Salora LCD2226DVX(WH) Instruction Manual

GEBRUIKSAANWIJZING
EF-Y-3B140B
Lees alle instructies alvorens deze TV te gebruiken en hou de gebruiksaanwijzing bij voor later gebruik.
Inhoud
Inleiding
Inhoud
1-Veiligheidsinformatie 2-Veiligheidsinstructies 3-Onderdelen en accessoires 4-Bedieningstoetsen 5-Aansluitingen achteraan
6-Afstandsbediening 7-Gebruik van de afstandsbediening
Afstandsbediening
TV bediening
Andere
19-USB FUNCTIES 20-DVD FUNCTIES
23-In geval van problemen
Veiligheidsinformatie
OPGELET
RISICO OP ELEKTRISCHE SCHOKKEN
NIET OPENEN
OPGELET: OM HET RISICO OP EEN ELEKTRISCHE SCHOK TE VERMIJDEN
DE ACHTERKANT VAN HET TOESTEL NIET OPENEN.
ER BEVINDEN ZICH BINNENIN GEEN GEBRUIKSFUNCTIES.
CONTACTEER EEN PROFESSIONEEL VOOR SERVICE
Het bliksemsymbool binnen een gelijkbenige driehoek dient ervoor de gebruiker te verwittigen dat er zich binnen het product ongeïsoleerde GEVAARLIJKE SPANNINGEN bevinden met voldoende sterkte om een risico op elektrische schokken te vormen.
Het uitroepteken binnen een gelijkbenige driehoek dient ervoor de gebruiker te verwittigen dat er bij het toestel belangrijke bedienings- en onderhoudsinstructies meegeleverd worden.
Juist verwijderen van het toestel
(Afval van Elektrische en Elektronische Apparaten) De doorkruiste VUILBAK dient om te verwittigen dat het toestel bij het einde van zijn leven niet met ander huishoudelijk afval verwijderd mag worden. Om mogelijke schade aan het milieu en de gezondheid van de mens te vermijden dient het toestel gescheiden gehouden te worden van ander huishoudelijk afval en dient het gerecycleerd te worden en kunnen materialen hergebruikt worden. Huishoudelijke gebruikers kunnen hun dealer waar ze het product gekocht hebben of de lokale autoriteiten consulteren om te zien waar ze het toestel voor recyclage kunnen binnenbrengen. Professionele gebruikers moeten hun leverancier consulteren en de voorwaarden van het aankoopcontract bekijken. Dit toestel mag niet met ander professioneel afval verwijderd worden.
Dit toestel is een CLASS 1 laser product. Het product maakt gebruik van een zichtbare laserstraal die een blootstelling aan gevaarlijke straling kan veroorzaken. Zorg ervoor dat het toestel gebruikt wordt zoals aangegeven. Verwijder het omhulsel niet en kijk niet in de DVD lade als het toestel ingeschakeld is. Wijzig de bediening NIET om te vermijden dat er laser straling zou ontstaan. Consulteer een specialist als het toestel defect is.
Dit toestel voldoet aan de Europese richtlijnen inzake veiligheid van elektrische apparaten.
Veiligheidsinstructies
OPGELET. LEES EN VOLG ALLE VERWITTIGINGEN EN INSTRUCTIES IN DEZE GEBRUIKSAANWIJZING OF ZOALS AANGEDUID OP HET TOESTEL. HOU DE GEBRUIKSAANWIJZING BIJ VOOR LATER GEBRUIK. Dit toestel is ontwikkeld en gemaakt met het oog op uw persoonlijke veiligheid. Onjuist gebruik kan elektrische schokken of brand veroorzaken. De ingebouwde veiligheidsmaatregelen beschermen u als u de juiste procedure voor installatie, onderhoud en gebruik opvolgt. Binnenin bevinden zich GEEN bedieningsfuncties. OPEN HET TOESTEL NIET WANT U KAN BLOOTGESTELD WORDEN AAN GEVAARLIJKE SPANNINGEN EN LASERSTRALING EN UW GARANTIE KOMT DAN TE VERVALLEN. CONSULTEER EEN SPECIALIST VOOR SERVICE.
