genoeg is, past u het op uw computer aan.
Invoer (computer0dit apparaat)
Apparaat indicatie
Invoerspecicaties
De L/R-kanalen van de stereo audio-invoer van de
MIX
computer worden gemengd tot mono-audio. Raadpleeg “Blokdiagram” (achteromslag) voor
meer informatie over de signaalstroom.
6
AUX [LEVEL]-regelaar
Regelt het volume van het instrument dat is aangesloten op de AUX INPUT-aansluiting.
7
AUX INPUT-aansluiting
Sluit uw cd-speler, audiospeler of elektronisch muziekinstrument aan. U kunt met uw eigen uitvoering meespelen.
* Het geluid dat wordt ingevoerd via de AUX INPUT-aansluiting
wordt niet uitgevoerd via de REC OUT (
O)-aansluiting.
7

De stroom in-/uitschakelen

* Zodra alles correct is aangesloten, volgt u de onderstaande procedure om de stroom in te schakelen. Wanneer u de apparatuur in de
verkeerde volgorde inschakelt, bestaat het risico op apparaatstoringen of -defecten.
* Verlaag altijd eerst het volume voor u het apparaat in- of uitschakelt. Zelfs als u het volume verlaagd hebt, hoort u mogelijk geluid
wanneer u het apparaat in- of uitschakelt. Dit is normaal en wijst niet op een defect.
1. Zorg ervoor dat de [MASTER]-regelaar van dit
apparaat en het volume van alle aangesloten apparaten op het minimum zijn ingesteld.
2. Schakel dit apparaat in.
3. Schakel de stroom in van de apparaten die op de
MIX D.I. zijn aangesloten OUT-aansluiting, PHONES/ REC OUT-aansluiting en REC OUT-poort (O).
4. Gebruik de [VOLUME]-regelaar en de [MASTER]-
regelaar van elk kanaal om het volume van dit apparaat aan te passen.
5. Regel het volume van de aangesloten apparaten.
Bij het uitschakelen
Verlaag, voordat u het apparaat uitschakelt, het volume van alle apparaten in uw systeem en SCHAKEL de apparaten UIT in de omgekeerde volgorde van die waarin u ze hebt ingeschakeld.
* Als u de stroom volledig moet uitschakelen, moet u eerst het
apparaat uitzetten en dan het netsnoer van het stopcontact loskoppelen. Raadpleeg “Als u het apparaat volledig wilt uitschakelen, trekt u de stekker uit het stopcontact” (p. 2).
Belangrijkste specicaties
BOSS Acoustic Singer Live LT (ACS-LIVELT): Akoestische versterker
Nominaal uitgangsvermogen
Nominaal ingangsniveau
Luidspreker
Aansluitingen
Stroomverbruik
Afmetingen
Gewicht
Accessoires
Opties (afzonderlijk verkocht)
* 0 dBu = 0,775 Vrms * Dit document bevat informatie over de specicaties van het product op het ogenblik van het ter perse gaan van het document. Raadpleeg de Roland-website voor
de meest recente informatie.
60 W (Woofer: 50 W, Tweeter: 10 W)
MIC INPUT -33 dBu (2,5 kΩ)
GUITAR INPUT -10 dBu (5 MΩ)
AUX INPUT -8 dBu (10 kΩ)
16 cm Woofer x 1, 2,5 cm Dome Tweeter x 1
MIC-aansluiting XLR-type
GUITAR-aansluiting 1/4-inch-aansluiting
AUX INPUT-aansluiting Stereo mini-jack
PHONES/REC OUT-aansluiting Stereo 1/4-inch-aansluiting
MIX D.I. OUT-aansluiting XLR-type
FOOT CONTROL MIC EFFECT-aansluiting 1/4-inch TRS-jack
FOOT CONTROL GUITAR EFFECT-aansluiting 1/4-inch TRS-jack
USB-poort USB B-type
AC IN-aansluiting
40 W
364 (B) x 271 (D) x 300 (H) mm
10,2 kg
Gebruikershandleiding, netsnoer
Voetschakelaar: FS-5U, FS-6, FS-7
8
* 5 1 0 0 0 6 9 3 5 4 - 0 1 *
FOOT
L
GUITAR
REC OUT (USB)
CONTRO
PHONES /
TW
HPF
MASTER
STEREO
WF
LPF
REC OUT
MIX D.I. OUT
MIC
REVERB (tip)
EFFECT (ring)
ANTI-
FEEDBACK
REVERB
ECHO
DELAY/
EQ
ENHANCE
VOLUME
ANTI-
REVERB
DELAY/
EQ
ACOUSTIC
Φ
VOLUME
FEEDBACK
CHORUS
RESONANCE
PHASE
VOLUME
Block Diagram / ブロック・ダイアグラム
PRE AMP
MIC
PRE AMP
UITAR
PRE AMP
L
R
AUX
Loading...