Denver CRP-717 User manual

Page 1
DENVER CRP-717
DUTCH
LOCATIE VAN BEDIENINGEN
FUNCTIES EN BEDIENINGEN
1. HOEK/SCHERPTEREGELAAR
2. TIJDPROJECTIE 180° OMDRAAIEN
3. KLOKINSTELLING/GEHEUGEN/M+
4. << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR
5. >> OMHOOG AFSTEMMEN/MIN
7. PROJECTIE AAN/UIT
8. VOLUME OMLAAG / ALARM 1 AAN / UIT INSTELLEN
9. VOLUME OMHOOG/ALARM 2 AAN-UIT INSTELLEN
10. AAN/UIT/ALARM UIT
11. INDICATIE ZOEMER ALARM 1
12. INDICATIE RADIO ALARM 1
13. INDICATIE ZOEMER ALARM 2
14. INDICATIE RADIO ALARM 2
15. TYPEPLAATJE (AAN DE ONDERKANT VAN HET TOESTEL)
16. LED-DISPLAY
17. NETSNOER
18. KLEPJE VAN BATTERIJHOUDER
19. FM-ANTENNE
20. LUIDSPREKER
NED-1
Page 2
INSCHAKELEN/STAND-BY
1. In stand-by, druk eenmaal op de toets AAN/UIT om het apparaat in te schakelen.
2. Druk nog een keer op de toets AAN/UIT om het apparaat weer op stand-by te schakelen.
HANDMATIGE TIJDINSTELLING
1. Houd de toets KLOKINSTELLING ingedrukt en tijd zal beginnen te knipperen.
2. Druk op de toets << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR om de uren te verhogen.
3. Druk op de toets >> OMHOOG AFSTEMMEN/MIN om de minuten te verlagen.
4. Druk op de toets KLOKINSTELLING nadat de tijd eenmaal correct is ingesteld.
OPMERKING:
• Druk op eenmaal op de toets >> OMHOOG AFSTEMMEN/MIN of << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR om telkens met één cijfer te verhogen.
• Houd de toets >> OMHOOG AFSTEMMEN/MIN of << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR ingedrukt om de instellingen sneller te doorlopen.
ALARMINSTELLING
U kunt twee afzonderlijke alarminstellingen in het geheugen opslaan. U kunt dus een alarm voor uzelf instellen en een tweede alarm als een back-up of als een tweede apart alarm voor een partner.
ALARM 1 INSTELLEN
1. Zorg er a.u.b. voor dat de radio UIT is geschakeld.
2. Houd de toets VOLUME DOMLAAG/ALARM 1 A AN-UIT INSTELLEN ingedrukt om de alarminstelling te openen. De alarmtijd zal nu op de display knipperen.
3. Druk op de toets << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR om de uren te verhogen.
4. Druk op de toets >> OMHOOG AFSTEMMEN/MIN om de minuten te verlagen.
NED-2
Page 3
5. U kunt tussen de alarmmodi Zoemer en Radio wisselen door op de toets VOLUME OMLAAG/ALARM 1 AAN-UIT INSTELLEN te drukken totdat de gewenste optie op de LED-display staat gemarkeerd.
• Radio Alarm 1
• Zoemer Alarm 1
INDICATIE ZO EMER ALARM 1
INDICATIE R ADIO ALAR M 1
6. Nadat het alarm is ingesteld, druk eenmaak op de toets CLK. ADJ./MEMORY/M+ om uw instelling te bevestigen.
ALARM 2 INSTELLEN
1. Zorg er a.u.b. voor dat de radio UIT is geschakeld.
2. Houd de toets VOLUME OMHOOG/ALARM 2 AAN-UIT INSTELLEN ingedrukt om alarm 2 in te stellen. De alarmtijd zal nu op de display knipperen.
3. Druk op de toets << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR om de uren te verhogen.
4. Druk op de toets >> OMHOOG AFSTEMMEN/MIN om de minuten te verlagen.
5. U kunt tussen de alarmmodi Zoemer en Radio wisselen door op de toets VOLUME OMLAAG/ALARM 2 AAN-UIT INSTELLEN te drukken totdat de gewenste optie op de LED-display staat gemarkeerd.
