AOC L42W781B User's Manual [nl]

HANDLEIDING
INHOUDSOPGAVE
INSTALLATIE.................................................................................. 1
Voor uw veiligheid .................................................................... 1
BELANGRIJKE VEILIGHEIDSINSTRUCTIES ................................ 4
BEDIENINGSINSTRUCTIES ..........................................................8
Gebruik van de afstandbediening............................................. 8
Teletekst ................................................................................. 9
De menu's gebruiken.............................................................. 10
Hoofdmenu............................................................................. 10
Dtv menu................................................................................ 18
RANDAPPARATUUR AANSLUITEN ............................................ 24
Bedieningsknoppen................................................................ 24
Voorbereiding......................................................................... 25
Videorecorder......................................................................... 26
SCART-aansluiting................................................................. 26
Instelling camera, camcorder, videogame.............................. 27
Wandmontage........................................................................ 27
Headphone............................................................................. 28
Tips ........................................................................................ 28
VOORDAT U DE REPARATEUR ERBIJ HAALT ........................29
Woordenlijst............................................................................ 30
Productspecificatie ................................................................. 31
We danken u voor de aankoop van deze lcd-televisie. We adviseren u de tijd te nemen om deze handleiding nauwkeurig te lezen voordat u de televisie in gebruik neemt. Bewaar de handsleiding voor latere naslag.
LCD TV
VOOR UW VEILIGHEID
toestellen.
Sommige functies zullen mogelijk niet van toepassing zijn op het model dat u
Voor het bedienen van de TV lees alstublieft dit handboek grondig. Dit handboek zou voor toekomstige referentie moeten vastgehouden worden.
OPMERKING
Veranderingen en wijzigingen die niet uitdrukkelijk zijn toegestaan door de partij die verantwoordelijk is voor de compliantie, kunnen tot gevolg hebben dat de gebruiker niet meer bevoegd is de apparatuur te bedienen. Afgeschermde interfacekabels en netkabel moeten , indien aanwezig, worden gebruikt om te voldoen aan de eisen voor generatie van straling. De fabrikant is niet verantwoordelijk voor radio- en televisiestoring die is ontstaan door onbevoegde wijzigingen in de apparatuur. Het is de verantwoordelijkheid van de gebruiker om dergelijke storingen te verhelpen.
WAARSCHUWING:
Om brand en elektrische schokken te voorkomen, mag de televisie niet worden blootgesteld aan regen en vocht. Er zijn gevaarlijke hoge spanningen in de televisie. Open de behuizing niet. Laat reparaties uitsluitend door bevoegd personeel uitvoeren.
Verwijderen van afgedankte apparatuur door gebruikers in particuliere huishoudens in de Europese Unie. Dit symbool op het product of o de verpakking geeft aan dat het product niet met ander huisvuil mag worden weggeworpen. Het is uw verantwoordelijkheid ervoor te zorgen dat het product wordt
weggebracht naar het darvoor bedoelde inzamelingspunt voor recycling van afgedankte elektrische en elektronische apparatuur. Door gescheiden inzameling en recycling van afgedankte apparatuur helpt u met het sparen van natuurlijke bronnen en zorgt u ervoor dat de apparatuur wordt hergebruikt op een manier die de menselijke gezondheid en het milieu spaart. Voor meer informatie over de plaats waar apparatuur voor recycling wordt ingezameld, neemt u contact op met de plaatselijke autoriteiten, het plaatselijke afvalverwerkingsbedrijf of de winkel waar u het product hebt gekocht.
Deze handleiding is van toepassing op meerdere modellen tv-
hebt aangeschaft. Optionele functies worden aangegeven door het volgende symbool:

1
Nalevingsinformatie
CE-verklaring van conformiteit voor Europese landen
Het apparaat voldoet aan de vereisten van de EEG-richtlijn 89/336/EEG zoals gewijzigd door 92/31/EEG en 93/68/EEG art. 5 met betrekking tot “Elektromagnetische compatibiliteit” en 73/23/EEG zoals gewijzigd door 93/68/EEG art.13 met betrekking tot "Veiligheid".
SRS en zijn handelsmerken van SRS Labs, Inc. Dit product is ontworpen met behulp van de SRS-technologie met de toestemming van SRS Labs, Inc.
LCD-beeldscherm Het LCD-beeldscherm dat in dit product wordt gebruikt, is van glas. Het kan dus breken wanneer u het product laat vallen of als er andere objecten tegen stoten.
Het LCD-beeldscherm is een product met een zeer hoge technologie die u fijn gedetailleerde beelden biedt. In sommige gevallen kunnen enkele niet-actieve pixels als vaste blauwe, groene of rode punten op het scherm verschijnen. Dit heet geen invloed op de prestaties van uw product.
Om een lange levensduur van de prestaties van uw toestel te garanderen en het risico op ingebrande beelden te verhinderen, moet u de volgende voorzorgsmaatregelen nemen.
- Laat stilstaande beelden (stilstaande computerschermen en beelden van videogames, logo's, foto's, tekst en afbeeldingen in de weergave 4:3) niet gedurende lange tijd op het scherm staan;
-Gebruik een schermbeveiliging wanneer u een computer gebruikt;
2
Verklaring van RoHS-naleving
Dit product werd ontworpen en geproduceerd in overeenstemming met Richtlijn 2002/95/EC van het Europese parlement en de Raad voor de beperking van het gebruik van bepaalde gevaarlijke bestanddelen in elektrische en elektronische apparatuur (RoHS-richtlijn) en wordt verondersteld te voldoen aan de maximale concentratiewaarden die door het Europese Comité voor technische aanpassingen (TAC) zijn vastgesteld, zoals hieronder weergegeven:
Bestanddeel Aanbevolen maximale
concentratie Lood (Pb) 0,1% < 0,1% Kwik (Hg) 0,1% < 0,1% Cadmium (Cd) 0,01% < 0,01%
Zeswaardig chroom (Cr6+) 0,1% < 0,1% Polybroombifenylen (PBB) 0,1% < 0,1% Polybroomdifenylethers (PBDE) 0,1% < 0,1%
Bepaalde bestanddelen van producten, zoals hierboven vermeld, zijn vrijgesteld onder de Annex van de RoHS-richtlijnen zoals hieronder omschreven: Voorbeelden van vrijgestelde elementen zijn:
1. Kwik in compacte TL-lampen in een hoeveelheid die niet meer dan 5 mg per lamp bedraagt en in andere lampen die niet specifiek in de Annex van de RoHS-richtlijn zijn vermeld.
2. Lood in het glas van kathodestraalbuizen, elektronische componenten, TL-lampen en elektronische keramische onderdelen (bijv. piëzo-elektronische apparaten).
