Powerplus POWX325 User manual

Page 1
POWX325 NL
1 TOEPASSINGSGEBIED ............................................................................. 2
2 BESCHRIJVING (FIG. A) ............................................................................ 2
3 INHOUD ...................................................................................................... 2
4 ALGEMENE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN .......................................... 3
4.1 Werkplaats ............................................................................................................... 3
4.2 Elektrische veiligheid ............................................................................................. 3
4.3 Veiligheid van personen ......................................................................................... 3
4.4 Zorgvuldige omgang met en gebruik van elektrisch gereedschap ...................... 4
4.5 Service ..................................................................................................................... 4
5 BIJZONDERE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN ....................................... 5
6 ASSEMBLAGE ........................................................................................... 5
6.1 De juiste zuigmond kiezen ..................................................................................... 5
6.2 Monteren van het geavanceerd filter ..................................................................... 5
6.3 Montage van het toestel ......................................................................................... 5
7 GEBRUIK .................................................................................................... 6
7.1 Het toestel AAN/UIT schakelen: ............................................................................. 6
7.2 Droog stofzuigen..................................................................................................... 6
7.3 Nat stofzuigen: ................................................................ ........................................ 6
7.4 Uitlaatslang: ............................................................................................................ 6
8 PROBLEEMOPLOSSING ........................................................................... 7
9 REINIGING EN ONDERHOUD.................................................................... 7
9.1 Reiniging ................................................................................................................. 7
9.2 Reinigen van de kuip .............................................................................................. 7
9.3 Reiniging van het filter. ........................................................................................... 8
10 TECHNISCHE GEGEVENS ........................................................................ 8
11 SERVICEDIENST ........................................................................................ 8
12 OPSLAG ..................................................................................................... 8
13 GARANTIE .................................................................................................. 9
14 MILIEU ........................................................................................................ 9
15 CONFORMITEITSVERKLARING ............................................................. 10
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 1 www.varo.com
Page 2
POWX325 NL
STOFZUIGER NAT/DROOG POWX325
1 TOEPASSINGSGEBIED
Uw nat/droogzuiger is ontworpen voor het opzuigen van droog afval en stof, alsmede voor het opzuigen van vloeistoffen. Het apparaat is niet bestemd voor industrieel gebruik.
WAARSCHUWING! Lees voor uw eigen veiligheid deze gebruiksaanwijzing goed door alvorens de machine te gebruiken. Geef dit elektrische werktuig alleen samen met deze gebruiksaanwijzing door aan anderen.
2 BESCHRIJVING (FIG. A)
1. Slang
2. Draineerslang
3. Draineerstop
4. Wiel
5. Handgreep
6. Telescopische pijp
7. Vloeistofadapter
8. Draaghandgreep
9. Duwhandgreep
10. Aan/uit-schakelaar
11. Opbergruimte voor accessoires
3 INHOUD
Verwijder alle verpakkingsmateriaal. Verwijder de overblijvende verpakking en de transportsteunen (indien aanwezig). Controleer of de inhoud van de verpakking compleet is. Controleer het toestel, het netsnoer, de stekker en alle toebehoren op transportschade. Berg het verpakkingsmateriaal op tot aan het einde van de garantieperiode. Na deze
periode kunt u het via uw lokale afvalinzameling laten verwijderen.
12. Scharnier
13. Motorgedeelte
14. Aansluiting voor stofzuigerslang
15. Kuip
16. Wiel
17. Nattevloerborstel
18. Drogevloerborstel
19. Spleetzuiger
20. Ronde borstel
21. Textielfilter
22. Geavanceerd filter
WAARSCHUWING! Verpakkingsmateriaal is geen speelgoed! Kinderen mogen niet spelen met plastic zakken! Gevaar voor verstikking!
1 nat/droog stofzuiger 1 slang 1 telescopische pijp 1 natte vloerborstel 1 droge vloerborstel 1 handgreep
Neem contact op met uw dealer wanneer er stukken ontbreken of beschadigd zijn.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 2 www.varo.com
1 spleetzuiger 1 ronde borstel 1 geavanceerd filter 1 textielfilter 1 handleiding
Page 3
POWX325 NL
4 ALGEMENE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN
WAARSCHUWING! Neem alle voorschriften door. Het niet naleven van de voorschriften kan elektrische schokken, brand en/of ernstige verwondingen veroorzaken. Het hierna gebruikte begrip „elektrisch gereedschap" heeft betrekking op elektrisch gereedschap, gevoed door het elektriciteitsnet (met elektriciteitskabel) of op batterij (snoerloos).
