Nuki Keypad User manual

KEYPAD
GEGEVENSBLAD
Nuki Keypad
Toegang per toegangscode - Simply for everyone
Open de deur voor een alledaags leven zonder sleutel met de Nuki Keypad. Stel indivi-
duele toegangscodes in waarmee familieleden, vrienden of gasten op een comfortabele
manier toegang krijgen zonder fysieke sleutel of smartphone.
Het Nuki Keypad is de perfecte uitbreiding voor een leven zonder sleutel. Eindelijk behoort het onveilige verstoppen van de sleutel onder de deurmat tot het verleden! Om vrienden en bekenden toegang tot uw huis te bieden, kunt u individuele toegangscodes uitgeven via Nuki Web of de Nuki App.
Technische gegevens
Afmetingen van het product:
90 x 30 x 15 mm
Gewicht incl. knoopcellen:
30g
Stroomvoorziening:
Batterij 2 x CR2032 (inbegrepen)
Communicatie:
Bluetooth 5.0
Bluetooth reikwijdte:
5 - 10 m, a ankelijk de bouwsituatie
De hoogste compatibiliteit en eenvoudige montage
Het Nuki Keypad werkt op batterijen en kan met elke Nuki Smart Lock worden gebruikt. Het wordt eenvoudig aan de buitenkant van uw huisdeur of raam geplakt of aan de muur van uw huis vastgeschroefd. Er hoeven geen kabels verbonden te worden. Indien verbonden met de optionele Nuki Bridge, kunnen toegangscodes ook op afstand worden ingesteld. Ook zonder internetverbinding is het Nuki Keypad dankzij Bluetooth volledig te gebruiken.
Veiligheid en comfort
De 6-cijferige toegangscode en de versleutelde communicatie garanderen maximale veiligheid. Elk Keypad kan tot 100 verschillende toegangscodes opslaan. Elke gebruiker krijgt een individuele toegangscode, zodat er in het log steeds gecontroleerd kan worden wie de deur geopend heeft.
Vakantieverhuur op een nieuw niveau
Met het Nuki Keypad vervalt voor u als verhuurder de lastige sleuteloverdracht; uw gasten krijgen eenvoudige, maar ook veilige sleutelloze toegang, ook zonder smartphone. Natuurlijk kan de geldigheid van de uitgegeven toegangscode tot de betre ende boekingsperiode worden beperkt.
UVP
Keypad: €79
EAN: 9120072080609
Veiligheid:
6-cijferige toegangscode, End-to-End-versleuteling met Challenge-Response procedure (net als bij internetbankieren)
Beschermingsgraad:
IP65 (stof- en waterdicht)
Compatibel met:
iOS, Android, Nuki Web
Meer informatie op www.nuki.io/keypad
Contact pers:
Clarissa Morales cm@nuki.io
Contact sales:
Christoph Lückl chl@nuki.io
Loading...