• Radio Alarm 2
• Zoemer Alarm 2
INDICATIE ZO EMER ALARM 2 INDICATIE R ADIO ALAR M 2
6. Nadat het alarm is ingesteld, druk eenmaak op de toets CLK. ADJ./MEMORY/M+ om uw instelling te bevestigen.
NED-3
Page 4
SLUIMERFUNCTIE
1. Wanneer het alarm klinkt (zoemer of radio), kunt u op de toets SNOOZE/SLEEP/DIMMER drukken. Het alarm zal vervolgens voor ongeveer 9 minuten tijdelijk worden uitgeschakeld.
2. U kunt de SNOOZE-functie annuleren door op de toets AAN­ UIT/ ALARM UIT te drukken.
NAAR DE RADIO LUISTEREN
TIPS VOOR DE BESTE ONTVANGST
FM-Voor een optimale FM-ontvangst, wikkel de EXTERNE FM­DRA ADANTENNE volledig uit.
1. Druk eenmaal op de toets AAN-UIT/ALARM UIT om de radio in te schakelen.
2. Druk op de toets VOLUME OMLA AG/ALARM 1 A AN-UIT INSTELLEN om het volume te verlagen.
3. Druk op de toets VOLUME OMHOOG/ALARM 2 AAN-UIT INSTELLEN om het volume te verlagen.
4. Druk op de toets << OMLAAG AFSTEMMEN/UUR om de FM­ frequentie te verlagen.
5. Druk op de toets << OMHOOG AFSTEMMEN/MIN om de FM­ frequentie te verhogen.
6. Druk eenmaal op de toets AAN-UIT/ALARM UIT om de radio uit te schakelen.
STATIONGEHEUGENS INSTELLEN/HERROEPEN
U kunt de frequentie van tot op 10 radiostations in het geheugen opslaan.
1. Druk eenmaal op de toets AAN-UIT/ALARM UIT om de radio in te schakelen.
2. Stem de radio af op het gewenste station.
3. Houd de toets CLK.ADJ./MEMORY/M+ ingedrukt en PO1 zal vervolgens knipperen op de display.
4. Druk op de toets CLK.ADJ./MEMORY/M+ om de instelling voor PO1 te bevestigen of wacht 5 seconden totdat het knipperen stopt.
5. Herhaal de bovengenoemde stappen om meer radiostations op te slaan.
6. U kunt een opgeslagen station herroepen door op de toets CLK. ADJ./MEMORY/M+ te drukken en de opgeslagen radiostations te doorlopen.
NED- 4
Page 5
DE SLAAPTIMER GEBRUIKEN
U kunt de slaaptimer gebruiken om muziek af te spelen voor een bepaalde tijd tussen 90 en 10 minuten. Deze functie wordt veel gebruikt door mensen die graag met muziek in slaap vallen.
1. Druk in radiomodus op de toets SNOOZE/SLEEP/DIMMER. De display zal vervolgens 90 minuten aangeven en uw klokradio zal na 90 minuten uitschakelen.
2. U kunt het aantal minuten voor de slaaptimer veranderen door op de toets SNOOZE/SLEEP/DIMMER te drukken totdat het gewenste aantal minuten op de display verschijnt. De slaaptimer verlaagt in stappen van 10.
3. U kunt de slaaptimer annuleren door op meerdere keren op de toets SNOOZE/SLEEP/DIMMER te drukken totdat UIT in de display verschijnt of door op de toets AAN-UIT/ALARM UIT te drukken.
DIMMERBEDIENING
Druk in radiomodus op de toets DIMMER om de helderheid van de LED-display naar wens in te stellen op hoog, gemiddeld of laag.
Opmerking:
1. De klokweergave met dimmer is standaard ingesteld op ‘laag’.
2. Als u de klokweergave met dimmer op ‘hoog’ instelt, zal het apparaat meer energie verbruiken.
PROJECTIEFUNCTIE
Opmerkingen:
- Dit apparaat is voorzien van een projectiefunctie die in beide klok- en radiomodus kan worden gebruikt. U kunt dit apparaat dus gebruiken om de tijd op het plafond of een muur te projecteren.
- De optimale afstand voor de projectie is van ca. 90 tot 270 cm.
- Druk op de toets PROJECTION ON/OFF om de projectielens in te schakelen. De tijd wordt vervolgens op het plafond of een muur geprojecteerd.
- Gebruik de hoek/scherpteregelaar om de beste projectiehoek en scherpte in te stellen.