4.1 Werkplaats
Hou de werkplaats proper en opgeruimd. Wanorde en een slecht verlichte werkplaats
kunnen tot ongevallen leiden.
Gebruik het apparaat niet in een omgeving waarin zich brandbare vloeistoffen, gassen of
stoffen bevinden. Elektrisch gereedschap brengt vonken voort die dergelijke stoffen of dampen kunnen laten ontbranden.
Zorg dat er geen kinderen of andere personen in de buurt zijn als u het elektrisch apparaat
gebruikt. Afleiding kan ervoor zorgen dat u de controle over het toestel verliest.
4.2 Elektrische veiligheid
Controleer altijd of de netspanning overeenstemt met deze vermeld op het typeplaatje. De stekker van het apparaat moet in het stopcontact passen. De stekker mag op geen
enkele wijze worden gewijzigd. Gebruik geen adapterstekkers in combinatie met geaarde apparaten. Ongewijzigde stekkers en passende stopcontacten doen het risico op elektrische schokken afnemen.
Vermijd lichamelijk contact met geaarde oppervlakken, zoals buizen, radiators, fornuizen en
koelkasten. Er bestaat een groter risico op elektrische schokken wanneer uw lichaam geaard is.
Hou het apparaat buiten bereik van regen of vocht. Het binnendringen van water in een
elektrisch apparaat verhoogt het risico op elektrische schokken.
Gebruik de kabel niet om het apparaat te dragen of op te hangen, of de stekker uit het
stopcontact te trekken. Hou de kabel buiten bereik van hitte, olie, scherpe randen of bewegende onderdelen van het apparaat. Beschadigde of in de war geraakte kabels verhogen het risico op elektrische schokken.
Wanneer u het gereedschap buitenshuis gebruikt, gebruik dan een verlengkabel die
geschikt is voor gebruik buiten. Het gebruik van een verlengkabel die geschikt is voor gebruik buitenshuis vermindert het gevaar voor een elektrische schok.
Wanneer het gebruik van het gereedschap in een vochtige omgeving niet te vermijden is,
gebruik dan een aansluitpunt dat beveiligd is met een verliesstroomschakelaar. Het gebruik van een verliesstroomschakelaar vermindert het gevaar voor een elektrische schok.
4.3 Veiligheid van personen
Wees aandachtig. Let op wat u doet en ga verstandig aan het werk met elektrisch
gereedschap. Gebruik het apparaat niet als u moe bent of onder invloed bent van drugs, alcohol of medicijnen. Eén moment van onoplettendheid bij het gebruik van het apparaat kan tot ernstige verwondingen leiden.
Draag uw persoonlijke veiligheidsuitrusting en steeds een veiligheidsbril. Door een
persoonlijke veiligheidsuitrusting (stofmasker, niet glijdende veiligheidsschoenen, een veiligheidshelm of een gehoorbescherming - afhankelijk van de aard en het gebruik van het elektrisch gereedschap) te dragen, doet u het risico op verwondingen afnemen.
Voorkom een ongewilde inbedrijfstelling. Ga na of de schakelaar op "UIT(0)" staat voor u
de stekker in het stopcontact steekt. Als u bij het dragen van het apparaat de vinger aan de schakelaar houdt of de stekker in het stopcontact steekt terwijl het ingeschakeld is, kan dat tot ongevallen leiden.
Verwijder instelgereedschap of schroefsleutels voor u het apparaat inschakelt.
Gereedschap dat of een sleutel die zich in een draaiend onderdeel van het apparaat bevindt, kan tot verwondingen leiden.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 3 www.varo.com
Page 4
Overschat uzelf niet. Neem een veilige houding aan en zorg dat u uw evenwicht niet
POWX325 NL
verliest. Zo kunt u het apparaat in een onverwachte situatie beter onder controle houden.
