Sony ZS-PE40CP User Manual [lt]

Asmeninė garso sistema
Naudojimo instrukcija
ZS-PE40CP
ĮSPĖJIMAS
Siekdami sumažinti gaisro arba elektros srovės smūgio riziką, saugokite šį įrenginį nuo lietaus arba drėgmės poveikio.
Kad sumažintumėte gaisro arba elektros srovės smūgio pavojų, saugokite įrenginį nuo aptaškymo skysčiais arba jų lašėjimo ant įrenginio, bei nestatykite ant jo indų su skysčiu, pavyzdžiui, vazų.
Kadangi srovės laido šakutė yra naudojama įrenginio atjungimui nuo elektros tinklo, prijunkite įrenginį prie lengvai pasiekiamo elektros lizdo. Jeigu įrenginys veikia nestabiliai, nedelsdami atjunkite jį nuo elektros lizdo.
Įrenginys nėra atjungtas nuo elektros tinklo, kol jis yra prijungtas prie elektros lizdo, net jeigu pats įrenginys yra išjungtas.
Nestatykite įrenginio ribotoje erdvėje, pavyzdžiui, knygų lentynoje arba įmontuotoje spintoje.
Didelis garso spaudimas iš ausinių gali pakenkti klausai.
Baterijas (ir įrenginį, į kurį yra įdėtos baterijos) reikia saugoti nuo didelės temperatūros, pavyzdžiui, tiesioginių saulės spindulių, ugnies ir pan. poveikio.
Plokštelė su modelio pavadinimu yra įrenginio apačioje.
Pastaba klientams: ši informacija yra taikoma tik tiems įrenginiams, kurie yra parduoti šalyse, kurioms galioja ES direktyvos
Šio įrenginio gamintojas yra Sony Corporation, 1-7-1 Konan Minato-ku Tokyo, 108-0075 Japan, arba jis yra pagamintas pagal Sony Corporation užsakymą. Norėdami sužinoti apie gaminio atitikimą Europos Sąjungos teisiniams aktams, kreipkitės į įgaliotą atstovą Sony Deutschland GmbH, Hedelfinger Strasse 61, 70327 Stuttgart, Germany. Serviso arba garantijos klausimais kreipkitės atskiruose serviso arba garantijos dokumentuose nurodytais adresais.
Atitarnavusių elektrinių ir
elektroninių įrenginių utilizavimas (ši direktyva galioja tik Europos Sąjungos ir kitoms Europos šalims, kur yra taikoma rūšiuotų atliekų surinkimo sistema)
Šis ženklas ant gaminio arba ant jo įpakavimo nurodo, kad šio gaminio negalima utilizuoti kartu su buitinėmis atliekomis. Jį reikia pristatyti į atitinkamą surinkimo punktą, kur galima priduoti antriniam perdirbimui numatytus elektrinius ir elektroninius įrenginius. Teisingai utilizuodami šį produktą, padėsite išvengti potencialių neigiamų pasekmių aplinkai ir žmonių sveikatai, kurios galėtų būti dėl neteisingo atsilaisvinimo nuo šio gaminio. Perdirbant medžiagas yra tausojami gamtos ištekliai. Išsamesnę informaciją dėl šio gaminio antrinio perdirbimo Jums gali pateikti miesto savivaldybė, atliekų tvarkymo tarnybos atstovas arba parduotuvėje, kurioje įsigijote gaminį.
Tik Europai
Šis ženklas ant baterijos arba ant įpakavimo nurodo, kad su šiuo gaminiu komplektuojamos baterijos negalima išmesti su buitinėmis atliekomis. Ant kai kurių baterijų šis simbolis gali būti atvaizduotas kartu su cheminio elemento simboliu. Gyvsidabrio (Hg) arba švino (Pb) cheminio elemento simbolis yra nurodomas, jeigu baterijoje yra daugiau nei 0,0005% gyvsidabrio arba daugiau nei 0,004% švino. Teisingai utilizuodami tokias baterijas, padėsite išvengti potencialių neigiamų pasekmių aplinkai ir žmonių sveikatai, kurios galėtų būti dėl neteisingo atsilaisvinimo nuo baterijos. Perdirbant medžiagas yra tausojami gamtos ištekliai. Tuo atveju, jeigu gaminio saugumo, veikimo arba duomenų integralumo užtikrinimui yra reikalingas nepertraukiamas ryšys su įmontuota baterija, ją yra leistina keisti tik kvalifikuotam serviso specialistui. Kad užtikrintumėte teisingą išnaudotos baterijos utilizavimą, nugabenkite ją į atitinkamą surinkimo punktą, kur galima priduoti antriniam perdirbimui numatytus elektrinius ir elektroninius įrenginius. Jeigu naudojate kitą bateriją, prašome, perskaitykite skyrių apie tai, kaip galima saugiai išimti bateriją iš gaminio. Nugabenkite bateriją į atitinkamą surinkimo punktą, kur galima priduoti antriniam perdirbimui išnaudotas baterijas. Išsamesnę informaciją dėl šio gaminio arba jo baterijos antrinio perdirbimo Jums gali pateikti miesto savivaldybė, atliekų tvarkymo tarnybos atstovas arba parduotuvėje, kurioje įsigijote gaminį.
4-453-771-11(1)
LVAO
©2013 Sony Corporation
Išnaudotų baterijų utilizavimas (ši
direktyva galioja tik Europos Sąjungos ir kitoms Europos šalims, kur yra taikoma rūšiuotų atliekų surinkimo sistema)
Pastaba dėl licencijos ir prekių ženklų
MPEG Layer-3 garso kodavimo technologiją ir
patentus licencijavo Fraunhofer IIS ir Thomson.
Windows Media yra Microsoft Corporation
registruotas prekės ženklas arba prekės ženklas JAV ir/arba kitose šalyse.
Šis gaminys naudoja technologiją, kurią apsaugo
nustatytos Microsoft intelektualios nuosavybės teisės. Yra draudžiamas šios technologijos naudojimas arba platinimas ne su šiuo gaminiu be atitinkamos (-ų) Microsoft licencijos (-ų).
Visi kiti prekių ženklai ir registruoti prekių ženklai
priklauso jų atitinkamiems savininkams. Šioje naudojimo instrukcijoje ™ ir ® ženklai nėra nurodyti.
Įrenginio mygtukai
Iliustracijoje naudojamas mygtukų arba lizdų pavadinimų numeravimas yra taip pat naudojamas visuose tolesniuose aprašymuose šioje naudojimo instrukcijoje.
 
 
 
 
* MANUAL PRESET
VOLUME + apčiuopiamą tašką.
mygtukas turi
ir
 
Maitinimo šaltiniai
Įrenginio maitinimas naudojant kintamosios srovės tinklą
Prijunkite srovės laidą prie įrenginio () ir elektros lizdo ().
prie elektros lizdo ()
prie AC IN ()
Įrenginio maitinimas naudojant baterijas
Į baterijų skyrelį įdėkite šešias R6 (AA dydis) baterijas (nekompl.). Norėdami įrenginio maitinimui naudoti baterijas, atjunkite srovės laidą nuo įrenginio ir elektros lizdo.
