Сталь ТП-210 User Manual

Перед початком експлуатації ознайомтесь з інструкцією
ТП-210
Мотор
Джерело живлення
220V AC, 50/60Hz
Потужність, Вт
1400
Швидкість, об/хв.
5200
Гальмування
Електричне
Лазерній покажчик
Диск
Діаметр,мм
210
Посадковий отвір, мм
30
Шкала
Шкала фіксатора стола
0 °, 15 °, 22,5 °, 31,6 °, 45 °( вправо и в
ліво)
Нахил пилки в горизонтальному положенні
0 °, 45 °( в ліво )
Розпил (переріз для різання):
Поперечний, мм
120 - 55
Під кутом 45 °, нахилом 90 ° мм
120 -38
Під кутом 90 °, нахилом 45 ° мм
85 - 55
Під кутом 45 °, нахилом 45 °, мм
85 -38
вага
7,5 кг.
ВСТУП
Шановний користувач!
Дякуємо за покупку продукції СТАЛЬ. У цьому посібнику наведено правила експлуатації інструменту СТАЛЬ. Перед початком робіт уважно прочитайте керівництво. Експлуатуйте інструмент відповідно до правил і з урахуванням вимог безпеки, а також керуючись здоровим глуздом. Збережіть інструкцію, при необхідності Ви завжди можете звернутися до неї.
Лінійка силової техніки СТАЛЬ постійно розширюється новими моделями. Продукція СТАЛЬ відрізняється ергономічним дизайном, що забезпечує зручність її використання, продуманою конструкцією, високою потужністю і продуктивністю.
У зв'язку із змінами в технічних характеристиках зміст керівництва може не повністю відповідати придбаному інструменту. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію окремих деталей без попереднього повідомлення. Майте це на увазі, читаючи керівництво з експлуатації.
Умовні позначення
Попередження, які включають вашу безпеку.
ЗАБОРОНА
Одягайте захисні окуляри: Завжди надягайте захисні окуляри
ПРОЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ: Для зменшення ризику отримання травми, користувача, перед експлуатацією інструкцію необхідно прочитати і зрозуміти.
Тримайте руки подалі від ДИСКА: Слід тримати руки подалі від диска бо це може привести до серйозних травм.
Технічні характеристики
Основні правила безпеки при використанні верстата
Робоча площа
• Утримуйте робочу поверхню чистою і добре освітленою.
• Не працюйте інструментом у вибухонебезпечній атмосфері, тобто при наявності займистих рідин, газу або пилу.
• Поряд з включеним елементом не повинно бути сторонніх або дітей, які не беруть участі в процесі.
• Не залишайте інструмент включеним.
Електрична безпека
• Перед тим, як включати інструмент, переконайтеся, що вихідна напруга сумісна з напругою, що зазначена на табличці в межах 8%. Якщо напруга буде несумісним, це може серйозно пошкодити інструмент и в гарантійному ремонті буде відмовлено.
• Інструменти оснащені євро виделкою. Вилка повинна щільно входити в розетку. Не намагайтеся змінити вилку!
• Уникайте тілесного контакту з заземленими поверхнями такими, як труби, батареї, плит і холодильників. Існує високий ризик ураження електричним струмом, якщо ваше тіло заземлене.
• Не піддавайте інструмент впливу дощу або роботи у вологих умовах.
• Не піддавайте провід неправильній експлуатації. Ніколи не використовуйте провід, щоб нести інструменти або витягувати вилку з розетки. Негайно замініть пошкоджений дріт.
• Якщо ви будете працювати інструментом на вулиці, використовуйте вуличний подовжувач.
Власна безпека
• Будьте пильні, стежте за тим, що робите і не втрачайте здоровий глузд, коли працюєте інструментом. Неуважність, наркотичне чи алкогольне сп'яніння, лікування в процесі роботи інструментом можуть бути небезпечні.
• Носіть під час роботи належний одяг. Не одягайте занадто вільний одяг або прикраси. Приберіть довге волосся. Тримайте ваше волосся, одяг і рукавички від рухаються частин. Довге волосся, прикраси або вільний одяг може потрапити в рухомі частини. Загорніть довгі рукава поверх ліктів, на вулиці рекомендується працювати в гумових рукавичках і в не слизькому взутті.