Draag gepaste kleding. Draag geen wijde kleren en geen sieraden. Hou uw haar, kleren en
handschoenen buiten het bereik van bewegende delen. Losse kleren, sieraden en lange haren kunnen door bewegende delen worden gegrepen.
Als er stof afzuig- en stofopvanginrichtingen kunnen worden gemonteerd, moet u ervoor
zorgen dat die aangesloten zijn en juist worden gebruikt. Het gebruik van dergelijke inrichtingen doet de gevaren door stof afnemen.
4.4 Zorgvuldige omgang met en gebruik van elektrisch gereedschap
Overbelast het apparaat niet. Gebruik voor uw werk het elektrische gereedschap dat
daarvoor bestemd is. Met een geschikt elektrisch apparaat werkt u beter en veiliger in het opgegeven vermogensbereik.
Gebruik geen elektrisch apparaat waarvan de schakelaar defect is. Een elektrisch apparaat
dat niet meer kan worden in- of uitgeschakeld, is gevaarlijk en moet worden hersteld.
Trek de stekker uit het stopcontact voor u het apparaat instelt, accessoires vervangt of het
apparaat opbergt. Die voorzorgsmaatregel voorkomt dat het apparaat ongewild wordt gestart.
Bewaar ongebruikt elektrisch gereedschap buiten het bereik van kinderen. Laat personen
die niet vertrouwd zijn met het apparaat of die deze gebruiksaanwijzing niet hebben gelezen, het apparaat niet gebruiken. Elektrisch gereedschap is gevaarlijk als het door onervaren personen wordt gebruikt.
Ga zorgvuldig om met het apparaat. Controleer of de bewegende onderdelen ervan op de
juiste manier werken en niet klemmen, en er geen onderdelen zo erg beschadigd zijn dat de werking van het apparaat in het gedrang komt. Laat beschadigde onderdelen eerst herstellen voor u het apparaat gebruikt. Veel ongevallen worden veroorzaakt door slecht onderhouden elektrisch gereedschap.
Hou zaaggereedschap scherp en zuiver. Zorgvuldig onderhouden zaaggereedschap met
scherpe kanten raakt minder snel geklemd en is gemakkelijker te hanteren.
Gebruik elektrisch gereedschap, accessoires, speciaal gereedschap en dergelijke meer in
overeenstemming met deze gebruiksaanwijzing en zoals het voor het type van apparaat is voorgeschreven. Hou bovendien rekening met de werkomstandigheden en de uit te voeren werkzaamheden. Het gebruik van elektrisch gereedschap voor andere doeleinden dan de voorgeschreven, kan tot gevaarlijke situaties leiden.
4.5 Service
Laat uw apparaat uitsluitend door gekwalificeerde vaklui en met originele
reserveonderdelen herstellen. Zo bent u zeker dat de veiligheid van het apparaat behouden blijft.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 4 www.varo.com
Page 5
POWX325 NL
Gebruik van de droge vloerborstel (18)
Voor het reinigen van droge oppervlakken zoals vloeren, tapijt, …
Gebruik van de natte vloerborstel (19)
Voor het opzuigen van water of niet-vluchtige substanties.
Spleetzuiger (21)
Voor het reinigen van verwarmingstoestellen, lijsten, hoeken, … Ook gebruikt om grote hoeveelheden vloeistof op te zuigen.
Ronde borstel (22)
Voor het reinigen van kleine oppervlakken zoals ramen of de hoeken van de kamer.
5 BIJZONDERE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN
Schakel het toestel niet in zonder dat het filter en de motor op hun plaats zitten. Rol tijdens het gebruik het netsnoer altijd minstens voor twee derden van zijn totale lengte
uit om het gevaar voor struikelen te vermijden.
Gebruik het toestel niet op hete oppervlakken of bij hoge temperaturen. Gebruik het toestel niet met verstopte accessoires. Hou het toestel en de accessoires vrij
van stof, pluizen, haar, … om een vrije luchtstroom te behouden.
Laat het toestel niet onbeheerd achter wanneer het draait; schakel het uit. Dit toestel mag niet gebruik worden voor het opzuigen van zaagstof of hout.
OPGELET
Dit toestel mag niet gebruikt worden voor het opzuigen van de volgende materialen:
Gevaarlijke materialen/stof die uw gezondheid kunnen bedreigen. Puntige, scherpe of zeer grote voorwerpen. Haal deze weg uit het te stofzuigen gebied. Brandbare of explosieve vloeistoffen (zoals benzine). Gebruik het toestel niet in de buurt
van zulke materialen.