Apatinė dalis
Pastaba
Pakeiskite baterijas, kai OPR/BATT indikatorius  tampa blankus arba kai grotuvas pertraukia atkūrimą. Pakeiskite visas baterijas naujomis. Prieš baterijų keitimą būtinai išimkite iš įrenginio CD ir atjunkite USB įrenginį.
Šio įrenginio maitinimui naudokite šarmines baterijas. Nerekomenduojama naudoti mangano baterijų, nes šio tipo baterijos turi labai trumpą veikimo trukmę.
Maitinimo valdymo funkcijos naudojimas
Šis įrenginys turi automatinio persijungimo į parengties būseną funkciją. Įrenginys automatiškai persijungia į parengties būseną po apytiksliai 30 minučių, kai nėra atliekami jokie veiksmai arba priimamas garso signalas. Norėdami įjungti arba išjungti parengties būseną, vienu metu paspauskite DISPLAY/ENTER  ir . Kiekvieną kartą paspaudžiant mygtuką, ekrane pasirodo “AUTO STANDBY ON” arba “AUTO STANDBY OFF”.
Pastabos
Pranešimas “STANDBY” pradeda blyksėti ekrane apytiksliai 2 minutes prieš persijungimą į parengties būseną.
Parengties būsenoje, kai yra prijungtas srovės laidas, ekrane yra atvaizduojama “STANDBY”.
Automatinio persijungimo į parengties būseną funkcija nėra prieinama FM/AM funkcijos naudojimo metu.
Prieš įrenginio naudojimą
Maitinimo įjungimas arba išjungimas
Paspauskite OPERATE . Įrenginį taip pat galite įjungti naudodami tiesioginio maitinimo įjungimo funkciją (žiūrėkite žemiau). Šioje naudojimo instrukcijoje veiksmai yra pagrinde aprašyti naudojant tiesioginio maitinimo įjungimo funkciją.
Tiesioginio maitinimo įjungimo funkcijos naudojimas
Paspauskite USB , CD , RADIO FM/AM  arba AUDIO IN , kai įrenginys yra išjungtas. Maitinimas tiesiogiai išsijungia išrinktoje būsenoje.
Garso lygio sureguliavimas
Paspauskite VOLUME + arba – . Garso lygį šiuo įrenginiu galima sureguliuoti į nuo 0 iki 31. Kai yra išrinktas 31-as žingsnis, pasirodo “VOL MAX”.
Garso klausymasis per ausines
Prijunkite ausines prie (ausinės) lizdo .
Pagrindiniai veiksmai
Muzikinio disko atkūrimas
Šiuo įrenginiu galima atkurti toliau minėtų tipų diskus.
– Garso CD, į kuriuos CD-DA takeliai yra įrašyti CD-DA
disko formatu
– CD-R/CD-RW diskai, į kuriuos MP3 arba WMA garso
failai yra įrašyti naudojant ISO9660 1 lygį/2 lygį arba Joliet
1 Paspauskite CD
funkciją.
2 Paspauskite CD OPEN
diską užrašams skirta puse į priekį.
Lengvai paspauskite disko centrą, kad jis spragtelėdamas užsifiksuotų.
Užrašams skirta pusė nukreipta į priekį
3 Uždarykite CD skyrelio dureles.
4 Paspauskite
atkūrimą.
Kai atkuriate MP3 arba WMA diską, ekrane šviečia “MP3” (MP3 failams) arba “WMA” (WMA failams).
Garso CD
Takelio numeris
MP3/WMA diskas
MP3/WMA failo numeris
*1 Jeigu nėra aplanko, ekrane pasirodo “ROOT”. *2 Jeigu ID3 arba WMA žymės informacijoje nėra
dainos pavadinimo, pasirodo “NO TITLE”.
*3 Jeigu atkūrimo trukmė viršija 100 minučių, ekrane
pasirodo “– –: – –”.
Kiti veiksmai
Kad Elkitės taip
sulaikytumėte atkūrimą
pertrauktumėte atkūrimą
atšauktumėte atkūrimo tęsimą
išsirinktumėte aplanką MP3/ WMA diske
išsirinktumėte takelį/failą
surastumėte reikalingą tašką takelyje/faile
, kad įjungtumėte CD
ir į CD skyrelį įdėkite
, kad pradėtumėte
Atkūrimo trukmė
Po aplanko pavadinimo* pavadinimo* pasirodo atkūrimo trukmė*
2
atvaizdavimo
Paspauskite  . Norėdami tęsti atkūrimą, paspauskite mygtuką dar kartą.
Paspauskite paspaudžiate pertraukimo, atkūrimas prasideda nuo paskutinio atkurto takelio (arba MP3/WMA failo) pradžios (atkūrimo tęsimas).
Du kartus paspauskite  . Kai paspaudžiate   po atkūrimo tęsimo atšaukimo, atkūrimas prasideda nuo pirmo takelio/failo.
Paspauskite TUNE/ (aplankas) + arba – .
Paspauskite  arba  . Galite po vieną praleisti takelius/ failus.
Atkūrimo metu laikykite paspaustą  arba   ir paleiskite mygtuką reikalingoje vietoje. Kai atkūrimo sulaikymo būsenoje ieškote reikalingo taško, paspauskite  , kad pradėtumėte atkūrimą po reikalingo taško suradimo.
1
CD OPEN
ir dainos
3
.
. Kai
po atkūrimo
Aplankų struktūros ir atkūrimo tvarkos pavyzdys
Aplankų ir failų atkūrimo tvarka yra tokia:
Aplankas MP3/WMA failas
Pastabos dėl MP3/WMA diskų
Kai diskas yra įdėtas, įrenginys nuskaito visus šiame
diske esančius failus. Šiuo metu yra atvaizduojama “READING”. Jeigu diske yra daug aplankų arba failų, kurie nėra MP3/WMA formato, disko atkūrimo pradėjimas arba sekančio MP3/WMA failo atkūrimo pradėjimas gali užimti daug laiko.
Rekomenduojama neįrašyti failų, kurie nėra MP3/WMA
formato, arba nereikalingų aplankų, kai įrašote MP3/ WMA diskus.
Atkūrimo metu yra praleidžiami aplankai, kuriuose nėra
MP3/WMA failų.
Šis įrenginys remia toliau minėtus garso formatus.
MP3: failo išplėtimas “.mp3” –WMA: failo išplėtimas “.wma”
Įsidėmėkite - jeigu failo pavadinimas turi teisingą
išplėtimą, tačiau failo faktiškas formatas skiriasi, šis įrenginys gali atkurti triukšmą arba veikti nestabiliai.
MP3 PRO formatas nėra remiamas.
Neįmanoma atkurti WMA failų, kurie yra koduoti WMA
DRM, WMA Lossless ir WMA PRO formatu.
Šis įrenginys negali atkurti į diską įrašytų garso failų
toliau minėtais atvejais. –Kai garso failų bendras skaičius viršija 511. –Kai aplankų bendras skaičius viename diske viršija 511. –Kai direktorijų lygiai (aplankų lygiai) viršija 8 (įskaitant
“ROOT” aplanką).
Aplankų ir failų pavadinimai gali susidėti iš iki 32 ženklų,
įskaitant kabutes.
Vietoj ženklų ir simbolių, kurių šiuo įrenginiu
neįmanoma atvaizduoti, yra atvaizduojama “_”.