3. Lood in soldeerapparaten met hoge temperatuur (d.w.z. op lood gebaseerde legeringen die voor 85% of meer van het gewicht lood bevatten).
4. Lood als een toegekend element in staal dat tot 0,35% van zijn gewicht lood bevat, aluminium tot 0,4% en koper tot 4%.
Huidige concentratie
3
BELANGRIJKE VEILIGHEIDSINSTRUCTIES
Lees dit voordat u de apparatuur bedient
1. Lees deze instructies.
2. Bewaard deze instructies.
3. Let op alle waarschuwingen.
4. Volg alle instructies op.
5. Gebruik het apparaat niet bij water.
6. Schoonmaken met een droge doek.
7. Blokkeer de ventilatieopeningen niet. Gebruiken in overeenstemming
met de instructies van de fabrikant.
8. Niet gebruiken bij warmtebronnen zoals radiatoren, warmteregisters,
ovens en andere apparatuur (zoals versterkers) die warmte produceren.
9. Maak de gepolariseerde of geaarde stekker niet onklaar. Past de stekker
niet in het stopcontact, vraag dan een elektricien om het verouderde stopcontact te vervangen.
10. Bescherm de netkabel, zodat men er niet over kan lopen en hij niet
bekneld raakt. Let vooral op de nabijheid van stekkers, stopcontacten en het punt waar de kabel op het apparaat is aangesloten.
11. Gebruik alleen toebehoren en accessoires die zijn aanbevolen door de
fabrikant.
12. Gebruik alleen een wagen, standaard, statief, beugel of tabel die
gespecificeerd is door de fabrikant of met het apparaat is verkocht. Wordt een wagen gebruikt, wees dan voorzichtig als de wagen met de apparatuur wordt verplaatst, zodat ze niet kunne omvallen en letsel veroorzaken.
13. De televisie mag uitsluitend worden aangesloten op een netspanning
zoals vermeld is op het etiket. Weet u niet zeker welke netspanning u thuis hebt, raadpleeg dan de leverancier of het plaatselijke energiebedrijf.
14. Neem de stekker uit het stopcontact tijdens onweer en als het apparaat
langere tijd niet wordt gebruikt.
15. Laat reparaties uitvoeren door bevoegd reparatiepersoneel. Reparatie is
nodig als het apparaat beschadigd is op enige wijze, bijvoorbeeld als de netkabel of –stekker beschadigd is, als het apparaat nat is geworden of als er voorwerpen in gevallen zijn, als het apparaat blootgesteld is geweest aan regen of vocht, niet normaal functioneert of gevallen is.
16. Dit product kan lood of kwik bevatten. Het verwijderen van deze
materialen is onderworpen aan milieuoverwegingen. Voor informatie over het verwijderen recycling neemt u contact op met de plaatselijke autoriteiten of de Electronic Industries Alliance: www.eiae.org
17. Schade waarbij reparatie nodig is – Het apparaat moet gerepareerd
worden door bevoegd personeel indien: A. De netkabel of –stekker beschadigd is, B. Voorwerpen of vloeistof in het apparaat zijn gekomen, C. Het apparaat blootgesteld is geweest aan regen, D. Het apparaat niet normaal functioneert of een duidelijk
prestatieverlies vertoont,
4
E. Het apparaat gevallen is of de behuizing beschadigd is.
AARDKLEMMEN
ANTENN
APPARAAT
AARDGELEIDERS
AARDELEKTRODE VAN NETVOEDING
ELEKTRISCHE
AANSLUITING
AARDKLEM
ANTENN
18. Kantelen/Stabiliteit– Alle televisies moeten voldoen aan aanbevolen
internationale wereldwijde veiligheidsvoorschriften zodat de behuizing stabiel is en niet kan kantelen.
Maak deze kenmerken niet ongedaan door overmatig te trekken
aan de voorzijde of bovenzijde van de behuizing, waardoor het apparaat zou kunnen omvallen.
Breng uzelf of uw kinderen niet in gevaar door elektronische
apparatuur of speelgoed op de behuizing te zetten. Ze zouden eraf kunnen vallen waarbij ze schade en persoonlijk letsel veroorzaken.
19. Montage op de muur of het plafond – Het apparaat mag alleen op de
muur of het plafond worden gemonteerd op een wijze die is aanbevolen door de fabrikant.
20. Hoogspanningslijnen– Een buitenantenne moet uit de buurt van
hoogspanningslijnen worden gehouden.
21. Aarding van buitenantenne – Wordt een buitenantenne op de
ontvanger aangesloten, dan oet het antennesysteem geaard zijn ter
bescherming tegen spanningspieken en opgebouwde statische lading. Sectie 810 van de National Electric Cord, ANSI/NFPA No. 70-1984, geeft informatie betreffende de juiste aarding van de matten en ondersteunende structuur van de ingaande kabel naar een apparaat om de antenne te ontladen, de grootte van de aardconnectoren, de plaatsing van het ontladingsapparaat, de aansluiting op de aardelektroden en de vereisten voor de aardelektrode. Zie de afbeelding hieronder.
E
EONTLADINGS
VOORBEELD VAN AARDING VAN ANTENNE VOLGENS DE
NATIONALE ELEKTRISCHE CODE
Opmerking voor installateur van CATV-systeem: De aandacht van de
installateur van het CATV-systeem wordt gevestigd op artikel 820-40
van de NEC waarin richtlijnen staan voor de aarding en waarin vooral
wordt gewezen op de kabelaarde die verbonden moet worden met het
aardsysteem van het gebouw, en wel zo dicht mogelijk bij het punt waar
de kabel de woning binnenkomt.
22. Voorwerpen en vloeistoffen in het apparaat – Wees voorzichtig
dat er geen voorwerpen en vloeistoffen door de openingen in het apparaat komen.
5
KABEL
VOORBEREIDING
1. Zet de televisie op een stevige ondergrond.
Zet de televisie op een plaats waar de lucht vrij kan stromen. Bedek de ventilatiegaten op het achterpaneel niet. Om een onveilige situatie te vermijden mag geen open vuur, zoals een brandende kaars, zich in de buurt bevinden. Vermijd warmte, direct zonlicht, en blootsteling aan regen of water. Stel het apparaat niet bloot aan druip- of spatwater.
2. Steek de antennestekker stevig in de antenneaansluiting ANT IN 75Ω op de achterzijde van de televisie.
6
3. Afstandbediening: Open het batterijvak en leg de twee meegeleverde batterijen (type AAA
1.5V) in de afstandbediening.