• Уникайте несподіваного включення. Перед включенням переконайтеся, що вимикач в режимі «OFF». Не переносьте інструменти, утримуючи пальці на кнопці-вмикачі, а також не запускайте інструмент в роботу, якщо активована кнопка «ON», навіть якщо немає електроживлення, інакше зростає ймовірність появи нещасних випадків.
• Приберіть регулювальний клин або гайковий ключ перед включенням інструменту. Гайковий ключ або клин, що знаходиться на обертальній частині інструмента буде відкинутий.
• Не перенапружуйтеся, тримайте відстань і баланс в роботі. Залишаючись на безпечній відстані, ви зможете швидше впоратися з непередбаченими ситуаціями.
• Не стійте на інструменті або на його підставці. Ризик отримати серйозні пошкодження зростає, якщо інструмент перевернутий. Не складайте речі на інструмент або біля нього.
• Використовуйте безпечне обладнання. Завжди носіть захисні окуляри, маску від пилу, надійне взуття, головний убір, і також захист для вух повинні бути у використані при відповідних умовах.
Використання та догляд за інструментом.
• Використовуйте клеми (затискачі) для стабілізації платформи з метою надійної обробки деталей. Не слід тримати деталь рукою або навпроти себе, це дозволяє деталі зміщуватися, і людина можна втратити контроль.
• Використовуйте інструмент за призначенням. При використанні інструмента в тих цілях, для яких він був створений, можна працювати краще і безпечніше. Не використовуйте інструмент в цілях, на які він не розрахований - наприклад, для різання м'яса…
• Не використовуйте інструмент, якщо кнопка не може переключитися з режиму включення «ON» на режим вимкнення «OFF». Будь-який інструмент, де не регулюються дані кнопки, являє собою небезпеку.
• Дістаньте вилку з розетки, перш ніж поміняти змінні елементи (насадки) на пилці.
• Слідкуйте за тим, щоб ріжучі елементи були гострими і чистими. Інструменти, які знаходяться в хорошому стані, менш схильні до заїдання і їх легше контролювати під час роботи. Під час установки пильних лез, переконайтеся, що напрямок стрілки, вказаної на лезі збігається з напрямком стрілки, зазначеної на маркуванні інструменту і що зубці уставлені в тому ж напрямку.
• Вивчіть засоби захисту (запобіжники), перш ніж використовувати інструмент. Майте в наявності запасні засоби захисту. Перевірте, чи не заїдають при роботі рухомі частини, чи не заважають інші недоліки їх роботі. Якщо інструмент пошкоджений, відремонтуйте його перш, ніж використовувати його знову . Багато нещасних випадків викликані тим, що за інструментом погано стежать.
• Не намагайтеся змінити що-небудь в інструменті і уникайте неправильної експлуатації. Будь-які зміни спричинять за собою неправильну експлуатацію і можуть привести до серйозних пошкоджень.
• Використання будь-яких деталей, не санкціонованих даною інструкцією, неминуче спричинить небезпеку. Деталі (аксесуари), які підходять для інструмента одного виду, можуть ставати джерелом небезпеки, якщо використовуються на іншому, непристосованому для них інструменті.
Обслуговування
• Інструмент повинен ремонтуватися тільки професіоналом. Ремонт, проведений не фахівцем, може привести до неправильного розташуванню внутрішніх проводів і інших компонентів, що тягне за собою серйозну небезпеку.
• Під час обслуговування інструменту не використовуйте запасні частини, виготовлені кустарним способом. Слідуйте інструкціям в розділі «Обслуговування». Використання підозрілих деталей або відмова від вивчення пунктів інструкції з обслуговування може призвести до небезпечних ситуацій.
Правила Безпеки
• Використовуйте затискачі для фіксації оброблюваних деталей завжди, коли це можливо. Якщо підтримуєте оброблювану деталь рукою, стежте за тим, щоб руки не перебували в зоні, де зазначено «Без рук» («No Hand»). Не ріжте даною пилкою матеріали, які занадто малі, вони мають бути надійно зафіксованими. Якщо ваша рука знаходиться в зоні «No Hand» вона може легко зісковзнути і потрапити під лезо.
• Ваші руки при обробці деталей, очищення деталей від пилу, не повинні потрапляти в зону, яка знаходитися позаду за пилкою або в межах обмежувальної площі. Ефект близькості від обертового леза пилки до вашої руки не завжди можна передбачити, а це може привести до серйозних пошкоджень.