Šis įrenginys atitinka MP3 failų ID3 žymės formato ir
WMA failų WMA žymės formato (nustato ASF (Advanced Systems Format) techninė sąlyga) versiją 1.0, 1.1, 2.2, 2.3 ir 2.4. Kai failas turi ID3 arba WMA žymės informaciją, yra atvaizduojamas dainos pavadinimas, atlikėjo pavadinimas ir albumo pavadinimas. Jeigu failas neturi žymės informacijos, įrenginys atvaizduoja toliau minėtą. –Failo pavadinimą vietoj dainos pavadinimo. –“NO ARTIST” pranešimą vietoj atlikėjo pavadinimo. –“NO ALBUM” pranešimą vietoj albumo pavadinimo.
ID3 žymės informacija gali susidėti iš iki 64 ženklų ir
WMA žymės informacija gali susidėti iš iki 32 ženklų.
Muzikos klausymasis, naudojant USB įrenginį
Galite klausytis garso failų, kurie yra išsaugoti USB įrenginyje (skaitmeniniame muzikos grotuve arba USB duomenų saugojimo įrenginyje). Šiuo įrenginiu galima atkurti MP3 ir WMA formatų garso failus*.
* Šiuo įrenginiu neįmanoma atkurti failų, turinčių DRM
(Digital Rights Management) autorių teisių apsaugą, arba iš tiesioginio ryšio internetinių parduotuvių parsisiųstų failų. Jeigu bandysite atkurti tokius failus, šis įrenginys atkurs sekantį neapsaugotą garso failą.
Suderinami USB įrenginiai
Toliau yra nurodyti suderinamumo reikalavimai USB įrenginiams. Prieš šio įrenginio naudojimą įsitikinkite, kad jis atitinka nurodytus reikalavimus.
Atitikimas USB 2.0 (Full Speed)
Didelės talpos atminties veiksenos* rėmimas
* Didelės talpos atminties veiksena leidžia USB
įrenginiui prieiti prie pagrindinio kompiuterio, kad būtų galima persiųsti failus. Didžiausia USB įrenginių dalis remia didelės talpos atminties veikseną.
1 Prijunkite USB įrenginį prie (USB) lizdo 2 Paspauskite USB
, kad įjungtumėte USB
funkciją.
Jeigu USB įrenginys neturi tomo ženklo*
“STORAGE DRIVE” vieną kartą slenka per ekraną, po to ekrane pasirodo “xxxFLDR”*2.
Jeigu USB įrenginys turi tomo ženklą
Tomo ženklas*1 vieną kartą slenka per ekraną, po to ekrane pasirodo “xxxFLDR”*2.
*1 Tomo ženklas yra pavadinimas, kurį galima priskirti
duomenų saugojimo laikmenoms arba įrenginiams.
*2 “xxx” yra bendras aplankų skaičius.
3 Paspauskite 
, kad pradėtumėte
1
atkūrimą.
MP3/WMA failo numeris
Po aplanko pavadinimo ir dainos pavadinimo atvaizdavimo pasirodo failo numeris ir atkūrimo trukmė*.
* Jeigu atkūrimo trukmė yra daugiau nei 100 minučių,
ekrane pasirodo “--:--”.
Kiti veiksmai
Kad Elkitės taip
sulaikytumėte atkūrimą
pertrauktumėte atkūrimą
atšauktumėte atkūrimo tęsimą
išsirinktumėte aplanką
išsirinktumėte failą
surastumėte reikalingą tašką faile
atjungtumėte USB įrenginį
* Kai atkuriate VBR MP3/WMA failą, įmanoma, atkūrimas
bus tęsiamas nuo kito taško.
Pastaba
Kai atjungiate USB įrenginį, visada atlikite veiksmus, kurie yra aprašyti skyriuje “Other operations”. Jeigu USB įrenginį atjungsite neatlikę nurodytų veiksmų, įmanoma, bus sugadinti USB įrenginio duomenys arba pats įrenginys.
Paspauskite  . Norėdami tęsti atkūrimą, paspauskite mygtuką dar kartą*.
Paspauskite  . Kai paspaudžiate   po atkūrimo pertraukimo, atkūrimas prasideda nuo pertraukimo vietos (atkūrimo tęsimas).
Du kartus paspauskite  . Kai paspaudžiate   po atkūrimo tęsimo atšaukimo, atkūrimas prasideda nuo pirmo failo.
Paspauskite TUNE/ (aplankas) + arba – .
Paspauskite  arba  . Galite po vieną praleisti failus.
Atkūrimo metu laikykite paspaustą  arba   ir paleiskite mygtuką reikalingoje vietoje. Kai atkūrimo sulaikymo būsenoje ieškote reikalingo taško, paspauskite  , kad pradėtumėte atkūrimą po reikalingo taško suradimo.
Laikykite paspaustą  , kad ekrane pasirodytų “NO DEVICE”, po to atjunkite USB įrenginį.
Atkūrimui skirtos atminties išsirinkimas įrenginiu
Jeigu USB įrenginys turi kelias atmintis (pavyzdžiui, vidinė atmintis ir atminties kortelė), galite išsirinkti naudojamą atmintį, po to pradėti atkūrimą. Prieš atkūrimą būtinai išsirinkite atmintį, nes atminties neįmanoma išsirinkti atkūrimo metu.
1 Prijunkite USB įrenginį prie (USB) lizdo 2 Paspauskite USB
, kad įjungtumėte USB
funkciją.
3 Paspauskite USB MEMORY SELECT
, kad
ekrane pasirodytų “SELECT?”.
4 Paspauskite DISPLAY/ENTER 5 Kartotinai paspauskite arba
.
, kad
išsirinktumėte atminties numerį.
Pasirodo atminties pavadinimas. Pavadinimas bus atvaizduojamas skirtingais būdais priklausomai nuo USB įrenginio techninių charakteristikų.
Jeigu galima išsirinkti tik vieną atmintį, pereikite prie 6 veiksmo.
6 Paspauskite DISPLAY/ENTER
.
Atkūrimo veiksenų keitimas
Kartotinai paspauskite MODE , kai USB įrenginys yra pertraukimo būsenoje. Galite išsirinkti normalų atkūrimą (visų USB įrenginio failų atkūrimas eilės tvarka), aplanko atkūrimą (“ ” visų USB įrenginio nustatyto aplanko failų atkūrimui), kartotinio atkūrimo veikseną (“ ” visų failų kartotiniam atkūrimui/“ 1” vieno failo kartojimui) arba mišrų atkūrimą (“SHUF”). Išsamesnę informaciją žiūrėkite skyrelyje “Selecting play mode”.
.
Pastabos dėl USB įrenginio
Veiksmų atlikimas nėra visada garantuojamas, net jeigu
USB įrenginiai atitinka suderinamumo reikalavimus.
Atkūrimo pradėjimas gali užimti daug laiko, kai:
– aplankų struktūra yra sudėtinga; – USB įrenginys yra beveik pilnas.
Kai USB įrenginys yra prijungtas, įrenginys nuskaito visų
USB įrenginyje esančių failų informaciją. Jeigu USB įrenginyje yra daug aplankų arba failų, duomenų nuskaitymas gali užimti daug laiko.
Neprijunkite USB įrenginio prie šio įrenginio per USB
šakotuvą.