4. Netvoeding:
Steek de netkabel in een stopcontact waarop de netspanning staat.
5. Zet de televisie aan:
Druk op de voedingsknop van de tv om het toestel in te schakelen. Wanneer de tv AAN is, wordt de indicator groen.
Als de tv is uitgeschakeld, licht de indicator op de voorkant van de tv oranje op.
7
POWER:
ts drukt,
Wanneer u op deze toets drukt,
Vor het selecteren van een
Druk hierop om het hoofdmenu
Gebruik deze knop om de
Druk op deze toets om uw
DISPLAY
weergegeven.
minuten te selecteren. De teller
geselecteerde aantal minuten
vanaf het moment da het beeld
om naar een ander kanaal
BEDIENINGSINSTRUCTIES
GEBRUIK VAN DE AFSTANDBEDIENING
Hiermee wordt de televisie in­en uitgeschakeld. De televisie is nooit volledig uitgeschakeld tenzij u de stekker uit het stopcontact neemt.
VIDEO
Wanneer u op deze toe kunt u AV1, S-VIDEO, HDTV en HDMI selecteren.
SCART
kunt u SCART 1SCART2 en SCART2-S selecteren.
0~9 DIGIT BUTTONS (0~9 CIJERKNOPPEN )
televisiekanaal.
SUBPAGE
Teletekst subpagina.
Source (Bron)
Selecteer uw invoerbron in de lijst, afhankelijk van de externe voedingsbron die u hebt aangesloten.
SOUND
Selecteer Mono/ Stereo /Dubbel van de TV RF-ingang.
DTV MENU
Druk op deze toets om het DTV-menu wee rte geven. Deze functie is alleen beschikbaar als de tv over een ingebouwde DTV-optie beschikt.
Zoom +,-. Druk op deze toets om het gewenste beeldformaat te selecteren. (ect.4:3, CINERAMA,16:9)
VOL Druk op + of – om het volume te verhogen of te verlagen.
MENU
te tonen.
< > buttons (Knop)
gewenste parameter te selecteren of aan te passen.
buttons (Knop) Gebruik deze knop in de menumodus om omhoog/omlaag te selecteren.
OK
selectie te valideren.
Druk hierop om te tonen: (1) het kanaalnummer terwijl
u naar een televisieprogramma kijkt.
(2) de ingangsbron als u
naar een AV-programma kijkt.
MUTE
Hiermee wordt het geluid tijdelijk uitgeschakeld.
PC
Opent de pc-modus
TV
Opent de tv- of DTV-modus
PRE-CH
Hiermee wordt het eerder geselecteerde tv-kanaal
EPG
Druk op deze toets om de elektronische programmagids in de DTV-modus weer te geven.
SLEEP
Hiermee kunt u een tijdsduur instellen waarna de televisie zichzelf automatisch uitschakelt. Druk er herhaaldelijk op om het aantal
gaat van 15, 30, 45, 60, 90 naar 120 minuten. De timer begint te tellen vanaf het
verdwijnt.
CH Druk op + of - (of MENU / )
te gaan.
EXIT
Druk op deze toets om het hoofdmenu af te sluiten.
8
TELETEKST
TELETEXT
(
TELETEKST
)
. The Teletext
(
TELETEKST
) agai
n.
MIX
om het televisiebeeld en het
teletekstbeeld tegelijk te zien. Druk er weer op
om teletekst en beeld naast elkaar te zien
(Beeld en Tekst). Druk er weer op om terug te
SIZE
om het bovenste
deel van teletekst, het onderste deel en weer
RED / GREEN
/ YELLOW / BLUE
kunt u het
INDEX
om terug te gaan naar de
SUBTITLE
Met deze knop markeert u de eerstvolgende
pagina als ondertitelpagina, waarna deze pagina
wordt opgeroepen.
HOLD
etekstbeeld stil te
zetten terwijl u de pagina leest. Druk er opnieuw
REVEAL
om verborgen tekst te tonen,
zoals het antwoord op een puzzel. Druk er weer
PAGINASELECTIE
i INFO
TOEGANG TOT DE SUBPAGINA
Biedt teletekst meer informatie dan op een pagina past, dan
a met de cijferknoppen 0~9
Teletekst is een informatiedienst die lijkt op een tijdschrift en die door sommige televisiestations wordt geboden naast het gebruikelijke televisieprogramma.
Press TELETEXT (TELETEKST)
screen appears.
To turn off the Teletext mode, press TELETEXT
Druk op MIX
gaan nar teletekst.
Druk herhaaldelijk op SIZE
het normale teletekstbeeld te zien.
(ROOD / GROEN / GEEL / BLAUW)
Met de GEKLEURDE KNOPPEN
Druk op i-INFO om DTV-informatie weer te geven.
Druk op INDEX indexpagina.
Druk op HOLD om het tel
op om de pagina weer automatisch bij te werken.
Druk op REVEAL
op om de verborgen tekst te verbergen.
Een pagina kan op twee manieren geselecteerd worden. a. Druk op of om naar het volgende of vorige paginanummer te gaan. b. Ga direct naar een pagina met de cijferknoppen 0~9.
drukt u op SUBPAGE om daarn het subpaginanummer op te geven.
9
10
De menu's gebruiken
1. Druk op de knop MENU om het hoofdmenu weer te geven of te sluiten.
2. Gebruik de cursor omhoog/omlaag om een menu-item te selecteren.
3. Gebruik de cursor links/rechts om een submenu te openen of de functie in/uit te schakelen.
4. Druk op de knop MENU om het menu af te sluiten.
HOOFDMENU
Druk op de knop MENU om het OSD-hoofdmenu te openen. U kunt de volgende items aanpassen: Picture Setup (Beeldinstelling), Sound setup (Geluidsinstelling), Options Setup (Optie-instelling), Installation Setup (Installatie-instelling) (TV setup) (Tv-instelling) en PC Setup (Pc-instelling) (alleen in pc-modus).
Beeldinstelling:
Voorinstelling: kies tussen Standaard, Zacht, Persoonlijk, Levendig. Personal (Persoonlijk) biedt u toegang tot de volgende aanpassingen.
Contrast, Helderheid, Kleur en Scherpte: pas deze instellingen aan volgens uw voorkeur met de knoppen < / >.
Tint : deze optie is alleen beschikbaar voor audiovisuele NTSC-bronnen.
Reset : Terug naar de standaardinstelling. Druk op OK of op de knoppen < / > om de instellingen opnieuw in te stellen naar de standaardwaarden.
Druk op de knop MENU om het Beeld–menu af te sluiten. Opmerking: het menu verdwijnt automatisch als u gedurende enkele seconden de afstandbediening niet gebruikt.
