Indesit ВА 16 FNF User manual

Інструкція з експлуатації
КОМБІНОВАНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК З МОРОЗИЛЬНОЮ КАМЕРОЮ
УКРАЇНСЬКА, 1 ENGLISH, 11
ВА 16 FNF В 16 FNF В 16 FNF S
Зміст
Безпека - гарна звичка, 2
Загальні правила безпеки Утилізація
Встановлення та увімкнення, 3
Вентиляція Не розташовуйте поблизу джерел тепла Вирівнювання Підключення до електромережі
Опис виробу, 4
Загальний вигляд Панель управління
Використання холодильного відділення, 5
Використання морозильного відділення, 6
Рекомендації з економії електроенергії, 7
Обслуговування та догляд, 8
Розморожування Розморожування холодильного відділення Розморожування морозильного відділення Обслуговування та догляд Заміна лампи освітлення
Несправності та методи їх усунення, 9
Технічне обслуговування, 10
Виробник залишає за собою право без попередження вносити зміни в конструкцію та комплектацію обладнання, що не погіршують ефективність роботи приладу:
- деякі параметри, наведені в цій інструкції, є орієнтовними;
- виробник не несе відповідальності за незначні відхилення
від зазначених величин.
1
Безпека - гарна звичка
! Збережіть цю інструкцію. Вона повинна бути в комплекті з холодильником у випадку продажу, передачі обладнання або при переїзді на нову квартиру, щоб новий власник обладнання міг ознайомитися із правилами його функціонування та обслуговування.
! Уважно прочитайте інструкцію: вона містить важ­ливі відомості з встановлення та безпечної екс­плуатації вашого холодильника.
1. Холодильник розроблений для використання всередині приміщень. Ні за яких умов не викорис­тайте холодильник на вулиці.
2. Холодильник повинен використатися в домаш­ніх умовах для заморожування й зберігання замо­рожених продуктів відповідно до даної інструкції. Не дозволяйте дітям користуватися холодильни­ком без догляду.
3. Холодильник має досить велику вагу, пересу­вайте його тільки при впевненості у своїх силах.
4. Не торкайтеся холодильника вологими руками.
5. ! Не користуйтеся подовжувачами, трійни­ками та перехідниками!!! Пам’ятайте, що вклю­чення холодильника з використанням перехід­ників і подовжувачів створює потенційну не­безпеку займання. Виробник не несе відпові­дальності при займанні, що відбулося через використання перехідників і подовжувачів, а також з'єднувального кабелю, переріз якого не відповідає потужності, яка споживається При встановленні холодильника необхідно переві­рити відповідність характеристик мережі та електроприладів холодильника. Не виймайте вилку з розетки за дріт: це дуже небезпечно. Не присувайте холодильник впритул до мере­жної вилки. При ушкодженні шнура живлення його варто замінити спеціальним шнуром або комплектом, який отриманий у виробника або його представника. Заміна кабелю повинна проводитися тільки кваліфікованим персона­лом. Підключайте прилад до електричної ме­режі, що має справний пристрій захисту (авто­матичні вимикачі, плавкі запобіжники й т.п.).
6. Не торкайтеся внутрішніх охолоджуючих повер­хонь холодильника, особливо якщо ваші руки мо­крі. Не кладіть до роту шматків льоду, щойно вий­нятих з морозильника, - існує небезпека отримати місцеве обмороження!
7. Перед виконанням будь-яких процедур миття та обслуговування від’єднайте холодильник від ме­режі. Установки ручки терморегулятора в поло­ження «викл.» недостатньо для забезпечення
електробезпеки. Якщо ви не будете користуватися холодильником протягом тривалого часу, від’єднайте його мережеву вилку від розетки.
8. Якщо холодильник призначений для заміни ста­рого, що має замикаючий пристрій на дверях, пе­ред тим як викинути старий холодильник, виведіть із ладу або зніміть замикаючий пристрій. Це необ­хідно для того, щоб убезпечити дітей, які можуть грати з викинутими предметами й ризикують бути замкненими усередині холодильника.
9. У разі виникнення нестандартної ситуації від­ключіть холодильник від мережі й зателефонуйте до сервісного центру, телефон якого надрукова­ний у гарантійному документі (сервісному сер­тифікаті). Перед дзвінком до сервісного центру прочитайте розділ «Несправності та методи їх усунення».
10. Забороняється зміна конструкції холодильника та втручання осіб, не уповноважених виробником на гарантійний ремонт.
11. Не використовуйте електричні прилади всере­дині відділення для зберігання харчових продуктів, якщо це не рекомендовано виробником.
