Philips DVP3266K User Manual [et]

Külastage Philipsit internetis:
http://www.philips.com
DVP3266K
DVD VIDEOMÄNGIJA
Registreerige oma toode ja otsige abi aadressilt
www.philips.com/welcome
2
Koostisosad Ohtlikud / mürgised koostisained
Plii, tina Hg,
Elavhõbe
Pakend O O O O O O
DVD liugur X O O O O O
PWB X O O O O O
Lisad
Patareid
Cd, Kroom, 6+ PBB PBDE Kaadmium
X O O O O O (kaugjuhtimispult ja kaablid)
X O O O O O (kaugjuhtimispuldis
O: tähistab seda, et antud ohtliku või mürgise koostisaine kogus seadme selles osas on madalam kui SJ/T11363
- 2006 poolt määratud limiit. X: tähistab seda, et antud ohtliku või mürgise koostisaine kogus seadme selles osas on kõrgem kui SJ/T11363 -
2006 poolt määratud limiit.
See logo tähistab ajaperioodi (10 aastat), mille jooksul elektroonilistes seadmetes kasutatud ohtlikud ja mürgised koostisained ei leki ega muteeru, nii et nende koostisainete kasutamine ei too kaasa ohtlikku keskkonnareostust, kehalisi vigastusi ega esemete rikkumisi.
See logo tähistab ajaperioodi (5 aastat), mille jooksul elektroonilistes seadmetes kasutatud ohtlikud ja mürgised koostisained ei leki ega muteeru, nii et nende koostisainete kasutamine ei too kaasa ohtlikku keskkonnareostust, kehalisi vigastusi ega esemete rikkumisi.
Keskkonnasõbralik kasutamisaeg
Keskkonnasõbralik kasutamisaeg
Patareide tähistamine
MÄRKUSED
56
TÄHTSAMAD TERMINID
Pealkiri:
TV OUT pesa:
WMA:
Pikim pildilõik või muusikatoiming DVD plaadil, muusika videotarkvaral või terve album audiotarkvaral. Igale pealkirjale on antud pealkirjanumber, võimaldades määrata soovitud pealkirja asukoha.
DVD süsteemi tagaosas asuv pesa,
mis edastab videosignaali televiisorisse.
Windows Media Audio. Viitab helipakkimise tehnoloogiale, mille on välja arendanud Microsoft Corporation. WMA andmeid on võimalik lahti kodeerida Windows Media Player 9. versiooni või Windows XP jaoks mõeldud Windows Media Playeri abil. Faile on võimalik ära tunda nende faililaiendi järgi WMA.
3
INFORMATSIOON
TÄHELEPANU!
Kliendile: Lugege tähelepanelikult seadme põhja all asuvat
informatsiooni ning kirjutage siia seadme seerianumber. Hoidke see informatsioon alles.
Mudeli number: Seerianumber: ________
DVP3266K
INFORMATSIOON LASERI KOHTA
Laseri tüüp .....................Pooljuhtlääts
(DVD)
.................................AIGaAs (CD)
Lainepikkus ....................658 nm (DVD)
.................................790 nm (CD)
Väljundi võimsus ............7.0mW (DVD)
.................................10.0 mW (VCD/CD)
Läätse ulatus ..................60kraadi
Seda seadet ei tohi märjaks pritsida ning sellele ei tohi asetada veega täidetud esemeid, näiteks vaase.
Tänu sellele, et erinevate plaaditootjate plaadiformaadid erinevad, võib teie DVD mängija puhul osutuda vajalikuks tarkvara uuendamine. DVD tehnoloogia arenguga muutub selline protseduur tavaliseks ning seda on kerge teostada. Tarkvara uuendusteks külastage meie kodulehekülge www.philips.com/support.
