PENTATECH KA05 User guide [pl]

Strona 1 z 5
Dystrybucja Conrad Electronic Sp. z o.o., ul. Kniaźnina 12, 31-637 Kraków, Polska
Copyright © Conrad Electronic 2012, Kopiowanie, rozpowszechnianie, zmiany bez zgody zabronione.
www.conrad.pl
www.conrad.pl
Nr produktu 002180119
Atrapa kamery PENTATECH 24226
Strona 2 z 5
Dystrybucja Conrad Electronic Sp. z o.o., ul. Kniaźnina 12, 31-637 Kraków, Polska
Copyright © Conrad Electronic 2012, Kopiowanie, rozpowszechnianie, zmiany bez zgody zabronione.
www.conrad.pl
www.conrad.pl
Instrukcja obsługi i bezpieczeństwa
Przeczytaj uważnie całą instrukcję obsługi. Przechowuj te instrukcje w bezpiecznym miejscu, aw razie potrzeby przekaż je osobom trzecim.
Poprawne użycie
Ta atrapa kamery symuluje prawdziwą kamerę CCTV. Może służyć do odstraszania potencjalnych włamywaczy. Każde inne użycie lub zmiana urządzenia jest niezgodne z przeznaczeniem. Nie przejmujemy odpowiedzialności za szkody następcze, jak również za szkody spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem.
To urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez osoby (w tym dzieci) o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych lub bez doświadczenia i / lub wiedzy, o ile nie są one nadzorowane lub nie otrzymają instrukcji obsługi urządzenia od osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo. .Dzieci należy pilnować, aby mieć pewność, że nie bawią się urządzeniem. Sprawność potęguje migająca dioda LED, która jest zasilana czterema bateriami alkalicznymi LR03 AAA (brak w zestawie). Urządzenie nadaje się do montażu na ścianie.
Strona 3 z 5
Dystrybucja Conrad Electronic Sp. z o.o., ul. Kniaźnina 12, 31-637 Kraków, Polska
Copyright © Conrad Electronic 2012, Kopiowanie, rozpowszechnianie, zmiany bez zgody zabronione.
www.conrad.pl
www.conrad.pl
Zawarte elementy
Po rozpakowaniu natychmiast sprawdź, czy dostawa jest kompletna i czy urządzenia nie są
uszkodzone.
1 x Atrapa aparatu z osłoną przeciwsłoneczną 1 x wspornik 1 śruba do wspornika ściennego 1 x naklejka ostrzegawcza 1 x mocowanie
2 x śruby do montażu 1 x instrukcja obsługi
3 x wtyczki (5 mm)
3 x śruby mocujące 3 x podkładki
Funkcje i wyposażenie
1. Dioda LED
2. Atrapa kamery
3. Osłona przeciwsłoneczna
4. Komora baterii
5. Śruby do komory baterii
6. Śruby mocujące
7. Podkładki
8. Wtyczki
9. Otwory mocujące
10. Wspornik
11. Śruba do wspornika
12. Nakrętki
13. Uchwyt montażowy
14. Śruby do montażu
15. Śruba
16. Obudowa
Dane techniczne
Napięcie robocze ................................................................................................................... 3 V DC
Bateria ………………………………………………………………………………………………………………... 4x LR03, AAA, 1,5V
Strona 4 z 5
Dystrybucja Conrad Electronic Sp. z o.o., ul. Kniaźnina 12, 31-637 Kraków, Polska
Copyright © Conrad Electronic 2012, Kopiowanie, rozpowszechnianie, zmiany bez zgody zabronione.
www.conrad.pl
www.conrad.pl
Instrukcje bezpieczeństwa
- Nie pozostawiaj małych dzieci bez nadzoru z urządzeniem, opakowaniem lub małymi częściami! W przeciwnym razie istnieje zagrożenie życia przez uduszenie!
- Podczas mocowania nie uszkodzić rur gazowych, przewodów elektrycznych lub telekomunikacyjnych! W przeciwnym razie istnieje zagrożenie życia lub obrażeń ciała lub szkód!
- Upewnij się, że baterie nie są zwarte ani nie wrzucane do ognia. Mogą nie być ładowane. Istnieje zagrożenie życia w wyniku wybuchu.
- Wyciekające lub uszkodzone baterie mogą spowodować oparzenia przy kontakcie ze skórą. W takim przypadku należy używać odpowiednich rękawic ochronnych.
- Gdy tylko dioda LED słabnie lub nie miga, należy wymienić baterie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia przez korozję.
Wkładanie / wymiana baterii
- Odkręcić 2 śruby [5] i wyjąć komorę baterii [4].
- Włóż cztery nowe baterie (LR03, AAA, alkaliczne 1,5 V; brak w zestawie) z zachowaniem właściwej
biegunowości do komory na baterie. Jeśli dioda LED nie miga, wyjmij baterie i włóż je ponownie z
zachowaniem prawidłowej biegunowości. Zwróć uwagę na oznaczenie biegunowości w komorze baterii.
- Zabezpiecz komorę baterii.
Montowanie
- Zabezpiecz mocowanie [13] pośrodku spodu obudowy, wkręcając 2 śruby [14] w nakrętki [12]. -
- Umieść uchwyt w żądanym położeniu na wsporniku [10] i zabezpiecz go śrubą [11]
- Poluzuj śrubę [15] i przechyl obudowę pod żądanym kątem, ponownie dokręcić śrubę.
- Umieść urządzenie w żądanej pozycji na ścianie i zaznaczyć otwory mocujące [9]
- W każdym zaznaczonym miejscu wywierć otwór o średnicy 5 mm i włożyć kołki [-]. Przymocuj wspornik [10] do ściany za pomocą śrub mocujących [6].
Strona 5 z 5
Dystrybucja Conrad Electronic Sp. z o.o., ul. Kniaźnina 12, 31-637 Kraków, Polska
Copyright © Conrad Electronic 2012, Kopiowanie, rozpowszechnianie, zmiany bez zgody zabronione.
www.conrad.pl
www.conrad.pl
Informacje dotyczące utylizacji
a)Produkt
Urządzenie elektroniczne są odpadami do recyclingu i nie wolno wyrzucać ich z odpadami gospodarstwa domowego. Pod koniec okresu eksploatacji, dokonaj utylizacji produktu zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi. Wyjmij włożony akumulator i dokonaj jego utylizacji oddzielnie
b) Akumulatory
Ty jako użytkownik końcowy jesteś zobowiązany przez prawo (rozporządzenie dotyczące baterii i akumulatorów) aby zwrócić wszystkie zużyte akumulatory i baterie. Pozbywanie się tych elementów w odpadach domowych jest prawnie zabronione. Zanieczyszczone akumulatory są oznaczone tym symbolem, aby wskazać, że unieszkodliwianie odpadów w domowych jest zabronione. Oznaczenia dla metali ciężkich są następujące: Cd = kadm, Hg = rtęć, Pb = ołów (nazwa znajduje się na akumulatorach, na przykład pod symbolem kosza na śmieci po lewej stronie).
Loading...