11
Stelt u een menuoptie in, bijvoorbeeld het contrast, dan wordt het menu vervangen door een submenu, zoals getoond. Druk op OK om terug te gaan naar het Beeld-menu.
Geluidsinstelling:
Balans: stelt met de knoppen < / > de balans in tussen het linker- en rechterkanaal.
Laag: stelt met de knoppen < / > het laagniveau.
Hoog: stelt met de knoppen < / > het hoogniveau.
SRS WOW: Met de knoppen < / >activeert (Aan) of deactiveert (Uit) u de functie SRS. SRS is een audiotechniek om de geluidskwaliteit te verbeteren.
Reset: Terug naar de standaardinstellingen. Druk op OK of < / > om terug te gaan naar de standaardinstelling.
Druk op de knop MENU om het Geluid–menu af te sluiten Opmerking: het menu verdwijnt automatisch als u gedurende enkele seconden de afstandbediening niet gebruikt.
SRS WOW, SRS en (0) zijn geregistreerde handelsmerken van SRS Labs, Inc. Dit product is voorzien van SRS-technologie met toestemming van SRS Labs, Inc.
12
Optie-instelling:
Met dit menu kunt u de taal van de menu’s instellen alsmede de kleur van het scherm als er geen video-ingang is. U kunt ook de tijdsduur voor het automatische uitschakelen bepalen.
Menutaal: Hiermee selecteert u de taal van de menu’s.
Menutimeout: Hiermee stelt u in na welke tijd de menu’s automatisch worden afgesloten. Met de knoppen < / > selecteert u 5 >10 > 20 >30 >40 >50 seconden.
Menuachtergrond: Selecteer Ondoorzichtig of Transparant.
Slaaptimer: Hiermee stelt u een tijd in om automatisch uit te schakelen. Met de knoppen < / > selecteert u Uit > 15 > 30 > 45 > 60 >90 > 120 minuten. Nadat deze tijd is verstreken, schakelt het tv-toestel automatisch naar de stand-bymodus. Als u de tv in de stand-bymodus zet nadat u de slaaptimer hebt ingesteld, wordt de instelling gewist. Geef de instelling opnieuw op.
Blauw scherm: Om een blauw scherm te zien als er geen video-ingang is of als het RF-signaal erg slecht is. Druk op < / > en selecteer Aan. Selecteer Uit als u geen blauw scherm wenst.
Teleteksttaal: Met de knoppen < / > selecteert u de tekenset die gebruikt wordt voor teletekst op dit kanaal. De tekenset bepaalt hoe de tekst op het scherm verschijnt.
Reset: Terug naar standaardinstellingen. Druk op OK of < / > om terug te gaan naar standaardinstellingen.
Druk op de MENU-knop om het Optie-menu af te sluiten.
13
Opmerking: het menu verdwijnt automatisch na een paar seconden als u op
R Gain
geen enkele knop drukt.
Pc-instelling:
In de pc-instelling verschilt het hoofdmenu van het menu voor de instelling van de tv-installatie (Tv-instelling). Selecteer PC als hoofdinvoer.
B Gain
H. positie: met de knoppen < / > beweegt u het beeld horizontaal over het scherm.
V. positie: met de knoppen < / > beweegt u het beeld verticaal over het scherm.
Fase: gebruik de knoppen < / > om de beeldfase op het scherm weer te geven.
Automatiche synchronisatie: deze functie wordt gebruikt om de VGA-invoer automatisch aan te passen. Druk op de knoppen < / > om het aanpassingsproces te starten.
Kleurtemperatuur: hiermee kunt u de kleurtemperatuur volgens uw voorkeur aanpassen.
Reset: hiermee worden de standaardinstellingen hersteld. Druk op OK of op de knoppen < / > om de standaardinstellingen opnieuw in te stellen.
14
Installatie-instelling
Bij de instelling van de installatie selecteert u alle instellingen die zijn vereist om alle kanalen die u kunt ontvangen te zoeken en op te slaan. Zorg dat de televisie is ingeschakeld en volg daarna alle stappen die op deze pagina zijn vermeld.
Auto. Installation (Automatische installatie): Selecteer Auto. Installation. Druk op de knop OK om de automatische installatie te starten.
Country (Land): selecteer het relevante land met de knoppen < / >. Dit is het land waar u zich bevindt of, als u vlakbij een grens woont, het land waarvan u de kanalen wilt ontvangen. Als u uw land niet kunt vinden, selecteert u Auto. Start: druk op de knop OK om het zoeken van kanalen te starten.
15
Selecteer Handmatige installatie met de knop \/. Druk op de knop OK om het menu voor de handmatige installatie weer te geven. Gebruik de knoppen /\ / \/ om elke optie te selecteren.
Programmanummer: hiermee kunt u het programma selecteren waar u een nieuw kanaal wilt opslaan of het programma dat u wilt wijzigen. Gebruik de knoppen < / > om het programma te selecteren.
Frequentie: hiermee kunt u een specifieke frequentie invoeren voor het afstemmen. Gebruik de knop \/, selecteer de optie Frequentie en druk op de knop OK. Gebruik de cijfertoetsen 0-9 en de knoppen < / >, voer de gewenste frequentie in en druk op de knop OK.
Naam: hiermee kunt u de kanaalnaam bewerken. Gebruik de knop \/ om de optie Naam te selecteren. Gebruik de knop > om het eerste letterveld te selecteren. Selecteer het eerste teken door herhaaldelijk op de cijfertoetsen 0-9 te drukken en met behulp van de volgende tabel. Herhaal de procedure voor elk letterveld. Druk op de knop OK om te bevestigen.
Programma opslaan: hiermee kunt u een kanaal op een nieuw programmanummer opslaan, een kanaal invoegen op een reeds bestaand
16
programmanummer (het kanaal dat eerder op dit programmanummer werd opgeslagen wordt verplaatst naar het volgende programmanummer) of het programmanummer verwijderen. Nadat u een kanaal hebt gevonden en het een naam hebt gegeven, kunt u de knop \/ gebruiken om de optie Programma opslaan te selecteren. Gebruik de knoppen < / > om Save (Opslaan), Insert (Invoegen) of Delete (Verwijderen) te selecteren en druk op de knop OK om te bevestigen.
Programma schakelen: hiermee kunt u schakelen tussen 2 programmanummers. Selecteer de opties Programmanummer met de knoppen /\ / \/. Selecteer het programma dat moet worden verplaatst met de knoppen < / >. Selecteer de optie Programma schakelen met de knop \/. Start de schakelfunctie met de knop OK. Voer het nieuwe programmanummer (3 cijfers) in met de cijfertoetsen 0-9. Druk op de knop OK om te bevestigen. Er wordt geschakeld tussen de programmanummers.