Printertoner (van printers of kopieermachines). Deze zijn geleidend en kunnen het toestel
beschadigen.
Brandende of rokende voorwerpen zoals sigaretten, lucifers of warme as.
6 ASSEMBLAGE
6.1 De juiste zuigmond kiezen
6.2 Monteren van het geavanceerd filter( FIG B)
Het geavanceerd filter is geschikt voor het opvangen van klein afval en stof.
Verwijder het motorhuis (13). Verwijder het filter door het naar boven te trekken. Plaats het droge filter terug in het toestel. Zorg ervoor dat het filter correct geplaatst werd. Breng het motorhuis weer aan.
6.3 Montage van het toestel
Stop de aansluiting op de flexibele slang (1) in de aansluiting (14) op de stofzuiger. Draai
de aansluiting van de flexibele slang naar rechts om de slang vast te zetten. Om de flexibele slang te verwijderen draait u de aansluiting op de slang naar links.
Sluit de handgreep met de luchtklep (5) aan op het andere uiteinde van de flexibele slang
(1).
Stop het smalle deel van de telescopische pijp (6) in de handgreep met de luchtklep (5).
Indien nodig kan de tweede verlengpijp nu gemonteerd worden.
Monteer de natte-/drogevloerborstel (18/19), spleetzuiger (19) of ronde borstel (20) op de
telescopische pijp (6).
Rol voorzichtig het netsnoer af tot op de benodigde lengte vóór u het op de netspanning
aansluit. Ontrol het netsnoer tijdens het gebruik altijd voor minstens twee derden van zijn totale lengte om het gevaar voor struikelen te vermijden.
OPGELET: Vertrek of draag het toestel nooit aan zijn netsnoer.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 5 www.varo.com
Page 6
POWX325 NL
7 GEBRUIK
7.1 Het toestel AAN/UIT schakelen:
Uw stofzuiger is uitgerust met 2 motoren die u afzonderlijk of tegelijkertijd kunt gebruiken (voor meer zuigkracht).
Stop de stekker in een geschikt stopcontact (220-240 Volt). Zorg dat de gemonteerde accessoires goed gemonteerd en in de juiste stand zitten. Duw op de eerste aan/uit-schakelaar (10) om het toestel te starten. Tijdens het gebruik kunt u de tweede aan/uit-schakelaar (10) indrukken om de zuigkracht te
verhogen. Om het toestel uit te schakelen, duwt u op de 2 aan/uit-schakelaars.
OPGELET: Gevaar voor verwondingen. Een niet-ontrold netsnoer kan tot struikelen leiden.
Haal de stekker na elk gebruik uit het stopcontact.
7.2 Droog stofzuigen
Controleer of het geavanceerd filter gemonteerd zit. Monteer de buis (6) op de slang (1).
OPGELET: Controleer of de accessoires niet verstopt zitten en in een goede staat verkeren. Beschadigde onderdelen moeten vervangen worden. Verstopte slangen of buizen zullen de prestaties aantasten en kunnen het toestel beschadigen.
7.3 Nat stofzuigen:
Zorg ervoor dat de stekker uit het stopcontact is. Verwijder het motorgedeelte (13) door de twee klemmen los te maken en de kop af te
nemen. Plaats het filter.
Zorg ervoor dat het stof/waterreservoir (15) proper en vuil- en stofvrij is. Sluit de geschikte zuigmond aan. Stop de stekker in het stopcontact en duw op de ON/OFF knop. De motor van het toestel
start; u kunt nu beginnen te zuigen.
Dompel de zuigmond niet volledig onder om grote hoeveelheden vloeistof uit een
gootsteen, een tank, enz. op te zuigen. Laat bovenaan de zuigmond een opening om een luchtinstroom mogelijk te maken.
Het toestel is uitgerust met een vlotterklep die het zuigen stopzet wanneer het reservoir tot
aan zijn maximumcapaciteit gevuld is of wanneer de stofzuiger wordt omgekanteld. De motorsnelheid zal verhogen. Zet de motor uit en haal de stekker uit het stopcontact wanneer dit gebeurt.