PALUME TARBIJATEL MÕISTA, ET KÕIKI TELEVIISOREID EI OLE VÕIMALIK SELLE TOOTEGA KOOS KASUTADA NING TELEVIISORI EKRAANIPILT VÕIB OLLA VIGADEGA. KUI TEGEMIST ON PROGRESSIIVSE SKANEERIMISE PILDIPROBLEEMIDEGA 525 VÕI 625, SOOVITAME KASUTAJATEL MUUTA TELEVIISORIÜHENDUST NING KASUTADA STANDARDSET VÄLJUNDIT. KUI TEIL ON TEKKINUD KÜSIMUSI TEIE TELEVIISORI SOBIVUSE SUHTES NENDE 525P VÕI 625P DVD MÄNGIJATE MUDELITEGA, KONTAKTEERUGE PALUN MEIE KLIENDITEENINDUSEGA.
Laseri ohutus
See seade sisaldab laserit. Tänu võimalikele silmakahjustustele on seadet lubatud lahti võtta ning parandada ainult selleks kvalifitseeritud töötajatel.
MÄRKUS: SEADME ABIL NÄIDATUD EKRAANIPILDID
VÕIVAD ERINEVATES MAADES ERINEDA.
ETTEVAATUST (HOIATUSE ASUKOHT: SEADME TAGAPANEEL) ÄEGE KUNAGI TEHKE MUUDATUSI SEADME
ÜHENDUDSTES, KUI SEADE ON SISSE LÜLITATUD.
Veenduge, et voolupistik oleks kohas, kus sellele on kerge ligi pääseda. Kui seadme töös peaks tekkima häireid, eemaldage see täielikult vooluvõrgust ning tõmmake kontakt seinapistikust välja.
www.philips.com/welcome
See toode kuulub autoriõiguse kaitse tehnoloogia alla, mis on kaitstud USA patendi ja vaimse omandi õigustega. Selle autoriõiguse kaitsega tehnoloogia kasutamine peab olema Macrovision poolt autoriseeritud ja on mõeldud kodudes ning teistes piiratud vaatajaskonnaga kohtades kasutamiseks kui ei ole just Macrovisioni poolt teisiti volitatud. Teistsugune rakendamine või demonteerimine on keelatud.
KEELEKOODID
4
57
TÄHTSAMAD TERMINID
Analoogheli:
Külgede suhtarv:
AUDIO OUT pesa:
Bitimäär:
Peatükk:
Liitvideosignaal (CVBS):
Plaadimenüü:
DivX®:
Dolby Digital:
JPEG:
MP3:
Multikanal:
Lapsevanemakontroll:
PBC:
PCM (Pulse Code Modulation):
Progressiivne skaneerimine:
Piirkonnakood:
Heli, mis ei ole konverteeritud numbrilisteks väärtusteks. Analoogheli võib varieeruda, seevastu digitaalsel helil on kindlad numbrilised väärtused. Analoogheli kasutatakse, kui ühendus on sooritatud AUDIO LEFT / RIGHT pesade kaudu. Nende kaudu edastatakse heli kahe kanali kaudu: vasakpoolne ja parempoolne.
Kuvatava pildi vertikaal- ja horisontaalpikkuste suhtarv. Tavalistel televiisoritel on horisontaal-vertikaalsuhtarv 4:3 ja laiekraanidel 16:9. Kirjakast võimaldab Teil standardsel 4:3 ekraanil nautida laiemat pilti.
Pesad DVD süsteemi tagaosas (punane ja valge), mis saadavad audiosignaali teisele süsteemile (TV, Stereo jne)
Andmesuurus, mida kasutatakse, et hoida antud muusikapikkust, mõõdetakse kilobitti sekundis või kbps (kb/s). Või salvestamiskiirus. Üldiselt, mida kõrgem on bitimäär, seda kõrgem on salvestamiskiirus. Kuigi, kõrgem bitimäär kasutab plaadil rohkem mälumahtu.
Osa pildist või lõik muusikast, mis on väiksem kui pealkiri. Pealkiri koosneb mitmest peatükist. Igale peatükile on antud peatüki number, võimaldades määrata soovitud pealkirja asukohta.
videosignaal, mida harilikult kasutatakse tarbijale suunatud videotoodetes.
Ekraanivaade, mis võimaldab valida DVD plaadile salvestatuid pilte, heli, subtiitreid, mitmenurksust jne.