Kai kurių prijungtų USB įrenginių naudojimo atveju šis
įrenginys veiksmus gali atlikti su uždelsimu.
Šis įrenginys gali neremti visų funkcijų, kurias užtikrina
prijungtas USB įrenginys.
Atkūrimo tvarka šiuo įrenginiu gali skirtis nuo atkūrimo
tvarkos prijungtu USB įrenginiu.
Neišsaugokite kitų tipų failų arba nereikalingų aplankų
USB įrenginyje, kuriame yra MP3/WMA failai.
Atkūrimo metu yra praleidžiami aplankai, kuriuose nėra
MP3/WMA failų.
Šis įrenginys remia toliau minėtus garso formatus.
– MP3: failo išplėtimas “.mp3” – WMA: failo išplėtimas “.wma”
Įsidėmėkite - jeigu failo pavadinimas turi teisingą
išplėtimą, tačiau failo faktiškas formatas skiriasi, šis įrenginys gali atkurti triukšmą arba veikti nestabiliai.
MP3 PRO formatas nėra remiamas.
Neįmanoma atkurti WMA failų, kurie yra koduoti WMA
DRM, WMA Lossless ir WMA PRO formatu.
Šis įrenginys negali atkurti USB įrenginyje išsaugotų
garso failų šiais atvejais: – kai garso failų bendras skaičius aplanke viršija 999; – kai garso failų bendras skaičius USB įrenginyje viršija
5000;
– kai aplankų bendras skaičius USB įrenginyje viršija
255 (įskaitant “ROOT” aplanką);
– kai direktorijų lygiai (aplankų lygiai) viršija 8 (įskaitant
“ROOT” aplanką).
Nurodyti skaičiai gali skirtis priklausomai nuo failų ir
aplankų struktūros.
Nėra garantuojamas suderinamumas su visomis
kodavimo/įrašymo programinėmis įrangomis. Jeigu garso failai USB įrenginyje buvo pradžioje koduoti, naudojant nesuderinamą programinę įrangą, jų atkūrimo atveju gali kilti triukšmas, arba garsas gali trukčioti, arba jų atkurti gali būti neįmanoma.
Aplankų ir failų pavadinimai gali susidėti iš iki 32 ženklų,
įskaitant kabutes.
Vietoj ženklų ir simbolių, kurių šiuo įrenginiu
neįmanoma atvaizduoti, yra atvaizduojama “_”.
Šis įrenginys atitinka MP3 failų ID3 žymės formato ir
WMA failų WMA žymės formato (nustato ASF (Advanced Systems Format) techninė sąlyga) versiją 1.0, 1.1, 2.2, 2.3 ir 2.4. Kai failas turi ID3 arba WMA žymės informaciją, yra atvaizduojamas dainos pavadinimas, atlikėjo pavadinimas ir albumo pavadinimas. Jeigu failas neturi
žymės informacijos, įrenginys atvaizduoja toliau minėtą. –Failo pavadinimą vietoj dainos pavadinimo. –“NO ARTIST” pranešimą vietoj atlikėjo pavadinimo. –“NO ALBUM” pranešimą vietoj albumo pavadinimo.
ID3 žymės informacija gali susidėti iš iki 64 ženklų ir
WMA žymės informacija gali susidėti iš iki 32 ženklų.
Radijo laidų klausymasis
1 Kartotinai paspauskite RADIO FM/AM
išsirinktumėte diapazoną.
Kiekvieną kartą paspaudžiant mygtuką, radijo bangų diapazonas kinta taip:
“FM ” “AM”
2 Paspauskite ir laikykite paspaustą TUNE/ +
arba – , kol ekrane pradeda kisti dažnio skaičiai.
Įrenginys automatiškai ieško radijo bangų dažnių ir pertraukia paiešką, kai priima radijo stotį, turinčią aiškų signalą.
Jeigu automatinės veiksenos naudojimo metu neįmanoma suderinti radijo imtuvo su radijo stotimi, kartotinai paspauskite TUNE/ + arba –
.
, kad dažnį keistumėte žingsniais.
Kai yra priimama FM stereofoninė laida, ekrane šviečia “ST”.
Patarimas
Jeigu priimama stereofoninė FM laida yra su triukšmu, paspauskite MODE , kad ekrane pasirodytų “MONO”. Nebus stereofoninio efekto, tačiau pagerės priėmimo kokybė.
, kad
Kiti veiksmai
Ekrano naudojimas
Galite patikrinti atkuriamo disko/USB įrenginio garso failo informaciją naudodami ekrano parodymus.
Informacija apie garso CD takelių
bendrą skaičių ir disko atkūrimo trukmę
Kai CD yra įdėtas ir kai duomenų nuskaitymas yra baigtas, arba po atkūrimo tęsimo atšaukimo, du kartus paspaudus , pasirodo takelių bendras skaičius ir bendra atkūrimo trukmė.
Bendras takelių skaičius
Bendra atkūrimo trukmė
Informacija apie aplankų bendrą
skaičių MP3/WMA diske ir USB įrenginyje
MP3/WMA diskas
Kai MP3/WMA diskas yra įdėtas ir kai duomenų nuskaitymas yra baigtas, arba po atkūrimo tęsimo atšaukimo, du kartus paspaudus , pasirodo aplankų bendras skaičius. Failų bendras skaičius ir bendra atkūrimo trukmė nepasirodo naudojant MP3 ir WMA diskus.
USB įrenginys
Kai USB yra prijungtas ir kai duomenų nuskaitymas yra baigtas, arba po atkūrimo tęsimo atšaukimo, du kartus paspaudus , pasirodo aplankų bendras skaičius. Failų bendras skaičius ir bendra atkūrimo trukmė nepasirodo.
(Pavyzdys: MP3 diskas)
Bendras aplankų skaičius
Patarimas
Jeigu MP3/WMA failai yra tik USB įrenginio šaknies direktorijoje (“ROOT” aplankas), ekrane pasirodo “1FLDR”.
Failo informacijos patikrinimas
Kartotinai paspauskite DISPLAY/ENTER , kol atkuriate MP3/WMA failą diske/USB įrenginyje. Parodymai kinta, kaip yra nurodyta toliau.
Dainos pavadinimas ( )*
Atlikėjo pavadinimas ( )*
Albumo pavadinimas ( )*
Dabartinio failo numeris ir atkūrimo
2
trukmė*
*1 Jeigu failas neturi atitinkamos ID3 arba WMA žymės
informacijos, vietoj dainos pavadinimo, atlikėjo pavadinimo ir albumo pavadinimo atitinkamai per ekraną slenka “NO ARTIST” ir “NO ALBUM”.
*2 Atlikėjo pavadinimas arba albumo pavadinimas po kelių
sekundžių kinta į jį.
Atkūrimo veiksenos išsirinkimas
Galite nustatyti kartotinį arba mišrų takelių ar failų atkūrimą, kol diskas/USB įrenginys yra pertraukimo būsenoje.
Kartotinai paspauskite MODE .
Kiekvieną kartą paspaudus mygtuką, indikacija kinta taip, kaip yra nurodyta toliau.
