IVT PL-837HN, 85 50 12 User guide [cs]

NÁVOD K OBSLUZE
Přenosná akumulátorová svítilna „Explorer II“
PL-837HN
Obj. č.: 85 50 12
Gelový olověný bezúdržbový akumulátor (6 V / 4 Ah) vydrží bez nabíjení napájet svítilnu až 3,5 hodiny. Dosvit až 600 m! Svítilna je vybavena elektronickým zapojením nabíječky a funkcí nouzového osvětlení: Světlomet, bude-li připojen k síti nebo do zásuvky cigaretového zapalovače, se automaticky rozsvítí při výpadku síťového napětí nebo při nedostatečném napětí (vybití) automobilové baterie. Akumulátor můžete nabíjet pomocí síťového adaptéru (230 V) nebo ze zásuvky cigaretového zapalovače v automobilu (12 V). Svítilna je vybavena ochranou proti stříkající vodě.
Tento návod k obsluze je součástí výrobku. Obsahuje důležité pokyny k uvedení do provozu a k obsluze. Jestliže výrobek předáte jiným osobám, dbejte na to, abyste jim odevzdali i tento návod k obsluze.
Ponechte si proto tento návod k obsluze, abyste si jej mohli znovu kdykoliv přečíst!
Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za Vaši důvěru a za nákup našeho výrobku. Tato svítilna je vybavena vysoce kvalitní halogenovou žárovkou Philips (na tuto žárovku jakož i na akumulátor však bohužel nemůžeme poskytnout záruku).
Přednosti svítilny:
Nárazuvzdorný, vodotěsný vypínač
Silný světlomet o Ø 105 mm
Pouzdro z nárazuvzdorné umělé hmoty
Řemínek k nošení (přes rameno)
Nabíjecí adaptér 12 V do zásuvky cigaretového zapalovače v automobilu
ťová nabíječka akumulátoru (adaptér 230 V AC / 9 V DC)
Funkce nouzového osvětlení:
Zapněte svítilnu. Nyní můžete svítilnu (její akumulátor) nabíjet pomocí kabelu se zástrčkou do cigaretového zapalovače (12 V) nebo pomocí síťové nabíječky (adaptéru 230 V AC / 9 V DC). Po zapnutí nabíjení svítilna zhasne. Při výpadku síťového napájení (nebo při vybití automobilové baterie) se svítilna automaticky rozsvítí.
Upozornění: K nabíjení používejte pouze přiložené kabely (adaptéry)!
Technické údaje
Olověný gelový akumulátor: 6 V / 4 Ah Žárovka: Halogenová 5,5 V / 1 A
Červená kontrolka (LED):
Zelená kontrolka (LED):
Doba trvání nabíjení: Cca 24 hodin při plně vybitém akumulátoru Doba svícení: Nepřetržitě cca 3,5 hodiny Dosvit: Cca 600 m
ťový adaptér (nabíječka)
Tato svítivá dioda svítí vždy po připojení nabíječky akumulátoru do sítě (230 V) nebo po připojení nabíjení do cigaretového zapalovače (12 V), a to i tehdy, je-li již akumulátor plně nabitý. Tato kontrolka nemění barvu.
Rozsvícení této svítivé diody znamená plné nabití akumulátoru svítilny.
Provozní napětí: 230 V AC / 50 Hz Výstupní napětí a proud: 9 V DC / 300 mA Rozměry (d x š x v): 185 x 110 x 120 mm
2
Loading...
+ 1 hidden pages