DivX® koodek, mis põhineb patentidega kaitstud MPEG-4 failipakkimistehnoloogial, välja töötatud DivX®Networks Inc. poolt. Selle abil on digitaalseid videofaile võimalik pakkida kokku nii väikseks, et neid saab transportida üle interneti, samas säilitades kõrge kvaliteedi.
Ruumheli helisüsteem, mis on loodud Dolby Laboratories'de poolt, koosnedes kuni kuuest helikanalist (eesmine vasak ja parem, surround vasak ja parem, keskmine ning subwoofer).
Väga levinud digitaalpildi formaat. Pildiandmete kokkupakkimissüsteem on loodud Joint Photographic Expert Group'i poolt, see garanteerib suure kokkupakkimismäära juures minimaalse kao pildikvaliteedis. Neil faile tunneb ära laiendite 'JPG või JPEG' järgi.
Failiformaat heliandmete kokkupakkimissüsteemiga. 'MP3' on lühend sõnadest Motion Picture Experts Group 1 (või MPEG 1) Audio Layer 3. Kasutades MP3 formaati võimaldab üks CD-R või CD-RW plaat mahutada 10 korda rohkem andmemahtu kui tavaline CD plaat.
DVD plaatide puhul salvestatakse iga heliefekt eraldi helikanalisse. Multikanalilise salvestuse puhul on heliefekt salvestatud kolme või enamasse kanalisse.
DVD funktsioon, mis piirab plaadi esitust kasutajate vanuse järgi sõltuvalt iga riigi kontrolltasemest. Piirangud varieeruvad erinevate plaatide puhul; kui see on aktiveeritud, siis esitus on keelatud, kui tarkvara eatase on kõrgem kui kasutaja poolt määratud.
Taasesituse kontroll. Video CD/Super VCD navigeerimise süsteem plaatidele salvestatud kuvari menüüde abil. Saate kasutada interaktiivset taasesitust ja otsingut.
Süsteem, mis muudab analooghelisignaali digitaalseks signaaliks, et seda hiljem töödelda. Muutmisel ei pakita andmeid kokku.
Progressiivne skaneerimine kuvab kahekordset raamide arvu sekundis. võrreldes televiisori tavalise süsteemiga. See tagab pildi kõrge resolutsiooni ja kvaliteedi.
Funktsioon, mis lubab plaate taasesitada ainult teatud piirkondades. See seade lubab taasesitada plaate, millel on samaväärne piirkonnakood. Piirkonnakoodi leiate te toote etiketilt. Mõned plaadid sobivad esitamiseks mitmes piirkonnas (või kõigis (ALL) piirkondades).
56
TOOTE TEHNILISED ANDMED
TELEVIISORI STANDARD
VIDEO ANDMED
VIDEO FORMAAT
DVD 50Hz 60Hz
VCD 50 Hz 60 Hz
HELI FORMAAT
HELI ANDMED
ÜHENDUSED
5.1-kanaliline analoogheli
PEASEADE
Ridade koguarv 625 525 Taasesitus Multi- (PAL/NTSC)
standard
Video DAC 12 bitti, 108MHz Y Pb Pr 0.7 Vpp ~ 75 oomi Videoväljund 1 Vpp ~ 75 oomi
Digitaalne Kokkupakkimis- MPEG 1 VCD plaadi puhul formaat DivX
Horisontaalne 720 pikslit 720 pikslit resolutsioon 1920 pikslit 1920 pikslit
Vertikaalne 576 rida 480 rida resolutsioon 1080 rida 1080 rida
Horisontaalne 352 pikslit 352 pikslit resolutsioon
Vertikaalne 288 rida 240 rida resolutsioon
Digitaalne MPEG/AC-3/ kokkupakitud
PCM 20,
24 bitti, 44.1, 48, 96 kHz
MP3 96, 112, 128, (ISO 9660) Kbps &
muutuvad bitimäärad fs, 32, 44.1, 48 kHz
Analoogheli Stereo Dolby Surround helile vastav downmix Dolby
digitaalsest multikanalilisest helist
DA konverter 24 bit, 192 kHz DVD fs 96 kHz 4 Hz – 44 kHz
48 kHz 4 Hz – 22 kHz
SVCD 48 kHz 4 Hz – 22 kHz
44.1kHz 4 Hz – 20 kHz CD/VCD 44.1kHz 4 Hz – 20 kHz Müra tase signaalis (1kHz) > 90 dB Dünaamiline vahemik (1kHz) > 80 dB Segunemine (1kHz) > 70 dB Müra/surin (1kHz) > 65 dB MPEG MP3 MPEG Audio
L3
YpbPr väljund Kaabel 3x Video väljund Kaabel (kollane) Heli väljund (eesmised P+V)
Kaabel (valge / punane)
Digitaalne väljund 1 koaksiaalkaabel
IEC60958 CDDA / LPCM jaoks IEC61937 MPEG 1/2 jaoks Dolby Digital