Normalus atkūrimas (nėra indikacijos)
Vieno takelio kartojimas ( 1)
Visų takelių kartojimas ( )
Išrinkto aplanko atkūrimas ( )*
Išrinkto aplanko kartotinis atkūrimas ( , )*
Mišrus atkūrimas (SHUF)
Programos atkūrimas (PGM)
Programos kartotinis atkūrimas ( , PGM)
* Šios funkcijos yra prieinamos tik tada, kai atkuriate MP3/
WMA failus MP3/WMA diske arba USB įrenginyje.
1
1
1
Pastaba
Galite keisti atkūrimo veikseną tik tada, kai takelio arba MP3/WMA failo atkūrimas yra pertrauktas. Jeigu paspaudžiate MODE , kai vyksta takelio arba MP3/WMA failo atkūrimas arba jis yra sulaikytas, pasirodo “PUSH STOP”. Prieš atkūrimo veiksenos keitimą būtinai pertraukite atkūrimą paspausdami .
Takelių/garso failų kartotinis atkūrimas (kartotinis atkūrimas)
Galite nustatyti įrenginį, kad kartotinai būtų atkuriami CD-DA garso CD takeliai arba MP3/WMA failai diske arba USB įrenginyje naudojant normalaus arba programos atkūrimo veikseną.
1 Paspauskite CD
arba USB , kad
įjungtumėte CD arba USB funkciją.
2 Elkitės taip.
Kad kartotumėte
vieną takelį/ MP3/WMA failą
visus takelius/ MP3/WMA failus
išrinktą aplanką MP3/WMA diske arba USB įrenginyje
užprogramuotus takelius/MP3 arba WMA failus
Kartotinio atkūrimo atšaukimas
Paspauskite , kad pertrauktumėte atkūrimą, po to kartotinai paspauskite MODE , kad iš ekrano pradingtų “ ” (arba “ 1”).
Elkitės taip
1 Kartotinai paspauskite MODE
, kad pasirodytų “ 1”.
2 Paspauskite  arba  ,
kad išsirinktumėte takelį/garso failą, kurį norite atkurti kartotinai. Norėdami nustatyti aplanką, kuriame yra MP3/ WMA failai, iš pradžių paspauskite TUNE/ + arba – , kad išsirinktumėte aplanką, po to paspauskite
arba  , kad
išsirinktumėte failą.
3 Paspauskite  , kad
pradėtumėte kartotinį atkūrimą.
1 Kartotinai paspauskite MODE
, kad pasirodytų “ ”.
2 Paspauskite  , kad
pradėtumėte kartotinį atkūrimą.
1 Kartotinai paspauskite MODE
, kad pasirodytų “ ”
(aplankas) ir “ ”.
2 Išsirinkite aplanką,
paspausdami TUNE/ + arba – .
3 Paspauskite  , kad
pradėtumėte kartotinį atkūrimą.
1 Užprogramuokite takelius/
garso failus (žiūrėkite “Creating your own program (Program Play)”).
2 Paspauskite MODE , kad
ekrane pasirodytų “PGM” ir “ ”.
3 Paspauskite  , kad
pradėtumėte kartotinį atkūrimą.
Takelių/garso failų atkūrimas mišria tvarka (mišrus atkūrimas)
Galite nustatyti įrenginį, kad mišria tvarka būtų atkuriami CD-DA garso CD takeliai arba MP3/WMA failai diske arba USB įrenginyje.
1 Paspauskite CD
arba USB , kad
įjungtumėte CD arba USB funkciją.
2 Paspauskite MODE
, kad ekrane pasirodytų
“SHUF”.
3 Paspauskite 
, kad pradėtumėte mišrų
atkūrimą.
Mišraus atkūrimo atšaukimas
Paspauskite , kad pertrauktumėte atkūrimą, po to kartotinai paspauskite MODE , kad iš ekrano pradingtų “SHUF”.
Patarimai
Mišraus atkūrimo metu neįmanoma išsirinkti ankstesnio
MP3/WMA failo paspaudžiant
Atkūrimo tęsimas yra prieinamas, kai naudojate mišraus
atkūrimo veikseną USB funkcijos naudojimo metu. Paspauskite paspausdami atkūrimo pertraukimo vietos.
po mišraus atkūrimo pertraukimo
. Mišrus atkūrimas prasideda nuo
.
Savo programos sudarymas (programos atkūrimas)
Galite pageidaujama atkūrimo tvarka sutvarkyti iki 25 takelių/garso failų (MP3/WMA failų) diske/USB įrenginyje.
1 Paspauskite CD
įjungtumėte CD arba USB funkciją.
2 Paspauskite MODE
“PGM”.
3 Paspauskite  arba
išsirinktumėte takelį/failą.
Norėdami nustatyti aplanką, kuriame yra MP3/ WMA failai, iš pradžių paspauskite TUNE/ + arba – , kad išsirinktumėte aplanką, po to paspauskite arba , kad išsirinktumėte failą.
4 Paspauskite DISPLAY/ENTER
Pasirodo “STEP 1”, po to pasirodo išrinktas takelis arba MP3/WMA failas.
arba USB , kad
, kad ekrane pasirodytų
.
, kad
Pavyzdys (CD-DA takelio iš garso CD užprogramavimas)
Kiekvieną kartą prisegant takelį arba MP3/WMA failą, yra pridedamas žingsnio numeris, ir ekrane blyksi takelio arba failo numeris.
Garso CD programos bendra atkūrimo trukmė bus atvaizduojama iki “99:59”. (Jeigu bendra trukmė viršija 99:59, yra atvaizduojama “--:--”.)
Kai naudojate MP3/WMA diskus, bendra trukmė nėra atvaizduojama, ir visada yra atvaizduojama “--:--”.
5 Paspauskite 
, kad pradėtumėte
programos atkūrimą.
Sudaryta programa išsisaugo atmintyje, kol neatidarote CD skyrelio, neatjungiate USB įrenginio arba neišjungiate įrenginio maitinimo. Norėdami dar kartą atkurti tą pačią programą, paspauskite .
Pastaba
Jeigu bandysite užprogramuoti 26 arba daugiau takelių/ MP3/WMA failų, ekrane pasirodys “FULL”.
Patarimas
Atkūrimo tęsimas yra prieinamas, kai naudojate programos atkūrimą USB funkcijos naudojimo metu. Paspauskite  po programos atkūrimo pertraukimo paspausdami . Programos atkūrimas prasideda nuo atkūrimo pertraukimo vietos.
Užprogramuoto takelio informacijos atvaizdavimas
Po programos sudarymo galite patikrinti informaciją apie užprogramuotus takelius/failus paspausdami DISPLAY/ENTER . Kiekvieną kartą paspaudus mygtuką, ekrano parodymai kinta, kaip yra nurodyta toliau.
Užprogramuoto paskutinio takelio numeris ir bendra atkūrimo trukmė*
Bendras programos žingsnių skaičius
* Bendrą atkūrimo trukmę galima atvaizduoti naudojant
tik CD-DA takelius.
Programos atkūrimo atšaukimas
Paspauskite , kad pertrauktumėte atkūrimą, po to kartotinai paspauskite MODE , kad iš ekrano pradingtų “PGM”.
Dabartinės programos visų takelių pašalinimas
Pertraukite atkūrimą, po to paspauskite . Pasirodo “NO STEP”, ir galite sudaryti naują programą atlikdami veiksmus, kurie yra aprašyti skyrelyje “Creating your own program (Program Play)”.