Uitpakken. Open voorzichtig de kartonnen doos en verwijder de bovenste foam. Haal het toestel uit de doos en plaats het op een stevige ondergrond. Verwijder de plastic hoes en hou de verpakking bij voor later gebruik. Zorg ervoor dat kinderen en dieren niet bij de verpakking kunnen.
Plaatsing van de TV. De TV dient op een stevige tafel of plank geplaatst te worden. Plaats het niet in een kast tenzij er voldoende vrije plaats omheen is voor luchtstroom en voor het openen van de DVD lade. Aansluitingen. Zorg ervoor, wanneer er andere apparaten aangesloten worden of wanneer de stroomkabel aangesloten wordt, dat er niet op de snoeren getrapt kan worden. Plaats geen zware voorwerpen op de stroomkabel en de stroomadapter en plooi de kabel niet.
Bovenkant van de TV. Plaats geen zaken zoals een vaas of een kandelaar of andere objecten die kunnen lekken boven de TV.
Ventilatie en warmtebronnen. Plaats geen materiaal op de ventilatieopeningen vermits de Tv daardoor oververhit en defect kan worden. Plaats de TV niet in direct zonlicht of naast warmtebronnen zoals een radiator of een open haard.
Vochtigheid. Plaats de TV niet in vochtige plaatsen zoals een keuken, een kelder of andere plaatsen waar zich damp bevindt. Zorg ervoor dat er gaan water of een andere vloeistof in het toestel kan geraken. Raak de stekker en de stroomadapter niet aan met vochtige handen. Als er vloeistof in het toestel geraakt is, onmiddellijk de stroom afsluiten en uw dealer contacteren.
Reinigen. Haal de stekker uit het stopcontact. Gebruik een zacht en droog doekje. Voor heviger vuil, gebruik een licht met detergent bevochtigd doekje. Gebruik GEEN producten op basis van petroleum.
De TV achterlaten. Laat de TV niet in werking als u weggaat. Het is aanbevolen het toestel uit te schakelen. Om energie te besparen is het aangeraden de TV niet te lang in stand-by te laten. Als de TV gedurende lange tijd niet gebruikt wordt (VAKANTIE) of er een onweer is, trek dan de stroomstekker en de antenne uit.
1)Batterijen mogen niet blootgesteld worden aan overdreven warmte zoals zonlicht, vuur of dergelijke.
2)Te hoog geluidsvolume bij gebruik van een hoofdtelefoon kan schade aan het gehoor veroorzaken.
3)Zorg ervoor dat de stroomadapter steeds bereikbaar is.
4)Zorg ervoor dat het toestel niet blootgesteld wordt een druppels en spatten en plaats geen met vloeistof gevuld voorwerp, zoals een vaas, boven het toestel.
5)Dit toestel met Class I constructie moet aangesloten worden op een stopcontact met aarding.
2
Onderdelen en accessoires
Uitpakken. Haal de Tv voorzichtig uit het karton. Controleer de accessoires. Als er iets mist, contacteer dan uw dealer. Verwijder de verpakking niet alvorens u vastgesteld heeft dat het toestel normaal werkt.
In de doos
TV
Afstandsbediening
Adapter
Gebruiksaanwijzing Stroomkabel
3
Bedieningstoetsen
EJECT
TV/AV
MENUPLAY
CH+ CH-
VOL+
VOL-
POWER
EJECT. PLAY.
TV/AV .
MENU.
CH+ / CH-.
VOL+ / VO L -
POWER.
Infrarood ontvanger
Stand-by LED
Beschrijving bedieningen
De DVD disk uitwerpen Weergave van de DVD
Keuze van de ingang Naar de menu modus gaan
Zenderkeuze
Volumeregeling
Inschakelen vanuit stand-by; terug naar stand-by brengen.
4
Aansluitingen achteraan
U kan een uitgebreid gamma van externe toestellen aan het toestel aansluiten. Consulteer de gebruiksaanwijzingen van deze apparaten. Zie tabel hieronder voor de mogelijke aansluitingen.