Norm: hiermee kunt u de audionorm wijzigen. Selecteer de optie Norm met de knop \/. Selecteer de norm met de knoppen < / >.
Opmerking: u hebt de keuze uit de volgende normen: I voor de UK en Ierland, L/LP voor Frankrijk of Luxemburg, D/K voor Oost-Europa, het Midden-Oosten en Azië, B/G voor West-Europa, Australië en Nieuw-Zeeland.
overslaan: hiermee kunt u een kanaal overslaan. Selecteer de optie Overslaan met de knop \/. Selecteer Aan met de knoppen < / >. Het kanaal wordt overgeslagen. Overslaan: hiermee kunt u naar het volgende kanaal springen wanneer het is ingeschakeld. Gebruik de knoppen < / > om Programma opslaan: ok te selecteren. Herhaal deze procedure om andere kanalen over te slaan.
Fijn afstemmen: als het beeld niet zuiver is, kunt u de instelling aanpassen. Selecteer de optie Fijn afstemmen met de knop \/. Gebruik de knoppen < / > om het goede afstemmingspunt te zoeken.
Handmatig zoeken: hiermee kunt u een handmatige zoekactie starten. Selecteer de optie Handmatig zoeken met de knop \/. Gebruik de knoppen < / > om de zoekactie in oplopend of aflopende volgorde te starten.
Het zoeken worden gestopt bij het eerste kanaal dat wordt gevonden. Als u het kanaal wilt opslaan, selecteert u de optie Programma opslaan met knop /\ en gaat u verder zoals vermeld op de vorige pagina. Zet anders de zoekactie verder met de knoppen < / >.
17
INVOERSELECTIE
De TV/VIDEO-bron selecteren:
Om de gewenste invoerbron te selecteren, drukt u op de knop SOURCE (BRON) om het selectiemenu weer te geven. Gebruik de knoppen /\ / \/ om elke invoerbron te selecteren. Druk op de knop OK om de gewenste invoerbron weer te geven.
18
DTV MENU
Eerste installatie
Wanneer het systeem voor de eerste keer wordt ingeschakeld, probeert de verwijzingstoepassing zichzelf voor de eerste keer te configureren. Dit wordt de "eerste installatie" genoemd. U wordt vervolgens gevraagd of u automatisch afstemmen wilt uitvoeren voor diensten. De functie Automatisch afstemmen wordt later in dit document beschreven. Wanneer het automatisch afstemmen is voltooid en de diensten zijn gevonden, wordt de dienst met het laagste nummer geselecteerd en wordt een vaandel met een beschrijving van deze dienst weergegeven. Het is mogelijk dat u ervoor hebt gekozen het automatisch afstemmen niet uit te voeren of dat er geen diensten zijn gevonden door een automatische scan. In dat geval kunt u het "Hoofdmenu" gebruiken om automatisch opnieuw te scannen of om een handmatige scan uit te voeren. De verwijzingstoepassing biedt u ook de mogelijkheid een "Eerste installatie" te forceren. Deze optie kunt u vinden in het "Hoofdmenu" onder de optie "Installation” (Installatie).
Hoofdmenu Kanalenlijst Favorieten Gidsen Instellingen Gemeenschappelijke
interface
Er is een "Hoofdmenu" voorzien om u de mogelijkheid te bieden elementen van de verwijzingstoepassing te configureren. In de "normale weergave" kunt u het "Hoofdmenu" openen door op de toets “DTVMENU” te drukken. Het "Hoofdmenu" is hiërarchisch geordend in categorieën om te passen op het scherm.
Kanalenlijst
U kunt de verwijzingstoepassing configureren om uitsluitend tv-, radio- of gegevensdiensten te gebruiken. Deze functie is bekend als het kanalenlijstmodus. U kunt een kanalenlijstmodus selecteren via het configuratiedialoogvenster. Het is toegelaten een kanalenlijstmodus die geen diensten bevat, te selecteren. Wanneer de kanalenlijstmodus is ingeschakeld zullen de knoppen voor programma hoger en lager op de afstandsbediening alleen deze diensten in de huidige kanalenlijstmodus selecteren. Alle EPG's zullen alleen die diensten weergeven in de huidige kanalenlijstmodus. Het is mogelijk een dienst te selecteren door middel van diensten, zelfs als deze dienst geen deel uitmaakt van de momenteel geselecteerde kanalenlijstmodus. Als u een lijst met favorieten hebt geselecteerd, doet de kanalenlijstmodus dienst als filter bovenop de geselecteerde favorietenlijst. Druk op de knop OK op uw afstandsbediening om het gemarkeerde kanaal af te stemmen. Druk op DTV MENU om dit scherm te sluiten.
19
Favorietenlijsten bewerken
Met een favorietenlijst kunt u een subset van diensten die u als favorieten beschouwd, selecteren. Met de verwijzingstoepassing kunt u tot vijf verschillende favorietenlijsten hebben. Favorietenlijsten worden gedefinieerd in het dialoogvenster met de favorieten. Dit venster kan worden geopend door de knop Favorieten te selecteren in het dialoogvenster met de kanalenlijst en via het hoofdmenu. Druk op de knop OK op uw afstandbediening om het kanaal toe te voegen aan de gemarkeerde favorietenlijst. Een pictogram geeft aan in welke favorietenlijst een kanaal is opgenomen.
Gidsen Huidige /volgende EPG EPG-planningslijst Tijdlijn EPG-planning
Huidige/volgende EPG
Er is een EPG-dialoogvenster voorzien waarin u het huidige en volgende programma dat op elke dienst wordt uitgezonden, kunt weergeven. In dit dialoogvenster wordt een lijst van de kanalen en de overeenkomende huidige en volgende programma's weergegeven. U kunt omhoog en omlaag navigeren in de lijst van kanalen en het huidige of volgende programma markeren. De informatie voor de gemarkeerde programma's kan worden weergegeven door op "Info" te drukken. Deze informatie bevat de start-/eindtijd van het programma, het programmagenre tussen haakjes en een samenvatting van de programma-inhoud. U kunt een dienst selecteren door een programma te selecteren in de lijst "huidige" en op de knop “OK” te drukken. Wanneer u op de knop “SUBTITLE(ONDERTITEL) drukt, kunt u een genre selecteren om de gebeurtenissen met het geselecteerde genre in de EPG te markeren.
De Huidige/volgende elektronische programmagids kan niet worden geopend als er geen diensten beschikbaar zijn.