Radijo stočių nustatymas
Įrenginio atmintyje galite išsaugoti radijo stotis. Galite išsaugoti iki 30 radijo stočių: 20 FM ir 10 AM radijo stočių.
1 Kartotinai paspauskite RADIO FM/AM
išsirinktumėte diapazoną.
2 Paspauskite ir laikykite paspaustą RADIO FM/
AM AUTO PRESET , kad ekrane pradėtų blyksėti “AUTO”.
3 Paspauskite DISPLAY/ENTER
išsaugotumėte radijo stotį.
Radijo stotys yra išsaugomos atmintyje dažnių didėjimo tvarka.
Jeigu radijo stoties neįmanoma nustatyti automatiškai
Radijo stotį, turinčią silpną signalą, reikia nustatyti rankiniu būdu.
1 Kartotinai paspauskite RADIO FM/AM
išsirinktumėte diapazoną.
2 Suderinkite radijo imtuvą su reikalinga radijo
stotimi.
3 Paspauskite MANUAL PRESET
Ekrane pasirodo išrinktas diapazonas (“FM-xx” arba “AM-xx”).
4 Paspauskite PRESET + arba –
pradėtų blyksėti reikalingos radijo stoties nuostatos numeris.
5 Paspauskite DISPLAY/ENTER
išsaugotumėte radijo stotį.
Jeigu po išrinktu nuostatos numeriu jau yra išsaugota kita radijo stotis, ji bus pakeista naująja radijo stotimi.
Patarimas
Nustatytos radijo stotys išsisaugo įrenginio atmintyje net toliau minėtose situacijose. – Srovės laidas yra atjungtas. – Baterijos yra išimtos.
, kad
, kad
, kad
.
, kad ekrane
, kad
Nustatytos radijo stoties atkūrimas
, kad
, kad
1 Kartotinai paspauskite RADIO FM/AM
išsirinktumėte diapazoną.
2 Paspauskite PRESET + arba –
išsirinktumėte pageidaujamos radijo stoties nuostatos numerį.
Papildomų komponentų prijungimas
Galite klausytis garso iš papildomo komponento, pavyzdžiui, nešiojamo skaitmeninio muzikos grotuvo, naudodami šio įrenginio garsiakalbius. Prieš sujungimą būtinai išjunkite kiekvieną komponentą. Išsamesnę informaciją žiūrėkite prijungiamo komponento naudojimo instrukcijoje.
1 Sujunkite AUDIO IN lizdą
su nešiojamo skaitmeninio muzikos grotuvo arba kito komponento linijiniu išvesties lizdu, naudodami garso sujungimo kabelį (nekompl.).
2 Įjunkite prijungtą komponentą. 3 Paspauskite AUDIO IN
prijungto komponento atkūrimą.
Prijungto komponento garsas yra perduodamas per garsiakalbius.
Norėdami šį įrenginį prijungti prie TV arba vaizdo magnetofono/grotuvo, naudokite prailginimo kabelį (nekompl.), turintį stereofoninį mini kištuką viename gale ir du RCA kištukus (L/R) kitame gale.
Pastabos
Jeigu šio įrenginio AUDIO IN lizdas  yra sujungtas su
skaitmeninio muzikos grotuvo monofoninės išvesties lizdu, garsas bus girdimas tik per kairįjį kanalą.
Jeigu šio įrenginio AUDIO IN lizdas  yra sujungtas su
skaitmeninio muzikos grotuvo linijinės išvesties lizdu, įmanoma, garsas bus iškraipytas. Jeigu garsas yra iškraipytas, prijunkite prie ausinių lizdo.
Jeigu šio įrenginio AUDIO IN lizdas  yra sujungtas su
skaitmeninio muzikos grotuvo ausinių lizdu, padidinkite garso lygį skaitmeniniu muzikos grotuvu, po to sureguliuokite šio įrenginio garso lygį.
ir pradėkite
Įspėjimai
Diskai, kuriuos GALIMA atkurti šiuo įrenginiu
Garso CD (CD-DA*1 takeliai)
CD-R/CD-RW, kuriuose yra MP3/WMA failai ir kurie
yra teisingai užbaigti*2.
*1
CD-DA yra sutrumpinimas iš Compact Disc Digital Audio.
Tai yra įrašymo standartas, kurį naudoja garso CD.
*2
Užbaigimas yra procesas, kad CD-R/CD-RW diskus būtų
galima atkurti naudojant diskų grotuvus, ir užbaigimą galima aktyvuoti arba dezaktyvuoti disko įrašymo metu naudojant didžiausią dalį įrašymo programų.
Diskai, kurių NEGALIMA atkurti šiuo įrenginiu
CD-R/CD-RW, kurie nėra įrašyti garso CD formatu
arba formatu, kuris atitinka ISO9660 1 lygį/2 lygį arba Joliet
Blogos įrašymo kokybės CD-R/CD-RW, subraižyti
arba nešvarūs CD-R/CD-RW arba nesuderinamu įrašančiu įrenginiu įrašyti CD-R/CD-RW
Neužbaigti arba neteisingai užbaigti CD-R/CD-RW
Pastabos dėl diskų
Prieš atkūrimą nuvalykite CD valymo
skepetėle. Nuvalykite CD iš centro į šonus. Jeigu CD diskas yra subraižytas, nešvarus arba su pirštų atspaudais, įmanoma, kils pozicijos nustatymo sutrikimas.
Nenaudokite skiediklių, pavyzdžiui,
benzino, tirpiklio, nuperkamų valiklių arba vinilinėms plokštelėms skirto antistatinio aerozolio.
Saugokite CD nuo tiesioginių saulės spindulių arba
karščio poveikio, pavyzdžiui, arti karšto oro pūtiklio, nepalikite jo saulėje pastatyto automobilio salone, nes jame temperatūra gali žymiai padidėti.
Neklijuokite popieriaus arba lipduko ant CD,
nebraižykite CD paviršiaus.
Po atkūrimo įdėkite CD į jo dėžutę.
Pastaba dėl DualDisc
DualDisc yra dvipusis diskas, kurio vienoje pusėje
yra įrašyta DVD formato medžiaga, o antroje pusėje yra skaitmeninė garso medžiaga. Tačiau, kadangi garso medžiaga neatitinka kompaktinių diskų (CD) standarto, nėra garantuojamas teisingas atkūrimas šiuo įrenginiu.
Muzikiniai diskai, kurie yra koduoti autorių teisių apsaugos technologijų pagalba
Šis įrenginys yra pagamintas tokių diskų atkūrimui,
kurie atitinka kompaktinių diskų (CD) standartą. Paskutiniu metu kai kurios įrašų kompanijos platina įvairius muzikinius diskus, kurie yra koduoti autorių teisių apsaugojimo technologijų pagalba. Įsidėmėkite, kad tarp šių diskų gali būti tokių, kurie neatitinka CD standarto, ir todėl gali nebūti atkuriami šiuo įrenginiu.
Dėl saugumo
Kadangi šiame CD grotuve naudojamas lazerio
spindulys yra kenksmingas akims, nebandykite išardyti korpuso. Patikėkite visus remonto darbus tik kvalifikuotam specialistui.