USB
POWER
Power
DVD
PC Audio
Stroomaansluiting
Earphone
Y P B PR
Coaxial
HDMI Hoge kwaliteitsaansluiting voor satellietontvanger, DVD, videogames
VGA Aansluiting voor computer
PC Audio Aansluiting voor geluid computer
SCART
Composietsignalen van DVD, videorecorder of satellietontvanger
Earphone Aansluiting voor hoofdtelefoon Coaxial
YPBPR
Digitale audio uitgang Aansluiting voor uitgang van DVD speler (kies YPBPR als bron)
Video Beeldsignalen van een camcorder, spelconsole, enz
R in L
Antenne-ingang
RF
in
Geluid van camcorder, spelconsole, DVD speler, videorecorder, enz
5
Afstandsbediening
: om de TV in te schaken en in stand-by te zetten
INPUT: keuze van de bron
0-9, -/-- : zender selecteren
: teruggaan naar laatst bekeken zender
PICTURE: keuze van de beeldmodus SOUND: keuze van de geluidsmodus SLEEP:tijd voor automatisch uitschakelen DISPLAY : informatie over de weergave CH+/-: doorlopen van de zenders
cursors naar boven en beneden voor gebruik in OSD menu
VOL+/-:regeling van het volume
cursors naar links en rechts voor gebruik in OSD menu
OK: om te bevestigen MENU: TV systeem menu EXIT:om het huidig menu te verlaten MUTE: geluid uitschakelen
ASPECT:instelling beeldformaat FAV : om in de lijst van de voorkeurzenders te gaan NICAM/A2 : keuze tussen NICAM en A2 AUTO : automatische instelling (alleen PC) TEXT : drukken om teletekst op te roepen, nogmaals drukken om tekst met beeld te mengen,nogmaals drukken om teletekst te verlaten HOLD : om een teletekstpagina vast te houden PGDN : pagina naar beneden PGUP : pagina naar boven INDEX : naar de index gaan SIZE : keuze van de lettergrootte bij teletekst REVEAL : om verborgen tekst op te roepen SUBPAGE : om een subpagina op te roepen ROOD: toets voor Fast text GROEN: toets voor Fast text GEEL: toets voor Fast text CYAAN: toets voor Fast text
Toetsen voor USB bediening : weergave programma : weergave of pauze programma : stop programma : snel achterwaarts : snel voorwaarts : naar vorig hoofdstuk : naar volgend hoofdstuk GOTO : gaan naar gekozen titel/hoofdstuk/nummer SETUP : DVD instelmenu, zoals de keuze van de OSD taal TITLE: titels op de DVD ANGLE : bekijken van onder een ander hoek; sommige disks bieden deze mogelijkheid, andere niet AUDIO : keuze van de geluidsweergave D.MENU : DVD menu D.DISP : weergave van de DVD statut REPEAT : herhaling van de titel of het hoofdstuk SUBTITLE : om de ondertitels in/uit te schakelen PROGRAM : programmeren van de weergavevolgorde INTRO : alleen voor VCD en CD disks die deze eigenschap bieden SLOW : vertraagde weergave A-B : herhaling van een bepaalde passage
6
Gebruik van de afstandsbediening
Plaats de batterijen in de afstandsbediening. Controleer of de POWER toets van het toestel ingeschakeld is. Richt de afstandsbediening naar de infrarood ontvanger van het toestel en druk op POWER. De Tv schakelt in vanuit stand-by en het scherm licht op. Het maximaal bereik van de afstandsbediening is ongeveer 5 meter met een maximale hoek van 30°.
Plaatsen van de batterijen (niet meegeleverd) Open het batterijencompartiment op de achterkant van de afstandsbediening. Breng 2 x AAA 1.5 V alkaline batterijen in zoals afgebeeld in het batterijencompartiment. Hou rekening met de polariteit (+/-) en breng het klepje terug aan.
Opmerking
-Breng oude batterijen naar een inzamelpunt voor recyclage.
-Werp de batterijen NIET in een vuur vermits deze kunnen ontploffen en kwetsuren kunnen veroorzaken.
-Gebruik alleen AAA 1.5 V batterijen.
-Gebruik batterijen van hetzelfde type. Meng geen verschillende batterijentypes.
-Meng geen oude en nieuwe batterijen. Vervang beide tegelijkertijd.
-Probeer de batterijen niet te ontmantelen want dit kan kwetsuren geven.
