FGK 220, 320 User Manual

Серія ламінаторів FGK
Керівництво користувача
Дякуємо Вам що придбали наш ламінатор. Цей ламінатор був спеціально розроблений завдяки новітнім інноваційним технологіям і якісним компонентам преміум-класу, щоб запропонувати вам як високу якість ламінування, так і багато років безперебійної служби. Ламінатор може працювати з будь-якою стандартною конвертною ламінаційною плівкою. Він був спеціально розроблений, щоб працювати без конверта. Примітка: ми рекомендуємо використання конверта лише з конвертною ламінаційною плівкою низької якості (високої клейової композиції наприклад 250 мікрон (100/150) ), оскільки під час ламінації вона може виділити надлишковий клей, який може пошкодити систему. Ми також рекомендуємо Вам ознайомитись з функціями Вашого ламінатора перед його використанням. Після недовгої практики, Ви можете з'ясувати, що будь-яка людина може досягти професійного ламінування.
Особливості.
1. Контроль температури.
2. Контроль холодного/гарячого ламінування.
3. Зворотній контроль.
4. Кнопка “Ввімкнути”.
5. Індикатор нагрівання.
6. Індикатор робочого стану.
7. Вихід.
8. Вхід.
При використанні електричного обладнання, основні заходи безпеки, завжди повинні бути виконані, щоб уникнути небезпеки отримання травми або ураження електричним струмом, включаючи наступні:
1. Завжди відключайте машину, коли вона не використовується.
2. Ця машина не призначена для використання дітьми, або особами з фізичними та розумовими недієздатностями, і браком досвіду чи знань. Вони повинні перебувати під наглядом, під час використання машини.
3. Під час роботи ламінатор стає дуже гарячим, тому при використанні потрібен належний догляд.
4. Захист від ризику ураження електричним струмом. Не занурюйте шнур або вилку у воду або інші рідини.
5. Не вставляйте металеві або інші сторонні матеріали, такі як ювелірні вироби, волосся, пальці або одяг у машину.
6. Видалити скріпки і скоби до ламінування.
7. Не використовуйте машину з пошкодженою вилкою або шнуром живлення навіть після того, коли машина була несправна або пошкоджена яким-небудь чином.
8. Якщо шнур живлення ушкоджений, він повинен бути виправлений Професійним інженером, щоб уникнути небезпеки.
9. Машина повинна бути розташована поряд з розеткою і розетка повинна(і) бути доступною.
10. Використовуйте тільки папiр або картон. Не ламінуйте незвичайні предмети.
11. Не використовуйте аерозольні ганчірки і миючі засоби.
12. Не розпилювати або змащувати машину.
Установка:
1.Розмістіть прилад на рівну поверхню.
2. Забезпечіть достатній вільний простір в задній частині машини для виходу ламінованого матеріалу з апарату.
3. Цей ламінатор працює з плівкою 60 мікрон — 250 мікрон (від формату кредитної картки до формату А4 (FGK 220 )/А3(FGK 320) ).
Як правильно підготувати матеріали для ламінування
Ламінаційна плівка має одну сторону з клеєм - ця сторона плівки конверта всередині. Відкрийте конверт плівки для ламінування і розташуйте папір у центрі конверта якомога ближче до спаяного краю. Переконайтеся, що з усіх сторін рівна відстань від краю паперу до краю плівки (наприклад при ламінуванні паперу формату А4 відстань від краю плівки повинна бути близько 3 мм). Спаяний край плівки повинен буде подаватися в отвір для ламінування ламінатора. Не подавайте плівку в ламінатор неспаяним краєм.
Процес ламінування:
1. Ввімкніть ламінатор.
Підключіть кабель машини до розетки. Поставте перемикач у позицію “нагрівання”. Коли індикатор почне світитися червоним, ввімкніть стартовий перемикач.
2. Виберіть потрібну вам температуру ламінування.
Натисніть на кнопку регулювання температури і виберіть потрібну вам. Щоб побачити нинішню температуру, натисніть кнопку так, щоб вона вискочила.
3. УВАГА.
Якщо під час ламінування індикатор температури починає блимати, це означає, що
система температури в машині перемикається на режим "нагрів - зупинка нагріву ­нагрів". Це нормальне явище.
Під час ламінування, якщо виставлена температура дуже низька, документ не буде
виглядати чітким і закінченим. В цьому випадку, ви повинні правильно встановити температуру нагрівання та повторити ламінування.
Важливо:
1. Якщо після ламінування конверт не заклеєний або виглядає непрозорим, це означає, що цей тип конвертної плівки або паперу потребує більшої температури нагріву. Збільшіть температуру нагрівання за допомогою перемикача на ламінаторі та зачекайте близько хвилини, поки засвітиться індикатор нагріву. Заламінуйте документ заново. Якщо потрібно, повторіть ці дії.
2. Якщо після ламінування плівка скручена або хвиляста, це означає, що виставлена температура нагрівання дуже висока. Зменшіть температуру нагрівання за допомогою перемикача на ламінаторі та зачекайте близько хвилини. Почніть ламінування заново. Якщо потрібно, повторіть ці дії.
3. Ламінатор розроблений для роботи з будь-якою стандартною конвертною плівкою, яка
може використовуватись як з конвертом так і без нього. Але в деяких випадках, конверт може бути неправильно розташований, або температура нагрівання буде надвисокою. Якщо таке станеться, оператор не повинен одразу вмикати зворотню дію, оскільки вона може спричинити застрягання конверта всередині обладнання. Вмикайте зворотню дію лише в крайніх випадках, наприклад якщо конверт потрапляє в нагрівальні лампи та загоряється. В цьому випадку ввімкніть зворотню дію та витягніть з машини те, що залишилось від конверта. Зачекайте поки валики охолонуть, і тільки потім очищайте їх. Якщо з'являється дим, може бути необхідним очищення нагрівальних ламп. Не очищайте ламінатор поки він гарячий або поки він ввімкнений у розетку.
Loading...