Leid de gekozen zuigmond over het vloer/gootsteen/tankoppervlak om water op te zuigen. Schakel het toestel uit door op de ON/OFF knop te duwen en haal de stekker uit het
stopcontact.
7.4 Uitlaatslang:
Wanneer u grote hoeveelheden water opzuigt, dan kunt u gemakkelijk het water opvangen in verschillende reservoirs of emmers m.b.v. de uitlaatslang (2).
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 6 www.varo.com
Page 7
Neem de uitlaatslang (2) uit haar houder.
PROBLEEM
OORZAAK
OPLOSSING
Te lage zuigkracht.
Slechts 1 schakelaar op ON.
Duw de tweede schakelaar (4) in.
Het hulpstuk zit verstopt.
Verwijder alle verstoppingen van het hulpstuk.
Stof/waterreservoir (15) is vol.
Maak het stof/waterreservoir (15) leeg.
Filter is vuil.
Reinig het filter.
Motorgedeelte werkt niet.
Het motorgedeelte is niet ingeschakeld of de stekker zit niet in het stopcontact.
Controleer of het motorgedeelte op het net is aangesloten en ingeschakeld is.
POWX325 NL
Verwijder de afsluitdop (3). Laat het water in een extern reservoir of een emmer overlopen. Zet de afsluitdop terug vast en zorg ervoor dat hij goed vastzit om ongewenst leeglopen of
lekkage te voorkomen.
Zet de uitlaatslang terug vast in haar houder.
OPGELET: Zuig geen oplosmiddelen, explosieve, brandare en/of gevaarlijke vloeistoffen op zoals benzine, olie, alcohol, verf, verdunners, zuren, enz.
8 PROBLEEMOPLOSSING
Haal de stekker uit het stopcontact en laat het toestel volledig afkoelen vóór u een van de oplossingen toepast die in het onderdeel “Probleemoplossing” worden beschreven.
9 REINIGING EN ONDERHOUD
Opgelet ! Trek de netstekker uit de contactdoos alvorens werkzaamheden aan het apparaat te verrichten.
9.1 Reiniging
Reinig de ventilatiesleuven van de machine om oververhitting van de motor te voorkomen. Reinig regelmatig de behuizing van de machine met een zachte doek, bij voorkeur na ieder
gebruik.
Houd de ventilatiesleuven vrij van stof en vuil. Als het vuil niet verwijderd kan worden, gebruik dan een zachte doek bevochtigd met
zeepwater.
Gebruik nooit oplosmiddelen zoals benzine, alcohol, ammoniawater, etc. Deze oplosmiddelen kunnen de plastic onderdelen beschadigen.
Dompel het motorhuis niet in water onder!.
9.2 Reinigen van de kuip
Ledig en reinig de kuip (15) na ieder gebruik Droog de kuip zorgvuldig nadat de machine is gebruikt voor het opzuigen van vloeistoffen.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 7 www.varo.com
Page 8
9.3 Reiniging van het filter.
POWX325
Netspanning
220-240 V
Netfrequentie
50-60 Hz
Vermogen
2x1200 W
Capaciteit kuip
60 l
Gewicht
23,2 kg
Koelsysteem
Luchtcirculatie
Vacuümdruk
>17 Kpa
POWX325 NL
Maak de twee klemmen op het stof/waterreservoir (15) los en verwijder het motorgedeelte
(13).
Neem het filter weg door het naar boven te trekken. Klop het filter binnenin een afvalemmer proper. Was het filter onder lauw stromend water en
gebruik indien nodig een zacht detergent. Gebruik nooit kokend water. Laat het filter in de zon na het wassen drogen vóór u het opnieuw gebruikt.
Plaats het droge filter terug in het toestel. Zorg ervoor dat het filter correct geplaatst werd. Zet het motorgedeelte (13) terug op het toestel vast. Vergrendel de klemmen op het
stof/waterreservoir (15).
Nota: Het wordt aangeraden om het reservoir leeg te maken wanneer het nog niet halfvol
is. Het water/stofreservoir is niet ontworpen om water op te slaan; zorg ervoor dat het reservoir onmiddellijk na gebruik wordt leeggemaakt.