• Ніколи не ставте руку за намічену лінію різа. Обробляючи деталь, стежте за тим, що
притримувати ліву частину оброблюваної деталі правою рукою дуже небезпечно.
• Завжди діставайте вилку з розетки, коли міняєте аксесуари або коли по новому налаштовуєте прилад. Ви можете ненавмисно включити пилу і нанести собі травми.
• Циркулярна пила призначена для різання дерева або дерев'яних деталей. На неї не можна ставити диски для різання чорного металу, наприклад труб, стрижнів, штифтів. Однак, якщо ви будете різати вироби з алюмінію або інших кольорових металів, використовуйте спеціальні диски, призначені саме для різання металу. Різка виробів з чорних металів супроводжується рясною іскрою, що може пошкодити нижній захист, а також перевантажити мотор.
• Перевірте ваші деталі перед тим, як різати. Якщо деталь погнута або викривлена, зафіксуйте її з боку вигнутої зовнішньої бічної ріжучої поверхні у напрямку до обмежувача. Завжди переконуйтеся в тому, що немає вільного місця між деталлю, обмежувачем і столиком вздовж лінії різу. Крива або вигнута деталь може скручуватися або трястися, і може привести до заїдання обертового леза пили під час різання. Також упевніться, що на пилці немає цвяхів чи інших сторонніх об'єктів на самій деталі.
• Не використовуйте пилу, поки столик не буде очищений від інших інструментів, наприклад тирси. Невеликі обрізки, шматочки дерева або інші об'єкти, з якими контактує обертове лезо, можуть бути відкинуті з великою силою прямо в того, хто працює пилкою.
• Деталь повинна бути нерухома і добре закріплена. Пила повинна розрізати деталь м'яко, таким чином, щоб не перевантажити двигун.
• Ріжте одну деталь за раз. Відразу кілька деталей не можна добре зафіксувати, вони можуть зміщуватися і привести до заїдання леза.
• Переконайтеся в тому, що пила виставлена по рівню, закріпіть робочу поверхню перед використанням. Ці дії допоможуть запобігти нестабільності інструменту.
• Плануйте вашу роботу. Намагайтеся забезпечити гарне додаткове обладнання таке, як столи та пиляльні козли, додаткові підставки, якщо деталь ширше або довше, ніж висота столу. Деталь довша або ширша, ніж робочий столик самої пилки може перекинутися, якщо її нічим підтримувати. Відрізаний шматочок або сама деталь може підняти нижній захист або буде відкинута обертовим лезом.
• Відрізані частини не варто затискати або придавлювати чимось крім обертового леза. Якщо різко обмежити, тобто використовувати обмежувачі по довжині, пилу може заклинити, і вона різко відкине деталь.
• Завжди використовуйте клеми або затискачі, розроблені для найкращої підтримки круглих матеріалів. У круглих деталей є така тенденція, як обертання під час процесу різання, лезо може заїдати і тягнути ваші руки разом з деталлю прямо під лезо.
• Коли ви ріжете деталі неправильної форми, плануйте вашу роботу так, щоб вони не вислизали і не затискали лезо і не ламалися в ваших руках. Наприклад, відлита деталь повинна лежати на плоскій поверхні або бути зафіксована так, щоб під час різання вона не могла обертатися , коливатися або ковзати.
• Дочекайтеся поки лезо буде обертатися на повних швидкостях перед тим, як воно досягне самої деталі, це дозволить уникнути перевантаження двигуна та кидка деталі.
• Якщо лезо зав’язло в деталі, вимкніть пилу (поставте в режим «OFF») за допомогою перемикача. Зачекайте поки всі рухомі деталі зупиняться, вимкніть живлення пилки, потім звільніть пошкоджений матеріал. Продовження роботи з пошкодженими матеріалами може привести до втрати контролю та серйозних пошкоджень самої пилки.
• Гальмування пили призводить до того, що голівка пили різко йде вниз. Будьте готові до цього, коли ще не повністю закінчили різання або коли перемикаєте сам вимикач перед тим, як головка ще не повністю внизу.