-Haal de batterijen uit de afstandsbediening als deze gedurende lange tijd niet gebruikt wordt.
Compartment Cover
Battery
SOURCE
2xAAA Battery
TV/AV BRON
-Druk op de TV/AV toets om de ingangslijst op te roepen.
-Gebruik / om de gewenste ingang te kiezen.
-Druk op ENTER om de ingang te bevestigen.
BASISBEDIENING
ATV HDMI SCART YPBPR AV
VGA
-Druk op MENU om het OSD HOOFDMENU op te roepen.
-Gebruik / om het gewenste menu aan te duiden.
-Gebruik om in het submenu te gaan. U kan MENU of EXIT gebruiken om te bevestigen en terug te gaan naar het vorig menu.
-Gebruik / om de optie te kiezen en gebruik / om de instellingen te doen.
7
Eerste installatie
Als u de TV voor de eerste keer inschakelt en er zijn geen zenders in het geheugen opgeslagen, dan verschijnt het Eerste Installatie menu, zoals hieronder getoond, op het scherm. Een scherm zal u vragen om automatisch de zenders te zoeken. De zenders worden opgeslagen in de tuner van de TV.
ENGLISH
OTHER
-Gebruik om TAAL aan te duiden. Gebruik / om de OSD taal te kiezen.
-Gebruik om LAND aan te duiden. Gebruik / om het land te kiezen. Na het instellen van deze gegevens kan u op MENU drukken om de installatie te stoppen. Of gebruik / om START ZOEKEN aan te duiden en druk dan op om het zoeken te starten. Het volgende beeld verschijnt.
Zenderlijst
Druk op ENTER om de ZENDERLIJST op te roepen.
LIJST VOORKEURZENDERS
Druk op FAV om de LIJST VOORKEURZENDERS op te roepen.
8
TV informatie
Programma informatie
Druk op DISPLAY om de programma informatie weer te geven.
1.Huidig zendernummer.
2.Het kleurensysteem van de huidige zender. Kan gewijzigd worden in het menu handmatig afstemmen (een optie van het INSTEL menu).
3.Huidige zendernaam.
4.Het geluidsysteem van de huidige zender. Kan gewijzigd worden in het menu handmatig afstemmen (een optie van het INSTEL menu).
5.De NICAM modus van de huidige zender.
Als het symbool van NICAM rood is, betekent dit dat de huidige zender Multi I/II signalen uitstuurt. Dit kan gewijzigd worden door op de NICAM toets te drukken.
Er zijn vier NICAM modes met de volgende symbolen:
Mono Stereo Dual Dual
BEELD
Het BEELD menu geeft een aantal opties waarmee u het beeld van uw TV kan aanpassen aan de lichtomstandigheden van de kamer en uw persoonlijke voorkeur. De mogelijke opties zijn BEELD MODUS, CONTRAST, HELDERHEID, KLEUR, TINT, SCHERPTE, KLEURTEMPERATUUR en RUISONDERDRUKKING.
Om te navigeren: Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om BEELD te selecteren. Gebruik om BEELD MODUS te selecteren en gebruik dan / om te kiezen uit vier voorgeprogrammeerde opties : STANDARD > FILM > LEVENDIG > PERSOONLIJK. De STANDAARD optie is aanbevolen voor de meeste omstandigheden. Afhankelijk van de lichtomstandigheden in de kamer, kan u echter voor één van de andere opties kiezen.
Als u PERSOONLIJK gekozen heeft kunt u nog meerdere instellingen uitvoeren.
9
-Gebruik om CONTRAST aan te duiden en gebruik / om het contrast te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om HELDERHEID aan te duiden en gebruik / om de helderheid te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om KLEUR aan te duiden en gebruik / om de kleurintensiteit te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om TINT aan te duiden en gebruik / om aan de kleur meer groen of rood te geven.
-Gebruik om SCHERPTE aan te duiden en gebruik / om de randen in het beeld zachter of scherper te maken.
-Gebruik om KLEURTEMPERATUUR aan te duiden en gebruik / om te kiezen tussen KOUD (meer blauwe toon), NORMAAL of WARM. De standaardinstelling is NORMAAL.