Onthoud! Na het nat stofzuigen moet het filter gedroogd worden vóór u opnieuw droog kunt stofzuigen.
WAARSCHUWING: Wees oplettend wanneer u het reservoir leegmaakt – het kan meer wegen dan u denkt.
10 TECHNISCHE GEGEVENS
11 SERVICEDIENST
Beschadigde schakelaars moeten in de werkplaats van onze klantendienst hersteld
worden.
Als de voedingskabel (of de stekker) beschadigd is, moet hij worden vervangen door een
specifieke voedingskabel, die bij onze klantendienst (serviceafdeling - zie laatste pagina) verkrijgbaar is. Het vervangen van de voedingskabel mag uitsluitend worden uitgevoerd door onze klantendienst (serviceafdeling - zie laatste pagina) of een gekwalificeerde persoon (een vakman op het vlak van elektriciteit).
12 OPSLAG
Reinig zorgvuldig de gehele machine en het toebehoren. Berg de machine op buiten het bereik van kinderen, in een stabiele en veilige positie en op
een droge plaats met een gematigde temperatuur. Vermijd te hoge en te lage temperaturen.
Bescherm de machine tegen direct invallend licht. Bewaar ze, indien mogelijk, op een
donkere plaats.
Bewaar de machine niet in plastic of Nylon zakken om te vermijden dat er zich vocht
ophoopt.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 8 www.varo.com
Page 9
POWX325 NL
13 GARANTIE
Dit product is, conform de wettelijke reglementeringen, gewaarborgd gedurende een
periode van 36 maanden die begint vanaf de datum van aankoop door de eerste koper.
Deze garantie dekt alle materiaal- of productiefouten met uitsluiting van: defecte onderdelen
onderhevig aan normale slijtage zoals lagers, borstels, kabels, stekkers of accessoires zoals boren, boorbits, zaagbladen enz., beschadigingen of defecten die voortvloeien uit onjuist gebruik, ongelukken of modificaties, alsook de transportkosten.
We behouden ons het recht voor om elke garantieclaim te weigeren waarbij de aankoop
niet kan worden geverifieerd of waarbij het duidelijk is dat het product niet correct werd onderhouden (propere ventilatiesleuven, regelmatig vervangen koolborstels, ...).
Uw aankoopbon moet worden bewaard als bewijs van de aankoopdatum. Uw gereedschap moet als geheel naar uw dealer worden teruggebracht in een
aanvaardbare staat van netheid, in zijn originele kunststof koffer (indien van toepassing op het product) en het moet vergezeld zijn van uw bewijs van aankoop.
14 MILIEU
Als uw machine na verloop van tijd aan vervanging toe is, geef het dan niet met het huisvuil mee, maar zorg voor een milieuvriendelijke verwerking. Afval geproduceerd door elektrische machines mag niet behandeld worden als normaal huishoudelijk afval. Zorg voor recycling daar waar passende installaties bestaan. Raadpleeg de plaatselijke instanties of de verkoper voor adviezen over inzameling en verwerking.
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 9 www.varo.com
Page 10
15 CONFORMITEITSVERKLARING
POWX325 NL
VARO N.V. - Joseph Van Instraat 9 - BE2500 Lier - BELGIUM, verklaart dat,
voldoet aan de Essentiële Eisen en andere van toepassing zijnde voorschriften van de Europese Richtlijnen, gebaseerd op de toepassing van de geharmoniseerde Europese normen. Elke niet toegelaten modificatie van het apparaat maakt deze verklaring nietig.
Europese richtlijnen (inclusief hun wijzigingen, indien van toepassing):
Europese geharmoniseerde normen en hun wijzigingen:
Ondergetekende handelt in opdracht en in onmiddellijke vertegenwoordiging van het bedrijfsmanagement,
Product: Stofzuiger Nat/Droog Handelsmerk: POWERplus Model: POWX325
2006/95/EC 2004/108/EC 2011/65/EU
EN60335-1 : 2002 EN60335-2-2 : 2010 EN55014-1 : 2006 EN55014-2 : 1997 EN61000-3-2 : 2006 EN61000-3-3 : 2008
Philippe Vankerkhove Certificatiemanager Datum: 31/10/2012
Copyright © 2013 VARO P a g i n a | 10 www.varo.com
Loading...