Medtronic VL2615DB Instructions for Use

Reliant™
Nupplülitiga pliiats, kaetud tera, vutlar
  
VL2615 VL2615DB VL2615E
et
et
Reliant™
VL2615 Nupplülitiga pliiats,
kaetud tera, vutlar
3 m (10’)
VL2615DB Nupplülitiga pliiats,
kaetud tera, vutlar
4,6 m (15’)
VL2615E Nupplülitiga pliiats,
kaetud tera, vutlar
4,6 m (15’)
Kasutamiseks maksimaalse pingega 4600 V. VL2615E on mõeldud kasutamiseks koos ERBE™* generaatoriga.
Pole valmistatud looduslikku kummilateksit kasutades.
Ärge kasutage, kui pakend on avatud või kahjustatud.
Käsitsi lülitamine
Kasutusnäidustused
Kaetud elektroodid on mõeldud alternatiivina katmata roostevabast terasest elektroodidele või „mittenakkuvatele“ kaetud elektroodidele, kasutamiseks tavapäraste monopolaarsete elektrokirurgiliste tarvikutega. Kaetud elektroodid on mõeldud kasutamiseks olukordades, kus tavaliselt rakendatakse monopolaarseid elektrokirurgilisi lõike- ja koaguleerimisvõtteid.
Hoiatus
Kasutaja ei saa käesolevat toodet ohutuks korduvkasutuseks adekvaatselt puhastada ja/või steriliseerida, mistõttu on toode ette nähtud ühekordseks kasutamiseks. Selliste seadmete puhastamine või steriliseerimine võib kaasa tuua bioloogilise mitteühilduvuse või infektsiooni või ohustada patsienti toote rikke tõttu.
Tuleoht! Ärge asetage aktiivtarvikuid kergesti süttivate materjalide (nt marli või kirurgilised riided) lähedale või vastu.
Aktiveeritud või kasutusjärgselt kuumad elektrokirurgilised tarvikud võivad põhjustada tulekahju. Hoidke elektrokirurgilisi pliiatseid ja sarnaseid tarvikuid ohutult vutlar, patsientidest, personalist ja kirurgilistest linadest eemal.
Hoiatus
Kui aktiivtarvikud ei ole kasutusel, asetage need vutlar või puhtale, kuivale, elektrit mittejuhtivale ja hästi nähtavale alale, mis ei ole patsiendiga kontaktis. Tahtmatu kokkupuude patsiendiga võib tekitada põletusi.
Enne operatsiooni alustamist kontrollige elektrokirurgilise generaatori nõuetekohaseid seadistusi. Võimsuse seadmise juhised võivad olla erinevad, sõltuvalt erinevustest kirurgilistes tehnikates, patsientides, elektroodides ja kirurgilises ettevalmistuses. Kasutage väikseima väärtusega võimsusseadistust, mille abil on võimalik saavutada soovitud toime. (See on oluline, kuna kõrgel pingel võib tekkida soovimatu põletuse oht.)
Aktiveerige elektrood ainult siis, kui olete valmis edastama elektrokirurgilist voolu ja aktiivne ots on vaateväljas (seda eriti siis, kui vaatate läbi endoskoobi). Patsiendi elektrilöökide ja põletuste vältimiseks peate te monopolaarseid elektrokirurgilisi protseduure põhjalikult tundma.
Tulekahju/plahvatusoht Operatsioonisaali tule- ja plahvatusohtu suurendavad järgmised ained:
• süttivad anesteetikumid
• süttivad ained, nt alkoholipõhised naha eelpuhastusained ja tinktuurid
• kehaõõnsustesse, näiteks soolde koguneda võivad loomulikud süttivad gaasid
• hapnikuga rikastatud keskkonnad
• oksüdeerivad ained (nt lämmastikoksiidi [N2O] keskkond)
Elektrokirurgiliste protseduuridega seotud kuumus ja sädemed võivad põhjustada süttimise. Järgige alati tuleohutuse nõudeid. Kasutades elektrokirurgiat samas ruumis koos mõne nimetatud aine või gaasiga, püüdke vältida nende akumuleerimist või valgumist kirurgiliste riiete alla või piirkonda, kus elektrokirurgiat teostatakse.
Tule- ja plahvatusoht! Veenduge, et kõik hapnikuringluse ühendused oleksid enne elektrokirurgia kasutamist ja selle kasutamise ajal lekkevabad. Veenduge, et endotrahheaalsed voolikud oleksid lekkevabad ja mansett hapnikulekete vältimiseks nõuetekohaselt tihendatud. Hapnikuga rikastatud keskkonnad võivad kaasa tuua tulekahju ja tekitada põletusi patsientidele ja kirurgilisele personalile.
Asetage kirurgilise elektroodi juhtmed selliselt, et need ei puutuks vastu patsienti või teisi juhtmeid.
2
Loading...
+ 3 hidden pages