HDMI väljund
Audio eesmised V+P kaablid (valge / punane) Audio tagumised V+P kaablid (valge / punane) Audio keskmine kaabel (sinine) Audio subwooferi kaabel (must)
puhkereþiimis
(PAL/50Hz) (NTSC/60Hz)
MPEG 2 DVD, SVCD plaadi puhul
digitaalne 16,
Mõõtmed (l x k x d) 360 x 37 x 209 mm Kaal umbes 2 kg
Vooluvõimsus 110 – 240 V;
50/60 Hz Voolutarbivus < 10 W Voolutarbivus
< 1 W
Toote tehnilised andmed võivad muutuda ilma etteteatamiseta.
VOOLUTARBIVUS
INFORMATSIOON
5
Toodetud Dolby Laboratories'e litsentsi alusel. Märgid Dolby, Pro-Logicja duubel-D on Dolby Laboratories'e kaubamärgid.
Microsoft, Windows Media ja Windows logo on Microsoft korporatsiooni registreeritud kaubamärgid Ameerikas ning muudes riikides
DivX®, DivX Ultra Certified ning nendega seostatud logod on DivX. Inc. kaubamärgid ning teid kasutatakse litsentside alusel.
Toodetud Digital Theatre Systems'i litsentsi alusel, mis on kaitstud USA-s välja antud patentidega nr. 5,451,942, 5,956,674, 5,974,380, 5,978,762 ning mujal maailmas välja antud patentidega, mis on käesoleval hetkel kehtivad. DTSja DTS Digital Surroundon Digital Theatre Systems'i registreeritud kaubamärgid. Autoriõigus 1996, 2000 Digital Theatre Systems, Inc. Kõik õigused kaitstud.
USB-IF logod on kaubamärgid, mis kuuluvad korporatsioonile Universal Serial Bus Implementers Forum, Inc.
SISUKORD
6
Üldine informatsioon
Seadme ülevaade
Ühendamine
Esmane seadistamine
Plaatide taasesitamine
USB taasesitamine
Üldine informatsioon .................................8
Teie uus DVD mängija................................9
Kaugjuhtimispult.................................10-12
Peamised ühendused ...........................13-14
Valikulised ühendused..........................15-16
Alustamine........................................17-19
Plaatide funktsioonid............................20-30
Karaoke funktsioon ..................................31
Taasesitamine USB lisaseadmelt .................32
Seadistamine ..................................................8
Märkus kopeerimiskaitse kohta.......................8
Komplekti kuuluvad tarvikud ...........................8
Plaatide puhastamine ......................................8
Informatsioon taaskasutamise kohta...............8
Kaugjuhtimispuldi kasutamine ......................12
Esimene samm: Televiisori ühendamine........13
Valik 1: Ühendvideoväljundi
(CVBS) kaudu.........................................13
Valik 2: Komponentvideoväljundi (YPbPr)
kaudu .....................................................13
Teine samm: Voolujuhtme ühendamine.........14
Multikanalilise vastuvõtja ühendamine ..........15
Analoog-stereosüsteemi ühendamine ...........15
Digitaalse AV võimendi / vastuvõtja
ühendamine...................................................16
Soovitud kanali leidmine ...............................17
Keele valimine..........................................17-18
Ekraanimenüüde keel (OSD)...................17
Heli, subtiitrite ja plaadimenüü keele
valimine DVD plaatide jaoks .....................1
Progressiivse skaneerimise funktsiooni
seadistamine .................................................19
Taasesitamiseks sobivad plaadid...................20
Piirkonnakoodid ............................................20
Plaadi taasesitamine......................................21
Tavafunktsioonid plaadi taasesitamisel..........21
Videoplaatide taasesitusfunktsioonid .......22-23