-Gebruik om RUISONDERDRUKKING aan te duiden en gebruik / om de ruisonderdrukking AAN of UIT te zetten.
GELUID
Het GELUID menu laat toe het geluid voor de luidsprekers aan te passen.
Om te navigeren: Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om GELUID te selecteren. Gebruik om GELUID MODUS te selecteren en gebruik dan / om te kiezen uit vier voorgeprogrammeerde opties : STANDARD > FILM > MUZIEK > PERSOONLIJK.
-Gebruik om BASS aan te duiden en gebruik / om de intensiteit van de lage tonen te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om TREBLE aan te duiden en gebruik / om de intensiteit van de hoge tonen te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om BALANS aan te duiden en gebruik / om de balans tussen de linker en rechter luidspreker in te
stellen.
-Gebruik om AVL aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten.
10
INSTELLINGEN
In het INSTEL menu kan u bepaalde voorkeuren instellen zoals TAAL, OSD TIMER, TRANSPARANTIE, OVERSCAN en RESET om de TV terug op de fabrieksinstellingen te brengen.
Om te navigeren : Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om INSTELLING te selecteren. Gebruik om TAAL of andere opties te selecteren en gebruik dan / om te selecteren.
-Gebruik om TAAL aan te duiden en gebruik / om de OSD taal te kiezen.
-Gebruik om OSD TIMER aan te duiden en gebruik / om de tijd in te stellen: 5 SEC > 10 SEC > 15 SEC > 20 SEC > 25 SEC > 30 SEC.
-Gebruik om TRANSPARANTIE aan te duiden en gebruik / om de transparantie van het OSD in te stellen.
-Gebruik om OVERSCAN aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten. Deze optie is alleen beschikbaar bij een HDMI bron.
-Gebruik om RESET aan te duiden en gebruik / om te kiezen uit de opties.
FUNCTIE
In het FUNCTIE menu kan u bepaalde voorkeuren instellen wat betreft SLEEP TIMER, ASPECT, TAAL TELETEKST, BLAUW SCHERM, BLOKKERING SYSTEEM en FTI. Om te navigeren : Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om FUNCTIE te selecteren. Gebruik om SLEEP TIMER of andere opties te selecteren en gebruik dan / om te selecteren.
11
-Gebruik om SLEEP TIMER aan te duiden en gebruik / om de tijd in te stellen waarna de TV automatisch zal uitschakelen. U kan kiezen uit 15 Min > 30 Min > 45 Min > 60 Min > 90 Min > 105 Min > 120 Min > UIT.
-Gebruik om ASPECT aan te duiden en gebruik / om te kiezen tussen VOLLEDIG > ZOOM > 4:3 > AUTO. De standaardinstelling is VOLLEDIG.
-Gebruik om TELETEKST TAAL aan te duiden en gebruik / om te kiezen tussen WEST > OOST > RUSSISCH > ARABISCH > FARSI
-Gebruik om BLAUW SCHERM aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten.
-Gebruik om BLOKKERING SYSTEEM aan te duiden en gebruik / om deze optie te kiezen. Breng uw 4 cijfer code in (standaard is 0000) tenzij die vroeger gewijzigd werd.
-Gebruik om BLOKKERING SYSTEEM aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten. Wanneer
gekozen wordt voor UIT, zijn onderstaande blokkeringen niet mogelijk.
-Gebruik om KINDERSLOT aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten. Wanneer het AAN staat
kan de zender niet weergegeven worden.
-Gebruik om TOETSBLOKKERING aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten.
Wanneer het AAN staat kan de toets niet gebruikt worden.
-Gebruik om CODE WIJZIGEN aan te duiden en gebruik / om het paswoord voor de blokkering te wijzigen.
Er verschijnt een dialoog om het paswoord te wijzigen.
-Gebruik om HOTEL MODUS aan te duiden. Dit wordt verder behandeld op pagina 18.
-Gebruik de MENU toets om naar het hoofdmenu te gaan en gebruik om FTI aan te duiden, zi pagina 11.
12
ZENDERS
In het ZENDER menu kan u instellingen wijzigen zoals LAND, AUTOMATISCH ZOEKEN, HANDMATIG ZOEKEN en PROGRAMMA BEWERKEN.