EPG-planningslijst
U kunt een planningslijst opstellen voor de programma's.
Tijdlijn EPG-planning
Uitgebreide informatie over de EPG-planning wordt weergegeven in lijstformaat, op een vaandel voor de huidige dienst of als een dialoogvenster op volledig scherm dat meerdere diensten toont.
20
Instellingen Configuratie Taal Installatie
Configuratie
Tijdzone: druk op RECHTS/LINKS om de tijdzone waarin u zich bevindt, te selecteren. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten. (Incl. GMT/CET)
DST: druk op RECHTS/LINKS om de DST-modus te selecteren of de selectie op te heffen. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten.
Ondertitel: druk op RECHTS/LINKS om de ondertitel in of uit te schakelen. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten.
Vaandel: 2/4 seconden.
Favorietenmodus: druk op RECHTS/LINKS om de favorietenmodus te
selecteren. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten. Denk eraan dat er minstens één favoriet kanaal moet zijn geselecteerd voordat u de favorieten kunt inschakelen.
Kanalenlijst: Druk op RECHTS/LINKS en selecteer vervolgens de gewenste kanalenlijstmodus. U kunt ervoor kiezen om alle kanalen, alleen tv, alleen radio of alleen tekst weer te geven. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten.
Oudercontrole: druk op SELECT om het menu voor de ondercontrole te openen. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten.
Als u niet weet hoe u de bovenstaande functies moet gebruiken, kunt u de knop i info op de afstandsbediening selecteren om meer informatie weer te geven. Druk opnieuw op de knop i info om af te sluiten.
Taalinstellingen
System (Systeem): hiermee kunt u de systeemtaal wijzigen. Deze optie
wijzigt de taal die wordt gebruikt in alle menu's en dialoogvensters. Noted (Opmerking): de pan-Europese systeemtalen omvatten: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Deens, Noors, Zweeds, Fins, Portugees, Pools en Nederlands. De UK-systeemtalen omvatten: Engels, Welsh en Gaelic.
21
Audio: toont een dialoogvenster waarin u de taal van uw voorkeur kunt
Wilt u het automatisch zoeken starten? Uw
instellen. Dit is de taal die moet worden gebruikt voor alle kanalen, als deze beschikbaar is.
Subtitle (Ondertitel): toont een dialoogvenster waarin u de taal van uw voorkeur kunt instellen. Dit is de taal die moet worden gebruikt voor alle kanalen, als deze beschikbaar is.
Current (Huidig): toont een dialoogvenster waarin de huidige taal moet worden ingesteld. Dit is de taal die moet worden gebruikt voor het huidige geselecteerde kanaal. Alleen de talen die beschikbaar zijn voor het momenteel geselecteerde kanaal, worden weergegeven.
Installatie Automatisch zoeken Handmatig zoeken Eerste installatie
Automatic Search (Automatisch zoeken)
Automatisch zoeken is de functie waarmee de verwijzingstoepassing diensten kan zoeken (frequentie). Tijdens het uitvoeren van het automatisch afstemmen, wordt er geen dienst geselecteerd. Tijdens het automatisch afstemmen wordt een dialoogvenster weergegeven met de voortgang van de scan doorheen de kanalen. U kunt het automatisch afstemmen annuleren. Als de vorige lijst al is opgeslagen met het laagste nummer van de dienstenlijst, wordt de "normale weergave" hersteld. De verwijzingstoepassing kan tot 70 diensten tegelijk ondersteunen. Wanneer u Automatisch zoeken selecteert en op de afstandsbediening op de knop OK drukt, wordt het automatisch zoeken gestart.
vorige kanaal wordt vervangen.
Manual search
Ja Nee
22
Handmatig zoeken
Handmatig afstemmen:
Kanaalnummer:
Signaalkwaliteit: Signaalniveau
Met Handmatig zoeken kunt u op een individueel kanaal (frequentie) diensten zoeken. U kunt de functie Handmatig afstemmen uitvoeren door een optie in het "Hoofdmenu" te selecteren. Tijdens het uivoeren van het handmatig afstemmen, wordt er geen enkele dienst geselecteerd. De gebruiker opent het kanaalnummer dat moet worden gescand. Alleen de kanalen die door de tuner worden ondersteund, kunnen worden geopend. Het dialoogvenster Handmatig afstemmen toont een balk die de signaalkwaliteit en -sterkte van het momenteel geselecteerde kanaal aangeeft. De gebruiker kan vervolgens kiezen om het geselecteerde kanaal te scannen op diensten. Tijdens het scannen wordt een afzonderlijk dialoogvenster weergegeven met de gevonden diensten. Nieuwe gevonden diensten worden samengevoegd met de huidige lijst van diensten. De gebruiker kan het handmatig afstemmen annuleren. In dergelijke gevallen worden nieuwe gevonden diensten genegeerd. Wanneer het handmatig afstemmen is voltooid, zal de toepassing proberen de eerder geselecteerde dienst te selecteren en terug te keren naar de "normale weergave". Wanneer er geen eerder geselecteerde dienst is, zal de toepassing proberen de dienst met het laagste nummer te selecteren. De verwijzingstoepassing kan tot 70 diensten tegelijk ondersteunen. Druk op 0 tot 9 om een kanaalnummer te selecteren. Selecteer om het zoeken van kanalen te starten. Druk op DTV MENU om dit scherm af te sluiten.
23
Eerste installatie
Weet u zeker dat u alle kanalen en instellingen
Wanneer u deze optie selecteert keert u terug naar de oorspronkelijke toestand. Tijdens de eerste installatie kunt u het land selecteren. Voer het zoeken van kanalen opnieuw uit. Wanneer u deze optie selecteert, ziet u het volgende:
voor de eerste installatie wilt verwijderen?
Common Interface
Ja Nee
Gemeenschappelijke interface
Als er geen CA-module is geplaatst, toont het systeem de melding "Geen gemeenschappelijke interfacemodus gedetecteerd”. Als er een CA-module zonder een smartcard is geplaatst, toont het systeem de melding "Plaats uw smartcard". Als er een CA-module met een smartcard is geplaatst, wordt het CI-menu weergegeven. Met dit menu kunt u de inhoud van de smartcard lezen. De weergegeven gegevens zijn afhankelijk van de CA-verkoper en de versie van de CA-smartcard.
24
AANSLUITING RANDAPPARATUUR
BEDIENINGSKNOPPEN
1,2: knop / : druk op deze knoppen om de selectie en
aanpassing van de functie te bevestigen.
3,4: knop Omhoog/Omlaag: druk op deze knoppen om de functie en het
kanaal te selecteren.