Plaadimenüü kasutamine .......................22
Helitausta keele muutmine .....................23
Subtiitrite keele muutmine .....................23
Suurendusfunktsioon.............................23
Taasesituse kontroll
(VCD / SVCD plaadid).............................23
Ekraanimenüü valikute kasutamine ..........24-26
Taasesitamiseks soovitud pealkirja /
peatüki / pala valimine............................24
Kaameranurkade vahetamine .................24
Otsing aja järgi .......................................25
Taasesituse kestuse kuvamine ekraanile 25 Eelvaate funktsioon
(VCD / SVCD / DVD)...............................25
Erinevate kordusre iimide valimine ........26
Teatud lõigu kordamine plaadilt (A-B)....26
Heliplaatide erifunktsioonid ...........................27
DivX® plaatide taasesitamine........................27
JPEG pildiplaatide taasesitamine
(slaidiesitus)..................................................28
Eelvaate funktsioon ................................28
Suurendamine........................................28
Piltide pööramine ...................................28
MP3/ WMA/WMV faile sisaldavate plaatide
taasesitamine ................................................29
Muusika- ja pildifailide taasesitamine
samaaegselt ..................................................30
Karaoke plaatide taasesitamine .....................31
Karaoke menüüvalikute kasutamine .......31
þ
55
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED (USB)
Miks mu USB seadmele salvestatud informatsiooni kuvamiseks kulub nii palju aega?
Mis juhtub siis, kui USB pessa ühendatakse mitte toetatav seade (hiir, klaviatuur)?
Mis juhtub, kui ma ühendan USB kõvaketta?
Miks ei tunne süsteem ära minu USB muusikaseadet?
Milliseid failitüüpe see mängija toetab?
Miks ekraanile kuvatakse teistsugune failinimetus kui arvutis (näiteks Good Bye. jpgasemel kuvatakse Good_B~1.jpg)?
Kas samal ajal on võimalik taasesitada materjale USB mäluseadmelt ja plaadilt?
Miks ma ei saa pöörata oma seadmele salvestatud pilte?
Miks see seade ei taasesita kõiki minu muusikafaile, fotosid ja filme?
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
See võib olla tingitud sellest, et USB mäluseadmele on salvestatud suur hulk faile (>500 faili / kausta) või on failide maht väga suur (>1 MB).
Seadmele võib olla salvestatud faile, mida DVD mängija ei toeta. Nende lugemise üritamine võtab aega.
Ühendatud seade võib segada DVD mängija tööd. Ühendage seade lahti ja eemaldage DVD mängija vooluvõrgust. Mõne minuti pärast ühendage DVD mängija tagasi vooluvõrku.
Süsteem ei toeta USB kõvaketast, kuna selle suur mälumaht muudaks menüüdes liikumise väga keeruliseks. Kopeerige muusikafailid (mp3) ja pildifailid mäluseadmele.
Võimalik, et muusikaseadme juhtimiseks on vajalik vastava tarkvara olemasolu (näiteks playlistide sirvimiseks). See seade toetab USB salvestusseadmete kasutamist, kuid ei toeta meediaedastusprotokolli (MTP).
See mängija toetab ainult FAT16 ja FAT32 tüüpe, mitte NTFS.
Failinime pikkus on ette määratud seadme failisüsteemi poolt (FAT16), võimalik on kuni 8 tähemärgiline failinimi.
Mälupiirangute tõttu ei ole see võimalik. Lisaks läheks selleks vaja veel teistsugust kasutajaliidest.
USB seadmele salvestatud piltide pööramiseks peavad need sisaldama EXIF informatsiooni, mida salvestavad enamik digikaameraid. EXIF informatsioon võis minna kaduma, kui te pilte toimetasite või kopeerisite teistelt seadmetelt redigeerimisprogrammide abil.