Om te navigeren : Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om ZENDERS te selecteren. Gebruik om LAND of andere opties te selecteren en gebruik dan / om te selecteren.
SEARCH
-Gebruik om LAND en AUTOMATISCH ZOEKEN aan te duiden. Zie verder op pagina 11.
-Gebruik om HANDMATIG ZOEKEN aan te duiden. Gebruik om in het submenu te gaan.
-Gebruik om ZENDER aan te duiden en gebruik / om de zender aan te duiden die u wil bekijken.
-Gebruik om KLEURSYSTEEM aan te duiden en gebruik / om te kiezen tussen AUTO > PAL > SECAM.
-Gebruik om GELUIDSYSTEEM aan te duiden en gebruik / om te kiezen tussen AUTO > B/G > D/K > I > L > L'.
13
Gebruik om HANDMATIG ZOEKEN aan te duiden en gebruik / om te selecteren.
-Gebruik om AFT aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten. Gebruik om FINE aan te duiden en gebruik / om te selecteren. .
MOVE
-Gebruik om SKIP aan te duiden en gebruik / om het AAN of UIT te zetten.
-Druk op MENU om terug te gaan naar het hoofdmenu en gebruik om ZENDERS BEWERKEN aan te duiden. Gebruik om in het submenu te gaan.
Deze optie heeft vier functies:
-Gebruik de groene toets en de / toetsen om een naam aan de zender te geven.
-Gebruik de gele toets om een zender in te voegen.
-Gebruik de rode toets om een zender te blokkeren. Als de zender reeds geblokkeerd is, gebruik de blauwe toets om de deblokkeren.
-Gebruik de blauwe toets om een zender als een voorkeurzender te markeren. Als de zender reeds als voorkeurzender gemarkeerd is, druk op de blauwe toets om er een normale zender van te maken.
14
PC
BEELD
Het BEELD menu geeft een aantal opties waarmee u het beeld van uw TV kan aanpassen aan de lichtomstandigheden van de kamer en uw persoonlijke voorkeur. De mogelijke opties zijn BEELD MODUS, CONTRAST, HELDERHEID, KLEUR.
Om te navigeren: Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om BEELD te selecteren. Gebruik om BEELD MODUS te selecteren en gebruik dan / om te kiezen uit vier voorgeprogrammeerde opties : STANDARD > FILM > LEVENDIG > PERSOONLIJK. De STANDAARD optie is aanbevolen voor de meeste omstandigheden. Afhankelijk van de lichtomstandigheden in de kamer, kan u echter voor één van de andere opties kiezen.
NORMAL
Als u PERSOONLIJK gekozen heeft kunt u nog meerdere instellingen uitvoeren.
-Gebruik om CONTRAST aan te duiden en gebruik / om het contrast te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om HELDERHEID aan te duiden en gebruik / om de helderheid te verhogen of te verlagen.
-Gebruik om KLEURTEMPERATUUR aan te duiden en gebruik / om de kleurintensiteit te verhogen of te verlagen : KOUD, NORMAAL, WARM PC INSTELLINGEN In het menu PC INSTELLINGEN kunt u voorkeuren instellen in PC MODUS, waaronder H-POSITIE, V-POSITIE, KLOK, FASE en AUTOMATISCHE INSTELLING.
Om te navigeren : Druk op de MENU toets van de afstandsbediening. Gebruik / om PC INSTELLING te selecteren. Gebruik om H-POSITIE of andere opties te selecteren en gebruik dan / om te selecteren.
15
-Gebruik om H-POSITIE aan te duiden en gebruik / om de H-POSITIE in te stellen.
-Gebruik om V-POSITIE aan te duiden en gebruik / om de V-POSITIE in te stellen.
-Gebruik om KLOK aan te duiden en gebruik / om de KLOK in te stellen.
-Gebruik om AUTOMATISCHE INSTELLING aan te duiden en gebruik / om de instellingen hierboven
automatisch te laten uitvoeren.
Het GELUIDMENU, het INSTELMENU en het FUNCTIEMENU zijn identiek aan die van de TV modus.
HDMI/SCART/AV
BEELDMENU, GELUIDMENU, INSTELMENU, FUNCTIEMENU en ZENDERMENU zijn identiek aan die van TV modus.