5: knop MENU : druk op deze knop om het OSD-menu weer te
geven en af te sluiten.
6: Knop Bron : druk op deze knop om uw invoerbron te
selecteren.
7: Voedingsknop : druk op deze knop om de tv in of uit te
schakelen.
U kunt talrijke video- en audio-apparaten aansluiten op uw tv. De volgende aansluitschema's tonen u hoe u ze kunt aansluiten.
25
VOORBEREIDING
Leg de LCD-tv met het scherm omlaag op een tafel, zodat het aansluiten van de randapparatuur gemakkelijker wordt. Neem de nodige voorzorgsmaatregelen om schade aan het scherm te voorkomen.
1: Audio-uitgang 2: SPDIF-uitgang (SPDIF is altijd aan wanneer het DTV-signaal actief blijft.) 3: SCART2(CVBS)/SCART2-S 4: SCART1(RGB/CVBS) 5:DTV 6:ATV 7: Component video(HDTV) 8: Component audio 9: VGA 10: VGA Audio-ingang 11: HDMI2 12: HDMI1 13: Wisselstroom 14: S-Video 15: AV1(CVBS) 16: AV1/S-video audio-ingang 17: HOOFDTELEFOON
26
VIDEORECORDER
Aansluiten
1. Sluit de antennekabel aan op de RF IN-poort van uw videorecorder.
2. Sluit de andere RF-kabel aan tussen de poort van uw videorecorder en de
antennepoort van uw ATV-toestel. Als u de audio/videokabel op de video-AV-poort hebt aangesloten, kunt u een beter geluid en beeld krijgen wanneer u de videorecorder afspeelt.
Als uw VCR een S-VHS video-aansluiting heeft:
voor een verbeterde beeldkwaliteit, sluit u een S-Videokabel aan op de S-Video-ingang op de ATV. S-Video biedt geen audio. De audiokabels moeten nog steeds worden aangesloten om geluid weer te geven (De AV- en S-aansluiting delen één audio-ingang).
De videorecorder bekijken
1. Als u de ATV-aansluiting gebruikt, selecteert u het automatisch zoeken van tv-kanalen.
2. Als u de AV-aansluiting gebruikt, selecteert u de video AV1-ingang.
3. Stop de videocassette in de videorecorder en druk op de knop AFSPELEN.
SCARTAANSLUITING
Aansluiten
1. De SCART-aansluiting kan worden aangesloten op een videorecorder, een camcorder, een dvd-speler, een satellietontvanger, een decoder of een spelconsole via een SCART-kabel.
2. De 21 pins SCART-aansluiting kan ook worden gebruikt als een uitgang naar de audio/video-apparatuur.
Gebruik
De Scartbron heeft de eerste prioriteit. Wanneer u bijvoorbeeld afspeelt met andere bronnen, zoals TV/AV/S-Video/VGA en het scartsignaal invoert, zal de tv automatisch schakelen naar het Scart-menu.
27
INSTELLEN CAMERA, CAMCORDER, VIDEOGAME
Aansluiten
1. Sluit de camera, camcorder en de videogameconsole aan op de poorten van het audio/video-apparaat.
2. De camcorder kan een beter beeld verkrijgen door een S-VHS-kabel aan te sluiten tussen de S-aansluiting en de audio-instelling.
Gebruik
1. Selecteer de video AV- of S-ingang.
2. Schakel de externe AV-apparatuur in.
Waarschuwing: als u schuivende beelden, verkeerde kleuren of geen kleur, geen beeld of een combinatie van deze verschijnselen opmerkt op het scherm, moet u controleren of de aansluitingen correct zijn uitgevoerd. Controleer of de kabelkleuren overeenkomen met de kleuren van de ingangen.
WANDMONTAGE
De wandmontagehaak gebruiken:
1. Verwijder de klep met het scharnier.
2. Verwijder de vier M4.0 schroeven.
3. Verwijder de voetmontage.
4. Maak de vier M6.0 X 10mm schroeven vast om de wandmontagehaak te
bevestigen.
28
HOOFDTELEFOON
1. De hoofdtelefoonaansluiting bevindt zich op de zijkant van de tv.
2. De knop MUTE (DEMPEN) op de afstandsbediening werkt zowel voor de interne luidspreker als voor de hoofdtelefoon.
3. Gebruik de volumeknop om het volume te regelen.
TIPS
Het scherm verzorgen
Wrijf of sla niet op het scherm met iets hards, want u kunt er het scherm blijvend mee beschadigen of bekrassen. Neem de stekker uit het stopcontact voordat u het scherm schoonmaakt. Stof het scherm en de behuizing af met een zachte, droge doek. Moet het scherm extra worden schoongemaakt, gebruik dan een schone, vochtige doek. Gebruik geen schoonmaakmiddelen of aerosol.
Waarschuwing voor mobiele telefoons
Om storing in beeld en geluid, slecht functioneren of schade aan de televisie te voorkomen, moet een mobiele telefoon uit de buurt van de televisie blijven.
Einde van de levensduur
We besteden veel aandacht aan de productie van milieuvriendelijke apparatuur. Uw nieuwe ontvanger bevat materialen die geschikt zijn voor recycling en hergebruik. Aan het einde van de levensduur kunnen gespecialiseerde bedrijven de afgedankte ontvanger demonteren voor hergebruik van de herbruikbare materialen en het minimaliseren van de hoeveelheid afval,. Zog ervoor dat u de afgedankte ontvanger volgens de plaatselijke voorschriften verwijdert.
29
VOORDAT U DE REPARATEUR ERBIJ HAALT
Voor deze eenvoudige controles uit voordat u om hulp roept. Deze tips kunnen u tijd en geld besparen want kosten voor het installeren en instellen van de ontvanger vallen niet onder de garantie.
Symptomen Te verrichten controles en instellingen “ Spook- ” of dubbelbeeld * Dit kan worden veroorzaakt door obstakels,
zoals hoge gebouwen en heuvels. Een goede richtinggevoelige antenne kan het beeld verbeteren.
Geen voeding * Controleer dat de voedingskabel zich in het
stopcontact bevindt.
* Neem de stekker uit het stopcontact, wacht 60
seconden en sluit hem weer aan en zet de televisie aan.
Geen beeld * Controleer de antenne-aansluiting op de
achterkant van de televisie om te zien of hij juist is aangesloten.
* mogelijke problemen met het uitzendende
station. Probeer een ander kanaal. * Stel het contrast en de helderheid in. * Controleer de Closed Captions. Sommige
TEXT-standen kunnen het scherm blokkeren.
Goed beeld maar geen geluid
* Verhoog de geluidssterkte. * Controleer of de televisie niet gemept is. Druk op
de knop van de afstandbediening.