Muusikafaile ei esitata tänu erinevatele formaatidele ja kodeerimisel kasutatavatele bitimäärdele. Samuti võivad pildid olla selle mängija jaoks liiga madala või kõrge resolutsiooniga.
52
DivX® filmide taasesitamise ajal ei kostu heli
0 DVD plaadimängija ei pruugi olla vastavuses selle helikoodekiga.
DivX® faile pole võimalik korduvalt taasesitada
0 Veenduge, et filmi failisuurus ei oleks suurem, kui plaadile mahub
PROBLEEM LAHENDUS
Osasid DivX® faile pole võimalik taasesitada
0
0
0
0
0
Veenduge, et alla laetud oleks täispikk DivX film. Veenduge, et faililaiend oleks õige. Seda võite kontrollida CD-ROM
seadmega varustatud arvutis. Selle seadme abil on võimalik taasesitada ainult DVD, VCD, CD heli,
MP3 ja DivX® plaate. Muid digitaalseid helifaile, näiteks RM (RealMedia), WAV ja mitte-helifaile, näiteks '.doc', '.txt', '.pdf' ei ole võimalik taasesitada.
Proovige DivX® faile mängida arvutis. Kui see ei õnnestu, tähendab see, et failid ei ole terved.
Proovige faili veelkord alla laadida. Kui olete faili loonud ise, looge see veelkord, kasutades õigeid seadeid.
PROBLEEMIDE LAHENDAMINE
USB mäluseadmele salvestatud faile ei ole võimalik avada
0
0
USB mäluseadme formaat ei sobi DVD mängijale. Draivi on formatitud muu failisüsteemiga. (näiteks NTFS).
USB mäluseade toimib väga aeglaselt
0 USB seadmele salvestatud failid on väga suured ja nende lugemine
võtab kauem aega.
SISUKORD
7
MP3 failide loomine
Seadistamise valikud
Muu
MP3 failide loomine ................................33
Seadistamismenüü valikud.....................34-42
Tarkvara uuendamine ...............................43
Probleemide lahendamine .....................44-46
Korduma kippuvad küsimused (USB) .............47
Toote tehniline info..................................48
Tähtsamad terminid .............................49-50
Heliplaadi palade salvestamine Mp3
formaadis ......................................................33
Seadistamismenüüsse sisenemine................34
Üldise seadistamise lehekülg..................35
Heli seadistamise lehekülg................36-39
Video seadistamise lehekülg ..................40
Eelistuste seadistamise lehekülg.......41-42
Uusima tarkvara installeerimine ....................43
8
HOOLDUS- JA OHUTUSINFORMATSIOON
TÄHELEPANU!
Sobiva asukoha leidmine
Ventilatsiooniruum
Vältige kõrget temperatuuri, niiskust, vett ja tolmu
ETTEVAATUST!
See seade ei sisalda ühtegi kasutaja poolt hooldatavat osa. Palun jätke kogu hooldustöö vastavalt kvalifitseeritud isikute hooleks!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Asetage süsteem kõvale, lamedale ning stabiilsele alusele. Ärge asetage seadet vaibale.
Ärge asetage seadmele teisi seadmeid või muid raskeid esemeid.
Ärge asetage seadet mõnele teisele seadmele, mis võivad seda soojendada (näiteks vastuvõtja või võimendi).
Ärge asetage midagi seadme alla (näiteks CD plaadid, ajalehed).
Paigaldage see seade pistikupesa lähedusse, nii et teil oleks võimalik seinakontaktile kergesti ligi pääseda.
Asetage süsteem, nii et selle ümber oleks piisavalt ventilatsiooniruumi. Jätke vähemalt 10 cm (4.0 tolli) vaba ruumi seadme kohale ja tagaküljele ning 5 cm (2.0 tolli) kummalegi küljele.
Vältige seadme kokkupuutumist veepritsmetega.