- Druk op de toets PROJECTION 180° FLIP om het
NED-5
Page 6
geprojecteerde beeld om te draaien.
- U hoeft slechts op de toets PROJECTION ON/OFF te drukken om de projectiefunctie uit te schakelen. De projectielens zal vervolgens uitschakelen.
HET APPARAAT TERUGSTELLEN
Als het systeem niet reageert of onregelmatig of intermitterend werkt, kan dit liggen aan een elektrostatische ontlading (ESD) of stroomstoot waardoor de interne microcontroller automatisch was uitgeschakeld. Trek in dit geval de voedingskabel uit het stopcontact en verwijder de back-upbatterijen uit de batterijhouder. Wacht minstens 3 minuten, installeer de back-upbatterijen opnieuw en steek de voedingskabel vervolgens in het stopcontact. Het apparaat is nu teruggesteld en u zult de tijd en alarmen opnieuw moeten instellen.
SPECIFICATIES
Frequentie: FM 87,5 - 108MHz Batterijback-up: 1 x 3V CR2032 platte lithiumbatterij (niet inbegrepen) Voedingsbron: AC 230V ~ 50Hz, 5W Projectie-afstand: ≤ ca. 90 tot 270cm
NED- 6
Page 7
WAARSCHUWING
1. Plaats geen voorwerpen met open vlam, zoals brandende kaarsen, op het apparaat.
2. Plaats het product niet in gesloten boekenkasten of schappen zonder goede ventilatie.
3. De stekker wordt gebruikt als onderbrekingsmechanisme, het onderbrekingsmechanisme dient eenvoudig bedienbaar te blijven.
4. De ventilatie mag niet worden belemmerd door de ventilatieopeningen met voorwerpen als kranten, tafelkleden, gordijnen, etc. te blokkeren.
5. Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan druppels of spatten en er mag geen met vloeistof gevulde voorwerpen, zoals vazen, op het apparaat geplaatst worden.
6. Sluit de FM-antenne niet aan op de externe antenne.
7. Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan direct zonlicht, zeer hoge of lage temperaturen, vocht, trillingen of in een stofge omgeving geplaatst worden.
8. Gebruik geen schuurmiddelen, benzine, thinner of andere oplosmiddelen om het oppervlak van het apparaat te reinigen. Om het apparaat te reinigen, veeg het apparaat af met een mild niet-schurend schoonmaakmiddel en met een schone, zachte doek.
9. Steek nooit ijzeren draden, pinnen of andere gelijkaardige voorwerpen in de ventilatieopeningen of andere openingen van het apparaat.
10. Stel batterijen niet bloot aan teveel hitte zoals zonlicht, vuur, enz.
11. Batterijen moeten op milieubewuste wijze worden afgedankt.
12. Gooi dit product aan het einde van zijn levensduur niet bij het normale huishoudelijke afval overhandig het aan een verzamelpunt voor recycling van elektrische en elektronische apparaten. Door te recycleren, kan een deel van de materialen hergebruikt worden. U doet een belangrijke bijdrage aan de bescherming van ons milieu. Informeer bij uw gemeente naar het geautoriseerde inzamelpunt.
NED-7
Page 8
ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN, AUTEURSRECHT DENVER ELECTRONICS A/S
www.denver-electrionics.com
Elektrische en elektronische apparatuur bevatten materialen, componenten en stoffen die schadelijk kunnen zijn voor uw gezondheid en het milieu, indien de afvalproducten (afgedankte elektrische en elektronische apparatuur en batterijen) niet correct worden verwerkt.
Elektrische en elektronische apparatuur is gemarkeerd met het doorgekruiste vuilnisbaksymbooltje, zoals hierboven afgebeeld. Dit symbool is bestemd om de gebruiker er op te wijzen dat elektrische en elektronische apparatuur niet bij het overige huisvuil mogen worden weggegooid, maar gescheiden moeten worden ingezameld.
Alle steden hebben specieke inzamelpunten, waar elektrische en elektronische apparatuur bij recyclestations of andere inzamellocaties kosteloos ingeleverd kunnen worden. In bepaalde gevallen kan het ook aan huis worden opgehaald. Vraag om meer informatie bij uw plaatselijke autoriteiten.
Importeur: DENVER ELECTRONICS A/S Stavneagervej 22 DK-8250 Egaa Denemarken www.facebook.com/denverelectronics
NED- 8
Loading...