16
Teletekst
Druk op TEXT op de afstandsbediening om naar teletekst over te gaan. Druk op OK om te bevestigen.
Teletext
Teletext
TTxPid
EXIT
EXIT
Hieronder volgt een overzicht van de functies van de teleteksttoetsen op de afstandsbediening.
1)Teletekst AAN/UIT Om teletekst te zien, druk op TEXT. Druk opnieuw om terug naar normale weergave te gaan. De zender kan tijdens teletekst niet gewijzigd worden.
2)Teletekst INDEX pagina. Druk op INDEX om naar de index/beginpagina te gaan.
3)Verborgen tekst weergeven. Druk op REVEAL om oplossingen op vragen van een quiz te tonen.
4)Een pagina vasthouden. Het is praktisch om een pagina te kunnen vasthouden. Druk op HOLD om de pagina vast te houden totdat u terug op de toets drukt.
5)Om het lettertype te vergroten. Druk op SIZE om de bovenste helft van de pagina te vergroten; druk opnieuw om de onderste helft van de pagina te vergroten; druk nogmaals om terug op normaal formaat te komen.
6)Rode/groene/gele en cyaan toetsen. In FASTTEXT of TOP modus corresponderen deze toetsen met verschillende onderwerpen. In lijstmodus komen ze overeen met de verschillende gekleurde paginanummers.
7)Pagina naar boven of naar beneden. Gebruik / om naar een hoger of lager paginanummer te gaan.
8)Paginanummers Gebruik de 0-9 toetsen om een paginanummer direct in te brengen.
9)EXIT toets. Een TV programma bekijken en op de hoogte gehouden worden wanneer een teletekstpagina aangepast wordt. Druk op de EXIT toets. Het Tv programma verschijnt op het scherm en het teletekstsymbool verschijnt bovenaan in het scherm. Wanneer de teletekst aangepast wordt, verschijnt het nummer van de gewijzigde pagina op het scherm. Het TV programma kan niet veranderd worden als de EXIT toets geactiveerd is. Druk op EXIT en de aangepaste teletekstpagina verschijnt op het scherm.
10)SUBPAGINA Om direct naar een subpagina te gaan, druk op SUBPAGE. Breng het nummer van de subpagina direct in met de 0-9 toetsen. Voorbeeld: om de tweede pagina op te roepen: 0002.
7321
MOVE
17
HOTEL MODUS
Instellen van de Hotel modus. Gebruik / om HOTEL LOCK in het FUNCTIEMENU te kiezen en druk op om te bevestigen.
HOTEL MODE
HOTEL LOCK VOLUME ON MAX VOLUME DEFAULF SOURCE SOURCE LOCK CLEAR LOCK
ATV
Hotel LOCK Gebruik / om HOTEL LOCK te selecteren en gebruik / om AAN of UIT te kiezen.
100
30
VOLUME AAN Gebruik / om VOLUME AAN te selecteren en gebruik / om het geluidvolume in te stellen. MAXIMUM VOLUME Gebruik / om MAX VOLUME te selecteren en gebruik / om het maximum geluidvolume in te stellen. STANDAARD BRON Gebruik / om STANDAARD BRON te selecteren en gebruik om te bevestigen. Gebruik / om de bron te selecteren en gebruik / om AAN of UIT te kiezen. Met deze instelling worden de volgende poorten afgesloten: ATV, HDMI, YPBPR, AV, Side, VGA. BRONBLOKKERING Gebruik / om BRONBLOKKERING te selecteren en druk op om in het submenu te gaan om de inhoudselectie te beperken en STANDAARDBRON menu uit te schakelen. BLOKKERING VERWIJDEREN Druk op om de Hotel modus leeg te maken.
18
USB FUNCTIES
--General Setup Page –
TV Display Wide OSD Lang Eng
Source Last Memory Off
Closed Caption
Enter
Off
De USB functies bevatten weergave van film, muziek en foto. Gebruik om USB te selecteren. Druk op ENTER om in het submenu te gaan.