Ärge asetage seadmele ohtlikke esemeid (näiteks vett täis vaasi, põlevaid küünlaid)
1 kaugjuhtimispult koos patareidega; 1 komplekt audio/videokaableid (kollane / valge
/ punane)
Loata koopiate tegemine kopeerimise vastu kaitstud materjalist (kaasa arvatud, kuid mitte ainult, arvutiprogrammid, failid, telesaadete salvestused, helisalvestused) võib olla autoriõiguste rikkumine ja seega kriminaalkorras karistatav. Seda seadet ei tohi sellistel eesmärkidel kasutada.
Ärge kasutage lahusteid nagu benseen, vedeldaja, jaemüügis olevad puhastusvedelikud ning antistaatilised pihustid, mis on mõeldud sarnastele esemetele.
Kui plaat on muutunud mustaks, puhastage seda mikrofiibrist puhastuslapiga. Pühkige plaati suunaga keskelt väljapoole, ainult ühes suunas.
See kasutusjuhend on trükitud keskkonnasõbralikule paberile. See seade sisaldab palju komponente, mida on võimalik ümber töödelda. Kui te soovite oma vanast seadmest vabaneda, siis palume viia see taaskasutuskeskusesse. Pakkematerjalide, vanade patareide ning seadmete hävitamisel järgige palun kohalikke eeskirju.
H
Paigaldamine
Märkus kopeerimiskaitse kohta
Kaasasolevad tarvikud
Plaatide puhastamine
Informatsioon taaskasutamise kohta
51
PROBLEEMIDE LAHENDAMINE
PROBLEEM LAHENDUS
Kaugjuhtimispult ei tööta
0
0
0
0
Suunake kaugjuhtimispult seadme kaugsensorile seadme esiküljel (mitte televiisori suunas).
Eemaldage takistused DVD salvestaja ja kaugjuhtimispuldi vahel. Asendage kaugjuhtimispuldis vanad patareid uutega. Veenduge, et patareid asuksid õiget pidi (± tähised).
DVD mängija ei alusta taasesitamist
0
0
0
0
0
Sisestage sobiv plaat taasesitatava küljega allapoole. DVD±R/DVD­RW/CD-R plaat peab olema lõpetatud.
Veenduge, et plaat ei oleks kriimustatud või määrdunud. Proovige, kas mõnda muud plaati on võimalik taasesitada.
Plaat võib olla mõeldud taasesitamiseks teises piirkonnas (plaadi ja DVD mängija piirkonnakoodid ei ühti).
Eataseme funktsiooni rakendamisel võib plaadi taasesitamiseks olla vajalik sisestada parool.
Seadme sisemusse on kondenseerunud niiskus. Eemaldage plaat ja jätke seade tunniks ajaks sisse lülitatuks.
Klahvid peaseadmel ei tööta
0 Tegemist on tehnilise probleemiga. Ühendage seade vooluvõrgust
10 sekundiks lahti ja taasühendage see.
Ekraani külgede suhtarvu ei ole võimalik muuta
0
0
Ekraani külgede suhtarv on määratud DVD plaadil. Osadel televiisoritel ei ole võimalik ekraani külgede suhtarv muuta.
Süsteemi seadistamise menüüs ei ole võimalik valida kõiki menüüelemente
0
0
Vajutage kaks korda klahvile enne, kui sisenete süsteemi seadistamise menüüsse.
Teatud plaatide puhul ei toimi kõik menüüvalikud.
P
Pilt jääb taasesitamise alguses seisma
0 Kontrollige, ega plaadil ei ole sõrmejälgi ega kriimustusi. Puhastage
plaati pehme riidelapiga, pühkides keskelt äärte suunas.
Progressiivse skaneerimise funktsiooni ei ole võimalik sisse / välja lülitada
0
0
Veenduge, et videosignaali väljundiks oleks valitud {YPbPr }ja ühendus vastavalt sooritatud.
Ühendage HDMI kaablit lahti.
Osasid funktsioone ei ole võimalik valida (erinevad vaatenurgad, subtiitrid, heli)
0
0
Sisestatud DVD plaadil ei pruugi need funktsioonid võimalikud olla. Sisestatud plaadil võib heli või subtiitrite keele muutmine olla
Loading...
+ 18 hidden pages