Jeigu į įrenginį pateko svetimkūnis arba skystis,
atjunkite įrenginį nuo elektros lizdo ir prieš naudojimą toliau nugabenkite jį kvalifikuotam specialistui patikros atlikimui.
Šiuo įrenginiu neįmanoma atkurti nestandartinės
(pavyzdžiui, širdies, kvadrato, žvaigždės) formos diskų. Jeigu bandysite juos atkurti, įmanoma, sugadinsite įrenginį. Nenaudokite tokių diskų.
Dėl maitinimo šaltinių
Maitinimui norėdami naudoti kintamosios srovės
elektros tinklą, naudokite komplektuojamą srovės laidą, nenaudokite kito tipo srovės laido.
Atjunkite srovės laidą nuo elektros lizdo, jeigu
įrenginio planuojate nenaudoti ilgą laiką.
Jeigu įrenginio maitinimui nenaudosite baterijų,
išimkite jas, kad išvengtumėte įmanomos žalos dėl baterijų elektrolito ištekėjimo arba korozijos.
Dėl pastatymo
Nelaikykite įrenginio arti karščio šaltinių,
tiesioginiuose saulės spinduliuose, labai dulkėtose vietose, saulėje pastatytame automobilyje arba tokiose vietose, kuriose yra jaučiami mechaniniai smūgiai.
Nestatykite įrenginio ant nuožulnaus arba
nestabilaus paviršiaus.
Nenaudokite nieko 10 mm atstumu nuo įrenginio
galinio paviršiaus. Neblokuokite ventiliacijos angų, kad įrenginys veiktų teisingai ir kad jo komponentai tarnautų ilgiau.
Kadangi garsiakalbiuose yra naudojami galingi
magnetai, laikykite toliau nuo įrenginio visas magnetines korteles arba mechaninius laikrodžius, kad magnetai jų negadintų.
Dėl naudojimo
Jeigu įrenginį įnešate iš šaltos vietos iš karto į šiltą
vietą arba jeigu jis yra laikomas drėgnoje vietoje, drėgmė gali kondensuotis ant lęšio CD grotuve. Tokiu atveju įrenginys neveiks teisingai. Tokiu atveju išimkite CD diską ir palaukite apytiksliai valandą, kad drėgmė išgaruotų.
Įrenginio priežiūra
Nepalikite atidarytų CD skyrelio durelių, kad
išvengtumėte dulkių ir nešvarumų patekimo į vidų.
Kad išvengtumėte įrenginio nukritimo pergabenimo
metu, imkite už rankenos įrenginio galinėje pusėje.
Korpuso valymas
Valykite šio įrenginio korpusą, skydelį ir valdymo
mygtukus minkšta skepetėle, kuri yra lengvai sudrėkinta švelniame plovimo skystyje. Nenaudokite jokių šveičiančių medžiagų, plovimo miltelių arba skiediklių, pavyzdžiui, spirito arba benzino.
Jeigu dėl šio įrenginio naudojimo kyla problemų arba klausimų, susisiekite su artimiausiu Sony platintoju.
Naudojimo patarimai
Bendro pobūdžio problemos
Įrenginys neįsijungia, kai yra prijungtas srovės laidas.
Įsitikinkite, kad srovės laidas yra gerai prijungtas prie
elektros lizdo.
Įrenginys neįsijungia, kai jo maitinimui naudojate baterijas.
Įsitikinkite, kad baterijos yra įdėtos teisingai.
Ekrane blyksi “LOW BATTERY”, ir įrenginys automatiškai išsijungia.
Pakeiskite visas baterijas naujomis.
Nėra garso.
Įsitikinkite, kad yra išrinkta atitinkama funkcija
pageidaujamam muzikos arba garso signalo šaltiniui.
Garsas yra su triukšmais.
Ar netoli nuo įrenginio yra naudojamas mobilus
telefonas arba kitas įrenginys, kuris spinduliuoja radijo bangas? Tokiu atveju perkelkite šį įrenginį toliau nuo nurodytų įrenginių.
CD/MP3/WMA grotuvas
CD grotuvas neatkuria disko arba pasirodo “NO DISC”, net jeigu CD yra įdėtas.
Įdėkite CD užrašams skirta puse į priekį.
Nuvalykite CD.
Išimkite CD ir palikite CD skyrelį atdarą apytiksliai
valandai, kad išgaruotų drėgmė.
CD-R/CD-RW yra tuščias arba neužbaigtas.
Diske nėra įmanomų atkurti MP3/WMA failų.
Kilo CD-R/CD-RW įrašymo kokybės, įrašančio
įrenginio arba taikomosios programinės įrangos problema.
Pakeiskite visas baterijas naujomis, jeigu jos yra
išsikrovusios.
Garsas trukčioja.
Sumažinkite garso lygį.
Nuvalykite CD arba įdėkite kitą, jeigu CD yra stipriai
apgadintas.
Pastatykite įrenginį ten, kur nėra vibracijų.
Nuvalykite lęšį atskirai parduodamu pūtikliu.
Garsas gali pradingti arba gali kilti triukšmai, jeigu
naudojate blogos kokybės CD-R/CD-RW arba jeigu buvo kilusi įrašančio įrenginio arba taikomosios programinės įrangos veikimo klaida.
Atkūrimo pradėjimas užima daug laiko.
Tokių diskų atkūrimo pradėjimas gali užimti daugiau
laiko: – diskai, kurie yra įrašyti sudėtinga atšakų struktūra; – diskai, kuriuose yra daug aplankų arba failų, kurie
nėra MP3/WMA failai.
USB įrenginys
Pasirodo “NO TRK, kai yra prijungtas USB
įrenginys.
USB įrenginyje nėra įmanomų atkurti MP3/WMA
failų.
USB įrenginys neveikia teisingai.
Jeigu yra prijungtas nesuderinamas USB įrenginys,
gali kilti toliau minėtos problemos. – USB įrenginys nėra atpažintas. – Failų ir aplankų pavadinimai nėra atvaizduojami
šiuo įrenginiu. – Atkūrimas nėra įmanomas. – Garsas trukčioja. – Yra girdimas triukšmas. – Garsas yra iškrypęs.
Pasirodo “OVER CURRENT.
Yra nustatytas netolygus srovės lygis iš (USB)
lizdo . Išjunkite šį įrenginį ir atjunkite USB įrenginį nuo (USB) lizdo . Naudoikite kitą USB įrenginį. Jeigu šis pranešimas vis dar yra atvaizduojamas, susisiekite su artimiausiu Sony platintoju.
Nėra garso.
Įmanoma, USB įrenginys nėra teisingai prijungtas.
Išjunkite šį įrenginį, po to vėl prijunkite USB įrenginį. Po to vėl įjunkite šį įrenginį.
Yra girdimas triukšmas, garsas trukčioja arba yra iškrypęs.
Išjunkite šį įrenginį, po to vėl prijunkite USB įrenginį.
Po to vėl įjunkite šį įrenginį.
Pačiuose muzikiniuose duomenyse yra triukšmai
arba garsas yra iškrypęs. Įmanoma, triukšmai kilo garso failų sukūrimo metu. Dar kartą sukurkite garso failus ir atkurkite šiuo įrenginiu.
USB įrenginio neįmanoma prijungti prie (USB) lizdo .