• Після закінчення різання переведіть вимикач, потримайте пильную раму внизу, і почекайте, поки лезо зупиниться. Після цього можете проводити прибирання. Якщо лезо не зупинилося протягом п'яти (5) секунд, вимкніть живлення пилки з розетки і зверніться до авторизованого сервісного центру. НЕ СТАВТЕ РУКИ ПІД ЛЕЗО, що рухається за
інерцією.
• Також в розділі «Використання» є додаткові інструкції з окремими операціями. Прочитайте інструкцію з використання до кінця.
• Не ігноруйте запобіжні заходи, навіть якщо ви часто використовуєте пилу.
• ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ!!! БЕЗПЕКА - ЦЕ КОМБІНАЦІЯ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ ВИКОНАВЦЯ, ЗНАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ І ІНСТРУКЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ А ТАКОЖ ПОСТІЙНУ УВАГА, ПІД ЧАС РОБОТИ ПИЛИ.
Попередження: Іноді пил, створений в процесі шліфування, різання, ограновування та інших подібних робіт містить в матеріалі хімічні домішки, які сприяють появі раку, вроджених дефектів і т.д. Ризик постраждати від шкідливих речовин відрізняється в кожному конкретному випадку і залежить від того, як часто ви робите цей вид роботи. Щоб скоротити ризик впливу цих речовин, слід працювати в добре провітрюваному приміщенні, в такому захисному обмундируванні, як маска і спеціальний респіратор, що складається з мікроскопічних частинок.
Інструкція з безпечного використання лазерного променя (якщо він обладнаний):
• Не дивіться на промінь
• Не вказуйте лазерним променем у людей або звірів.
• Не використовуйте лазерний промінь на матеріалах які мають високу ступінь відображення. Відбитий промінь небезпечний.
• Проводити ремонтні роботи над лазерним променем слід тільки фахівцеві.
• Протирайте лінзу лазера м'якою сухою щіткою.
Подовжувачі
• Негайно поміняйте пошкоджений дріт. Використання пошкоджених проводів може привести до ураження електричним струмом.
• Якщо виникає потреба в подовжувачі, необхідно використовувати таке січення дроту, щоб захиститися від перепаду напруги, втрати потужності або перегріву.
Вимоги з електрики:
1. Приєднуйте дану пилу до мережі 230В, через автоматичний вимикач (рубильник) відповідної сили струму.
2. Автоматичній вимикач або рубильник може відключити живлення, якщо двигун буде перевантажений Перевантаження може статися з двох причин: якщо ви вводите лезо в деталь занадто швидко або якщо включаєте і виключаєте її багато разів за короткий проміжок часу.
3. Більшість проблем з мотором можуть виникнути через слабке або неправильне з'єднання, перевантаження, низької напруги в мережі (такого як недостатній розмір дроту в лінії живлення або занадто довгий провід в лінії живлення). Завжди перевіряйте приєднання, ланцюг і лінію навантаження, якщо двигун не дуже добре працює.
Електричне Гальмування
Дана пила оснащена автоматичними електричними гальмами, розробленими з метою зупинки обертання леза протягом 5 секунд після того, як ви відпустили перемикач. Це дуже корисна функція, коли ви робите нарізки в дереві, і обертове лезо може неточно відрізати широкі шматки. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Коли пропадає струм в мережі через перегорання запобіжника або з інших причин, двигун буде зупиняється поступово і електрична гальмівна система не спрацює. Якщо після повторного запуску и зупинки (коли з’явиться струм в мережі) не буде спрацьовувати гальмо, включіть і вимкніть пилу 5 - 7 разів, не торкаючись до оброблюваної деталі. Електричне гальмування леза вашої пили буде працювати надійно якщо не забруднений комутатор і щітки, або немає поломки складових частин двигуна. Якщо інструмент працює, але гальма не зупиняють обертове лезо протягом 5-ти секунд, не використовуйте пилу і віддайте її до сервісного центру.
Розпакування і перевірка вмісту
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перед тим, як транспортувати пилу зафіксуйте двигун в нижньому положенні важелем (під 45°). Ніколи не переносите пилу за рухомі частини, це може призвести до зміщення диска з його осі.
Ніколи не тягніть пилу за шнур напруги або ручку перемикача. Пошкодження ізоляції може привести до ураження електричним струмом. Також пошкодження в проводці може привести до виникнення пожежі.
