KITCHENAID KHIP4 65510 User Manual [uk]

Інструкція з експлуатації
Схеми встановлення 4
Важливі правила техніки безпеки 6
Захист довкілля 9
Декларація про відповідність 9
Перед використанням 9
Використання наявного кухонного посуду 10
Встановлення 10
Підключення до електромережі 11
Інструкція з експлуатації 12
Чищення 16
Післяпродажне обслуговування 17
Таблиця рівнів потужності 18
Таблиця функцій 19
Таблиця приготування 20
4
Схеми встановлення
Min . 5 cm
Min. 10 cm
Min. 3 cm Max. 6 cm
180 mm
180 mm
240 mm
145 mm
5 mm
5
Схеми встановлення
ВАША БЕЗПЕКА ТА БЕЗПЕКА ІНШИХ ЛЮДЕЙ– ПОНАД УСЕ
У цій інструкції і на самому приладі міститься важлива інформація з техніки безпеки, з якою необхідно ознайомитися і дотримуватися повсякчас.
Символ небезпеки попереджає користувачів про потенційні ризики для них самих та інших. Усім попередженням про небезпеку передує символ небезпеки та такі терміни:
Вказує на небезпечну ситуацію, яка викличе серйозну травму, якщо цьому не запобігти.
Вказує на небезпечну ситуацію, яка, якщо її не попередити, може викликати серйозну травму.
Усі повідомлення з техніки безпеки вказують, в чому полягає потенційна небезпека, як знизити ризик травмування, пошкодження майна та ураження електричним струмом внаслідок неправильного користування приладом. Обов’язково дотримуйтесь таких правил:
- При виконанні будь-яких робіт з розпакування та монтажу користуйтеся захисними рукавичками.
- Прилад слід відключити від електромережі перед проведенням будь-яких монтажних робіт.
- Встановлення та технічне обслуговування повинен виконувати кваліфікований спеціаліст у відповідності з інструкціями виробника та діючими правилами техніки безпеки. Забороняється виконувати ремонт або заміну будь-яких частин приладу, якщо це прямо не вказано в інструкції з експлуатації.
- Прилад необхідно заземлити.
- Силовий кабель має бути достатньо довгим для того, щоб після встановлення приладу у меблевий корпус його можна було
6
ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
Ці правила доступні також на веб-сайті www.kitchenaid.eu
НЕБЕЗПЕКА
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
7
підключити до електромережі.
- Щоб підключення відповідало чинним нормативам техніки безпеки, слід використовувати багатополюсний вимикач, який би забезпечував розрив контактів між усіма полюсами не менше 3 мм.
- Не використовуйте розгалужувачі та подовжувачі.
- Не тягніть за кабель живлення приладу.
- Електричні компоненти не повинні бути досяжні для користувача після встановлення.
- Цей прилад призначений винятково для приготування їжі в домашніх умовах. Забороняється використовувати його для інших цілей (наприклад, для обігрівання приміщень). Виробник не несе відповідальності за неналежне користування приладом або неправильне налаштування елементів керування.
- Прилад та його доступні частини нагріваються під час експлуатації. Необхідно бути обережним, щоб не торкатися нагрівальних елементів. Малих дітей (0-3 роки) та дітей молодшого віку (3-8 років) не слід підпускати до приладу, якщо вони не перебувають під постійним наглядом.
- Діти у віці від 8 років та люди з обмеженими фізичними, сенсорними чи розумовими здібностями або з недостатнім досвідом та знаннями можуть користуватися цим приладом під наглядом або якщо їх навчили безпечно користуватися приладом і вони розуміють притаманні ризики. Не дозволяйте дітям гратися приладом. Не дозволяйте дітям чистити та обслуговувати прилад без нагляду.
- Не торкайтеся нагрівальних елементів приладу під час та після користування ним.
- Не допускайте контакту приладу з тканиною або іншими займистими матеріалами, поки всі компоненти достатньо не охолонуть.
- Не кладіть легкозаймисті матеріали на прилад або поблизу нього.
- Перегріті олія чи жири можуть легко спалахнути. Будьте пильні,
8
готуючи їжу з високим вмістом жиру або олії.
- У відділення під приладом необхідно вставити розділювальну панель (не входить в комплект).
- Якщо поверхня трісне, вимкніть прилад, щоб уникнути враження електричним струмом. (лише для приладів зі скляною поверхнею).
- Цей прилад не призначений для роботи з зовнішнім таймером або системою дистанційного керування.
- Готування їжі на варильній панелі без нагляду з використанням жиру або олії може бути небезпечним і призвести до пожежі. НІКОЛИ не намагайтеся загасити вогонь водою. Натомість вимкніть прилад і накрийте полум’я, наприклад, кришкою або протипожежним покривалом. Небезпека пожежі: не зберігайте речі на варильній панелі.
- Не користуйтеся пароочищувачами.
- Металеві предмети, такі як ножі, виделки, ложки та кришки, не можна класти на варильну панель, бо вони можуть нагрітися.
- Після використання вимикайте конфорку за допомогою її елемента керування, не покладаючись на детектор посуду. (лише для приладів зі скляною поверхнею).
Утилізація побутових приладів, що були у вжитку
- Цей прилад виготовлено з матеріалів, які підлягають вторинній переробці або придатні для повторного використання. Утилізацію необхідно виконувати з дотриманням вимог місцевих норм із захисту довкілля щодо обробки відходів. Перед утилізацією відріжте кабель живлення.
- Для отримання додаткової інформації про поводження з побутовими приладами, їх відновлення та утилізацію, зверніться до відповідного місцевого органу, служби утилізації побутових відходів або до магазину, у якому ви придбали цей виріб.
Loading...
+ 16 hidden pages