Technoline WS 6810 User Manual [cz]

Meteostanice WS 6810
Obj. č.: 67 24 77
Popis a ovládací prvky
Obj. č.: 67 24 90
Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za Vaši důvěru a za nákup meteostanice WS 6810. Tento návod k obsluze je součástí výrobku. Obsahuje důležité pokyny k uvedení výrobku do provozu a k jeho
obsluze. Jestliže výrobek předáte jiným osobám, dbejte na to, abyste jim odevzdali i tento návod. Ponechejte si tento návod, abyste si jej mohli znovu kdykoliv přečíst!
Instalace
ťový adaptér zapojte do běžné domácí evropské zásuvky na 230 V/AC. DC konektor zapojte do přístroje na zadní straně. Přední strana hodin zobrazuje .
Provoz na baterie
1. Otevřete přihrádku na baterie na zadní straně a vložte do ní baterie. Dbejte na správnou polaritu – značení najdete uvnitř přihrádky. Následně znovu uzavřete víčko přihrádky na baterie.
2. Pokud nepoužíváte síťový adaptér, baterie se postarají o přísun energie, aby bylo možné uložit čas a čas pro spuštění alarmu.
3. Pokud se používají pouze záložní baterie, LED panel je vypnutý!
Uvedení vysílače do provozu
Otevřete přihrádku na baterie na zadní straně vysílače a vložte do ní baterie. Dbejte na správnou polaritu – značení najdete uvnitř přihrádky. Následně znovu uzavřete víčko přihrádky na baterie.
1
2
Zapnutí a zobrazení intenzity signálu
Nastavení alarmu 1
1. Poté, co jste zapojili síťový adaptér, začnou hodiny přijímat DCF signál.
Bliká symbol . Na displeji se objeví .
2. Pokud je zachycený DCF signál silný, na displeji se rozsvítí 3 segmenty. Pokud přístroj přijímá slabý nebo žádný DCF signál, na displeji svítí jen jeden segment a nebo . V tomto
případě musíte hodiny umístit na jiné místo, kde je příjem signálu lepší, nebo odpojte síťový adaptér a znovu ho zapojte. Pokud se v blízkosti nenachází žádný zdroj rušení, který by příjem signálu omezoval, zvýší se počet svítících segmentů až na tři.
3. Pokud hodiny po třech minutách stále ještě nepřijímají DCF signál, přejdou zpátky do normálního zobrazení času.
4. Během přijímání signálu stiskněte jednou tlačítko „TIME“ – uvidíte normální zobrazení času. Stisknete-li tlačítko „HR“, vrátíte se zpátky do režimu přijímání signálu a zobrazí se Vám síla signálu.
Úspěšné nebo neúspěšné přijetí signálu
Symbol přestane blikat, když byl příjem signálu úspěšný. Symbol zhasne, když se příjem signálu nezdařil.
Automatické a ruční vyhledávání signálu
Nastavte přepínač alarmu na „AL 1“. Podržte stisknuté tlačítko „ALM“ a současně jednou stiskněte tlačítko „HR“ pro nastavení hodin nebo tlačítko „MIN“ pro nastavení minut.
Nastavení alarmu 2
Nastavte přepínač alarmu na „AL 2“. Podržte stisknuté tlačítko „ALM“ a současně jednou stiskněte tlačítko „HR“ pro nastavení hodin nebo tlačítko „MIN“ pro nastavení minut.
Zapnutí a vypnutí alarmu 1 a/nebo alarmu 2
Chcete-li zapnout pouze alarm 1, nastavte přepínač alarmu na „ALM 1“ a zobrazí se Vám nastavený alarm. Chcete-li zapnout pouze alarm 2, nastavte přepínač alarmu na „ALM 2“ a zobrazí se Vám nastavený alarm. Chcete-li zapnout oba alarmy (alarm 1 a 2), nastavte přepínač na „ALM 1+2“ a rozsvítí se Vám alarm 1 a alarm 2. Chcete-li alarm 1 a 2 vypnout, nastavte přepínač na „ALM OFF“. Nápis „ALM 1+2“ zhasne.
Používání funkce Snooze
Jakmile bylo dosaženo času nastaveného pro alarm 1 a/nebo alarm 2, začnou hodiny pípat a zároveň na LED displeji bliká nápis „ALM 1“ a/nebo „ALM 2“.
Stiskněte jednou tlačítko „SNOOZE“ a zvukový signál vypněte. Alarm se rozezní znovu za 5 minut.
Vypnutí alarmu
Jakmile bylo dosaženo času nastaveného pro alarm 1 a/nebo alarm 2, začnou hodiny pípat a zároveň na LED displeji bliká nápis „ALM 1“ a/nebo „ALM 2“. Podržte tlačítko „SNOOZE“ stisknuté po dobu asi 2 sekund a pípání přestane. Nápisy „ALM 1“ a/nebo „ALM 2“ zůstanou na displeji svítit. Alarm 1 a/nebo alarm 2 se další den ve stejnou dobu spustí znovu.
Automaticky: Hodiny se pokoušejí o příjem signálu automaticky každý den v 01:00 hodin (v noci). Pokud automatický pokus o přijetí signálu v tuto hodinu selže, následuje další pokus ve 02:00 hodiny a pak ve 03:00 hodiny.
Pokud automatický pokus o přijetí signálu ve 03:00 hodiny opět selhal, následují další pokusy, které se opakují vždy po třech hodinách, dokud není nalezen správný DCF čas.
Ručně: Jednou stiskněte tlačítko „HR“ – tak si můžete kdykoliv ručně spustit pokus o přijetí signálu. LED displej přejde do režimu přijímání signálu .
Nastavení času
Podržte stisknuté tlačítko „TIME“ a stiskněte současně tlačítko „HR“ – tak si nastavíte hodiny. Podržte stisknuté tlačítko „TIME“ a stiskněte současně tlačítko „MIN“ – tak si nastavíte minuty.
3
Trvalé vypnutí alarmu 1 a/nebo alarmu 2
Nastavte přepínač alarmu na „ALM OFF“. Pípání přestane a nápisy „ALM 1“ a/nebo „ALM 2“ na LED displeji zhasnou.
Nastavení času pro dospání (od 5 do 60 minut)
Podržte stisknuté tlačítko „SNOOZE“ a na displeji se Vám zobrazí údaj „05“ (default snooze duration, výchozí nastavení pro dospání). Potom stiskněte tlačítko „MIN“ a nastavte požadovanou dobu.
Odečtení minimální a maximální teploty uvnitř a venku
Stiskněte tlačítko „MIN/MAX“ a zobrazí se Vám maximální teplota uvnitř a venku. Stiskněte tlačítko „CLEAR“, chcete-li zobrazené maximum vynulovat. Nyní se na displeji zobrazuje „- - -“ a ukládání maximální teploty začíná opět od začátku.
Stiskněte tlačítko „MIN/MAX“ a zobrazí se Vám minimální teplota uvnitř a venku. Stiskněte tlačítko „CLEAR“, chcete-li zobrazené minimum vynulovat. Nyní se na displeji zobrazuje „- - -“ a ukládání minimální teploty začíná opět od začátku.
4
Loading...
+ 1 hidden pages