Комплектація (модель ТП-210 комплектується пильним диском):
Зовнішній вид торцювальної пили
МОНТАЖ І НАЛАГОДЖЕННЯ
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Щоб уникнути травм та пошкодження пили при транспортуванні або зберіганні, ріжучу головку потрібно заблокувати фіксатором в нижньому положенні. Не використовуйте фіксатор при проведені робіт (різу) в нижньому положенні.
Розблокування ріжучої головки (мал. В): (мал. В)
1. Натисніть злегка на перемикач ручки (1).
2. Потягніть фіксатор на себе (2) з
направляючої (5) і поверніть на 90 градусів, щоб зафіксувати в положенні(6).
3. Підніміть ручки (1)до верху.
Блокування ріжучої головка в нижньому положенні (мал. В):
При транспортуванні або зберіганні пили, ріжуча головка завжди повинна бути зафіксована вниз.
1. Натисніть перемикач ручки (1) вниз до найнижчого положення.
2. Потягніть притискний фіксатор(2) з положення(6) в отвір замка (3) повернувши на 90 градусів, щоб вставити в направляючу (5). ВАЖЛИВО: Щоб уникнути пошкоджень пили використовувати при транспортуванні ручку (4).
(мал. C)
Установка пилозбірника (мал. C):
1. Стисніть металеві крила воріт (2) сумки для пилу (1).
2. Встановіть мішок в випускний отвір (3), і відпустіть комір металевих крил.
Установка притискного затиску (мал. E):
1. Послабте ручку (3) з задньої сторони бази пили (4).
2. Встановіть притискний затиск в зборі (1) в один з отворів (2).
3. Затягнути замок ручки (3).
Установка і заміна батареї лазера (мал. F):
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перед установкою вимкніть пилу. Щоб не відбулося випадкового запуску, що може привести до серйозних травм.
1. Видалити фіксуючий гвинт (1) з батарейного відсіку (2) за допомогою хрестоподібної викрутки, і відкрийте кришку.
2. Вставте дві батареї (ААА) що поставляються в комплекті, як на малюнку. При заміні батареї, вийняти старі і встановити на місці нові батарейки (ААА). Утилізація старих батареї згідно з правилами утилізації.
3. Встановіть кришку та зафіксуйте гвинтом (затягніть його надійно). ПРИМІТКА: При заміні батареї,зверніть увагу що вона повинна бути 1,5 Вольт (серія № 4(ААА), або еквівалент).
Знімна або встановлення ДИСКА(леза) (мал.G):
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Використовуйте диски які відповідають технічним характеристикам вашої моделі. Щоб уникнути травм від випадкового включення, переконайтеся, що перемикач знаходиться в положенні
OFF, а вилка не підключений до джерела живлення (розетки). Видалення ДИСКА (мал. G, H, I)
1. Вимкніть пилу з розетки.
2. Дозвольте ріжучій головці піднятися до вертикального
положення. Підніміть нижній захисний кожух (1) у верхнє положення. (мал. G).
3. Послабте гвинт кришки (2) за допомогою хрестової викрутки.
4. Поверніть кришку (3) в напрямку задньої частини інструменту, щоб відкрутити болт (4).
5. Помістіть лезо на болт (4).
6. Знайдіть замок для блокування диску (5) на двигуні (мал. H).
7. Натисніть замок. Цим ви заблокуєте вал, та утримуючи
його, відкрутіть ключем болт (8) за годинниковою стрілкою (мал. I).
8. Зніміть з валу болт (8), зовнішню притискну шайбу (6), і диск (7). Не знімайте упорну шайбу. (Мал. I)
ПРИМІТКА: Зверніть увагу на видалені частини, відзначивши їх положення і напрям якими вони з’єднуються. Протріть комірки леза чистою м’якою щіткою від тирси та бруду перед установкою нового леза.
Установка ДИСКУ (мал. G, H, I)
1. Встановіть диск (відповідний для вашої моделі) переконавшись, що стрілка на диску співпадає з напрямком стрілки на захисному кожусі.
2. Помістіть диск в паз на упорній шайбі, притисніть шайбою (6) наживіть на валу болт(4)
проти годинникової стрілки (мал. G).
ВАЖЛИВО: Переконайтеся, що диск входить в пази шайб і вони щільно прилягають між собою.
3. Помістіть ключ леза на притискний болт.
4. Натисніть замок блокування вала (5), та, утримуючи її, закрутіть гарно болт диску проти годинникової стрілки (мал. H).