USB įrenginio arba USB kabelio kištukas yra
jungiamas antraip. Prijunkite jį prie (USB) lizdo
teisinga kryptimi.
Ilgą laiką yra atvaizduojama “READING arba
atkūrimo pradėjimas užima daug laiko.
Duomenų nuskaitymo procesas gali užimti kažkiek
laiko toliau minėtais atvejais. – USB įrenginyje yra daug aplankų arba failų. – Failų struktūra yra sudėtinga. – Atmintis yra beveik pilna. – Vidinė atmintis yra fragmentuota.
Siekiant išvengti tokių problemų, yra
rekomenduojama laikytis toliau minėto. – Bendras aplankų skaičius USB įrenginyje turi būti
100 arba mažiau. – Bendras failų skaičius aplanke turi būti 100 arba
mažiau.
Klaidingi parodymai
Įmanoma, USB įrenginyje išsaugoti duomenys yra
sugadinti. Dar kartą nusiųskite muzikinius duomenis į USB įrenginį.
Šis įrenginys gali atvaizduoti tik skaičius ir alfabeto
raides. Kiti ženklai nėra atvaizduojami teisingai.
USB įrenginys nėra atpažintas.
Išjunkite įrenginį ir iš naujo prijunkite USB įrenginį,
po to įjunkite įrenginį.
USB įrenginys neveikia teisingai. Informaciją dėl šios
problemos išsprendimo žiūrėkite USB įrenginio naudojimo instrukcijoje.
Neprasideda atkūrimas.
Išjunkite šį įrenginį, po to vėl prijunkite USB įrenginį.
Atkūrimas nėra pradedamas nuo pirmo takelio.
Nustatykite normalaus atkūrimo veikseną.
Neįmanoma atkurti MP3/WMA failų.
Įmanoma, yra neteisingas garso failų išplėtimas. Šis
įrenginys remia toliau minėtus failų išplėtimus. – MP3: failo išplėtimas “.mp3” – WMA: failo išplėtimas “.wma”
Įmanoma, garso failai yra sukurti naudojant
formatus, kurie nėra MP3/WMA formatai.
USB duomenų saugojimo įrenginys naudoja failų
sistemą, kuri nėra FAT16 arba FAT32.*
USB įrenginys yra padalintas į segmentus. Galima
atkurti tik pirmo segmento MP3/WMA failus.
Įmanoma atkurti tik iki 8 direktorių lygio (įskaitant
“ROOT” aplanką).
Aplankų skaičius įrenginyje viršija 255 (įskaitant
“ROOT” aplanką).
Failų skaičius įrenginyje viršija 5000.
Failų skaičius aplanke viršija 999.
Failai yra koduoti arba apsaugoti slaptažodžiu.
* Šis įrenginys remia FAT16 ir FAT32, tačiau kai kurie USB
duomenų saugojimo įrenginiai gali neremti abiejų failų sistemų.
Išsamesnę informaciją žiūrėkite atitinkamo USB
duomenų saugojimo įrenginio naudojimo instrukcijoje arba susisiekite su gamintoju.
Radijo imtuvas
Garsas yra tylus arba prastos kokybės.
Pakeiskite visas baterijas naujomis, jeigu jos yra
išsikrovusios.
Perkelkite šį įrenginį toliau nuo TV.
Kad FM radijo laidos būtų priimamos optimaliausiai,
pilnai ištieskite anteną arba sureguliuokite kryptį. Kad AM radijo laidos būtų priimamos optimaliausiai, pasukite patį įrenginį.
FM radijo laidų priėmimas
AM radijo laidų priėmimas
TV vaizdas nėra stabilus.
Jeigu klausotės FM laidos netoli nuo televizoriaus,
kuris naudoja kambarinę anteną, perkelkite įrenginį toliau nuo televizoriaus.
Jeigu po kelių bandymų problemos išspręsti nepavyko, atjunkite srovės laidą arba išimkite visas baterijas. Kai iš ekrano pradingo visos indikacijos, dar kartą prijunkite srovės laidą arba įdėkite baterijas. Jeigu problemos išspręsti nepavyksta, susisiekite su artimiausiu Sony platintoju.
Techniniai duomenys
CD grotuvas
Sistema
Kompaktinių diskų skaitmeninio garso sistema
Lazerio diodo charakteristikos
Spinduliavimo trukmė: nepertraukiama Lazerio išvesties galia: mažiau už 44,6μW (Šis matavimas yra atliktas 200 mm nuo optinio nuskaitymo įrenginio objektyvo lęšio su 7 mm apertūra.)
Kanalų skaičius
2
Dažnių diapazonas
20Hz – 20 000Hz +1/–2dB
Detonacijos sukeliami iškrypimai
Žemiau įmanomos išmatuoti ribos
USB
(USB) lizdas (A tipas), maksimalus srovės stiprumas
500mA, suderinamas su USB 2.0 Full Speed
Radijo imtuvas
Dažnių diapazonas
FM: 87,5 MHz – 108 MHz (žingsnis 50 kHz) AM: 531 kHz – 1602 kHz (žingsnis 9 kHz)
Tarpinis dažnis
FM: 128kHz AM: 45kHz
Antenos
FM: teleskopinė antena AM: integruota ferito šerdies antena
Įvestis
AUDIO IN
Stereofoninis mini lizdas
Išvestis
(ausinės) stereofoninis mini lizdas
Galima prijungti ausines, turinčias 16 – 32 varžą
Remiami garso formatai
Remiami bitų srauto greičiai
MP3 (MPEG 1 Audio Layer-3): 32kbps – 320kbps, VBR WMA: 48kbps – 192kbps, VBR
Diskretizacijos dažniai
MP3 (MPEG 1 Audio Layer-3): 32/44,1/48kHz WMA: 32/44,1/48kHz
Bendro pobūdžio informacija
Garsiakalbis
Du pilno diapazono garsiakalbiai, 5 cm įstr., 8, kūginio tipo
Išvesties galia
1W + 1W (prie 8 , 10% harmoninių iškrypimų)
Maitinimas
230 V kintamoji srovė, 50 Hz (kintamosios srovės maitinimo tiekimas) 9 V nuolatinė srovė, šešios R6 (AA dydis) baterijos
Elektros sunaudojimas
13W kintamoji srovė
Baterijų veikimo trukmė*
CD atkūrimas
Apytiksliai 3 valandos (naudojant garso lygį, kuris yra apytiksliai 40% nuo maksimalaus)
FM radijo laidų priėmimas
Apytiksliai 12 valandų
*1 Išmatuotas pagal Sony standartus. Faktiška baterijų veikimo
trukmė gali skirtis priklausomai nuo įrenginio naudojimo sąlygų.
*2 Kai naudojate Sony šarmines baterijas
Matmenys
Apytiksliai 330mm × 166mm × 89mm (plotis/ aukštis/gylis) (įskaitant išsikišusias dalis)
Svoris
Apytiksliai 1,7 kg (įskaitant baterijas)
Komplektuojami priedai
Srovės laidas (1)
Įrenginio konstrukcija ir techniniai duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.
Versta SIA “CMEDIA”, 2013 Ausekļa 11, LV 1010 Ryga, Latvija info@cmedia.lv
1, *2
Loading...