12. Якщо ви вирішили більше не використовувати ваш холодильник, подбайте про його утилізацію, зв'язавшись із місцевою організацією, відповіда­льною за це.
Правильна утилізація цього продукту. WEEE (Поширюється на Європейський союз й інші
країни Європи, де існує система збору й утилі­зації зношеної побутової техніки.)
Це маркування на продукті або в літературі вказує, що продукт не повинен утилізуватися разом з ін­шими побутовими відходами для запобігання мож­ливої шкоди навколишньому середовищу від не­контрольованого поширення відходів, а також оп­тимізації процесу переробки й повторного викори­стання матеріалів.
Споживач може здати зношене обладнання в спе­ціальних пунктах прийому або, якщо це дозволено національними законодавствами, повернути ком­панії при покупці нового аналогічного продукту.
2
Встановлення та вмикання
Правильне встановлення необхідне для за­безпечення надійної й ефективної роботи холо­дильника.
Вентиляція
Компресор і конденсатор холодильника в процесі роботи нагріваються, тому необхідно забезпечити достатню вентиляцію. Холодильник повинен бути встановлений у добре провітрюваному приміщенні з нормальною вологістю. Заборонено встановлювати холодильник у приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванних кімнатах, підвалах.
При встановленні забезпечте мінімальні зазори (3-5 см) по боках приладу та 10 см зверху для вільної циркуляції повітря. Не перекривайте рух повітря по­зад приладу. у
Не розташовуйте поблизу джерел тепла
Не слід встановлювати холодильник так, щоб він знаходився під впливом прямих сонячних променів або поруч із джерелами тепла (кухонними плитами, дух вками, камінами). о
Вирівнювання
Для гарної роботи холодильника важливо, щоб він перебував на рівній поверхні. Після установки холодильника на місце відрегулюйте його положення шляхом обертання регулювальних опор у його пе­редній частині. Нахил холодильника назад не пови­нен вати 5°. перевищу
Підключення до електромережі
Холодильник виконаний зі ступенем захисту від ураження електричним струмом класу 1 і підключа­ється до електричної мережі за допомогою двополю­сної розетки із заземлюючим контактом.
Перед підключенням до електромережі перекона­єтеся, що:
- напруга мережі відповідає показникам, зазначе­ним у табличці, яка знаходиться на правій стороні холодильного відділення з боку дверей;
- заземлюючий контакт електричної розетки без­посередньо електрично з'єднаний із заземлюючим проводом живильного кабелю електричної мережі (з'єднувальний провід повинен бути розрахований на струм не менш 10А);
- розетка та вилка одного типу; якщо вилка не під­ходить до розетки, розетку варто замінити на таку, що відповідає вилці живильного шнура (роботи пови­нен виконувати кваліфікований електрик).
Холодильник повинен бути встановлений таким чином, щоб ви завжди мали доступ до розетки. Хо­лодильник, підключений з порушенням вимог безпеки побутових приладів великої потужності, викладених у даній інструкції, є потенційно небезпечним. Холоди­льник, що безпосередньо підключається до двопро­відної електромережі, експлуатують із пристроєм захисного відключення (УЗО), що має наступні зна­чення параметрів: діапазон номінальних напруг - від 220 до 240 В / 50 Гц, поріг спрацьовування - не біль­ше 30 мА, номінальний час спрацьовування - 0,1 с.
Виробник не несе відповідальності за спричинені збитки здоров'ю та власності, якщо вони викликані недотриманням зазначених норм установки.
УВАГА!
Після установки почекайте приблизно три го­дини перед тим, як підключити холодильник до електромережі, щоб бути впевненими, що холо­доагент після транспортування розподілився на­лежним чином, - це необхідно для правильної роботи холодильника.
Перед початком експлуатації в холодильнику не­обхідно вимити внутрішні поверхні холодильного та морозильного відділень розчином харчової соди.
Після того, як ви підключили холодильник до еле­ктричної мережі, встановіть ручку терморегулятора на панелі управління і регулятора у холодильному відділенні в середнє положення, через кілька годин ви можете помістити продукти в холодильне та моро­зильне відділення.
ВИДАЛІТЬ ТРАНСПОРТНІ РОЗПІРКИ між комп­ресором і задньою стінкою ніші, а також інші розпірки та клеючі стрічки, що утримують рухливі частини приладу від зсуву.
Якщо прилад має захисне покриття з полімерної плівки, акуратно видаліть його, дотримуючись запо­біжних заходів, щоб не пошкодити лакофарбове або полімерне покриття деталей.
3
Loading...
+ 7 hidden pages