5. Поверніть кришку (3) до свого первісного положення і закрутить викруткою гвинтом
кришку (2) (Мал. G). ПРИМІТКА: Нижній захисний кожух повинен бути піднятий у вертикальне положення для доступу до кришки та гвинта.
6. Опустіть захисний кожух (1) і переконайтеся, що його рухам нічого не заважає.
7. Переконайтеся, що замок блокування валу повернувся на своє місце і диск обертається
вільно.
ВАЖЛИВО:
• Щоб уникнути травм, ніколи не використовуйте пилу без нижнього захисного кожуха.
• Переконайтеся, що диск зажатий щільно і знаходиться в відповідних пазах на шайбах . Опустіть лезо вниз до столу і переконайтесь, що нічого не заважає правильній роботі.
Вказівки щодо налаштування
ВАЖЛИВО: Щоб уникнути травм від випадкового включення, переконайтеся, що інструмент відключений від джерела живлення
Регулювання перпендикуляра обмежувача (мал. J)
1. Послабте три гвинта для фіксації (1).
2. Вставить косинець відповідно однією стороною до обмежувача (2) іншою до диска.
3. Підстройте площу обмежувача відповідно диску на 90 °
4. Затягніть болти(1).
УВАГА: Якщо пила не використовувалась перевіряйте перед роботою прямокутність, при необхідності регулюйте.
5. Після того, як було встановлено прямий кут, спробуйте відрізати невелику частину деталі і перевірити кут вже на ній. При необхідності відрегулюйте.
Масштаб для торцювання (мал. K)
Шкала допомагає користувачеві встановити бажаний кут від 45 ° вліво до 45 ° право. Шкала пили має дев'ять з найбільш з використовуваних кутів 0 °, 15 °, 22,5 °, 31,6 ° і 45 °. Ці кути зупиняють положення леза під потрібним кутом швидко і точно.
Для регулювання кута:
1. Для встановлення кута обробки на шкалі (1) притисніть важіль блокування стола (в деяких моделях розкрутити) (2). Утримуючи важіль, поверніть стіл вліво або вправо на потрібний кут.
3. Відпустіть важіль блокування в місце фіксації переконайтесь, що важіль стане на позиції фіксації (в деяких моделях закручуються).
5. Якщо бажаний кут не є одним з дев'яти, просто заблокуйте стіл під кутом 90° до
обмежувача (упор на шкалі встановіть відповідно 0 °,(0° шкали повинен співпадати з центром вставки пропилу(3)).
Регулювання ходу вверх вниз (мал. L) ВАЖЛИВО: Перед кожним видом регулювання, щоб уникнути травм від несподіваного
запуску або ураження електричним струмом, повернути перемикач OFF і відключіть кабель живлення від електромережі. ПРИМІТКА: Перед кожною операцією різання перевірте положення леза. Переконайтеся, що воно не торкається до будь-якої металевої поверхні. Якщо диск торкається металевої основи , глибина в нижньому положенні ріжучої головки має бути скоригована.
1. Опустіть лезо, наскільки це можливо до низу.
2. Ослабте контргайку (3).
3. Поверніть регулювальний болт (4)
(проти годинникової стрілки), щоб зменшити глибину різа, або (за годинниковою стрілкою), щоб збільшити глибину різа.
4. Обережно поверніть лезо вручну, щоб перевірити, чи немає контакту з основою. Намагайтеся не торкатися краю леза.
5. Повторюйте, поки не відрегулюєте, і затягніть контргайку після того, як відрегулюєте болтом, мал. L
Регулювання нахилу (мал. M, N, O)
ПОПЕРЕДЖЕННЯ : Перед регулюванням не забудьте вимкнути пилу.
Перебудова нахилу 90 ° (мал. M)
1. Послабити ручку замка (1) і нахиліть
ріжучу головку. За допомогою косинця встановіть кут 90 ° (по відношенню основи до диску).
2. Затягніть замок.
3. Також можна користуватись шкалою (4) для встановлення кута 90 °
4.Коли кут досягнуто - користуйтесь болтом (4) з контргайкою (використовуйте ключ 13мм) для надійної фіксації (мал. M) Кінцевий індикатор 90 ° (мал. N)
1. Коли диск стоїть 90 ° до столу, послабте гвинт кінцевого індикатора (5) з використанням хрестоподібної викрутки № 2.