Goed geluid maar slechte
* Stel contrast, kleur en helderheid in.
kleur Slecht beeld * Soms ontstaat een slechte beeldkwaliteit
doordat een S-VHS camera of camcorder is
aangesloten terwijl een ander randapparaat op
hetzelfde moment is aangesloten. Schakel een
van de andere randapparaten uit
Sneeuw in het beeld en
* Controleer de toestand van de antenne
ruis Horizontale gestippelde lijn
* Dit kan worden veroorzaakt door elektrische
interferentie (bijv. een haardroger, neonlampen
e.d.) * Zet de apparatuur uit.
Televisie reageert niet op afstandbediening
* Controleer of de batterijen nog goed zijn.
Vervang ze zo nodig * Maak de sensor op de televisie schoon. * U kunt de televisie nog altijd bedienen met de
knoppen op het voorpaneel. * Selecteer de televisiestand om zeker te weten
dat de afstandbediening inde televisiestand
staat. * Verwijder de stekker uit het stopcontact
gedurende 5 seconden en sluit hem weer aan.
30
WOORDENLIJST
Audio- / Video-ingangen
Deze connectors, aan de achter- en voorzijde van de ontvanger (RCA-type) worden gebruikt voor de ingang van audio- en videosignalen. Ontworpen voor gebruik met videorecorders (en ander toebehoren) voor een betere beeldresolutie en opties voor de geluidsverbinding.
S-Video-ingang Voor directe verbinding van videobronnen met hoge resolutie, zoals een Super VHS videorecorder, laserdiscspeler e.d.. Geeft een verbeterde beeldresolutie, scherpte en helderheid.
Menu Een lijst op het scherm met opties die door de gebruiker kunnen worden ingesteld.
Programmering De procedure van het toevoegen en verwijderen van kanaalnummers aan het geheugen van de televisie. Zodoende onthoudt de televisie allen de plaatselijk beschikbare en gewenste kanaalnummers, terwijl ongewenste kanaalnummers worden overgeslagen.
SRS SRS audio-oplossingen bieden een groter luisterplezier voor gecomprimeerde internetradio en heldere spraak die de gebruikerservaring verhoogt en volledige voldoening geeft.
RF Radiofrequent of gemoduleerd signaal dat wordt gebruikt als draaggolf voor televisie-uitzendingen.
Slaaptimer Functie waarmee u een tijdsduur kunt instellen waarna de televisie automatisch wordt uitgeschakeld.
31
1366×768
1366×768
1366×768
1366×768
s
8ms (grijs
8ms (grijs
8ms (grijs
I en SECAM D/K, L/L’
aansluiting hoofdtelefoon voor stereo
Productspecificaties
26”/32”/37”/42” breedbeeld Ingebouwde complete kanaaltuner (DTV, analoog)
Eigenschappen
with DVB-T, Nicam, Teletext. Graphic (D-SUB) HDMI
Items Specification
Schermformaat
Weergeefbaar beeldformaat
26” TFT-LCD­scherm
660mm diagonaal
32” TFT-LCD­scherm
800mm diagonaal
Beeldverhouding 16:9 16:9 16:9 16:9
LCD-sche rm
Resolutie
Contrastverhouding 800:1 1200:1 1200:1 1500:1
(WXGA)
(WXGA)
Helderheid 500cd/ 500cd/ 500cd/ 500cd/
Responstijd
Type/levensduur lamp
Kleurtemperatuur
8ms (grij naar grijs)
naar grijs)
60000 u 60000 u 60000 u 60000 u 6500/9300
Kelvin graden
6500/9300 Kelvin graden
PAL B/G, D/K,
Analoog
TV-tuning­systeem
Digitaal
TV-functie
(Multi-Europa) Compleet kanaal met elektronische PLL-tuner
COFDM bandbreedte: 7/8 MHz Formaat: MP @ ML Beeldverhouding: 4:3, 16:9 Beeldresolutie: 720×576i
Analoog Nicam / A2 Geluids­systeem
Digitaal
MPEG(I & II) Bemonsteringsfrequentie: 32/44.1/48KHz
Modus: Mono, Stereo, Dubbel Teletekst Ja (252 pagina's) Kleursystemen PAL / SECAM
Signaalingang D-SUB PnP-compatibiliteit DDC2B
FH: 31,5KHz tot 48KHz
FV: 56Hz tot 75Hz
1024 x 768 @ 60Hz (tot 1280x768 @ 60Hz)
Mini-
(3,5ø)
PC-invoer
Invoerfrequentie
Aanbevolen
Audio-ingang
37” TFT-LCD­scherm
940mm diagonaal
(WXGA)
naar grijs)
6500/9300 Kelvin graden
42” TFT-LCD­scherm
(WXGA)
naar grijs)
6500/9300 Kelvin graden
32
Items Specification
Luidspreker
uitgang: L /
aans,
681,45mm
Audio-uitgang
Taal OSD
Tafelvoet Wandmontage
Voeding
Beeld kantelen
Afmetingen
Gewicht (netto)
Accessoires
Video-ingangen
Audio­R
Luidspreker
(ingebouwd)
: 10W
10W
(ingebouwd ): 10W 10W
Mini-aansluiting hoofdtelefoon voor stereo
Luidspreker (ingebouwd ): 15W 15W
Luidspr eker (ingebo uwd): 15W 15W
(3,5ø)
Lijnuitgang (RCA L/R)
DTV S/PDIF(RCA COAXIAAL)
Engels, Duits, Italiaans, Frans, Sp
Portugees
Inbegrepen
Ja
Stroomtoevoer AC100V~240V, 50/60Hz Stroomverbruik < 120W < 180W < 170W < 250W Vooruit/ Achteruit/
Geen Geen Geen Geen
Rotatie
B x H x D (met voet)
kg (zonder
674,9mm
529mm
211,3mm
11kg 13.9kg 17,45 kg 24,5 kg
805,9mm 604,95mm 239,27mm
928,90mm
254,84mm
1049,9mm 767,15mm 290,11 mm
accessoires)
Afstandsbediening, batterijen (x2),
wisselstroomkabel, gebruikershandleiding
SCART1 SCART2
HDTV
21-pins SCART (RGB & CVBS) ×1, (S-Video
of CVBS) ×1
Y Pb Pr×1
Audio L/R ×1
CVBS (Composiet) ×1
AV/SV(zijde)
HDMI1 HDMI2
S-Video ×1
Audio L/R ×1
HDMI x 1 (Audio/Video met HDCP) HDMI x 1 (Audio/Video met HDCP)
Loading...