/
DVD USB
00:00 005/039
MP3
MP3
GIF
WMA
JPG
00:00
druk op knop om te selecteren /
Temp
Beperkingen van het toestel en het systeem
1) Het systeem ondersteunt USB (max 4)
2) USB : ondersteunt USB 2.0, compatibel met USB1.1, maar niet USB Hub.
3) Het externe filesysteem moet FAT32/FAT zijn, ander werkt het niet.
4) Het systeem ondersteunt de verbinding van 4 partities disk.
5) De lijst kan tot 9999 files bevatten, er kunnen zich dus tot maximaal 9999 documenten in eenzelfde partitie bevinden.
6) Het fileformaat van de FAT/FAT32 is beperkt tot 4GB.
Ondersteunde media:
VIDOE
MPEG1(.*DAT, VDC1.0,VCD1.1, VCD2.0, SVCD Max: 720*480*30 decodering NTSC
MPEG2(*.VOB,*.MPG)
Max:720*480*30 decodering NTSC
MPEG4 (AV1 Xvid met B-Frame, Xvid met Q-pel) Geen ondersteuning van Divx Max: 720*480*30 decodering NTSC
19
AUDIO
MP3(*.mp3)
WMA(*.wma)
FOTO
JPEG(*.jpg)
GIF(*.gif)
Versie:98
DVD FUNCTIONS
Druk op SETUP op de afstandsbediening om in het instelmenu te gaan. Gebruik om de Algemene Instelpagina te selecteren. Gebruik om het gewenste item aan te duiden. Gebruik om in het submenu te gaan. Gebruik om naar het vorig menu te gaan.
◄ / ►
▼ /
◄ / ►
Algemene instellingen
TV scherm Kies het formaat (aspect verhouding) die overeenkomt met uw TV. Normaal PS: het centrale deel van het beeld is zichtbaar op een 4:3 TV, maar de linkse en rechtse kanten zijn samengedrukt. Normaal LB : het hele breedbeeld is zichtbaar op een 4:3 TV, maar er verschijnen boven en onderaan zwarte stroken. BREEDBEELD: kies deze optie als de speler wordt aangesloten op een breedbeeld TV. DVD’s die zijn opgenomen in het 4:3 formaat kunnen echter niet als 16:9 weergegeven worden.
--General Setup Page –
TV Display Wide OSD Lang Eng Last Memory Off Source
Go To General Setup Page
--General Setup Page –
TV Display Wide OSD Lang Eng Last Memory Off
Source
Go To General Setup Page
--General Setup Page –
normal ps norma lb
wide
OSD taal
Kies de gewenste taal. Druk op OK om te bevestigen.
Laatste geheugen
Kies de gewenste modus. ON: druk op de OPEN toets tijdens de weergave van een DVD. Als u de lade terug sluit begint de weergave waar u gestopt bent. OFF: geen geheugenfunctie.
Bron
Selecteer uw bronmodus Gelieve OK-toets Enter en selecteer USB-of DVD-
TV Display Wide OSD Lang Eng Last Memory Off Source
Set OSD Language
--General Setup Page –
TV Display W ide OSD Lang Eng Last Memory Off Source
Set Last Memory State
--General Setup Page –
TV Display Wide OSD Lang Eng
Last Memory Off
Source
English French German
Spanish Italian Portuguese
On Off
Off
Enter
20
Closed Caption
Speaker Setup
SPDIF-uitgang
Druk op knop om de SPDIF-uitgang verwekt ▼ / U kunt kiezen uit: SPDIF Off SPDIF / RAW SPDIF / PCM
Voorkeurinstellingen
Type TV. Kies het gewenste TV systeem. Druk op OK om te bevestigen.
Audio
Kies bij DVD de gewenste gesproken taal.
1) De geselecteerde taal krijgt voorrang en wordt automatisch bij de weergave gekozen.
2) De mogelijke talen hangen af van de DVD. U kan de taal ook kiezen door op AUDIO van de afstandsbediening te drukken.
Ondertitels
Kies bij DVD de gewenste taal voor de ondertitels.
1) De geselecteerde taal krijgt voorrang en wordt automatisch bij de weergave gekozen.
2) De mogelijke talen hangen af van de DVD. U kan de taal ook kiezen door op SUBTITLE van de afstandsbediening te drukken.
21
Loading...
+ 55 hidden pages