2. Відрегулюйте нахил індикатора (6) в "0" на шкалі (7) і затягніть гвинт.
Перебудова нахилу 45 ° (мал. O)
1. Відкрийте ручку-замок (1) і нахиліть ріжучу головку вліво, як це можливо.
2. Використовуючи косинець, переконайтеся в тому, що диск під 45 ° до столу.
3. Якщо диск не під кутом 45 ° до столу,
нахиліть головку вправо, звільніть контргайку (5) та відрегулюйте болт (4) використовуючи ключ 13 мм
4. Нахиліть головку вліво та виставте 45 ° за допомогою косинця
5. Повторіть кроки з 1 по 4, поки лезо не буде під кутом 45 ° відносно столу.
6. Затягніть ручку блокування і контргайку (5) коли досягнете вирівнювання. Монтаж пили (мал. P, Q)
• Перед переміщенням пилки, вимкніть шнур з розетки, а також заблокуйте головку в нижньому положенні за допомогою фіксатора.
• Ніколи не носіть пилу за мережевий шнур, або ручку перемикача. Це може привести до пошкодження ізоляція або дротяних з'єднань, є ризик ураження електричним струмом або пожежі.
• Щоб уникнути пошкодження від уламків, не дозволяйте відвідувачам стояти за пилкою.
• Помістіть пилу на твердій, рівній поверхні робочого місця так, щоб ви могли гарно утримувати заготовку.
• Встановлення пили на робочій поверхні рівня.
Інструкція по монтажу
База основи має чотири монтажних отвори (10). (мал. P, Q)
1. Для стаціонарного використання, помістіть пилу в потрібному місці, прямо на робочому
столі де є місце для обробки та належно] підтримки заготовки. Основа пили має чотири монтажних отвори. Закріпіть базу пилки (1) на робочій поверхні (5), використовуючи метод кріплення, як показано на мал. P.
мал. P мал. Q
1. База пили (Основа)
2. Шпилька
3. Гумова шайба
4. Плоска шайба
5. Верстак
6. Плоска шайба
7. Стопорна шайба
8. Гайка шестигранна
9. Контргайка
ГАРАНТІЇ ПОСТАЧАЛЬНИКА
1. Підприємство-виробник гарантує відповідність обладнання показникам, зазначеним у цьому паспорті, за умови, дотримання споживачем правил експлуатації, зберігання і транспортування.
2. Гарантійний термін експлуатації складає 12 місяців з дня продажу.
3. Рекламації приймаються тільки в тому випадку, коли інструмент передається в нерозібраному вигляді продавцю або в авторизований сервісний центр з обслуговування цієї техніки. 4 Гарантійне обслуговування не здійснюється у таких випадках.:
- При наявності механічних пошкоджень, які є результатом неправильної або недбалої експлуатації, транспортування, зберігання (тріщини, відколи, деформація корпусу та мережевого шнура і т.д.);
- При порушенні цілісності заводських гарантійних пломб (якщо такі є);
- У разі зміни конструкції або внутрішнього устрою устаткування;
- Був вилучений, витертий або змінений заводський серійний номер на виробі, а так само якщо були змінені дані у технічному паспорті та гарантійному талоні;
- При пошкодженні, яке виникло внаслідок перевантаження( під перевантаження підпадає
одночасний вихід з ладу якоря та статора, та якоря з шестернею, якщо в них злизані зубці при справних підшипниках), або неправильної експлуатації (падіння, зовнішні механічні пошкодження, попадання рідини і сторонніх предметів у вентиляційні отвори двигуна, а також дій стихійних сил (пожеж, повеней, блискавок і т.д.));
- Пошкодження, які виникли внаслідок незалежного електричного контакту;
- У разі забруднення агрегату, як внутрішнього, так і зовнішнього;
- Гарантія не поширюється на витратні матеріали та деталі, що вийшли з ладу в результаті
природного зносу (ключі, диски, затискачі, вугільні щітки, батарейки і т.д.); 5 Умови гарантії не передбачають:
- Профілактику та чистку виробу.
- Виїзд майстра до місця установки виробу з метою його підключення, налаштування або ремонту
- Заміну обладнання під час обслуговування.
6. Транспортні витрати не входять в обсяг гарантійного обслуговування.
Loading...